8 I Schiphol mil Sales engineers bij Honeywell Honeywell Bayer nodigt uit: belangstellenden voor de funktie van verkoper M/V. J 9 tekenaar/adminstratief assistent m/v I I li assistent inkoper sekretariaats- assistente i 8 I kommercieel assistent (m/v) Wï PROVINCIALE WATERSTAAT VAN NOORD-HOLLAND HTS/MTS, belangstelling voor elektronica. ’Bayer vandaag- voor de kennis van morgen: PART-TIMER WASSERIJHULPEN “ir randstad uitzendbureau INPAKSTER f- I 1^ 28 19 8 0 MAART ZATERDAG 29 Jl, 1 doo •w 1 i :.u Wilt u meer weten? Maak dan even een telefonische of schriftelijke afspraak. A BAYER Ie) \ry In c steent deel \i grote atmos die in afgere Als u meent aan deze voorwaarden te kunnen voldoen, willen wij u graag uitvoerig informeren over de funktie-inhoud, evenals over Bayer en het werken bij Bayer Nederland B.V. Een verkoper binnendienst onderhoudt schrif telijk en telefonisch kontakt met de afnemers en met het moederbedrijf in Leverkusen. Hij moet in staat zijn initiatieven te ontplooien die bij dragen tot bevordering van de verkoop. Hij kontroleert de verkoopresultaten en stuurt zonodig bij. Hij stelt verkoopplannen op en stemt die voortdurend af op de steeds veranderende marktsituatie. Om genoemde funktie goed te kunnen uit oefenen dienen belangstellenden aan de volgende voorwaarden te voldoen: - een opleiding op MAVO-niveau, bij voor keur aangevuïd met enige jaren opleiding op chemisch en/of technisch gebied, of enige jaren ervaring in een vergelijkbare funktie, - goede kennis van de Duitse taal, zowel mondeling als schriftelijk. Deze slagzin heeft met name voor onze akti- viteiten op het gebied van de chemie een bij zondere betekenis. Voortdurend worden nieuwe produkten ontwikkeld en aan onze samenleving ter beschikking gesteld. Wij zoeken voor ons hoofdkantoor te Mijdrecht kontakt met gegadigden voor de funktie van verkoper binnendienst voor verschillende pro- duktgroepen (divisies), die kontakten met de meest uiteenlopende industrietakken met zich meebrengen. U adviseert bij de toe passing van deze produkten op velerlei terreinen. Dat kan zijn bij conventionele opstellingen, maar ook in de meest geavanceerde logische circuits. Het spreekt vanzelf dat u met dit alles nog niet volledig op de hoogte behoeft te zijn. Gespecialiseerde opleidingen worden door Honeywell verzorgd. I Bayer Nederland B.V. is de Nederlandse vestiging van Bayer AG, Leverkusen, Bondsrepubliek Duitsland, welk bedrijf in wereldverband ±175.000 werknemers telt. Bayer Nederland B.V., waar ±275 mensen werkzaam zijn, houdt zich voornamelijk bezig met de verkoop van ca. 6.000 Bayer-produkten en de produktie van Natrena-zoetstof. Jan Iets voor U? een af wisselende buitendienstfunctie in een jong en enthousiast team. Meegroeien met de succesvolle ontwikkelingen binnen onze Components Group. zorgt voor de verkoop van onze hoogwaardige apparatuur, zoals b.v. benaderingsschakelaars, explosieveilige- en foto- elektrische schakelapparatuur. Hiertoe houden wij een voorlichtingsavond op maandag 31 maart a.s. in Hotel ’Residence’, direkt gelegen aan de snelweg A2 (Amsterdam-Utrecht), afslag Vinkeveen. Aanvang 20.00 uur. Bent u niet in de gelegenheid deze avond bii te wonen, dan kunt u ook per telefoon alle informatie ontvangen die u wenst. Belt u dan overdag naar onze afdeling personeelszaken. Telefoon 02979-4151/5151. Uiteraard kunt u ook schriftelijk solliciteren bij de afdeling personeelszaken van Bayer Nederland B.V., Postbus 80, 3640 AB Mijdrecht. direct werk voor: inuuuuuumtm EtV/' ..'hW vak.nr. 221/HD vak.nr. 154/HD vak.nr. 118/HD l* III 111 v VROUWELIJK PERSONEEL Bij het bureau Wegenadministratie is plaats voor een (vak.no. 80-42) HAARLEM A2 HILVERSUM llllllllllllllllll ('7 3V- 1X feil' Vandaag voor de kennis van morgen Op Schiphol landen en starten dagelijks zon 250 vliegtuigen. Tienduizenden mensen komen er Nederland binnen of zoeken juist via Schiphol hun weg naar de rest van de wereld. Er werken 26.000 mensen bij meer dan 300 bedrijven en instellingen die op Schiphol zijn gevestigd. Het beheer van deze luchthaven is in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol: Dit betekent de verantwoordelijkheid voor aanleg, onderhoud, ontwikkeling en exploi tatie van het luchtvaartterrein. De N.V; Luchthaven Schiphol heeft meer dan 1350 werknemers, die samenwerken om Schiphol z'n vooraanstaande plaats in de internationale luchtvaart te laten behouden en te versterken Bij het bureau Inkoop en Voorraadbeheer wordt gezocht naar een U assisteert èèn der inkopers. Zodoende verzorgt u gevarieerde mkoop- aktiviteiten die voortvloeien uit de dagelijkse bedrijfsvoering. U onderhoudt daarvoor, doorgaans zelfstandig, de kontakten met de interne klantenkring en de externe inkoop- markt. U bent belast met inkoop-voor- bereiding. opdrachtverstrekking en follow up, volgens de daartoe geëigende proce dures. U verschaft voorts de interne klantenkring' alle relevante informatie van de inkoopmarkt. Om deze afwisselende funktie met sukses aan te kunnen hebt u minimaal een MAVO-IV diploma, gevolgd door NEVIE Inkoop 1 of gelijkwaardig. U hebt in elk geval al ervaring in een funktie als deze Daarnaast is het erg belangrijk, dat u goefl met mensen kunt opschieten U verdient een aanvangssalaris dat. afhan kelijk van uw opleiding en ervaring, ligt tussen f 1.900.- en f 2.400.- bruto per maand Honeywell b.v., Rijswijkstraat 175, 1062 EV Amsterdam. Telefoon 020 156815. tst. 24 1 Bij het bureau Administratie en Verslag geving wordt gezocht naar een administra tief Als persoonlijk assistente van het bureau- hoofd verzorgt u o.a. de korrespondentie. notuleert u bureau-vergaderingen. houdt dossiers van lopende zaken bij en archiveert afgehandelde stukken. Voor deze veelzijdige baan hebt u t HAVO- diploma, waarna u nog enige jaren ervaring opdeed, b.v. als assistent-sekretaresse. Het diploma Steno-Nederlands strekt tot aanbeveling. Uiteraard moet u zelfstandig en akkuraat kunnen werken. U verdient een aanvangs-salaris dat. afhan kelijk van uw opleiding en ervaring ligt tussen f 1.900.- en f 2.200,- bruto per maand. Het bureau Kommerciële Projekten is belast met de verhuur van reklame-objekten op de luchthaven en de begeleiding van het Amsterdam Airport Shopping Centre. Om deze interessante en afwisselende baan goed aan te kunnen heeft u een HAVO- opleiding, goede kontaktuele eigen schappen en een goede uitdrukkings vaardigheid in de moderne talen. Ervaring in een kommerciële functie is noodzakelijk. Leeftijd 25 jaar. U verdient een salaris, dat afhankelijk van uw opleiding en ervaring, ligt tussen f 2.270 - en f 3.000 - bruto per maand. Bij het bureau Kommerciële Projekten wordt gezocht naar een Deze zal worden belast met het tekenen van kaartmateriaal met het assisteren bij opmetingen aan wegen en met het verwerken van diverse gegevens in de wegenadministratie. Voor deze funktie zoeken wij iemand van beneden de 20 jaar met een leao- of een lts-opleiding. De inwerktijd biedt voldoende gelegenheid om de eventueel ontbrekende kennis van tekenen of administratie bij te spijkeren. Het aanvangssalaris is op z'n hoogst f 1.672,- bruto per maand. Verder zijn de arbeidsvoorwaarden van de overheid, zoals aantrekkelijke studiefaciliteiten- en ziektekostenregelingen, van toepassing. Wie belangstelling heeft voor deze funktie kan binnen twee weken na het verschijnen van dit blad een briefje met wat persoonlijke gegevens sturen naar het bureau Personeels zaken van de Provinciale Waterstaat van Noord-Holland, Postbus 205, 2050 AE Overveen. Vergeet niet in de linkerbovenhoek van de brief het vakaturenummer te zetten. bij een relatie in Hoofddorp voor halve dagen, voor het bereiden (schikken) van bloemen en stukjes. bij een wasserij in Santpoort voor hele dagen va. 7.30-16.30 uur. Ook buitenlandse werknemers. VINKE- VEEN 5' 1 U verstrekt, zowel schriftelijk als telefonisch, aspirantkopers informatie omtrent genoemd tax-free winkelcentrum. U voert zelf standig correspondentie met passagiers betreffende klachten of inlichtingen over door hen aangeschafte artikelen en ziet er daarnaast op toe. dat de passagiers een optimale after-sales-service krijgen. Daarvoor onderhoudt u regelmatig kontakt met de concessionarissen (huurders van de winkelruimten) en ziet u bij die winkels toe op een korrekte assortimentspresentatie en prijsaanduiding. In voorkomende gevallen wordt u ingeschakeld bij de andere werk zaamheden van het bureau Kommerciële Projekten. Haarlem, Generaal Cronjéstraat 166, tel. 023-272624 Gedempte Oude Gracht 71, tel. 023-319296 Beverwijk, Breestraat 4, tel. 02510-29197 IJmuiden, Cultureel Centrum. Moerbergplantsoen 22 Geopend woensdag 9.00-12.30 uur Donderdag 12.30-16.30 uur bij een bedrijf in Haarlem-centrum voor het verpak ken van tandartsartikelen. Gaat lange tijd duren!! Het capsul naar d capsul en gae kant satellii op aai en wo op aa vergel ke me Als ruimtt de aar lichte We nc „valle: heeft I officie schijn digen bedac zweve sing i meteo willen meteo feer (lichtx Vaa brand opper het g lagen atmos restan Jan De ai veldw wil ze monsl Nedei zoeke plaats jloen. dem vroeg' legd. f In sedim Smit len. 1 boder Uit S Smit kleila dikte, dat d sen ti vakke De twee mens werd, scoop vormi Voor Eng naar brach een Waan voor i Als medewerker van de luchthaveiji betaa't u over uw salaris geen premie AOW,/AWW. Die komt voor rekening van de N.V. Bovendien hebt u een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden dat rondu/t goed is te noemen Interesse en woont u in de omgeving van Schiphol? Schrijf dan, binnen 10 dagen, een sollicitatiebrief, onder vermelding van het vakaturenummer. aan het bureau Personeelsbeheer van de N.V. Luchthaven Schiphol. Postbus 7501 1118ZG Lucht haven Schiphol. AMSTERDAM Het internationale Honeywell concern maakt en verkoopt een grote verscheidenheid aan produkten en systemen op het gebied van meet- en regeltechniek en test en registratie- apparatuur. Het produktenpakket omvat verschillende typen elektronische, elektrische en pneumatische instrumenten voor uiteenlopende toepassingen, vaak gericht op beperking en optimalisering van energiegebruik. Bij Honeywell in Nederland werken zo’n 1000 mensen De Components Group verkoopt en adviseert bij de toepassing van velerlei schakelaars, paneel componenten, foto elektrische schakelapparatuur, keyboards en servo-motoren. VINKE \ti

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 28