BR jonge MBA’ers en MEAO’ers. BP heeft carrièrekansen voor looninspekteur Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) provinciaal bestuur vannoord-holland hjjF zeeweg ziekenhuis velsen g Fa BELEIDSMEDEWERKSTER Schiphol lllllll administratief medewerker typiste ervaren opleidingsmedewerker (m/v) L 2 arrestantenbewaarderders portier m/v IF 31 )0 00 iet 00 rk MM (fife rr* Van Hattum en Blankevoort c3 i- OW ,<RS .7.1' 19 80 ZATERDAG 29 MAART Ut rechtse weg 30-32, 3704 HD Zeist (eventueel deeltijdarbeid) Koninklijke Volker Stevin i '4 Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WAO, WW en ZW. Funktie-informatie: Funktie-eisen: Wij bieden: Interesse? f BENZINE PETROLEUM HANDEL MAATSCHAPPIJ B.V 9? r“ 'w yf? I v. De gemeentepolitie Haarlem vraagt A. voor haar afdeling interne zaken een Bij de sectie emancipatiezaken is op korte termijn plaats voor een VEREISTEN: HONORERING: n in I .ter- provinciehuis dreef 3 haarlem - telefoon 023 -16 99 33 in Voor dit bureau zoeken wij een: Verder moet u kontakten opbouwen met het iken In onze buitendienst is er voor het rayon Den Haag een vakature voor de funktie van Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1400 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. De looninspekteur bezoekt werkgevers ten behoeve van de vaststelling van het premieplichtig loon. Tevens verstrekt hij informatie over de sociale verzeke ringen. bekendheid met verschillende syste men van loonadministratie; opleiding op havo-niveau en mba- diploma of hiervoor studerend; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het bezit van rijbewijs B/E; kennis van en ervaring met de uit voering van de sociale verzekerings wetten strekt tot aanbeveling; aan het diploma Sociale Verzekering wordt veel waarde gehecht. Kandidaten dienen in de regio Haarlem/ Leiden of direkte omgeving woonachtig te zijn. Naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden, een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal f 3.545, bruto per maand. Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollici tatie te richten aan de personeelsdienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Op de afdeling Finance Accounts wordt het administratieve bedrijfsgebeuren van BP in Nederland gestuurd, bewaakt en be geleid. Hierbij wordt gebruik gemaakt van moderne administra-. tiemethoden en van een eigen computercentrum. De British Petroleum Maatschappij Nederland B.V. omvat de BP Handel Maatschappij, de BP Raffinaderij en de BP Explo ratie Maatschappij. Aan de in Amsterdam gevestigde BP Handel Maatschappij is een aantal, zich in verschillende delen van het land bevindende, dochterondernemingen verbonden. Er zijn diverse mogelijkheden voor MBA'ers en MEAO'ers die naar een specialistische of leidinggevende functie willen toe groeien. Mogelijkheden waarover we graag tijdens een per soonlijk onderhoud in details treden. jm- nen i de ;ere Het beheer en de exploitatie van Schiphol zijn in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Bij dit bedrijf werken circa 1350 mensen. Het bureau Organisatie-ontwikkeling en Opleiding is een onderdeel van de afdeling Personeel en Organisatie. Het heeft tot taak om vorm te geven aan de personele organisatie, de personeels formatie te beheren en de organisatie waar nodig verder te ontwikkelen. die zal moeten ingroeien in de navolgende taakomschrijving, uiteraard binnen het samenwerkingsverband van het bureau. - goed begrip voor de taakstelling van de andere disciplines en het vermogen daarop - in te spelen, - het leveren van kennis en vaardigheid vanuit het eigen vakgebied. Daarnaast vinden aktiviteiten plaats op het gebied van het management development, veelal in aansluiting op organisatieontwik- kelingsprojekten. De derde belangrijke taak van het bureau is het organiseren en ontwikkelen van oplei dingen, getoetst aan de behoefte die bij de diverse afdelingen van de luchthaven bestaat. De bezetting van het bureau bestaat op dit moment uit zeven medewerkers die worden bijgestaan door twee assistentes. lijnmanagement en met de opleiders van de gedecentraliseerde opleidingsunits. Hierbij zijn de volgende punten van belang: - goede kennis van doel- en taakstelling van de bedrijfsonderdelen en van de priori teiten uit de ontwikkelingsplannen. - het vak bedrijfsopleiding volkomen beheersen, om als vakman/adviseur of als opleider/koördinator geaksepteerd te worden. Bovendien hebt u kontakten met mede werkers die opleidingen zullen gaan volgen en met opleidingsinstituten in het kader van opleidingsbehoefte-onderzoek of van evalu aties. Om deze boeiende funktie goed'aan te kunnen, hebt u een gerichte opleiding op H.B.O. - dan wel akademisch niveau, waarna u in een vergelijkbare funktie tenminste 5 jaar ervaring opdeed. Interesse en woont u in de omgeving van Schiphol? Schrijf dan. binnen 10 dagen, een sollicitatiebrief, onder vermelding van vakaturenummer328/HD, aan het bureau Personeelsbeheer van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 75011118 ZG Lucht haven Schiphol. - bewaking van de budgetten van de stafafdeling; - manurenbewaking vooral onze projecten in Ne derland; - assistentie op het gebied van de projectadmini- stratie. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan: Van Hattumen Blankevoortbv, Postbus3,1940 AA Beverwijk, t.a.v. de heer L. Tesselaar. De functie houdt, beknopt weergegeven, de vol gende werkzaamheden in: Van Hattum en Blankevoort bv is een werk maatschappij van Volker Stevin Beton- en Wa terbouw Nederland bv. Het bedrijf richt zijn activiteiten op de beton- en waterbouw, alsmede de utiliteitsbouw, voor namelijk in het Noordwesten en Midden van ons land. De kandidaat die wij zoeken heeft minimaal het Praktijkdiploma Boekhouden en bij voorkeur erva ring met automatisering. - kennis van en inzicht in de emancipatie- problematiek; - enig inzicht in de gang van zaken bij het personeelbeleid bij de overheid; - ervaring met beleidsvoorbereidend werk; - vermogen om vanuit de emancipatiegedachte een bijdrage te leveren aan het oplossen van provinciale vraagstukken; - kontaktuele eigenschappen; - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; - vermogen om in teamverband te werken; - universitaire opleiding of een door ervaring en opleiding verworven gelijkwaardig niveau. - afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 4.062,- per maand (bij volledige dagtaak). Belangstelling? Bel of schrijf de afdeling Personeelszaken van Benzine Petroleum Handel Maatschappij B.V., Frederiks- plein 42, 1017 XN Amsterdam. Tel. (020) 5 20 14 66. illa- 1. lie iv.. ik- u ig- Voor nadere informatie kan kontakt worden opgenomen met de heer mr. F. A. Mollema (023-163279). Voor ons kantoor, dat op slechts 2 minuten loop afstand van het trein- en busstation Beverwijk ligt, zoeken wij een an- ler- Het hoofdkantoor van BP is gevestigd te Amsterdam. Het personeelsbestand omvat ca. 500 personen. Haar verkoop- en distributiecentra op veie plaatsen in Nederland, voorzien de Nederlandse markt van talloze BP-produkten op het gebied van wegverkeer, industrie, verwarming, landbouw, binnenvaart, zeevaarten luchtvaart. Ter versterking van ons team in de CENTRALE KEUKEN vragen wij een kok U De provincie Noord-Holland bevordert met de haar ten dienste staande middelen de emancipatie van vrouwen en mannen o.a. door voorlichting, stimuleringsmaatregelen en een gericht personeelbeleid. Daartoe is bij de afdeling welzijnszaken van de provinciale griffie een sectie emancipatiezaken ingesteld, die zich zal bezighouden met het voorbereiden en uitvoeren van het emancipatiebeleid op provinciaal niveau. De sectie wordt ondersteund door een ambtelijke werkgroep emancipatie. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren opneming in de Inter provinciale Ziektekostenregeling en in het Algemeen burgerlijk pensioenfonds. Bij de selektieprocedure zullen leden van de werkgroep emancipatie betrokken worden. Bij gelijkwaardige kandidaten wordt de voorkeur gegeven aan benoeming van een vrouw. U verdient een aanvangssalaris dat. afhan kelijk van uw opleiding en ervaring, ligt tussen f 3.500,- en f 4.800,- bruto per maand. Als medewerker van de luchthaven betaalt u over uw salaris geen premie AOW/AWW. Die komt voor rekening van de N.V. Bovendien hebt u een pakket sekun daire arbeidsvoorwaarden dat ronduit goed is te noemen. U zult een intensieve samenwerking met de andere disciplines binnen het bureau Organisatie-ontwikkeling en in ruimer verband, binnen de afdeling Personeel en Organisatie moeten opbouwen Hierbij ligt het accent op: DE WERKZAAM HEDEN BESTAAN ONDER MEER UIT- meewerken aan de voorbereiding en de uitvoering van de provinciale emancipatienota; - uitdragen van de emancipatiegedachte o.a. door het leggen en onderhouden van kontakten zowel binnen als buiten het provinciale apparaat; - voeren van verschillende sekretariaten; - behandelen van subsidieaanvragen. De werkzaamheden worden bij toerbeurt ook gedurende de weekenden verricht. Een jonge k’ok, bij voorkeur met het diploma Instellingskok, bieden wij de mogelijkheid zich verder te bekwamen. Spoedige indiensttreding is gewenst. Deze funktie houdt in grote lijnen het volgende in: - uitbouwen van een integraal opleidings beleid. - in overleg met de leiding per bedrijfs onderdeel systematisch opstellen van opleidingsplannen. - de coördinatie van de gedecentraliseerde opleidingsunits verder gestalte geven. - het beheer van lopende opleidingen en cursussen voor diverse groepen personeel, - het verder tot ontwikkeling brengen van cursussen op het gebied van sociale vaardigheden, - het tot ontwikkeling brengen van de oplei- dingsfunktie in onze Technische Dienst. - het ontwikkelen van opleidingsmiddelen (m.n. audiovisuele middelen), - het beheer en uitbouw van de geautomati seerde opleidingsadministratie, - het samenstellen van overzichten als basis vooreen doelmatig opleidingsbeleid. >0^,5 i ka Au.—eftejy - Vereist bij voorkeur diploma MAVO zeer ruime ervaring als typiste goede kennis van de Nederlandse taal. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot max. f 2.199,-- bruto per maand. Sollicitaties binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad te zenden aan de Griffier der Staten van Noord-Holland, Postbus 123, 2000 MD Haarlem. In de linkerbovenhoek van de brief en enveloppe s.v.p. vakaturenummer 285 vermelden. B. voor haar afdeling beheer op basis van deeltijdarbeid De functionarissen zullen voor 20 uur per week in volledige continudienst worden belast met het toezicht op en de verzorging van arrestanten, alsmede het verrichten van portiersdiensten. Vereist: opleiding op MAVO-niveau en kennis van de moderne talen leeftijd ca. 35 jaar een goede licharrielijke conditie kandidaten dienen bereid te zijn deel te nemen aan een psychologisch onderzoek bereidheid tot het volgen van een op de functie gerichte cursus. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot max. f 2.337,-- (bij 40-urige werkweek) bruto per maand, vermeer derd met een toeslag voor onregelmatige dienst. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Op de bovengenoemde functies worden de voor het overheidsper soneel gebruikelijke regelingen toegepast. Dit betekent onder meer: vakantietoelage 8 o/o gunstige regelingen met betrekking tot studiefaciliteiten gehele of gedeeltelijke tegemoetkoming in eventuele verplaatsingskosten goede pensioenvoorziening (A.B.P.) gunstige ziektekostenverzekering. Schriftelijke sollicitaties worden binnen 14 dagen ingewacht bij de hoofdcommissaris van politie te Haarlem, Postbus 57, 2000 AB Haarlem. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het Hoofd Civiele Dienst (telefoon 02550-19100, toestel 2455). Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u voor inlichtingen of het maken van een afspraak bellen met de heer L. Tesselaar, telefoon 02510-29200, toestel 329. I T- V

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 31