n kwaliteitskontroleur Directiesecretaresse wan ohrond SEKRETARESSE LIIM eZ" ring te Mauric horen wereld A.T.H.-JANSE B.V. PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT MONTEURS EN HULPMONTEURS *1 TWEE STRAATHOEKWERKERS BO Comprimo ö.v. engineers contractors Nederlandse Diepdruk industrie BV De marktleider zoekt een verkoper vertegenwoordiger-adviseur Ahrend-Systemen bv bureau assistent (e) A.T.H.-JANSE B.V. sektor medewerker i I 34 19 80 ZATERDAG 29 MAART uitzendbureau die opgeleid willen worden tot scanfotograaf. Goed nieuws voor alle bedrijven in Haarlem en omgeving. BON TECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF DONDERDAG 3 APRIL a.s. opent A.T.H. JANSE B.V. zijn nieuwe vestiging aan de Vergierdeweg 250-252 in Haarlem U gaat de administratie van het kantoor verzorgen en helpt zo nodig uw kollega's aan de balie. SPECIALISTEN op het gebied van ELEKTROTECHNISCHE INSTALLATIES: Elektrotechnisch Installatiebedrijf De Ruyterkade 41 -43 Postbus 1581 1000 BN Amsterdam Telefoon 020-240879 (8 lijnen) Hij dient een opleiding te heb ben op MTS-niveau en mede door kommerciële feeling, er varing - leeftijd van 22 tot 26 jaar en goede kontaktuele eigenschappen in staat te zijn op te treden als volwaardig gesprekspartner bij voorname lijk technische bedrijven. Zijn taak bestaat uit het on derhouden van kontakten met bestaande - en het telefo nisch benaderen van nieuwe relaties. Hij houdt zich aktief bezig met het vervullen van aanvra gen voor tijdelijk technisch personeel. Daartoe interviewt, selekteert en begeleidt hij de uitzendkrachten. Voor een goede vervulfing van deze afwisselende funk tie is een MAVO- of LEAO opleiding vereist, evenals eenj goede type-vaardigheid. Ervaring in een administra tieve funktie, b.v. één jaar, is noodzakelijk Leeftijd 17-22 jaar. Watbf boksrii jaar te zoals I Lubbe Zwane versch brands Lubbe voorgs niet. D ben ik is dat I mezelf voor de sektor technisch en industrieel personeel Vakaturenummer V/03/80/069 A EEN ASSISTENT-WERKLEI DER B ENIGE MEDEWERKERS/STERS VILUII II.V. teh 02526 2841 'l Comprimo B.V., onafhankelijk Nederlands ingenieurs bureau, internationaal werkzaam op het gebied van de chemie, petrochemie en nucleaire techniek vraagt op korte termijn een dc Van haar wordt verwacht dat zij zelfstandig kan werken, initiatieven toont, prioriteiten weet te stellen en met enthousiasme haar werk verricht Dit zijn eigenschappen die nodig zijn om haar gevarieerde taak goed te kunnen vervullen, waarbij zaken als het bijhouden van de agenda, correspondentie en archiefwerkzaamheden eveneens een grote rol spelen. Voor deze functie zijn vereist een middelbare schoolopleiding, steno in de moderne talen en enige jaren ervaring als secretaresse. Daarnaast strekt een Schoevers-opleiding tot aanbeveling. Voor het verkrijgen van nadere inlichtingen kunnen gegadigden zich wenden tot onze heer J.C.Meyer, tel. 020-5 98 2167 Schriftelijke sollicitaties onder nummer T10 te richten aan de afdeling Personeelszaken van Comprimo B.V, Europahuis, Postbus 4129,1009 AC Amsterdam (tegenover het Amstelstation). Groot. I WilliI ^1 maart I I bokspi Funge Schieh veel bc meer a die in I Terry C helft vi de Neb Lubbei Amste hij bok de Spa Voor onze kantoren in Haarlem en Beverwijk zoeken wij een Vakaturenummer V/03/80/070 V naam adres plaats tel.nr voor dc volgende afdelingen: ZS ff** Belangstelling Bel dan de afdeling Personeelszaken om toe zending van een sollicitatieformulier. De gehele selektieprócedure zal niet langer dan zes weken duren. Binnen de Landbouwwerktuigenfabriek te Nieuw Vennep bestaat een vakature voor een Kennis van las- of oppervlaktebchandelingstechnieken strekt tot aanbeveling. De werkzaamheden op de scanafdeling worden verricht in twee-ploegen- dienst. Naast een goed loon kent ons bedrijf uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij in het bezit zijn van een er kend grafisch diploma, en kennis hebben van kleur en kleuropbouw. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdruk ken) behorend tot de VNU-Industriegroep BV. nieuwbouw onderhoud renovatie service-afdeling voor storingen ASB Uitzendbureau is, sinds de oprichting in 1949, uitgegroeid tot één der grootste organisaties op dit gebied in Nederland met momenteel méér dan 80 vestigingen en een personeelsbestand van ruim 500 medewerkers Deze funktionaris rapporteert direkt aan de produktieleider van de assemblage-afdelingen en heeft als belangrijkste taken: de kontrole op de maatvoering, het uiterlijk en de kwaliteit. Wij zoeken hiervoor een kandidaat met: MTS-opleiding, twee jaar ervaring in een produktiebedrijf. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personele en Sociale Zaken, t.a.v. mej. A. van Staveren. Op verkoopgebied stellen wij wel eisen, want met verkopen bedoelen wij inderdaad verkópen. Informatie wordt u verstrekt door de manager, de heer F. J. de Graas, die graag een schriftelijke sollicitatie, met pasfoto, op onderstaand adres tegemoet ziet. Hij moet tevens beschikken over vasthoudendheid en flexibel inlevingsvermogen. Wij vragen geen ervaring in deze branche, maar wel de bereidheid zich snel in te werken. Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort zoekt voor twee verpleegafdelingen van Hoofdafdeling I een In het Werkvoorzieningsschap Zuid-Ken- nemerland werken zes gemeenten uit de ze regio samen in de uitvoering van de Wet Sociale Werkvoorziening. Atoomweg 116 Postbus 8371 3503 RJ UTRECHT Tel. 030-433374 Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer A.J.M. Coppens Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5 te Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, tst. 336 afd. Personeelszaken. Ahrend-Systemen, een zelfstandige onderneming binnen de Ahrend Groep, is verdeeld in een vijftal verkoop- groepen. Eén daarvan is de verkoopgroep Tijd- en beveiligingssystemen. Zij verkoopt o.a. moederkloksystemen, produktie- tijdschrijvers, jobcostautomaten etc. Een bijzonder produkt uit dit pakket, is dat van variabele werktijden, „Spreidtijd” genoemd. Hoe langer hoe meer instellingen en bedrijven gaan er toe over om medewerkers zelf hun werktijden te laten kiezen. Ahrend-Systemen levert hiervoor de benodigde registratieapparatuur (en de know-how). Deze apparatuur kan eenvoudig zijn, maar ook kleine tijdcomputers behoren tot het pakket. Voor de verkoop van deze produkten zoeken wij op korte termijn een die werkzaam zal zijn in een rayon in het gebied Noordwest-Nederland. I da de no( da kot en tri Wc sp'i ter uit me ter tot ko ko Hl v< VI u li n lasserij, waar volgens MIG-lastechnieken onderdelen voor land bouwwerktuigen worden gelast, oppervlaktebehandeling, waar een elektrostatische poeder- installalie onze machines van een hoogwaardige laklaag voor ziet. Ter versterking van onze afdeling Scanning zoeken wij op korte termijn scanfotografen of kleurfotografen alsmede kleurretoucheurs dr de le't de de Ei vc pe ne ke in le Si Hi kl Wij vragen voor onze Haarlem-vestiging: Vicon fabriceert landbouwwerk tuigen, polyester en nodulair gietijzer. De produktiebedrijven zijn gevestigd in Nederland (Nieuw Vennep), Spanje en India. Verkoopmaatschappijen bevinden zich in 8 Europese landen, de U.S.A., India, Japan en Brazilië. Het hoofdkantoor van de Vicon groep is ge vestigd in Nieuw Vennep. IK een arbeidsovereenkomst op uurcontract, nooit langer dan tot 6 maan den achtereen; een uurloon van 13,51 bruto per uur, te verhogen met 15,7% in verband met vakantiedagen en vakantiegeld; een korte bedrijfsopleiding van ±14 dagen hoort erbij, evenals een in de sollicitatieprocedure op te nemen kennismaking met eventuele col lega's. Hebt u interesse, schrijft u dan een brief aan het Dagelijks Bestuur van het W.Z.K., postbus 4260, 2003 EG Haarlem. Wilt u eerst informatie, belt u dan naar: voor de functie A de heer C. J. Henskes, toestel 17; voor de functie B de heer W. Jongbloed, toestel 29; voor algemene informatie de heer R. W. H. van Leeuwen, toestel 41Telefoon 023- 339003 Vereisten: - diploma MAVO en typen; - zelfstandig kunnen werken; - leeftijd boven 23 jaar; - in staat zijn besprekingen te verslaan; - bekendheid met de medische terminologie gewenst. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het Managementteam van Hoofdafdeling I, telefoon 023 - 37 99 00, toestel 555. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Direktie van bovengenoemd ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. Voor ons industriële werkverband zoeken wij: die in teamverband onder verantwoordelijkheid van de werkleider leiding kan geven aan gehandicapten; met ruime kennis en ervaring op het terrein van metaalbewerking (L.T.S.- diploma voortgezette vakopleiding B-metel); een leeftijd van 30 jaar of ouder. Hier tegenover staat: een salaris tussen 1.940,- en 2.545,- bruto per maand. Een doorloop naar een volgende rang tot een maximum van ƒ2.818,- behoort tot de mogelijkheden; een vakantietoeslag van 8%; premie A.O.W./A.W.W. voor onze rekening. Bij selectie maken wij gebruik van een inspraakprocedure en een psycholo gisch onderzoek. die bereid zijn op basis van kortstondige arbeidsovereenkomsten te vervan- Ulo A.IJI I X-'f-r MUOIJ van IOIWI IkJ lyo UI V ty I I I iw I I l kW VWIVMII- gen bij vakantie of ziekte van vaste medewerkers/sters. Voorwaarden voor de functie zijn: ervaring in de omgang met en het leiding kunnen geven aan verstandelijk gehandicapten; voldoende technisch inzicht om veelal eenvoudige technische werk zaamheden met meer of minder gecompliceerde machines te kunnen begeleiden; de werkzaamheden op de verschillende afdelingen liggen in het vlak van verpakken, montage, confectiewerk, kantinewerkzaamheden; beschikbaar zijn gedurende 8.00 uur per dag, gedurende kortere tijd op willekeurige tijden in het jaar, uiteraard in overleg te bepalen. Wij zetten hier tegenover: Industriegroep BV divisie van VNU Haar taak zal bestaan uit het verzorgen van alle administratieve werkzaamheden, waaronder ook het notuleren en uitwerken van besprekingen. o s Vooruitlopend op een stedelijke voorziening op het gebied van straathoekwerk wordt voor Schalkwijk gezocht naar (FULLTIME) Om in samenwerking met de op dit gebied actieve instellingen en actieve wijkbewoners het straathoekwerk uit te voeren en verder vorm te geven. Inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door de heer G.W. Mouthaan, produktieleider Assemblage. Belangrijk vinden wij: Ervaring met de bedoelde groep jongeren en liefst ook met deze werksoort; Goede contactuele eigenschappen, zowel naar de bedoelde jongeren als naar andere welzijnswerkers, instellingen, wijkbe woners etc.; Inzicht in de maatschappijstructuur en ervaring in activiteiten, gericht op de belangen van de jongeren; Gezien het specifieke karakter van dit werk vinden wij ervaring belangrijker dan een opleiding; Leeftijd omstreeks 25 jaar; Bereidheid om te werken met sterk wisselende arbeidstijden, inclusief de weekends; In verband met de goede bereikbaarheid woonachtig in Haar lem of direkte omgeving; Bereidheid om mee te werken aan onderzoek, gericht op deze werksoort. Wij denken dat je nogal stevig in je schoenen moet staan en stressbestendig moet zijn. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Welzijnswerk. Schrijf, als je geïnteresseerd bent, binnen twee weken een brief met de nodige informatie aan: De sollicitatiecommissie, 't Plein, Postbus 4196, 3003 ED Haarlem. Vermeld in de linkerbovenhoek ..straathoekwerk Voor informatie kun je terecht op tel. no.: 023- 336129, vragen naar Ralph de Jongh of Hans Zeulevoet. IfÏPfin HU Hoofdweg 1278, 2153 LR Nieuw Vennep. Haarlems grootste buitenwijk, Schalkwijk, is een stadsdeel met een grote achterstand op het gebied van open jongerenwerk. Door het nieuwbouwkarakter en het hoge percentage jongeren spitst de jongerenproblematiek zich hier toe. Binnen het geheel van maatschappelijke voorzieningen (jongerencentra, eerste- lijnszorg, jongerenorganisaties etc.) functioneert ’t Plein als een open jongerencentrum. Wij denken aan een representatieve verkoper die makkelijk contacten op niveau legt en relaties kan adviseren. Ons adres en telefoonnummer zijn ASB Uitzendbureau, Postbus 151, 2700 AD Zoetermeer telefoon 079 21 93 40, toestel 258/259. We denken dat onderdeel van het werk zal zijn: Kontakten leggen met jongeren in Schalkwijk; Het signaleren welke behoeften en belangen er onder deze jongeren leven; Samen met hen acties en activiteiten ontplooien, gericht op het verbeteren van hun situatie (jongerenhuisvesting, jeugd werkloosheid, individuele problemen etc.); Het ontwikkelen van inzicht in de maatschappij; Het aankaarten van problemen van jongeren bij de betrokken instanties, zoals andere jongerenvoorzieningen, sociale dienst, arbeidsbureau, eerste-lijnsvoorzieningen etc. 5 Lubbe over k' verhaa wel tie: waaroi Daardr geschil die mo andere dat het de zaal maar il omhee Het ko onbegi zegt ni niet al hij zo r Van ht verdie: tegen tegen zich vi te Zwa „In m< brand, verwoi werd i politie telefoc werd i moest van de twaalf dagen Haarle politie werd t wat. B brand; maar c trainir inTha VNU is een Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld. k 0 e

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 34