Peters ontloopt degradatie VAN DER SLUIS BLIJFT WINNEN Suisse 2 opnieuw kampioen Pat Mat in Schakers VHS laten kans op behoud in Indoortitel voor Annemarie Jurg Dames van Stars gaan door oog van de naald b.v. Grootste kanshebber lijkt naast landstitel te grijpen veiligheid Hoofddorp opgelucht 3Ï hoofdklasse lopen ’n hoorbaar verschil in uitlaten H n: MAANDAG 31 MAART 1980 sportief 19 R nburg. langs verkrampt Leiden Akerboom:27 punten. Titel libre voor Kennemerland Hef tweede team van Suisse. Vlnr Chiel Meunier, Co Boelhouwer, Rinus Jongbloed, Bob Holwerda en Cor de Gier. (Van onze basketbalmedewerker) (ADVERTENTIE) Den Bosch verrassend (Van onze biljartmedewerker) HAARLEM-IJMOND. De landscom- petitie biljarten van de KNBB district Kennemerland is ten einde, de 366 actie ve deelnemers kunnen op de kampioens- teams na hun keu voor vijf maanden in het foudraal opbergen. Afgelopen week zijn in de C 1, C 3, C 4 en C 5 de laatste kampioensteams voor de gewestelijke fi nales bekend geworden. en er In de nationale kadercompetitie heeft Haarlem-Noord met 6-0 verloren van Mar- co-Polo (Amsterdam). In de finale van jeugdkampioenschap van Nederland kader 38/2 derde klasse heeft Harry Boom (Vlijmen) met tien pun ten en een moyenne van 19.23 beslag op de titel gelegd. Gé Nooteboom (Heemskerk) behaalde met vier punten en een moyenne van 13.33 een vierde plaats. In de C 4 mocht Scheiwijck de kampi- oensvlag hijsen, ADO 3 werd met de cij fers van 5-4 en 7-2 verslagen. Na de degradatie van DAS en JRC Boxtel is nu ook bekend geworden, welke ploegen deze plaatsen zullen innemen. Met Parker plaatste zich zeer verrassend voor de eredivisie het Castricumse Sea Devils. Eve and Adam Stars-Raak 75-74 (rust 45-32). Topscoorsters Stars: Marga van der Meijs (12-6), Wilma Tol (10-5) en Hel len Zwanenburg (8-12). In de C 3 prolongeerde Suisse 2 zijn titel tegen Onder-Ons 3, Suisse won de eerste ontmoeting met 7-2, de tweede confronta tie werd een nipte overwinning van 5-4. Voor Suisse speelde Co Boelhouwer een geweldig goede partij tegen Frans van Hanegem. In zestien beurten en een serie van 21 caramboles realiseerde deze zijn 85 caramboles, moyenne 5.31 Peter Voorderhaak liet zijn team in deze finale volledig in de steek. Na het spelen van zijn eerste wedstrijd tegen Bosma (die overigens won door in de eerste beurt 118 caramboles te scoren), verliet Voorder haak snel de zaak om elders zijn vertier te zoeken. De motivatie bij het team van HBS was dan ook volkomen zoek, Wisker en Jan Martens buitte dit dan ook uit door winst op C. de Bruin en G. de Bruin. De winst ging daardoor volkomen te recht naar Den Bosch, dat vanavond de Scores Leiden: Kruidhof 14; Plaat Woud- stra en Washington ieder 12; Giddings 10 en Bruinsma 9. titel kan pakken. Leiden echter heeft de' hoop nog niet opgegeven, getuige de woorden van Blom tegen haldirecteur De Jong: „Ik vind het jammer voor de KNVB (zaalvoetbal), maar je zult toch de hal voor woensdag moeten vrijhouden”. (Van onze tennismedewerker) AMSTERDAM. Ook in de tennis sport zijn de wegen naar succes soms ondoorgrondelijk. Vorige week werd de zestienjarige Annemarie Jurg bij de nati onale jeugdindoortenniskampioenschap- pen in de leeftijdsgroep tot en met zestien jaar slechts vierde. Dit weekeinde be machtigde zij in de Amsterdamse Frans Ottenhal wel de belangrijkste nationale indoortitel die in de groep der achttienja- rigen. Zij deed dit door de als eerste geplaatste Nicole van Erven met 2-6, 6-3 en 6-2 de baas te blijven. (Van onze dammedewerker) HAARLEM. In de laatste voorronde voor de finale van het kampioenschap van Kennemerland heeft Wim van der Sluis er geen twijfel over laten bestaan wie in zijn groep de sterkste was. Dankzij zijn overwinning op Nico Blom behield hij zijn honderd-procent-score en zag hij tevens zijn voorsprong op nummer twee, Geert Post, uitlopen tot vijf punten. Post zelf plaatste zich via een eenvoudige remise tegen Coen Bais eveneens voor de eindstrijd. Opmerkelijk was de zege die John Peters boekte op Hans Mast. Peters ontliep hiemee degradatie uit de hoofdklasse, wat voor de jeugdige IJmuidenaar geen gering succes is. Uitslagen: Hoofdklasse A: Peters-Mast 2-0, Bais- Post 1-1, Blom-Van der Sluis 0-2. Eind stand: 1. Van der Sluis 6-12, 2. Post 6-7 (Beiden naar finale), 3. Bais 6-6. Eerste kl. B: Luiten-Moeskops 0-2, Van de Polder-Leemberg 0-2, J. Ramdien-Ba- laydin 2-0. Eindstand: 1. J. Ramdien, Moeskops en Leemberg 6-9 (allen finale). HAARLEM/IJMOND. Is de basket- balcompetitie bij de heren al bijna afge lopen, ook de dames zien het einde met rasse schreden naderen. Eve and Adam Stars speelde zaterdag de laatste thuis wedstrijd van dit seizoen en versloeg het bezoekende Raak na veel spanning met 75-74. Komende woensdag gaan de Haar lemse dames voor hun laatste competitie wedstrijd op bezoek bij het hoofdstedelij ke Delta Lloyd, dat dan de nationale titel van BOB kan overnemen. Uitgeschakeld voor de titel werd BOB afgelopen week in eigen huis toen Rotterdam-Zuid ver rassend met 63-73 zegevierde. HAARLEM/IJMOND. Alle beslissin gen in de schaakcompetitie KNSB, 2e kasse B zullen op de laatste speeldag valllen. In de voorlaatste ronde kwamen vooral aan de kop van de ranglijst verras sende resultaten tot stand. Meest opmer kelijk was de zege van Amstelveen 2. De reserves van deze club degradeerden de onlangs nog zo superieur optredende re- serve-ploeg van Het Witte Paard tot een figurant, 8-2! Eindstand A 1 en A 2: A 1: Scheiw 1 18- 88; BI d 2 18-77; H v H 1 18-72; Homas 18- 71; Excel Z 18-65; Des 3 18-60; Cent 2 18-52; Excel 1 18-51; Des 2 18-51; Homas 3 18-36. A 2: Excel 2 16-70; Scheiw 2 16-62; Cent 1 16-59; Bl d 1 16-58; Cent 3 16-55; Vreeb 16- 53; Excel 3 16-51; Homas 2 16-46; Des 1 16- 41. In de C 5 wist ODIN 2 de titel te verove ren op BVK 4. ODIN won tweemaal en wel met de overtuigende cijfers van 6-3 en 7-2. niet zo vlot. Maar Kees Akerboom ver keerde weer eens in grote vorm en knal de 27 punten binnen. Hij was de belang rijkste man in de Bossche ploeg. Zijn 15 punten voor de rust hielden de ploeg van Ton Boot in het eerste deel van de wed strijd in de race (37-40 bij rust) en zijn laatste score, met nog anderhalve mi nuut te spelen, besliste het duel. Want hoewel Den Bosch in de tweede helft langzaam wegkroop, kreeg Leiden in de slotfase toch nog een kans. Ron Kruidhof scoorde twee keer (63-70) en Bruinsma kreeg een geweldige kans om de laatste minuut spannend te maken. Hij faalde echter, waarna Kruidhof toch nog voor 65-70 zorgde. De 6000 meren deels Leidse toeschouwers geloofden in een wondertje, tot Kees Akerboom aan alle onzekerheid een einde maakte. Hij bracht het verschil weer op 7 punten en Leiden hees de witte vlag. Een snel en betrouwbaar adres, klaar terwijl u wacht. 1 jaar garantie, ook bij doorróesten. vestigingen door geheel Nederland en België. Open: ma. t/m vr. 8.30 17.30 u. za. 9.00 13.00 u. HAARLEM: SCHALKWIJKERSTRAAT 151 (bij Rustenburgerbrug a/h Spaarne) TEL. 023-381844 Interessante spelbeelden leverden John Peters en Hans Mast. Peters sloeg een omsingelingspoging van Mast bekwaam af en nam het initiatief geheel over. Bo vendien was Mast inmiddels in tijdnood geraakt en Peters profiteerde hiervan voortreffelijk. Met enkele krachtzetten brak Peters door naar dam en voerde het eindspel probleemloos naar winst. Een uitstekende start en een goed lopen- j de break hebben Stars in het treffen met i Raak niet de nodige rust kunnen ver schaffen. Een snel veroverde 14-0 voor sprong, die halverwege nog vrijwel geheel intact was, werd binnen vijf fninuten na de basketverwisseling geheel teniet ge daan. Goed combinerend en zuiver schie tend veroverde Raak zelfs een voordelige marge van 51-52, die tot 57-61 onaangetast bleef. Pas toen kon de thuisclub zich her stellen en opnieuw het heft in handen nemen. Zoals zo vaak in de laatste weken hadden de Sterren echter een uitermate zwak slot.' Bij 96-61 ging de ploeg niet alleen forceren, maar werden de ballen keer op keer in de handen van de tegen standers gespeeld. Een wonder mocht het tenslotte heten dat de thuisclub toch nog won. Vooral Hellen Zwanenburg speelde een „hoofdrol” in de Haarlemse afweer door Raak vlak voor tijd nog een unieke kans op de winst te geven. Gelukkig voor- Stars redde de tijd de ploeg van een nederlaag. Annemarie Jurg bereikte de eindstrijd door een overwinning op Judith Warringa (6-4, 6-0). De andere Analiste, Nicole van Erven versloeg in de halve finale de Haar lemse Alice Lembeck (7-5, 6-4). Alice Lem- beck won de strijd om de derde plaats: 6-2, 6-0. Bij de jongens voldeed de Amsterdam mer René Moos aan de in hem gestelde verwachtingen. Door winst op Bernard van Poelgeest (vorige week winnaar van de titel in de groep tot en met zestien) maakte hij zijn klassering als eerste waar: 6-1, 6-3. René Moos had eerder een eind ge maakt aan de illusies van Hoofddorper Wijnand van den Boom: 6-4, 6-1. Van den Boom verraste daarvoor tegen de Noord- hollander Leen Erik Andrea: 7-6, 6-7, 6-4. Ook voor de Haarlemmer Marco Winter was er geen eer weggelegd. Hij sneuvelde al vroeg tegen de Brabander Frank Stie- nen: 7-6, 4-6, 6-1. Maarten Mes werd in de voorronden eveneens uitgeschakeld door Leo Vromen: 6-4, 6-1. (Van onze basketbalmedewerker) IJMUIDEN. Voor Hoofddorp Akrides zit de basketbalcompetitie nagenoeg op. Hoofddorp, dat tot aan de laatste speeldag in degradatiegevaar ver keerde, kan nu weer opgelucht ademha len. Wel verloor de Hoofddorpploeg kans loos met 87-64 van the Wolves, maar tot ieders verrassing won het reeds gedegra deerde Cangeroes van US. De Amster damse studenten, die met 70-64 ten onder gingen zullen nu met Cangeroes en Mos- quito’s moeten afdalen naar de tweede divisie. Een de laatste weken wisselval lig spelend Akrides kon evenmin zegevie ren. Kansloos verloor de ploeg van Mar tin Feitsma van Werkendam met 61-95. (Van onze sportredactie) LEIDEN. Voor de tweede keer in drie jaar lijkt de grote favoriet voor de Nederlandse basketbaltitel naast de hoofdprijs te gaan grijpen. Drie jaar geleden was het toen nog ongesponsor de Den Bosch in de gewone competitie duidelijk de sterkste, maar werd ver rassend in de play-offs teruggewezen. Dit jaar lijkt hetzelfde te gaan gebeuren met Parker Leiden, dat in de gewone competitie 37 van de 40 wedstrijden won, maar zaterdag in de Leidse Groe- noordhallen van Nashua Den Bosch verloor: 69-74. Voor de strijd om de play-offs naar de eredivisie hebben zich geplaatst: SOVB, Tekkels-Jumpers, Noordkop en Hatrans Tonego. De beste papieren in deze nacom- petitie zijn weggelegd voor het Haagse Jumpers, dat de strijd ongeslagen begint. Noordkop, dat het afgelopen weekend met 103-96 van Hatrans verloor, heeft nu dezelfde uitgangsstelling als de ploeg uit Haaksbergen. Voor SOVB, dat reeds twee keer van Jumpers verloor, zijn de kansen op promotie uiterst beperkt. Akrides-Werkendam 61-95 (rust 29-43). Topscorers Akrides: Jos Meijer (12-10) en Willem Branderhorst (6-7). Mocht Akrides een aarzelende start (2- 10 voor Werkendam) aanvankelijk nog te boven komen, al snel werd duidelijk dat Werkendam onder aanvoering van Frans Valkenburg en Gerrit van Buuren meer in zijn mars had. Direct na het begin van de tweede helft kwam er nog even een ople ving aan IJmuidense zijde. Via een flitsen de start werd het gat bijna volledig ge dicht. Bij 51-53 werden de IJmuidense perspectieven zelfs zeer gunstig toen snel achter elkaar twee spelers van Wer kendam uit het veld werden gestuurd. Een technische fout voor Valkenburg maakte in die fase van de wedstrijd de chaos compleet. Profiteren kon Akrides echter niet. Te gehaast gingen de IJmuidense voorwaartsen aan de slag. Balverlies op balverlies gaf de gasten de kans met veel succes het wapen van de break te hante ren. Slechts Jos Meijer, die één van zijn beste wedstrijden speelde, kon zich nog met de Amerikaanse inbreng aan Wer- kendam-zijde meten. Voornamelijk door de score-inbreng van deze Amerikanen éénenzestig punten kon Werkendam in de slotfase van dit eenzijdige duel weg lopen naar een overduidelijke zege. Stand HIA: Hatrans Tonego 26-48, Noordkop 26-46, Werkendam 26-38, Celeritas 26-36, The Wolves 26-34, ASVU 26-30, Orca’s 26-28, Akrides 25-26, Achilles 26-22, Ymir 25-16, Hoofddorp 26- 14, US 26-12, Cangeroes 26-10, Mosquito’s 26-2. HAARLEM. Een unieke kans op de handhaving in de hoofdklassecompetitie van de KNSB is door de Haarlemse schaakclub VHS verspeeld, nu met 3-7 van mededegradatiekandidaat Memo werd verloren in een wedstrijd waarin de zege voor het grijpen lag. Deze onnodige nederlaag is voor VHS fataal. De club zal volgend seizoen in de eerste klasse uitko men. De tweede degradant wordt Öf Me mo öf het Rotterdamse Charlois. Beide ploegen ontmoeten elkaar op 26 april in de laatste ronde. Bovenaan hield Volmac/Rotterdam de teugels in handen met een 7-3 zege op stadgenoot Charlois. Met vier overwinnin- In de hoogste Libre C 1 klasse behaalde Kennemerland 1 de titel. Het eerste team van Kennemerland, bestaande uit teamleider Fred Bosma, Tom Wisker en Jan Martens bleek duidelijk de sterkste. Hun tegenstander HBS 1 werd in twee ontmoetingen met het totale aantal van 10-4 verslagen. De teamleider van HBS Stand: Delta Lloyd 35-64, BOB 33-58, Rotter- dam-Zuid 35-58, The Blue Stars 35-44, Eve and Adam Stars 35-34, Voorburg 35-28, Jolly Jum pers 33-26, Raak 35-18, JRC Boxtel 35-10, DAS 35-2. Voor Desisco/Watergraafsmeer 2, dat tegelijkertijd tegen Amstelveen 1 speelde, zou winst meteen het kampioenschap met de daaraan verbonden promotie beteke nen, maar bij 5-5 stokte de anders zo geoliede machine van de schaakclub uit de Watergraafsmeer. Door deze uitslagen kreeg in theorie Nieuwendam nog kans, maar daarvoor moest er wel van Pat Mat gewonnen worden. Nieuwendam had in de Beverwijkers echter een lastige tegen stander, die dankbaar profiteerde van en kele minder geslaagde momenten van Nieuwendam-spelers. Pat Mat zegevierde met 6-4 en stelde zich door dit resultaat definitief in veiligheid. Onderaan zullen twee van de drie ploe gen Castricum, VSH 2 en BSG 3 het loodje leggen. Pat Mat krijgt in de laatste ronde Castricum op bezoek en heeft dus een sportieve plicht te vervullen tegenover BSG 3 en VHS 2 die elkaar dan in Bussum bestrijden. Voor de tweede VHS-keus was het een geluk dat Castricum in eigen huis door het puntloze BSG 3 verrassend werd geklopt. De Haarlemmers werden in een wat on fortuinlijke wedstrijd door de Memo-re serves verslagen en zouden zeker van de gradatie zijn geweest als Castricum tot winst was gekomen. Nu mogen Nijdam c.s. nog enige hoop koesteren op handha ving, een succesje wat de Haarlemse club na degradatie van het eerste en derde team hard nodig heeft. NIEUWENDAM-PAT MAT: Croese-Boom rem., Van Dongen-Lodeweges 1-0, Van Dooren- De Vries 0-1, Van der Velpen-De Rooi 0-1, Sas- sen-Dubbeldam rem., Comelissen-Rakhorst rem., Van Kleef-Aalbregt rem., Gieske-In ’t Veld 0-1, Slabbers-Duln rem., Wesker-Roos rem. TO TAAL 4-6. VHS 2-Memo 2: Nijdam-Noordhoff 0-1, P. Hoogeterp-E. Bödicker 0-1, Bufggraaf-Repko rem., M. Hoogeterp-Versteeg 1-0, Van der Zijpp- R. Bödicker 0-1, Kuijpers-Van Oosterhout 0-1, Spinhoven-Hensbergen rem., Van den Berg- Schmidt 0-1, Renssen Weenink rem., Rijnbergen-Kolfschoten 1-0. TO TAAL 3 1/2-6 1/2. RANGLIJST: Watergraafsmeer 2 13 match- 45 1/2 bordpunten, Het Witte Paard 2 11-46, Amstelveen 1 10-45, Memo 2 10-42 1/2, Amstel veen 2 10-41 1/2, Nieuwendam 9-45, Pat Mat 8-38 1/2, Castricum 4-35 1/2, VHS 2 3-32, BSG 3 2-28. Nico Blom bood aanvankelijk goed te genstand aan Wim van der Sluis, doch kreeg langzaam maar zeker de mindere stelling. Niettemin overzag Van der Sluis een slagzet, waarmee Blom zich door- braakkansen verschafte. Blom zag zich echter genoodzaakt een tweede schijf in de transactie te investeren en ging zodoen de een voor hem kansloos verliezend overmachtseindspel in. In het duel Bais-Post stond een finale plaats op het spel, met de aantekening dat Post aan remise voldoende had. Met die wetenschap probeerde Coen Bais een overwicht te creëren, maar hij slaagde daar niet in. Tot overmaat van ramp com bineerde Post naar dam, al verzuimde hij het eindspel naar winst te voeren. Met die overwinning heeft Den Bosch de eerste stap gezet op weg naar prolon gatie van de landstitel. Vanavond volgt in de Brabantse hoofdstad de tweede wedstrijd tussen beide ploegen, die zich dit seizoen ook internationaal zeer goed hebben geweerd. Alleen wanneer Leiden in De Vinkenkamp wint, volgt er woens dag (in Leiden) een derde duel. Leiden-Den Bosch zal de geschiedenis ingaan als één van de slechtste wedstrij den, die Leiden de laatste jaren speelde. De ploeg van Hennie Blom speelde ver krampt en kon geen moment in de nor male vorm komen. Den Bosch, dat over meer routine beschikt, profiteerde gre tig. Hennie Blom trok terecht een verge lijking met de thuiswedstrijd tegen Va rese in de halve finale van de Europa Cup 2. Toen echter kwam er na een bar slechte eerste helft duidelijk her stel. Dit keer niet. Plaat en Woudstra werkten hard, maar hadden aanvallend maar zelden het juiste gevoel. In de vier voorgaande duels tegen Den Bosch scoorde Mitchell Plaat gemiddeld 21 punten. Nu bleef hij steken op 12. Woudstra bleef ook onder zijn gemiddelde (15 en nu 12) en hetzelf de gold voor Sid Bruinsma (19 tegen 9). Daardoor kwam Leiden in totaal slechts tot 69 punten, terwijl het seizoen-diepte- punt op 74 lag. Bij Den Bosch verliep het scoren ook Scores Den Bosch: Akerboom 27; Cramer 12; Kirkland 11; Faber 10; Lister 8; Dekker 4 en Kropman 2. gen en zes gelijke spelen liet Rotterdam haar opponent zelfs niet de kans op een persoonlijk succes van één der spelers. In de nog te spelen laatste ronde zal Rotter dam als gastheer fungeren voor Eindho ven, dé grote verrassing van dit seizoen. De schakers uit de Lichtstad schakelden de professionals van Desisco/Water graafsmeer met 7-3 gedecideerd uit. Milo Scheeren had zijn team door een zege op de Zuidafrikaan Bloch in een vooruit ge speelde partij reeds de leiding gegeven. De Eindhovense amateurs volgen Rotter dam nu nog op één punt en kunnen voor de grote sensatie van het seizoen zorgen door de maasstedelijkeimport in de slot wedstrijd te verslaan en daarmee het landskampioenschap te veroveren. De wedstrijd VHS-Memo is voor de Spaarnestad-schakers een grote teleur stelling geworden. De ploeg kwam geheel onnodig op een achterstand. Zo had Uylings zich een riante positie ver worven maar overschreed hij precies op de laatste verplichte zet de tijdscontrole. Van Geet leek recht op de winst af te gaan maar overzag een „kleinigheid” waardoor de bakens in zijn nadeel verzet konden worden. Voeg daarbij dat een op dat mo ment nog spelende Jongsma een voordeel van twee pionen door een blunder verlo ren zag gaan, dan is het zeker dat VHS door eigen toedoen meer in problemen is gekomen dan door de kracht van de te genstander. In de slotfase won Mol na een uitstekende partij en sloeg Jongsma nood gedwongen een remise-aanbod af in een toreneindspel. Jongsma moest, gezien de stand, winnen en ging toen regelrecht het schip in. Hetzelfde gebeurde met Koopman, die de winst had verzuimd, toen geforceerd remise kon houden, maar het nodige punt moest behalen om VHS te redden. Ook dat ging mis en de winst ging naar Am sterdam. Herman zat toen in een iets beter eindspel met lichte stukken wat remise werd gegeven omdat de degradatie voor VHS vaststond. Tweede kl. A: Van Maaren-Van Leeu wen 2-0, Meijer-Winnubst 1-1, Schouten- Beringn uitg., Van de Salm-Moonen 0-2. Eindstand: 1. Moonen 7-10, 2. Van Leeu wen en Van Maaren 7-9, 4. Schoten 6-8. Tweede kl. B: Tates-Blom 0-2, Van Mier- lo-De Vries 0-2, Van Veen-Hesselman 2-0, Van Schoor-Van Wees 2-0. Eindstand: 1. Van Schoor 7-14, 2. De Vries 7-11, 3. Van Veen 7-9. (allen naar finale). Pupillen: Hejjne-Nolet 2-0. Eindstand: 1. Vermey en Heijne 6-10, 3. Verdel 6-3. 4. Nolet 6-1. P*» 1-0, Cuijpers-Ton Timman 1-0, M. Scheeren- Bloch 1-0, Verreckt-Schouten 0-1, Van Mil-Har- der 1-0. Totaal 7-3. Rotterdam-Charlois: Jan Timman-Stehou- wer 1-0, Keene-Van der Linde rem., Euwe-Vlam rem., Van der Wiel-Viergever 1-0, Böhm-Van Drunen 1-0, Van der Vliet-Vosselman rem.. Van Dop-Den Ouden rem., Carlier-De Zwart 1-0, Boey-Timmennan rem., Westerveld-De Wit rem. Totaal 7-3. Ranglijst: Rotterdam 14 match 58’/2 bordpun ten, Eindhoven 13-49, Watergraafsmeer 12-47, Philidor (Leeuwarden) 11-43V2, Philidor (Lei den) 8-42, VAS 7-42, BSG 6-33 V2, Memo 4-29, Charlois 3-30, VHS 2-251/2. VHS-Memo: van Geet-Dennis Dieks 0-1, Jongsma-Andriessen 0-1, Lips-Ballon rem., Koopman-Kroon 0-1, Uylings-Roemersma 0-1, Herman-Holscher rem., C. Hoogeterp-Stuifber- gen 0-1, Mol-Ten Have 1-0, Nico Bertholée- Smorenberg 1-0, Van der Tak-Bastiaannet 0-1. Totaal 3-7. Eindhoven-Watergraafsmeer: Kuipers-Lan- geweg rem., P. Scheeren-Van der Sterren 1-0, Bosscher-Hartoch rem., Douven-Wieringa 1-0, Van der Spek-Roy Dieks 0-1, Grooten-De Roode i:

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 19