V TE KOOP inl.: KWINT MAKELAARDIJ O.G. Kom kijken. Nog deze zomer royaal wonen op nog geen 100 meter van het Noordwijkse strand. RAMascini 1 „De Heemborgh” EX WONEN VERZEKEREN FINANCIEREN I HAARLEM te-- BENNEBROEK RENDER KAKES&CO s ZATERDAG 5 APRIL 1980 CET Vraagprijs 168.000,- k.k. Hagelingerweg 7, SANTPOORT, tel. 023-374050 Vraagprijs: 214.000,- k.k. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 219.000,- k.k. Santpoort-Noord Hyacinthenstraat Goed onderhouden middenwo- ning. Indeling: kamer, moderne keuken, hal, toilet, 2 slaapka mers, perfekte badkamer met lig bad. Vaste trap naar zolder met mogelijkheid voor slaapkamers, tuin op het zuiden. Gas c.v. Aan vaarding in overleg. Overveen Oranje Nassaulaan een, in een riante woonomgeving gele gen, tussenwoning op 185 m2 grond. Ind.: beg. grond living met ouderwetse, afm., hal, keuken, toilet. Op de verd. 3 slaapkamers, badkamer en 2e toilet. Voorzien van leuke tuin en achterom. Bloemendaal Koepel laan 2 Riante villa „Endymion" In Mid de sai slecht zuidei voorrr Santpoort-Noord Marowijnestraat Royaal herenhuis met tuin en schuur. Indeling: hal, toilet, keu ken, ruime living (4 mtr. breed), 4 slaapkamers, badkamer, dou che, ruime zolderberging. Goede staat van ondertjoud. Aanvaar ding in overleg. Middenweg. Ruime WONING met zonnige, vrije tuin, garage en schuur. Leuke ligging en in prima st. v. onderh. Bevat o.a.: grote woonkamer, halfopen keuken. 1e verd.: drie slaapkamers, balkon, luxe badkamer m. lig bad. 2e verd.: grote kamer, kl. kamer, zeer ruime zolderberging. Spoedig leeg te aan vaarden. N.B. Moet van binnen gezien worden. Woubrugge/Beatrixplantsoen 19 HOPMAN MAKELAARDIJ B.V. Makelaars m onroerende goederen Denk u eens in. Na uw werk thuiskomen en meteen in de echte vrije-tijd sfeer zijn. Helemaal buiten. Vlak aan zee. In de gezellige bloemen- badplaats Noordwijk. Met alle sportieve mogelijkheden direct bij de hand: windsurfen, zee- zeilen, golven, tennissen, paardrijden, joggen op ’t strand of lekker wandelen in de uitgestrekte duinen. Dat kan. Als u gaat wonen in één van de riante appartementen van het luxueuze boulevardplan ”De Heemborgh”. Voor zeer bescheiden koopprijzen, die ook uit beleggingsoogpunt bepaald aantrekkelijk zijn. Een unieke propositie eigenlijk: het hele jaar door naast uw werk in de drukte van de randstad uw eigen vrije privacy van het ideale buiten wonen. Nog deze zomer kunt u er uw permanente domicilie kiezen. Maar wacht niet te lang, want het aantal nog vrij staande appartementen is zeker niet onbeperkt. Guc Vrijstaande BUNGALOW met garage, tuin huisje en rondom tuin, gel. in rustieke omge ving en in zéér goede st. v. onderh.; v.v. C.V.-gas en boiler. Bevat o.a.: entree, ruime hall, studeerkamer, toilet, badk. m. ligbad, gr. slaapkamer met op.sl. deuren naar terras, ruime L-vormige woonkamer m. open haard, keuken. Souterrain: inpand, garage, stook- en prov.kelder en wasgelegenheid. Leeg te aanvaarden in overleg. Koopsom 525.000,- k.k. Proef de sfeer van wonen in deze oase binnen de randstad: u bent daarvoor meer dan welkom in de modelwoning aan de Parallel-boulevard in Noordwijk. Behalve ’s zondags is die elke dag open van 12.00 tot 20.00 uur. Op zaterdag en de beide Paasdagen van 12.00 tot 17.00 uur. Deze model woning werd ingericht door Ideaal Wonen uit Delft. Schriftelijke informatie kunt u krijgen in de vorm van de uitgebreide ’’Heemborgh” brochure. Belt u dan even: 01719 -16738 (modelwoning) of Het schitterende boulevardplan van Bouwsolid. MOOIE TUSSENWONING Dr. C. A. Gerkestraat 31, Zandvoort f 225.000,- k.k. ZAANDAM - WOUD WETERING 5 Vraagprijs: f 187.500,- k.k. Taxateurs - Experts - Makelaars I i l I f f Op nog geen honderd meter van het wijde Noordzeestrand. Fris en gezond ’t hele jaar door. In het gezellige Noordwijk. Heerlijk vrij en toch op zeer korte forens-afstand van de grote steden Amsterdam en Den Haag. 2- kamerappartementen al vanaf f186.000,- v.o.n. 3- kamerappartementen al vanaf f191.000,- v.ó.n. - LlkjnbmJ Midden in het Zuid-Hollandse plassengebied gelegen ruime DAKTERRASWONING met c.v.-gas, voor- en ruime zonnige achtertuin op het zuiden. Ind.: ruime L-vormige woon- eetkamer met houten vloer, open haard en open keuken. 1e Verd.. 3 ruime slaap kamers, komplete badkamer en 2e toilet. 2e Verd.: grote zolderslaap-/hobbykamer, veel bergruimte en groot zonne terras. Gedeeltelijk thermopane beglazing Opl. in overleg. Prijs f 219.000,- k.k. Aan kopers wordt geen courtage In rekening gebracht Werkmaatschappij van- de Hopman - Groep B.V. te Zoetermeer Boerhaavelaan, nabij hoofdstation N.S. Postbus 206, 2700 AE Zoetermeer. Telefoon 079 - 219350* Telex 33363 Kantoren in Alkmaar, Lelystad, Middelburg en Oegstgeest. Met een ’eigen’ overdekt zwembad plus een sauna voor de bewoners. En een ruime parkeergarage met liften naar de etages. makelaardij -b.v. 3822 E. Rooseveltlaan 106-108, IbOUW SOÜd 1183 CL Amstelveen. Tel. 020-471611. Met zeer ruime financierings-mogelijkheden.Voor koopprijzen, die voor zo’n lokatie en voor een dergelijk comfort bijzonder aantrekkelijk zijn. Kom kijken in één van de fraai ingerichte modelappartementen. U krijgt er alle informatie die u maar wenst. Het Cc Carazc Mid de miljoe de me geen s econo: name i werkg volled metdi Ook B regeri: overig buiter een la: dreigi: komt’ meer deel v; confrc uitget Guate onrusi Alle a: Colon proble In Pai geregc is het onrus' sprake protes de ma onrus’ waart politic de Pai deopj zich tc van dc een fe 2000 v is del uiteer doorv geëist met d' dictat boven protes de sja inmid Egypl Torrij de ov< Panar benut social De ka Salva- zelfs i begrij onder Amne tussei rnensi politie bedro mome 15. Si gewaj milita inGu deter Garci worde guerr: evena Praktisch en sfeervol. Met compleet ingerichte luxe keuken en badkamer. Kortom: met alle comfort. tuin: voor en achter, waarvan achter een grote diepe tuin. onderhoud: het geheel verkeert in een goede staat van onderhoud. Ind. parterre: entree, gang met bergkast, toilet, keuken, woonkamer 37 m2 en een stenen berging. 1e verd.: 3 slaapkamers waarvan 1 met bal kon en wastafel en een douchecel. 2e verd.: open zolder bereikbaar met vlizo- trap. aanvaarding: in overleg. Inlichtingen: makelaardij b.v. de pater telefoon (01828) schielandweg 7, waddinxveen De riante villa „Endymion” met enige bijgebouwen waaronder een garage met chauffeurswoning, 2 theekoepels, schuren en een zomerhuis. Het geheel is gelegen op ca. 4300 m2 grond. Deze villa is ontworpen door Prof. Wijdeveld en dit ontwerp behaalde een architectuurprijs. De indeling is als volgt: een geheel marmeren hal met garderobe, speekkamer en toilet, een eetkamer met haardpartij, een grote hal met uitzicht op de voortuin, een salon met marmeren haardpartij, een voorkeuken, een keuken, een apart toilet, een grote kelder waarin oliestook, provisieruimten en een wijnkelder. In de eetkamer en de salon bevinden zich zeer fraaie vakplafonds, schitterende notehouten betimmeringen en kasten met geslepen glas. De gehele begane grond heeft fraai ingelegd parket met rozehouten vogelfiguren. In het schitterende trappenhuis bevindt zich een balustrade gedragen door in brons gegoten griffioenen. 1e etage: 7 slaapkamers, 2 badkamers en toiletten. 2e etage: 8 slaapkamers en sanitaire voorzieningen. Prijs nader overeen te komen. Zaandam, Westzijde 262B. Tel. 075-164743, Telex 19064. Reinder Kakes Co b.v. Zaandam - Alkmaar Ideaal woongenot in prachtige luxueuze appartementen. En met zonnige terras-balkons. Bijzonder gunstig gelegen ruim woonhuis (350 m3), met tuin grenzend aan water. Indeling: Parterre: entree, hal, toilet, woon kamer met blank eiken parketvloer, open keuken, open h.h. trap naar 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers, grote badkamer met 2e toilet. 2e verd.: overloop met berg ruimte, ruime zolderkamer met doka. LEDEN MAKELAARS VERENIGING AMSTERDAM Valkenburgerlaan 30. 2103 AP Heemstede. Tel. (023) 290344*

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 20