Honeywell direktiesekretaresse ONDERHOUDSMONTEURS Part-time verpleegasslstenfen voor de nachtdienst I I I mba-er die wil uitgroeien tot zelfstandig kredieten adviseur SEKRETARESSE I K; I t r R I I DELAGRANGE - Nederland I K l Kramer accountantskantoor HAVO/MEAO of MTS, kennis moderne talen. secretaresse vloeigas leidingen bv Insiituut voor Epilepsiebestrijding ERVAREN ASS. ACCOUNTANTS VAN HERWAARDEN HILLEGOM B.V. I Kantoor Hoofddorp is het moederkantoor voor de Haar lemmermeer, waar een vijftal nevenvestigingen onder res sorteren, met in totaal 58 medewerkers. Bij ons is momen teel een interessante functie vacant voor een MBA-er van 25 tot 35 jaar, met belangstelling voor de financieel- economische wereld. wat wil vragen en bieden I r ft l> I .-r. i 39 ZATERDAG 5 APRIL 1980 r 1 Iets voor u? U controleert welke produkten door onze afnemers worden besteld en draagt zorg voor de juiste order - specificatie. Bij afwijkingen stelt u zich in verbinding met de klanten. U vaardigt de order bevestigingen uit, en ziet toe dat deze de correcte produkt- omschrijving bevatten. U onderhoudt regelmatig contact met de afnemers. U verschaft hen de nodige gegevens over bijvoorbeeld orders, facturen e.d. Dit alles in hun eigen taal. Ook verstrekt u produktinformatie. De benodig- In ons ziekenhuis (333 klinische bedden) ontstaat de vacature van (full-time) voor het hoofd van de dienst Kliniek. Haar taak zal vooral bestaan uit: het notuleren van vergaderingen het verrichten van diverse administratieve werk zaamheden het meehelpen aan een goed verloop van de communicatie tussen het hoofd en de overige medewerkers. tief en gevoel voor verantwoor delijkheid noodzakelijk is. Enige jaren commerciële en admini stratieve ervaring op het gebied van irn- en export is vereist. Wilt u er meer van weten? Kom dan eens met ons praten. U kunt telefonisch of schriftelijk een afspraak maken met mevrouw L. Schaafsma. Het internationale Honeywell concern maakt en verkoopt een grote verscheidenheid aan produkten en systemen op het gebied van meet- en regeltechniek en test- en registratie apparatuur. Het produktenpakket omvat verschillende typen elektronische, elek trische en pneumatische instrumenten voor uiteenlopende toepassingen, vaak gericht op beperking en optimalisering van energiegebruik. Bij Honeywell in Nederland werken zo’n 1000 mensen. Ons European Distribution Center bij Hoofddorp verzorgt de verzending en opslag van Honeywell produkten voor heel Europa, Afrika en het Midden-Oosten. Hel verlenen van kredieten aan bedrijven is een belangrijk onderdeel van ons dienstenpakket. Voordat wij een krediet verstrekken moeten wij een duidelijk in zicht hebben in de financiële en econo mische structuur van een bedrijf. Hier ligt een zelfstandige en verantwoordelijke functie voor u als MBA-er. Uiteraard wordt u eerst in de praktijk ge traind in alle aspecten van de krediet verstrekking, wat uw kennis op dit gebied verrijkt en uw inzicht in deze materie ver diept. Zijlweg 78, 2013 DK Haarlem Telefoon 023-316255 de meest uiteenlopende bedrijven. Elke dag staat u voor nieuwe situaties, alleen varing) en u hebt de ambitie om kre dietenadviseur te worden. Dit houdt in dat de financieel-economische wereld u aanspreekt en dat u speciaal belangstel ling hebt voor de probleemanalyse. Ver der interesseert u zich uiteraard voor de ontwikkeling in het midden- en kleinbe drijf. U kunt uw sollicitatie richten aan de NMB, Kruisweg 995, 2132 CE Hoofddorp. alsmede beschik- Meer en Bosch De Cruquiushoeve Van kandidaten voor deze functie wordt verwacht dat zij in het bezit zijn van het Havo-5 diploma en beschik ken over een goede typevaardigheid. Enige jaren erva ring wordt gewenst. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer J.J. Hoes, hoofd van de dienst Kliniek, toestel 1136. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, Velserstraat 19, 2023 EA Haarlem, postbus 1638, 2003 BR Haarlem, tel. (023- 259001). 80-13 ziekenhuis St. Joannes de Deo v haarlem z* WAT WIJ VRAGEN: Leidsestraat 244 - Hillegom Ter versterking van de personeelsbezetting in onze technische dienst vragen wij enkele vakbekwame en ervaren Tot hun taak behoort het zelfstandig verrichten van onderhouds- en revisiewerkzaamheden aan het machinepark, zoals volautomatische steenpersen, kranen, weeg- en doseerappa- ratuur, alsmede transportinstallaties. Onze voorkeur gaat uit naar hen die tevens beschikken over kennis en ervaring in toepassing van en onderhoud aan hydraulische systemen. Voor deze interessante en veelzijdige functie, waaraan hoge eisen ten grondslag liggen, kan een uitstekende honorering in het vooruitzicht gesteld worden. Serieuze kandidaten kunnen hun sollicitatie schriftelijk richten tot de personeelsafdeling van Van Herwaarden Hillegom B.V., postbus 72, 2180 AB HILLEGOM. Voor functie-informatie kunt u zich tevens wenden tot onze chef technische dienst, de heer Speijer. U kunt hem ’s avonds telefonisch bereiken onder no. (02520) 17588. /vr) H I LLEGOM 2197 Honeywell European Distribution Center b.v. afdeling Personeel- zaken. Kruisweg 603a. 2132 NA Hoofddorp. Telefoon 02503/12951, tst. 142: U bent een MBA-er zo tussen de 25 en 35 jaar oud (bij voorkeur met enige banker- Wij bieden u een goed salaris, 8% vakan- tietoeslag, 13e maand, winstdelingsuitke- ring, premievrij pensioen, gunstige finan- eieringsregeling, tenminste 4 weken va kantie, royale bijdrage in studiekosten, reiskostenvergoeding en een aantrekkelij ke spaarregeling. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. voor het samenstellen van Jaarre keningen en het verz. van aangif ten I.B. en Vpb t.b.v. cliënten in de Nijverheid, Handel en Industrie. Wilt u eerst wat meer weten, bel dan met de heer J. van Deutekom. telefoon: 02503-17671. Een afwisselende en verantwoordelijke functie Zodra u zelfstandig optreedt als kre dietenadviseur gaat u zich bezighouden met analyseren en beoordelen van door be drijven verstrekte financiële versla gen, balansen e.d., uiteraard in nauw overleg met de cliënten, op schrift stellen van kredietadviezen, bewaken van reeds verstrekte kredieten. de gegevens hierover verkrijgt u van Honeywell organisaties over de hele wereld. Zijn de goederen eenmaal verscheept, dan ziet u erop toe, dat uw afnemer in het bezit komt van de verschepingsgegevens en van de voor hem bestemde facturen. Ook let u erop dat de juiste omschrijvingen en belas tingen worden gehanteerd. In deze functie wordt u bij gestaan door één of meerdere assistenten, waaraan u ook leiding geeft. Het spreekt vanzelf dat voor deze functie een grote mate van zelfstandigheid, initia- Dit is zelfstandig, verantwoordelijk en af wisselend werk. U hebt dagelijks te ma- ken met de financieringsproblematiek van •- 1 1 1 1 T-'1» op routine drijven is er niet bij, geen dag. En tenslotte wordt er ook een behoorlijk beroep gedaan op uw contactuele eigen schappen. U krijgt erg veel met mensen te maken. f r rw a* WAT WIJ BIEDEN: Een uitstekend salaris eventueel de kosteloze king over een auto. WIE WIJ ZIJN: Een klein doch expanderend Ac countantskantoor (A.A.) met een team van 5 assistenten, werkzaam in het Midden- en Kleinbedrijf. Sollicitaties aan bovengenoemd adres. Tel. na 18.00 u.: 023-290776. L Ta I' - Customer Administrator n j ie jm Telefonische informatie wordt U graag verstrekt door de Heer C. de Voogd, paviljoenshoofd, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2151. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan het hoofd perso neelszaken van ons Instituut, Achterweg 5, 2103 SW HEEMSTEDE onder vermelding van vacature nummer 83/4/HDC. Gezien de aard van de funktie denken wij aan iemand van minimaal 30 jaar, die korrekt, flexibel en nauwkeurig is, een goede typevaardigheid en werkinstelling heeft, alsmede kennis van de Engelse taal. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Aannemingsmaatschappij Vloeigas Leidingen b.v. zoekt voor haar sekretariaat een die onder verantwoordelijkheid en ter ondersteuning van de aktiviteiten van de direktie een centrale positie in ons bedrijf gaat vervullen. Tot haar werkzaamheden behoren o.m. het regelen van afspraken en ontvangen van bezoekers voorbereiden, notuleren en uitwerken van verslagen van vergaderingen verzorgen inklusief typen van korrespondentie en beheer van het direktie-archief. (m./v.) 7 nachten op - 14 nachten af. Voor ons observatie- en resocialisatiepaviljoen „Zonnehoek" in het centrum "Meer en Bosch" te Heemstede zoeken wij verpleegasslstenten die gedurende de nacht toezicht houden op circa 32 patiënten. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maetschappeli)ke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag. Heemstede. Leeuwarden. Rotterdam en Utrecht. DELAGRANGE behoort tot een van de grootste Franse farmaceutische concerns en brengt in Nederland zeer bekende geneesmiddelen op de markt. Voor onze marketing manager zoeken wij voor zo mogelijk direkte indiensttreding een representatieve leeftijd ca. 24 jaar, met voltooide middelbare school- en sekretaressè opleiding, rijbewijs BE, zakelijke inslag, gewend akkuraat en geheel zelfstandig te werken. Wij bieden uitstekende salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, jOz bijzonder gevarieerde werkzaamheden, gezellige sfeer op modern kantoor. Uw handgeschreven sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, wordt u A. verzocht te zenden aan PHARMEXPORT/ DELAGRANGE, Oudeweg 147, Postbus 850, 2003 RW Haarlem Eyr Voor telefonische inlichtingen 023-3193 03. De werktijden zijn van 22.30 uur tot 7.30 uur van vrijdag avond tot en met vrijdagochtend. ht ypcrsnnBBl De honorering is zonder meer goed, evenals de sekundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. eigen pensioenfonds). Bent u geïnteresseerd dan kunt u uw sollicitatiebrief zenden aan Aannemingsmaatschappij Vloeigas Leidingen b.v., Spaarneweg 31, postbus 10, 2130 AA Hoofddorp. Nadere telefonische inlichtingen kunt u krijgen van het hoofd personeelszaken, de heer J. Smit, tel. 023-289940 of privé na 20.00 uur 075-157727. Aannemingsmaatschappij Vloeigas Leidingen b.v. behorende tot P. Vermeer Verenigde Bedrijven b.v. is gespecialiseerd in de aanleg van gas-, waterdistributie- en transportleidingen, alsmede het maken van heiwerk, zinkers, doorpersingen en stadsverwarmingsprojekten. ■t>

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 39