Kadens Caecilia Blind John Davis Brecht Cabaret 220 Volt Stijl UIT. F rwi® 1 agenda van amsterdam Rashomon iil G THEATER ALLERHANDE 3b MUZIEK wijzen %i O 17 UITWIJZER DONDERDAG 1 7 1980 APRIL 16 Toneel en muziek e- ia F* O ar V i T t'ft ,o w Bioscopen O) 1 X m Ww 1 Blind John Davis Ramses en Liesbeth i« 5 jasco- J- F -28602 Hans de Jong en Benno Hagenbeek vormen samen Cabaret 220 Volt. I 'i Shaffy List. Het enorme succes van het programma Ramses en Liesbeth ’77 was voor Ramses Shaffy en Liesbeth List aanleiding een nieuwe muzikale avond samen te stellen. Het programma kreeg de definitieve titel Paso Doble en werd aan het eind van vorig jaar voor het eerst gepresenteerd en zal tot mei worden doorgespeeld. De teksten voor het programma werden geschreven door Cees Nooteboom en Shaffy. De regie is van Lodewijk de Boer, de begeleiding van de vier-mans formatie De Shaffy’s. Paso Doble is morgenavond en zaterdagavond te zien in het Haarlemse Concertgebouw. Aanvang 20.15 uur. Pardubice. Het Staatskamerorkest van Pardubice werd opgericht in 1969 en is een van de jongste symfonie-orkesten van Tsjechoslowakije. Het orkest heeft de laatste jaren een aantal grote tournees gemaakt door Europese landen en speelt vanavond in het Haarlemse Concertgebouw. Het orkest staat onder leiding van Libor Pesek, die ook eerste dirigent is van het Overijssels Philharmonisch Orkest. Solist is de Nederlandse pianist Frédéric Meinders. Op het programma staat onder andere de Serenade in Es van Josef Suk - een Tsjechische componist die leerling was van Dvorak. Meinders speelt met het Kamerorkest van Pardubice Mozart’s Zondagdichters. Vanavond wordt in de Teerling aan de Kleine Houtstraat 58 in Haarlem de plaatselijke finale van het Nationaal Concours Zondagdichters gehouden. Tijdens de door de Literaire Instuif Haarlem georganiseerde avond worden de tien uitgekozen finalisten uitgenodigd hun bekroonde gedichten voor te lezen. Twee van hen zullen worden uitgekozen om door te gaan naar de regionale ronde. Aanvang 21 uur. Vinkenoog. In het activiteitencentrum Zero aan de Bakenessergracht in Haarlem houdt Simon Vinkenoog komende woensdag een lezing onder de titel De Exotische Tegenstroom. Dit was tevens de titel van een recent symposium over vooral Aziatische invloeden op de Westerse cultuur en Vinkenoog, een van de aanwezigen, geeft een bloemlezing uit aantekeningen die hij tijdens het symposium maakte. Aanvang 20.00 uur. vreugdeloos huwelijk, tussen wie een liefdesband ontstaat. Elli Link, aangespoord door Grete Bende, vergiftigt haar man en een moordproces volgt. Het betreft een ware gebeurtenis - Döblin Nijenhuis. De uit Haarlem afkomstige pianiste Elisabeth Nijenhuis treedt donderdag 24 april op in het cultureel centrum ’t Oude Slot aan de Ir. Lelylaan 6 in Heemstede. De pianiste studeert thans onder George van Renesse en geeft regelmatig recitals. Haar repertoire bestaat voornamelijk uit romantische werken van Beethoven, Mozart, Schubert, Schumann, Debussy en Chopin. Aanvang 20.15 uur. Doopsgezinde Kerk. Het Haarlemse Amateur Symfonie Orkest concerteert komende woensdag in de Doopsgezinde Kerk aan de Frankestraat 24 in Haarlem. Het orkest zal werken van Beethoven, Handel, D. Cimarosa, Léon Delibes, Dvorak en F. A. Boïldieu spelen. Aanvang 20.15 uur. Eglentier. De amateurtoneelgroep De Eglentier geeft dinsdag een voorstelling van Bomen sterven staande in de Haarlemse Stadsschouwburg. Bert Lauer regisseert dit door Alejandro Casona geschreven toneelstuk. Aan vang 20.15 uur. Try-Out. Cabaret 220 Volt bestaande uit Hans de Jong en Benno Hagenbeek, had vorig seizoen veel succes met het programma Première - een succes dat vooral te danken is aan de verrassende nieuwe vormen die dit duo bedacht. Het nieuwe programma van de twee heet Try- Out en is komende zondag te zien in Centrum 111 aan de Herenweg 111 in Heemstede. Aanvang 20.30 uur. Blijspel. Het Franse blijspel Croque Monsieur, hier uitgevoerd onder de titel ’n Appeltje voor de dorst wordt zaterdag en zondagavond gepresenteerd door de amateur toneelvereniging Die Spaeme Ghesellen in het Dorpscentrum aan de Ringweg 36 in Spaamdam. Aanvang 20.15 uur. Lancee. De rock ’n roll formatie Lancee, genoemd naar zanger, gitarist en leider van de band Ferdy Lancee, treedt zaterdagavond in de Amoldushoeve in Hoofddorp op. Aanvang 20.30 uur. Zaterdag hebben de moderne jam sessions plaats in de HJC-zaal. Aanvang beide avonden is 22 uur. Keefman. Komende woensdag is het solo-toneelstuk Keefman weer te zien in het lunchpauzetheater van de Toneelschuur. Dit door Jan Arends geschreven stuk is nu al lange tijd op het repertoire van toneelgroep Centrum met Jacques Commandeur als de patiënt in een psychiatrische kliniek. De regie is van Peter Oosthoek. Aanvang 12.30 uur. jongeman die nu eens heeft besloten privé detective te spelen in de dienst van een rijke accountant, die zijn vrouw verdenkt van een verhouding met een ander. Dit toneelstuk van Shaffer (die ook de auteur is van Equus) ging in 1962 in London in première. Aanvang van de voorstelling in de Stadsschouwburg is 20.15 uur. Heemstede. Vier klavecinisten, Kya Hengstmangers en drie van haar leerlingen, concerteren zaterdagmiddag met het ensemble Harmonia Musica in de Hervormde Kerk aan het Wilhelminaplein in Heemstede. Gezamenlijk zullen zij het Concert voor vier klavecimbels en strijkers in A BWV 1065 van Bach ten gehore brengen. Verder spelen de klavecinisten werken van Handel en Le Roux. Aanvang 16 uur. 372 400 412 434 464 507 531 563 585 611 661 688 711 748 771: 831 874 911 950: 987 Ir Scène uit Viermaal verkocht met, op de bank. Kitty Janssen en André van der Heuvel Barok. Ook in het cultureel centrum ’t Oude Slot is morgenavond een optreden door het Barok Trio Amsterdam. Dit kamermuziek-ensemble bestaande uit Lucius Voorhorst (flauto traverso), Margriet Tindemans (viola da gamba) en Anneke Uittenbosch (klavecimbel) speelt barokmuziek op de originele instrumenten of precieze kopieën daarvan. Op het programma staan werken van Marin Marais, Bach, Diego Ortiz en J. P. Sweelinck. Aanvang 20.15 uur. Jazz. De Savanna Jazz Band met vocaliste Jane Sutherland concerteert zaterdagavond in de Sunshine Jazz Corner in Zandvoort. Zondagmiddag treeedt Peter Ypma 3 op in de Corner. HJC. Vrijdagavond treedt de blues pianist Blind John Davis op in de Haarlemse Jazz Club aan het Groot Heiligland in Haarlem. Davis, die op negen-jarige leeftijd blind werd, geldt als een van de groten op het blues en boogie- woogie gebied en heeft geconcerteerd of platen opgenomen met mensen als Louis Armstrong, Fats Waller, Big Bill Broozy en Memphis Minnie. Davis trok zich lange tijd terug in Chicago in de jaren vijftig en zestig en werd herontdekt door een Nederlandse bluesenthousiast die hem weer opspoorde. Dit resulteerde in een Europese tournee in 1973 en sindsdien is Davis hier regelmatig te zien. Zijn repertoire omvat klassieke blues en boogie-woogie, swingstandards, en ballades zoals dat gebruikelijk is voor barrelhouse pianisten die in de jaren dertig en veertig in talrijke kroegen een publiek moesten vermaken. Viermaal Verkocht. Morgenavond en zaterdagavond is het toneelstuk Viermaal Verkocht opnieuw in de Haarlemse Stadsschouwburg te zien. Kitty Janssen en André van den Heuvel (Katrijn Theaterproducties) spelen samen met Jaap Stobbe, Hans van der Gragt en Carla Hardy de figuren die een benedenhuis in Parijs steeds weer kopen en verkopen naar aanleiding van verschillende omstandigheden. Het stuk werd geschreven door het Franse duo Barillet en Grédy, ook bekend van de Cactusbloem. De regie van de Nederlandse voorstelling ligt bij Jules Rooyaards. Aanvang 20.15 uur. Pianoconcert in Es KV 271. Aanvang 20.15 uur. Tuinzaal. De Amerikaanse violist Richard Kilmer en pianist Jan van der Meer verzorgen maandagavond een concert in de Tuinzaal van het Haarlemse Concertgebouw. Kilmer studeerde hoofdzakelijk in de Verenigde Staten maar ging naar België en vestigde zich later in Nederland toen hij zich bij het Nederlands Kamerorkest voegde. Kilmer en Jan van der Meer vormen al enige tijd een vast duo. Maandagavond presenteren zij een programma met werken van Dvorak, Ysaye, Mozart en Ravel. Aanvang 20.15 uur. Kadens. Het laatste concert in de componistenserie van Kadens heeft morgenavond plaats. Na Mozart, Haydn, Brahms en Saint Saëns staat nu Ravel in het licht. Een aantal werken van deze Franse componist worden gespeeld door het Philidor Trio bestaande uit pianist Jet Röling, violist John Helstone en cellist Christiaan Norde. Het concert heeft plaats in de Kadens-zaal aan de Smedestraat in Haarlem. Aanvang 20.15 uur. Caecilia. Komende dinsdag concerteert het Caecilia Consort Strijkorkest in de Tuinzaal van het Haarlemse Concertgebouw. Onder leiding van concertmeester Maurits Bosman zal dit uit twaalf musici bestaande kamerorkest werken van Locatelli, Vivaldi, Mendelssohn, Elgar, Schubert en Dvorak ten gehore brengen. Aanvang 20.15 uur. Jeugd. Onder auspiciën van de Stichting Jeugd en Muziek Haarlem concerteren het Haarlems Jeugd Orkest DAC. De Tabasco Band, bestaande uit twee gitaristen, drummer, fluitist, zanger en een synthesizer-man, geeft morgenavond een optreden in het jongerencentrum Dac aan de Ripperdastraat 13a in Haarlem. Aanvang 21.30 uur. St. Bavo aan de Leidsevaart in Haarlem worden zaterdagmiddag voortgezet met een bespeling op het Adema-orgel door de Haarlemse stads-organist Albert de Klerck. Op het programma staan werken van Barraine, Bartelink, Langlais en F. Peeters. Aanvang 15 uur. en het Haarlemse Kamerkoor komende zaterdag in de Nieuwe Kerk in Haarlem. Onder leiding van Theo Saris zal het koor werken van onder anderen Haydn, Monteverdi en Di Laso uitvoeren. Onder leiding van Sam ter Velden brengt het orkest Twee Slavische Dansen van Dvorak ten gehore. Koor en orkest samen voeren twee madrigalen uit van Hendrik Andriessen. Aanvang 20.15 uur. St. Bavo. De wekelijkse orgelconcerten in de kathedrale basiliek l Brecht. Het Klein Muziektheater werd in 1977 opgericht door de zangeres Margaretha Albers en de zangers Marius Kemler en Max van Weegberg. Deze drie stelden zich ten doel een bijdrage te leveren aan het op één lijn brengen van muziek, tekst en actie in het theater. Het Klein Muziektheater gaat er van uit dat er in wezen geen verschil bestaat tussen de diverse genres zoals cabaret, opera, chanson, mime, musical, gesproken tekst en het klassieke lied. Zondagmiddag treedt het Klein Muziektheater op in de Tuinzaal van het Haarlemse Concertgebouw met een Bertolt Brecht programma. De keuze van de liederen die deze middag gepresenteerd worden werd gemaakt aan de hand van drie, voor Brecht zeer belangrijke, thema’s: de kroeg, de moeder en de soldaat. De Brecht-teksten werden dan op muziek gezet van Kurt Weill, Hans Eisler en Paul Dessau. De regie is van Annemarie Prins. Aanvang 14.30 uur. Stijl. Vorige maand bracht het Onafhankelijk Toneel zijn nieuwste experiment/productie in première. Deze draagt de titel Stijl en is dan ook geheel rond dit moeilijk tedefinièren begrip opgebouwd. De voorstelling volgt het principe van èen collage, waarin elementen van allerlei herkomst aan en over elkaar worden geplakt, deels weggescheurd en opnieuw meh iets anders overgeplakt. Het OT heeft niet getracht zich te beperken tot alleen kunst stijlen Bauhaus, Dada, Brechten reikt dan ook verder waardoor een soms boeiend, soms komische, soms stijlvolle productie is ontstaan. De rode draad door het stuk zijn de zeven spelers die soms bijeenkomen in een vergadering om daar nieuwe ideeën op te offeren de stijlmakers. Zij zijn voortdurend in de weer, stapelen objecten op een tafel, verplaatsen het weer naar elders. Ze zijn bouwers van stillevens, ontwerpers van vormen die niet blijvend zijn. Tussen de vergaderingen door houden willekeurige acteurs zich bezig met stijluitingen. Stijl gaat over buitenkanten, maar houdt zich verre van oppervlakkigheid en esthetische kitsch. De voorstelling is het vervolg van een Dada-programma voor een aantal toneelschoolleerlingen dat twee jaar geleden werd geleid door Stijl- regisseur Jan Joris Lamers. Stijl is vanaf 23 tot en met 26 april te zien in Toneelschuur I. Aanvang 20.30 uur. Japan. De productie Rashomon is een bewerking van een Japans middeleeuws sprookje dat over de ontmoeting tussen een samurai en zijn jonge vrouw met een - struikrover gaat. De voorstelling was oorspronkelijk het eindexamenproject van de Amsterdamse Toneelschool maar woonde het proces bij en zijn aantekeningen werden later tot een boek verwerkt. Het kernthema van het boek, en het toneelstuk (geschreven door actrice en oprichter van toneelgroep Hooker Louise Robben en Peter Hille) belicht de psychologische achtergrond die tot deze koelbloedige moord leidde. Het verhaal in deze Hooker-productie is in flashback weergegeven. Onder de zorgvuldig afgewogen regie van Louise Robben is een aantrekkelijke voorstelling ontstaan, waarin positieve spelprestaties de overhand hebben. Met: Maroesja Lacines, Gertian Maassen, Peter Broekaert, André van den Berg, Robert Grijsen en Barbara Barendrecht. De twee vriendinnen en hun gifmoord is nog van vanavond tot en met zaterdag te zien in Toneelschuur IH aan de Smedestraat in Haarlem. Aanvang 20.30 uur. Komedies. Het English Speaking Theatre Amsterdam, ESTA, geeft komende woensdag een voorstelling van twee door Peter Shaffer geschreven komedies in de Haarlemse Stadsschouwburg. The Private Ear gaat over de romance tussen een bescheiden jonge man en een vrouw die hij idealiseert als een rechtstreekse kopie van Venus. The Public Eye gaat over een Station. In het kader van de Haarlem Bloemenstad-festiviteiten volgende week heeft de Haarlemse Stationsrestauratie komende dinsdag een concert georganiseerd waarbij de Dutch Swing College Band zal optreden in de Stationsrestauratie op het tweede perron. De jazz-veteranen beginnen te blazen om 20.30 uur. na enig succes werd besloten de productie aan het algemene publiek te presenteren. Rashomon is daardoor morgenavond en zaterdagavond in Toneelschuur I te zien. Bij de confrontatie tussen de drie figuren in een bos wordt de jonge samurai vermoord en het verhaal gaat dan door naar de rechtzaak die volgt nadat de struikrover bij toeval werd gearresteerd. Achtereenvolgens leggen de rover, de vrouw en de geest van de vermoorde samurai (via een medium opgeroepen) hun getuigenissen af vanuit hun eigen tegenstrijdige visies. De vier spelers, onder ds regie van Helmert Woudenberg, geven jalouzie, wraakzucht en vooral ijdelheid een soms karikaturale typering, die vaak doet denken aan Brecht. Aanvang beide voorstellingen 20.30 uur. Rus. John Lanting’s Theater van de Lach is donderdag 24 april in de Haarlemse Stadsschouwburg met Een kus van de Rus. Deze door Ray Cooney geschreven klucht (de oorspronkelijke titel is Chase me Comrade), gaat over een Russische balletdanser die na een geslaagd optreden in de Koninklijke Schouwburg niet meer terug wil naar zijn geboorteland maar in het Westen wil blijven. Hij wordt hierbij geholpen door de dochter van een hooggeplaatste ambtenaar van het Ministerie van Defensie - die omwille van zijn positie onkundig gelaten word van dit feit. Naast John Lanting, spelen in deze productie mee: Karla Wildschut, Ellen Veger, Johan Sirag, Flip Heeneman, Frits Hassoldt, Pieter Groenier, Berry Kievits, Gerard Walden en Lex de Regt. De regie is van Rex Gamer. Aanvang 20.15 uur. Hooker. De twee vriendinnen en hun gifmoord is een toneelstuk gebaseerd op het gelijknamige boek van de Duitse zenuwarts Alfred Döblin. Het gaat over twee vrouwen, allebei verstrikt in een Ld Concertgebouw (Van Baerlestraat, tel. 718345) do. kleine zaal 20.15 uur: „II Complesso Baroc- co”, opera buffa van Sarri/Metastasio en Or- landini/Salvi m.mv. Alan Curtis klavecimbel, Ulrik Cold bas en Lucia Meeuwsen zang; vr. grote zaal 20 uur: Nederlandse Danskampi- oenschappen Professionals, kleine zaal 20.15 uur: Glen Wilson klavecimbel en Alice Har noncourt barokviool (Bach, Bocherini, Mo zart); za. grote zaal 20.15 uur: Concertgebouw orkest o.l.v. Bernard Haitink, sol. Alfred Bren del piano en Klaas 'Boon altviool (Keuris, Beethoven, Berlioz); kleine zaal 20 uur: Man nenkoor The Shell Singers o.l.v. Bert Krans- berg m.m.v. Co. v.d. Heide Wijma piano, Mag dalena Kuhn fluit, Julian Coco gitaar en Lily Kok zang (folksongs, negrospirituals, opera, musical); zo. grote zaal 14.15 uur: Concertge bouworkest o.l.v. Bernard Haitink, sol. Alfred Brendel piano en Klaas Boon altviool (Keuris, Beethoven. Berlioz); zo. Spiegelzaal 11 uur: „Für Elise”, kleine zaal 15 uur: Eleonora Pa- meijer basfluit en piccolo, Julian Coco gitaar, Orgelka-kwartet, Dick Bor biool en Polo de Haas piano (Brahms, Chopin, Handel en Paga nini); grote zaal 20.15 uur: Julian Bream gi- taar/luit; ma. kleine zaal 20.15 uur: Vera Beths viool, Stanley Hoogland piano, Jürgen Kuss maul altviool, Anner Bijlsma violoncel, Antho ny Woodrow contrabas (Schubert); di. grote zaal 20.15 uur: Amsterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Ken-Ichiro Kobayashi, sol. Bella Davidovitch piano (Mozart, Rachmaninow, Berlioz), kleine zaal 20.15 uur: Wouter Möller barokvioloncel, Bob van Asperen klavecimbel (Geminiani, Vivaldi en Bach); wo. kleine zaal 12.30 uur: Lodewijk da Silva Rosa viool, Mare Simons piano, grote zaal 20.15 uur: Concertge bouworkest o.l.v. Bernard Haitink, sol. Hanna Schwarz alt, Peter Hofmann tenor (Mozart, Mahler). Baaltheater (De Ruyterkade 149, tel. 227461) dag. beh. zo. en ma. 20.30 uur: „Freule Julie” van August Strindberg, muziek Lodewijk de Boer en Martijn Hazebos met Marjon Brands- ma, Kitty Courbois en Edwin de Vries. De Balie (Kleine Gartmanplantsoen 10, tel. 232904(240394) t.e.m. za. 20.30 uur: „Eenoog” door toneelgroep De Appel, regie Eddy Hab- bema, m.m.v. Aun Greidanus, Peter van der Linden, Robert Prager en Henk Votel, muziek Pako Keul; vanaf ma. 20.30 uur: „Wat de butler zag” van Joe Orton, regie Andy Daal, met Peter Bolhuis, Eric van der Dink, Porgy Franssen, Jeröme Reehuis, Trees van der Donck en Liz Snoyink; zo. 14.30 uur: „Stennis” door Theaterkollektief (12-17 jaar). Alfa 1 (Leidseplein, tel. 278806) Clair de fem me”, toeg. 16 j., dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13, 15.30, 19 en 21.30 uur. Alfa 2 „Monty Python’s life of Brian”, toeg. 12 j., dag. 14.30, 19.30 en 22 uur, zo. 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. Alhambra 1 (Weteringschans, tel. 233192) ,,Di- menticare Venezia”, toeg. 16 j., dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra 2 „The party”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur,zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. Bellevue Cinerama(Marnixstraat 400, tel. 234876) „1941”, toeg. alle leeft., dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13, 15.30, 19 en 21.30 uur. Calypso 1 (Marnixstraat 402, tel. 266227) „Kra mer versus Kramer”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19.30 en 22 uur, zo. 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. Calypso 2 (tel. 234876) „Nightwing”, toeg. 16 j., dag. 14.15, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.15, 15.45, 19.15 en 21.45 uur. Calypso 3 (Tel. 266227) „Cabo blanco”, toeg. 16 j., dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13, 15.30, 19 en 21.30 uur. Centraal (Nieuwendijk 69, tel. 248933) „Perverse heerlijkheden”, toeg. 18 j.. dag. 11, 12.45, 14.30, 16.15, 18, 19.45 en 21.30 uur, zo. vanaf 12.45 uur. Cineac Damrak 1 (tel. 245648) „De duivel hale je”, toeg. 16 j., dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cineac Damrak 2 „The knock-out cop”. toeg. alle leeft-, dag. 13.15, 15.30, 18.45 en 21.15 uur, za. zo. en wo. 18.45 en 21.15 uur. Cineac (Reguliersbreestraat, tel. 243639) „Laat de dokter maar schuiven”, toeg. alle leeft., dag. 14.15, 19 en 21.30 uur. Cinecenter-Cinema Coraline (Lijnbaansgracht 236, tel. 236615) „Mama cumple 100 ahos”, toeg. 16 j., dag. 12.15, 14.45, 17.15, 19.45 en 22.15 uur. Cinecenter-Cinema Pierrot „Een tip van de sluier”, toeg. 16 j., dag. 11.45, 14.15, 16.45, 19.15 en 21.45 uur. Cinecenter-Cinema Peppe-Nappa „Die dritte Generation”, toeg. 16 j., dag. 12, 14.30, 17, 19.30 en 22 uur; „Een fatsoenlijk leven”, toeg. 16 j., dag. 12, 14.30, 17, 19.30 en 22 uur. Cinema International (Aug. Allebéplein 4. tel. 151243) „The electric horseman”, toeg. alle leeft., do. vr. za. en zo. 19 en 21.30 uur, za. en zo. ook 14.30 uur, ma. di. en wo. 20 uur. City 1 (Leidseplein, tel. 234579) „The Rose”, toeg. 12 j., dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, zo. 13, 15.45, 18.45 en 21.30 uur. City 2 „Ten”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.15, 16, 19 en 21.30 uur. City 3 „Norma Rae”, toeg. 16 j., dag. 13.30, 18.45 en 21.15 uur, zo. 13.30, 16, 18.45 en 21.15 uur. City 4 „Kentucky fried movie”, toeg. 16 j., dag. 14.19.30 en 22 uur, zo. 14,16.30,19.30 en 22 uur. City 5 „Le jouet”, toeg. alle leeft., dag. 14.15, 19.30 en 21.45 uur, zo. 14.15, 16.30, 19.30 en 21.45 uur. City 6 „Spetters”, toeg. 16 j., dag. 13.30, 18.45 en 21.30 uur, zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. City 7 „Die Blechtrommel”, toeg. 16 j„ dag. 20.15 uur, do. vr. ma. en do. ook 14 uur; „Jungle boek”, toeg. alle leeft., za. en wo. 14 uur, zo. 14 en 16 uur. Du Midi (Apollolaan, tel. 723653) „1941”, toeg. alle leeft., dag. 19 en 21.30 uur. Flora Disney Theater (Amstelstraat 24, tel. 230469) „Doornroosje”, toeg. alle leeft., do. vr. ma. en di. 14 en 19 uur. za. 10.30, 13.30, 16 en 19 uur, zo. en woe. 13.30, 16 en 19 uur. Kriterion (Roetersstraat 170, tel. 231708) „Stal ker”, toeg. 16 j., dag. 17 uur beh. zo. en 20 uur; „Uccellacci Uccellini”, toeg. 16 j„ dag. 23 uur. Leidseplein Theater (tel. 235909) „Caro Papa”, toeg. 16 j., dag. 14, 19.30 en 22 uur, zo. 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. Nöggerath (Reguliersbreestraat, tel. 230655) „One flew over the cuckoo’s nest”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, za. en zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Parisien (Nieuwendijk 67, tel. 248933) „Inside Jennifer Welles”, toeg. 18 j., dag. 11.15, 13, 14.45, 16.30, 18.15, 20 en 21.45 uur, zo. vanaf 13 uur. Rembrantpleintheater l(tel. 223542) „Cuba”, toeg. 16 j., dag. 14.15, 18.45 en 21.30 uur, zo. 13.15, 16, 18.45 en 21 uur. Rembrandtpleintheater 2 „Thunderball”, toeg. 12 j., dag. 14.15 18.45 en 21.30 uur, zo. 13.15, 16, '18.45 en 21.30 uur. Rex (Haarlemmerstraat,, tel. 246132) „Karate- vuist van de wraak”, toeg. 16 j„ dag. 19.15 en 21.30 uur. Rialto (Ceituurbaan 341, tel. 723488) „Kamer versus Kramer toeg. alle leeftijd., dag. 19 en 21.30 uur, za. en wo. ook 13.45 uur en zo. 13.15 en 15.45 uur. Rivoli (Ceintuurbaan 340, tel. 723488) „Met jouw tanden in mijn nek”, toeg. 16 j., dag. 19.30 en 22 uur. Roxy (Kalverstraat, tel. 232809) „Spetters”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, za. en zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Studio K (Roetersstraat, tel. 231708) „And justi ce for all”, toeg. alle leeft., dag. 16.30, 19.45 en 22 uur. The Movies (Haarlemmerdijk 161, tie. 245790) „Dimenticare Venezia”, toeg. 16 j., zaal 1 dag. 19.45 en 22 uur, zo. ook 14 uur; zaal 2 „La vie devant soi”, toeg. 16 j., dag. 19.45 en 22 uur, zo. ook 14 uur. Tuschinski 1 (Reugliersbreestraat, tel. 262633) „The electric horseman”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, za. en zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Tuschinski 2 „Ten”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, za. en zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Tuschinski 3 „Manhattan”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. en zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 4 „La Luna”, toeg. 16 j., dag. 14 en 20 uur. Tuschinski 5 „Escape from Alcatraz”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, za. en zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. De Uitkijk (Prinsensgracht 452, tel. 237460) „Tess”, toeg. alle leeft., dag. 13.30 en 20 uur (di. 20 uur geen voorst.), zo. 14 en 20 uur. L- A c T -ü Wq k F - Lancee EN

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 17