gcmczanta haariam gamaanta haariam verpleegkundigen administratief medeiverk(st)er Wie komt ons opvolgen? dingen in de buurt". "Ergcbcurcn hier Zr bocvhaauc haarlem VERPLEEGKUNDIGE Opleiding tot het diploma ziekenverzorging een ARTS B.aankomend assistent-accountant A.gevorderde assistent -accou ntant I H. MARIASTICHTING EEN MEDEWERKER MEDEWERKERS monteur tuinbouwmachines (m/v) Ik werk met plezier ^MARIASTICHTING Reiss&Co. b.v. ziekenhuis St. Joannes de Deo l haarlem Fotolitho Hagen B.V. Ervaren kleinmonteur Leitz Service B.V. Aktie 68 vraagt met spoed r Kramer accountantskantoor LEITZ SERVICE BV ERVAREN ASS. ACCOUNTANTS STICHTING KINDERDAGVERBLIJVEN HAARLEM onderhouds monteur instrumentmaker gereedschap/stempelmaker Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem “ir randstad uitzendbureau CONSTRUCTIEBANKWERKERS UITZETTER ONDERHOUDSMONTEUR-ELECTRO 1“ n n INPAKSTERS KEUKENHULP nr randstad uitzendbureau 4 PART-TIME SCHOONMAKERS aktie het vaste buro 68 voorti delijkwerk VAS' MAGAZIJNKRACHT 19 8 0 APRIL 80-14 s technisch werk voor: WAT WIJ VRAGEN: (fulltime) 'i I slist noodzakelijk. Lft. max. 30 jaar. Soil, richten aan Mercuriusweg 5 Waddinxveen alsmede beschik- Zijlweg 200, Haarlem Telefoon: 023-313699 IM.Z. Voorburgwal 120-126, 1012 SH Amsterdam, tel. (020) 22 29 22. In ons ziekenhuis (333 klinische bedden) vragen wij wegens uit breiding van de werkzaamheden op korte termijn een in het bezit van het diploma M.T.S. werktuigbouwkunde of gelijkwaardige opleiding. Enige ervaring is vereist. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer F.W.E.M. Huijtink, hoofd techni sche dienst, toestel 1127. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken van het ziekenhuis St. Joannes de Deo, Velserstraat 19, 2023 EA, Post bus 1638, 2003 BR Haarlem (tel. 023-259001). i.b.v. LTS-fijnmechanica en/of Bemetel instrumtentmaker. Het werk is voor lange tijd in Noordwijk. met LTS-metaal en Bemetel kan voor langere duur zijn. Ervaring is niet vereist. Hoog Loon. Zijlweg 78, 2013 DK Haarlem Telefoon 023-316255 Mercuriusweg 5, Waddinxveen. J 4- -f - -- - 1 „Sc r Gevraagd voor onze modern in gerichte slijperij voor houtbe- werkings- gereedschappen te Beverwijk die wij na een gedegen op leiding kunnen inzetten als all round gereedschapslijper of als bedieningsvakman. Enige techn. kennis kan in uw voordeel zijn is echter niet be-: •Wannee folklore, :w. R. de Ivoor kor jte't onge Haan sc «voelde 2 wetensc volksvei Izich zeil jballpoin -Een him een typi als zijns 'Vandaa gaat hei lang gel ■van des .provinci •eerstda. i volksvei •„Spring 'vroeger WAT WIJ BIEDEN: Een uitstekend salaris eventueel de kosteloze king over een auto. WIE WIJ ZIJN: Een klein doch expanderend Ac countantskantoor (A.A.) met een team van 5 assistenten, werkzaam in het Midden- en Kleinbedrijf. Sollicitaties aan bovengenoemd adres. Tel. na 18.00 u.: 023-290776. direct werk voor: voor het samenstellen van Jaarre keningen en het verz. van aangif ten I.B. en Vpb t.b.v. cliënten in de Nijverheid, Handel en Industrie. Bij de dienst worden gevraagd enkele medewerkers, die ais en 1- Hiervoor zoeken wij i Wij vragen f RK ziekenhuis Haarlem VROUWELIJK PERSONEEL T Carla Kooij en Lenny Wit RK ziekenhuis Haarlem s* 4 4 Als je meent voor één van deze jobs in aan merking te komen, maak dan even een af spraak met de heer De Louw, toestel 39, die je alle verdere details kan verstrekken. direct voor de afdeling patiëntenadministratie. Op deze afdeling worden de financiële gegevens van in het ziekenhuis opgenomen patiënten verwerkt. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen aan het Bestuur van de Stichting Kinderdagverblijven Haarlem Postbus 5059 - 2000 CB Haarlem. De Stichting Kinderdagverblijven Haarlem vraagt per 1 september 1980 Gedacht wordt aan een arts, die ervaring heeft in het werken met jonge kinderen. Ziet u het wel zitten bij Fotolitho Hagen? Bel dan snel. We maken vlug een afspraak met u om details door te nemen. Hoe eerder hoe beter Vraag naar de heer J Gerritsen. Informatie kan worden verkregen bij mevr. M. Oushoorn-van Kessel, tel. 023-28 04 41. Het St Elisabeth s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca 600 bedden Voor een goed vervullen van de funktie menen wij aan de kandidaten de volgende eisen te moeten stellen; - opleiding op HAVO-niveau - kantoorervaring, inktusief typevaardig- heid - zelfstandig kunnen werken Voor spoedige indiensttreding vragen wij een De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag De gemeente Haarlem is aangesloten bij het I Z A Noord-Holland Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek van de brief van het bij de functie genoemde vacaturenummer binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden aan de burgemeester van Haarlem Postbus 5112003 PB Haarlem voor de afdeling dermatologie/neurologie. In verband met laatstgenoemd specialis me gaat de voorkeur uit naar verpleeg kundigen die beschikken over zowel het A- als het B-diploma. - voor de twee chirurgische afdelingen. Verpleegkundigen, die op full-time basis willen funktioneren kunnen reflekteren. Op een van de chirurgische afdelingen echter bestaat een part-time vakature (4 dagen per week en participeren in alle diensten). Wij zijn een groothandel in gereedschappen voor de machinale hout- en kunststofverwerkende industrie. Wij willen onze slipservicedienst in Beverwijk uit-', breiden!! Uitsluitend schnftelijke sollicitaties te richten 1 aan Drs E R L Smedt Cod'dinator Dienst Personeelszaken Boerhaavelaan 22 2035 RC Haarlem Op de afdeling Intensive Care ontstaat binnenkort een vacature voor een full time Wij denken voor deze functie aan kandi daten die - in het bezit zijn van het diploma Zieken verpleging A of - het diploma HBO-V - de Intensive Care opleiding hebben gevolgd. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Alge meen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor telefonische informatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag wenden tot mw. G. v.d. Ley-Kramer, hoofd verpleegkundige, of de heer H.W. Geerling, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 023 33 90 30, resp. toestel 2356 en 2054. Ged. Oude Gracht 71, tel. 023-319064 IJmuiden, Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22 Geopend woensdag 9.00-12.30 uur Donderdag 12.30-16.30 uur Beverwijk: Breestraat 4, tel. 02510-29197 Zaandam: Peperstraat 208. tel. 075-175358 Fotolitho Hagen, een kollegiaal bedrijf, waar nog echt teamgeest heerst. Een kleine ploeg gemotiveerde vakmensen, die klaarstaan voor elkaar en samen voor een optimale kwaliteit zorgen. Als je goed werk levert, krijg je het druk. Daarom zoeken we ter versterking van ons team een prettige kollegaals die zich thuis voelt in een klein team. Na een aantal jaren erg fijn te hebben ge werkt als secretaresse op de afdeling Export word ik (Carla) per 1 mei a.s. overgeplaatst naar de afdeling Projecten, terwijl Lenny in juni naar New Zealand gaat emigreren. Er moeten dus opvolgsters voor ons komen en aangezien de werkzaamheden van interna tionale aard zijn, moet je minstens over een MAVO/HAVO-opleiding beschikken, steno Nederlands/Engels goed kunnen, terwijl ak- kuraatheid en een goed humeur als vanzelf sprekend worden beschouwd. voor het begeleidingsteam van de peuterspeel- g roepen 1 vakaturenr*. 1 75676-B/186/YC in teamverband betrokken zullen worden bij ke controle- en advieswerkzaamheden, welke afwisselend van karakter zijn. De gedachten gaan uit naar kandidaten die: - een voortgezette middelbare opleiding hebben gevolgd en/of - studeren voor of in het bezit zijn van diploma's M.B.A., S.P.D. I II of, - studeren voor registeraccountant bij het N.I.V.R.A.; - afhankelijk van de funktie, over kontrole-ervaring beschikken en/of ervaring met overheidsadministraties hebben; - bekendheid met of belangstelling hebben voor bedrijfsekonomische-, organisatie- en automatiseringsvraagstukken: - bij voorkeur niet ouder zijn dan 40 jaar. Geboden worden: - een afwisselende werkkring; - gunstige regelingen voor studiekosten en studieverlof; - alle bekende sekundaire voorzieningen voor het overheidspersoneel zoals o.m. een uitstekende pensioen- en ziektekostenregeling. Bij gebleken geschiktheid zijn goede karrièremogelijkheden aanwezig. Een psychologisch onderzoek, alsmede een gesprek met de inspraak- kommissie kunnen deel uitmaken van de selektieprocedure. Het aanvangssalaris bedraagt, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, voor dé onder A. genoemde funktie tussen f 2.476,- en f 4.684,- en voor de onder B. genoemde funktie tussen f 1.892,- en f 2.887,- per maand. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de direkteur van de dienst, de heer P.A.J. Houdijk, telefoonnummer 023 - 31 25 41. vakaturenr. 175676-A/185/YC voor verschillende relaties zoeken wij constructie- bankwerkers, die naast alle voorkomende werk zaamheden ook kunnen lassen. Voor een langere tijd. voor een relatie in Lisse zoeken wij een volwaardig uitzetter, die vanaf tekening zijn werkzaamheden kan uitvoeren. voor een relatie in Hoofddorp zoeken wij een goede elektromonteur die in de 3-ploegendienst de be- drijfsinstallatie gaat onderhouden. Deze baan is voor een langere tijd. Hurlen De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag De gemeente Haarlem is aangesloten bij het I Z A Noord-Holland Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek van de brief van het brj de functe genoemde vakaturenummer binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden aan de burgemeester van Haarlem Postbus 511 2003 PB Haarlem Salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen geen Wi ring: male en u het vertf intei aan. .dan waa De keve een Brui Mar zijn, wat staa Vla< alti; ren and verl hele adr iets dat niet zij Zov ven de dat kar ong pre nis. Die gez' mo sta der Hel Uw brieven met uw levensloop vergezeld van recen te pasfoto worden strikt vertrouwelijk behandeld en kunt u richten aan: zelfstandig kunnen werken y leeftijd 20 - 25 jaar. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Postbus 1644, 2003 BR Haarlem. T Tjaard d hij waan WW -*~***^‘ - bij een relatie in de Waarderpolder voor het machi naal verpakken van poeder. Werktijden: 6.00-14.00/- 14.00-22.00. met INAS bij een bejaardentehuis in Heemstede. Werktijden van 7.30-16.30 en éénmaal per 2 weken weekend. Haarlem. Generaal Cronjéstraat 166, tel. 023-272624. Gedempte Oude Gracht 71, tel. 023-319296 die beschikt over voldoende pioniersgeest om samen met onze vertegenwoordiger in dit i rayon de reeds bestaande klantenkring goed te verzorgen en verder uit te bouwen. Kennis van moderne houtbewerkingsmetho- den moet aanwezig zijn. Enige kennis van de Duitse taal kan nuttig zijn Leeftijd ca. 23-30 jaar. Rijbewijs B E. vereist. Ibi De werkzaamheden bedragen 4 uur per week (schoolvakanties uitgesloten). Ze If port Wat vindt u bij ons? Een gezellige kleine groep van kollega s, die allemaal een beetje ,,vak-gek" zijn en bereid zijn het uiterste te leveren in kwaliteit en tijd. Gesteund door moderne apparatuur. Dit stellen wij op prijs Een mentaliteit die bij ons aansluit: dynamisch, aktief en zelfstandig. Gedegen theoretische en praktische ervaring in alle facetten van uw vak. Kwaliteit vinden wij belangrijker dan leeftijd Bij de dienst van de Hout, de plantsoenen en de begraafplaatsen kan geplaatst worden een vakaturenr. 174547/181/YC die tot taak heeft de bij de dienst in gebruik ziende tuinbouw machines te onderhouden, repareren en reviseren (kantensteek- machines, grasmaaiers e.d.). Veelal zal deze funktionaris met een servicewagen naar de plaats gaan waar een machine defekt staat en zal ter plaatse een reparatie moeten worden uitgevoerd (opheffen van storingen aan maaimachines met 2-takt. 4-takt of dieselmotoren), of zal een meer uitgebreide reparatie in dé werkplaats ter hand genomen moeten worden. Daarnaast dient ook gereedschap van allerlei aard, b.v. motorzagen, elektrische heggescharen e.d. te worden gerepareerd. Vooral is het van belang, dat inzicht bestaat over de mogelijke oorzaken van storingen. Van deze funktionaris verwachten wij een lagere technische opleiding aangevuld met een opleiding autogeen- en elektrisch lassen. Het aanvangssalaris bedraagt maximaal f 2.337,- per maand (afhan kelijk van leeftijd, opleiding en ervaring) waarbij, na gebleken geschiktheid, een uitloop mogelijk is tot f 2.476,- per maand. Reeds eerder ingediende sollicitaties behoeven niet te worden herhaald. bij een bedrijf in de Waarderpolder voor 2 uur per dag. Meisjes en jongens van minimaal 18 jaar. k Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken met LTS/MTS electronica, voor het opzetten van een magazijn met electronische apparatuur, en het ver- zendklaar maken van orders. Ervaring wel gewenst. In ons nieuwe verpleeghuis begint in september a.s. voor jongens en meisjes weer een opleiding tot het diploma ziekenverzorging Minimale vooropleiding: diploma MAVO 3 of 4. of 4 jaar lager beroepsonderwijs, waarvan ten minste 3 vakken op C-mveau. waaronder Neder lands Leeftijd: Vanaf 17 jaar en 6 maanden Salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden salaris tijdens de pré-klinische periode van drie njaanden. daarna salariëring als leerling zieken verzorgende Opleiding: duur twee jaar. waarvan het theore tische deel wordt gegeven aan de Centrale Oplei dingsschool te Haarlem Diploma: wettelijk erkend Schriftelijke sollicitaties: richten aan mevr C H Kruimer-Koolhaas. hoofd Opleiding. Louis Rasteurstraat 9. 2035 RJ Haarlem In de brief je geboortedatum vermelden en welke ,v diploma s zijn behaald Op de enveloppe vermei- den Afd VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Meer informatie verstrekt het hoofd verplegingsdienst, tel. (023) - 31 91 10, toestel 1147. Schriftelijke sollicitaties ’’T kunnen worden gericht aan het hoofd H iT personeelszaken, Postbus 1644, 2003 BR ff Haarlem.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 22