VERPLEEGKUNDIGEN shovelmachinist Chef-zwemonder wijzer E Zver pleegkundigen (m/v) part time kracht voor de nachtdienst (m/v) janskliniek bezigheidstherapeut (mnl./vrl.) I heftruckchauffeur medewerk(st)er personeelszorg M.B.A. of H.E.A.O. I Beheersstichting Patrimonium PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT Theo Braam b.v. administratieve medewerk(st)ers 1 Al I Stichting Natuurbad „De Dolphijn” Assendelft L Sï 1 ZAr 26 ZATERDAG voor de nachtdienst NORIT Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve INPO INSTITUUT B.V. met ervaring in de wegenbouw. Krom houtstraat 28 IJmuiden, tel. 02550-11723 of 16633 1 Gevraagd >1 een Vereist wordt o.a. diploma zwemonderwijzer KNZB en diploma EHBO ervaring in klassikaal en individueel zwemonder wijs leidinggevende kwaliteiten bekendheid met bediening van technische instal latie goede omgangsvormen met publiek verantwoorde taakopvatting Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring naar de normen van de C.A.O. zweminrichtingen. Sollicitaties binnen 14 dagen te zenden aan de secretaresse van de stichting mevr. J. C. van Gelderen-Peekel, Genieweg 52, 1566 NM Assendelft. I J 7 nachten op, 7 nachten af Het bestuur van de stichting natuurbad „De Dolphijn” te Assendelft vraagt voor haar overdekt zwembad zo spoedig mogelijk Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve PEDICURE OPLEIDING RIDDERSTRAAT 32, 2011 RS HAARLEM TEL. (023) 31 92 82 t' J •I ■I r I Taak voor de afdeling personeelbeheer vragen wij een Wegens uitbreiding van de werkzaamheden hebben wij momenteel plaats voor enkele De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. 1 Voor onze fabriek in Zaandam vragen wij een die in het bezit zijn van het B-diploma. De werktijden zijn van 22.30 tot 7.30 uur. T f Salaris Maximaal kan in deze functie een salaris worden bereikt van bruto 47.000.- incl. alle toeslagen. Sollicitatie Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding en ervaring onder motto AB te richten aan het Gemeen schappelijk Administratiekantoor, afdeling Personeelszaken/Hoofdkantoor. Prof. E.M. Meijerslaan 10. 1183 AV Amstelveen, Wilt u meer informatie omtrent de taak inhoud. dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer v.d. Bogaard, tel. 020-542 21 64 of 's avonds tel. 02201-16 98. NORIT N.V. is een - in 1918 opge richte - Nederlandse onderne ming, die diverse kwaliteiten ak- tieve kool produceert en daarbij behorende apparatuur levert. Ak- tieve kool is een hulpstof, die door sterk absorberende eigen schappen een belangrijke rol speelt, onder meer in de voe dingsmiddelen- en chemische industrie, bij smaakverbetering van drinkwater, afvalwater- en luchtzuivering. Naast het in Amersfoort gevestigde hoofdkan toor zijn er verschillende binnen- en buitenlandse produktiebedrij- ven en dochterondernemingen met in totaal ongeveer 650 werk nemers. Daartegenover bieden wij enkele zelfstandige, verantwoordelijke funkties op interessante plaatsen in de administratieve dienst, een prettige werksfeer en een goede salariëring overeenkomstig de C.A.O. voor personeel in dienst van woningkorporaties. Norit is gemakkelijk te vinden. Hembrug - vlak bij de pont. U kunt daar binnenlopen (op woensdag en donderdag) en vragen naar de heer Schirmer of u kunt voor meer informatie dagelijks bellen 075 -123077. Ons adres is NORIT N.V., Pieter Ghijsenlaan 42,1506 PW Zaandam. Geboden wordt een aanvangssalaris voor 23 jaar en ouder van 2.002,- bruto per maand, meteen doorloop naar 2.226,- bruto per maand. Verder een 13e maand, 8% vakantietoeslag, 24 vakantiedagen, gratis dienstkleding, reiskostenvergoeding, gunstige spaarrege ling en een goede pensioenregeling. Bij Norit Zaandam werken ca. 80 mensen. U bent daar geen nummer. Er is geen prikklok. De Beheersstichting Patrimonium ver richt de aktiviteiten die nodig zijn voor het beheer van de circa 16.000 woningen van de woningstichtingen Patrimonium Amsterdam en Patrimonium Zaanstreek-Wateriand. Bij ons bedrijf werken ongeveer 130 medewerkers op technisch, sociaal en administratief gebied. taak de verzorging van de ziekte- en verlofregistratie de administratieve verwerking van keuringen het opzetten en bijhouden van verzuim- en andere personeels-statistieken meerdere aanverwante werkzaamheden. wij vragen MAVO-diploma of soortgelijke opleiding. enige jaren ervaring in registratieve statische werkzaamheden wij bieden een bruto-maandsalaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot 2.614,-. verdere uitloopmogelijkheden, afhankelijk van de mate waarin aan de functie inhoud wordt gegeven. de bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden. nadere informatie over de functie wordt gaarne verstrekt door de heer J.C. van der Kraats. chef van de afdeling personeelbeheer, telefoon 023-25 93 31toestel 2897. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer B.J. van Os, adjunct-directeur verpleging van "De Zevensprong", telefoon (023) 22 90 60, toestel 2340. sollicitaties, waa.in een nauwkeurige omschrijving van de tot nu toe gevolgde opleiding en verrichte werkzaamheden, worden binnen één week na het verschijnen van dit blad met belangstelling tegemoet ge zien door de directie van het PWN, postbus 5, 2060 BA Bloemendaal s.v.p. in linker bovenhoek van brief en enveloppe 8018 vermeiden Voor onze resocialisatie-afdelingen Wieringerland en Zaanland zoeken wij kontakt met Salariëring: Inschaling volgens de schaal voor bezigheidstherapeut(e). Vereisten: Diploma Bezigheidstherapie "Huize Norel", "Princenoord" of soortge lijke opleiding. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door Mw. I. Veelo, hoofd van de afdeling Bezigheidstherapie. Diensten: Het dienstrooster is gebaseerd op een 40-urige werkweek, inkl. onregel matige uren op avonden en weekenddagen. Voor de afdeling Bezigheidstherapie t.b.v. beide huizen vragen wij een Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken (net bureaus voor maatschappeiijke dienstverlening zijn gevestigd m AmsterdamApeldoorn, Arnhem, Den Haag. Heemstede. LeeuwardenRotterdam en Utrecht. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door Bert Oomkens, coördinator van paviljoen "Uitkijktelefoon (023) 33 90 60, toestel 2148. voor ons resocialisatiepaviljoen "Uitkijk", waar 18 jongeren in de leeftijd van 14 tot 22 jaar worden begeleid in hun psycho-sociale problematiek. Postbus 2 6880 AA Veil Gld. Tel. 085-620597 Bezaanjachtplein 1, 1034 CR AMSTERDAM. Tel. (020) 31 09 31. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten'aan het hoofd Perso neelszaken van ons instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vacaturenummer 87/H/HDC. De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zie ken. Aan de kliniek is tevens een dagbehandelingscentrum verbonden. "Overspaarne", een verpleeghuis voor 70 psycho-geriatrische bewoners, valt eveneens onder de orga nisatie van de Janskliniek. -4 In overleg met de betrokkenen zal worden bepaald welke vakature in de administratieve dienst aansluit bij hun opleidingsnivo en interessesfeer. Gezien de mogelijkheden die deze funkties op langere termijn bieden worden aan de sollicitanten tamelijk hoge eisen gesteld, zoals administratieve ervaring, gevoel voor teamwork, goede kontaktuele eigenschappen en belangstelling voor automatisering. Vanzelfsprekend zullen de kandidaten tevens moeten beschikken over een gedegen vak kennis, waarbij onze voorkeur uitgaat naar een opleiding op het nivo van het PWN verzorgt vanuit een verscheidenheid aan vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied gro kor lest •Voc jkan Diensttijden van 22.30 - 07.30 uur. Gedacht wordt aan een schema 7 nachten dienst, 7 nachten vrij. Een ander dienstverband is in overleg mogelijk. Bij aanstelling wordt de mogelijkheid geboden van een inwerkperiode in dagdienst. Salariëring volgens richtlijnen van de provincie Noord-Holland. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer Van Stokkum, verpleegkundig manager, telefoon 023 - 37 99 00, toestel 498 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de dienst Personeelszaken van de arbeidsongeschiktheid Naast de uit voering van genoemde sociale verzekeringswetten verzorgt het GAK nog een aantal uiteenlopende taken. Eén daarvan is de advisering op het gebied van de bedrijfsveiligheid. Bij dit advieswerk, wordt gebruik gemaakt van moderne bureau redacteur (m/v) Een psychologisch onderzoek maakt deel uil van de selectieprocedure. Rapportage over dit onderzoek zal eerst plaatsvinden na bespreking met en toestemming van de kandidaat. Voor een aantal paviljoenen van "De Zevensprong" in het centrum "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haar lemmermeer) zoeken wij contact met jonge Z-gediplomeerden, die de gelegenheid krijgen bij ons nieuwe ervaringen op te doen. Binnen "De Zevensprong" wonen 320 mensen in 7 paviljoenen in leefgroepen van 12 mensen die naast hun epilepsie in een be paalde mate zwakzinnig zijn. Het GAK is een vereniging opgericht in 1952 door de centrale organisaties van werkgevers en werknemers. Deze vereniging heelt een groot aantal leden waaronder 16 bedrijfsverenigingen en de lemeenschappelijke Medische Dienst. De bedrijfsverenigingen hebben tot taak de uitvoering van de ziektewet, de arbeidsonge schiktheidswetten en de WW. De Gemeenschappelijke Medische Dienst heeft een adviserende functie m.b.t. de bepaling van de male van arbeidsongeschikt heid en de toekenning van voorzieningen. voorlichtingstechnieken en audio-visuele hulpmiddelen, teneinde de veiligheid in de bedrijven te verhogen. De afdeling Advisering Bedrijfsveiligheid die met deze taak is belast zoekt op korte termijn een Functie-eisen Voor deze functie denken wij aan iemand met tenminste een opleiding op middel baar niveau, enige praktische ervaring en een brede maatschappelijke belang stelling. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Perso neelszaken van ons instituut. Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 85/H/ HDC. dirt •Am wordt opnieuw door ons in een groot aantal plaatsen gegeven. Vraag brochure, Speciaal voor het paviljoen Erica in het centrum de "De Cruquius hoeve" zoeken wij een Z-verpleegkundige met enige jaren erva ring die als gróëpsÖüdste leiding zal geven aan een leefgroep van 12 bewoners en aan een aantal medewerkers. Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximum f 2.844,77. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer H. Doevendans, telefoon (020) 31 09 31. Schriftelijke sollicitaties te richten aan bovenstaand adres, met vermelding van nummer AD/80/02. n! lot de taak van de nieuwe medewerker behoort het schrijven van folders, veilig- heidsdraaiboeken en van artikelen voor het maandblad Techniek en Veiligheid. Aan zijn schrijverskwaliteiten stellen wij daarom hoge eisen. Talenkennis en technisch inzicht zijn voor dit werk onmisbaar, evenals het vermogen zich snel in een onderwerp in te werken. J In dagdienst van 7.15-16.00 uur voert deze medewerker diverse taken uit, zoals het laden en lossen van auto's met de heftruck of met de hand, en het verzorgen van intern transport. Ook assisteert hij bij diverse in de expeditie voorkomende werkzaam heden, zoals bediening van installaties. II///////I

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 26