winkelbediende PRIJS-SLAG t P.C.N.S Pandair Holland b.v. PandO International Airfreight boekhoudkundige assistenten Kraamcentrum Zuid-Kennemerland te Haarlem f service monteur Assistent Salarisadministrateur Vestigingsadministrateur adjunct leidster, docente (full time) ELGED B.V. 4 begeleid(st)ers (full-time) 'van duynen •!<>- nachtportier luchtvrachtmedewerker controller Air Freight Nationale Stichting Casinospelen f «m3 Diaconessenhuis Heemstede 'V ADMINISTRATEUR (m/v) leeftijd ca. 25-30 jaar. LERARENOPLEIDING D’WITTE LELI Emery Air Freight Corporation I Cementbouw B.V. docente naaldvakken voor 20 lesuren HOOFD AFDELING KREDIETBEWAKING i': stichting centrum stbavo noordwijkerhout I 19 80 ZATERDAG 19 APRIL JAC. HERMANS B.V. INSCHRIJVING voor het studiejaar 1980/81. a I- e >1 n De Nationale Stichting Casinospelen is een snelgroeiende organisatie. Op het hoofdkantoor te Schiphol en in de casino-vestigingen te Scheven ingen. Valkenburgen Zand voort werken momenteel ruim 800 Nederlanders en buitenlanders. In verband met interne promotie en uitbreiding van de afdeling administratie op het Hoofdkantoor nodigt de direktie kandidaten uit voor de volgende funkties: Nederlands Frans Duits Engels aardrijkskunde geschiedenis huishoudkunde gezondheidskunde biologie wiskunde natuurkunde textiele werkvormen Postbus 9 Heemstede (Prof. Chr. Nijverheids school voor individueel, lager en middelbaar beroepssonderwijs) Tetterodestraat 109, 2023 XM Haarlem. Tel. 023-261555/263685 Gevraagd m.i.v. 19 mei 1980: Sollicitanten van Prot. Chr. Levensovertui ging kunnen hun brieven met opgave van godsdienst en ervaring richten aan de direk- teur J. W. Wellema, die tevens bereid is inlichtingen te verschaffen. f Lr A T r voor de periode van 1 jaar Jac. Hermans Prijs-slag B.V. is een suksesvolle supermarkt- in Voor bepaalde combinaties te kiezen uit de vakken bestaat nog de mogelijkheid tot Horeca 0 voor het buitendienst-rayon Haarlem en omstreken. Voorts hebben wij plaats voor Nadere informatie wordt verstrekt door de heer Tim Powell, telefoon (020) 17 76 05. Sollicitaties te richten aan Pandair Holland b.v., Postbus 7557, 1117 ZH Schiphol. vraagt voor zo spoedig mogelijk eb V een a Ten behoeve van de administratie zoeken wij op korte termijn een De kandidaat dient een redelijke kennis van de Engelse taal en administratieve kennis op SPD I niveau te hebben. die verantwoordelijk is voor de administra tieve organisatie en de financiële verslagleg ging van de Nederlandse vestiging. Pandair maakt deel uit van een internationaal luchtvrachtbedrijf en is gevestigd op Schiphol. Onlangs zijn de activiteiten in Nederland door overname in eigen heheer genomen. Taak: Hij/zij zal mede verantwoordelijk zijn voor de gehele salaris-administratie van de Stichting, inclusief de toepassing van sociale wetgeving en de verwerking van mutaties. Vereisten: minimaal MAVO-opleiding ervaring in loon-en/of salaris-admini stratie Taak: Hij/zij zal worden belast met de verzorging van de volledige verwerking van de inkoopfakturen. het bijhouden van de crediteurenadministratie, het onderhouden van de kontakten met de crediteuren en het medeverzorgen van de kwartaalrapportage. Geboden wordt: goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 24 vakantiedagen, 8,3% vakantiegeld en een 13e maand reiskostenvergoeding studiekostenregeling doorgroeimogelijkheden. wier taak zal bestaan uit het zelfstandig voeren van delen van de administratie onder leiding van de controller. Kandidaten dienen te beschikken over administratieve kennis op MBA-niveau. Vereisten: P.D./M.B.A. ol studerend hiervoor enige kennis van de Duitse taal strekt tot aanbeveling. Aanvangsalaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring van I 2.750, tol maximaal f3.250.- bruto per maand. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, te richten aan het Hoofd l’ersoneelzaken onder vermelding van vakature projektnr. kennis van de sociale wetgeving en loonbelasting redelijke kennis van de Engelse en Duitse taal Aanvangsalaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring van f2.500,- tot maximaal 1'3.000,- bruto per maand. Instituut voor de opleiding van leraren vanwege de Stichting Nutsseminarium aan de Universiteit van Amsterdam, Nieuwe Spiegelstraat 17, 1017 DB Amsterdam. Gezien het belang van deze functie is naast een opleiding van middelbaar niveau een ruime administratieve ervaring vereist alsmede enige kennis van de branche. Sollicitaties te richten aan de directie van Cementbouw B.V, Postbus 9, 2100 AA Heemstede. Tot haar taken behoren o.a.: een regelmatig contact met afnemers direktie rapportering inwinning van informaties administratieve afwerking van binnenkomende betalingen Binnenkort komt bij onze vennootschap, een handels- en produktiebedrijf van voornamelijk bouwmaterialen, met grote landelijke spreiding de functie vrij van: Winkelbedienden zorgen voor de artikelpresentatie in het filiaal. Ervaring is niet nodig; je leert door de praktijk. Goed salaris gratifikatie en - als je goed aanpakt - een extra waarderingstoeslag. Bovendien alle mogelijkheden om vooruit te komen. Een vakgerichte - en door ons betaalde - opleiding kan je daarbij helpen. Leeftijd 17-21 jaar. Solliciteren gaat gemakkelijk. Je stapt naar de bedrijfsleider van het filiaal te Haarlem. Die geeft je alle informatie. Een andere manier: bellen met of schrijven naar de afdeling perso neelszaken van Jac. Hermans Prijs-slag B. V., postbus 50.003, 1305 AA Al mere, tel. 03240-11258. organisatie met momenteel een 70-tal winkels, vers] groot deel van het land. Voor ons filiaal te Haarlem, Amsterdamstraat 54 zoeken wij op korte termijn kontakt met een Gedacht wordt aan een jongenam, leeftijd 20-30 jaar, opleiding: mulo-mavo. De werkzaamheden omvatten onder meer: aannemen en verwerken van vrachtreserveringen via luchtvaartmijen: tariferen en opmaken van vracht- douanedokumentatie; kommunikatie met buitenlandse kantoren per telex Op deze afdeling wordt in wisseldiensten gewerkt, geen nachtdiensten, voor de wisseldienst wordt een toeslag betaald. Gegadigden dienen woonacht g te zijn in Amsterdam, Haarlem of omgeving Schiphol, reiskosten worden vergoed Uw sollicitaties zien wij graag telefonisch of schriftelijk tegemoet aan onderstaand adres. Hij dient in het bezit te zijn van het rijbewijs BE en woonachtig in het bovenvermeld rayon. Gedacht wordt aan diegene van 23 jaar of ouder, die in het bezit is van het diploma LTS-elektro, eventueel aangevuld met VEV diploma's. Automaten: dranken- en overige verkoopautomaten alsmede ingrediënten hiervoor, bak- en grillapparatuur, automatische tapinstalla ties voor dranken, restaurant-computers. Bedrijfs restaurants: apparatuur voor komplete inrichting van bedrijfs restaurants, kantines e.d. I— Prospectus en aanmeldingsformulier zijn verkrijgbaar bij het studenten secretariaat, Nieuwe Spiegelstraat 17, 1017 DB Amsterdam. Tel. (020) 25 75 86 of 22 54 96, toestel 26/27. i Wij zoeken op korte termijn een (mnl/vrl) (vakahire-projektno. 79.100) Leeftijd 25-30 jaar De afdeling kredietbewaking beheert de uitstaande kredieten van alle tot het concern behorende maatschappijen, zowel in Nederland als in het buiten land EMERE s Werelds grootste Luchtvrachtonderneming zoekt voor spoedige indiensttreding op de operationele afdeling wegens uitbreiding een: Postbus 7631,1118 ZJ Luchthaven Schiphol Het C I C. biedt opvangmogelijkheden aan bewoners van de sektor Beschut Wonen die in krisis zijn geraakt of op een andere manier zijn vastgelopen X t 4 Handellaan 2, 2102 CW Heemstede, tel.023-319310 (mnl/vrl) (vakature-projektnr. 80/126) Leeftijd 23-35 jaar D'Witte Leli is een Nieuwe Lerarenopleiding (N LO), die opleidt tot leraar voor het tweede- en derdegraads onderwijs, zoals Lager en Middelbaar Be roepsonderwijs, MAVO en onderbouw HAVO. De opleiding bestaat uit een studie van twee vakken, gecombineerd met een theoretische en praktische beroepsvoorbereiding. Wij vragen Een verpleegkundige met enige jaren ervaring, die interesse heeft voor de extramurale kraamzorg, de (opleiding) en begeleiding van (leerling) kraam verzorgsters en bereid is leerlingen les te geven. In het bezit is van diploma A met kraamaantekening of diploma A nieuwe stijl. - In het bezit is van rijbewijs BE. Wij bieden: Salaris en vakantietoeslag en overige voorwaarden volgens de C.A.O Kruiswerk en Tuberculosebestrijding - Autovergoeding voor gebruik eigen auto. Telefoonvergoeding. Wij stellen een informatiegesprek vooraf op prijs Geïnteresseerden kunnen hiervoor een afspraak maken met de leidster-docente, R. Gotink-Berkers, telefoon 023 - 31 18 18, Kenaupark 15-17, Haarlem. Informatie; Het kraamcentrum heeft als werkgebied Haarlem en omstreken. Er werken 39 kraamverzorgsters en 12 leerling-kraamverzorgsters. De staf bestaat uit 1 leidster-docente en 6 adjunct leidster-docentes. groothandel in modieuze damesstoffen vraagt op korte txrmijn •Voor deze funktie gaat de voorkeur uit naar een jkandidaat die een aantal jaren ervaring heeft; gewend is zelfstandig te werken; leidinggevende capaciteiten heeft ■Sollicitaties, bij voorkeur schriftelijk, te richten aan idirektie ELGEO B.V., Klveniersburgwal 101, 1011 KB •Amsterdam, tel. 020-240082 Freeport Building - Postbus 7574 1118 ZH Luchthaven Schiphol ta v. de heer E. E. P. van Eick, tel 020-156901 In verband met de as. interne verhuizing van het crisisinterventiecentrurn (C.I.C.) van de sektor Beschut Wonen zoeken wij op hun woonafdeling. Tevens funktioneert het C.I.C. als vaste woonafdeling voor enkele bewoners. Het aantal bewoners van het C.I.C. bedraagt 15. Het personeel bestaat uit 13 begeleid(st)ers en 2 huishoudelijk assistenten. Een van de begeleid(st)ers vervult de funktie van koördinator van de afdeling. Wij werken vanuit een horizontale struktuur en proberen met onze bewoners te werken aan een solidair weerbare opstelling. Salarisgrenzen: f 2048.73 - f2698.16 bruto per maand. Telefonische informatie bij Mare Soetemans, koördinator crisisinterventiecentrum, toestel 2080. Belangstellenden met HBO/MBO IW/MW-diploma of een gelijkwaardige opleiding kunnen hun sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.26.23. Ook studerenden voor genoemde opleidingen kunnen reflekteren. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Van Duijnen ‘s Handelsmaatschappij B. V. omvat zelfstandig werkende, gespecialiseerde bedrijfsgroepen; elke groep verkoopt, levert en installeert zijn eigen produkten. f V,. 0 Vanzelfsprekend zijn de honorering en overige voorzieningen in overeenstemming met de eisen van de huidige tijd. Schriftelijke en/of mondelinge sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van k bloemendalerweg 54 weesp telefoon (02940) 1 52 11* !n ons ziekenhuis kunnen wij plaatsen een (part-time: 40 o /o) Deze funktionaris zal nachtdiensten verrichten van vrijdag op zaterdag en van zaterdag op zondag van 23.00 tot 7.00 uur. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door dhr. P. T. Ferwerda, Hoofd Civiele Dienst. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 27