Intercedent HOOFDREDACTEUR m/v part-time vepleegkundigen c voor de nachtdienst (m/v) secretaresse medewerkster snelkas OAMCO-VAN SWIETEN D.V. Eurolas BV Haarlem servicedienst medewerker hoofdverpleegkundige Diaconessenhuis Heemstede 4 Rabobank O en ZN. B.V. Ij 5 I een declarant verpleegkundige (mnl./vrl.) verpleegkundige (mnl./vrl.) Ir i *-l i i randstad uitzendbureau rum Nederlandse Rotogravure Maatschappij H Voor onze vestiging in Haarlem zoeken wij een 7 nachten op 7 nachten af Een internationale transport- en ex- peditieonderneming te Amsterdam, in de omgeving van het station Slo- terdijk, vraagt op korte termijn voor haar afdeling Algemene Expeditie Bel voor meer informatie of voor het maken van een afspraak 020- 114801, toestel 148. Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve Zijn taak zal zijn: - het ontvangen en selekteren van de sollicitanten - veelvuldig telefonisch kontakt onderhouden met kliënten - tewerkstellen van tijdelijk personeel - verzorgen van de administratie - in teamverband bijdragen tot een optimale dienst verlening. Randstad Uitzendbureau is een internationale organisatie in de dienstverlenende sektor. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sektoren. Wij verwachten: - leeftijd 20-25 jaar - mimimaal HAVO/VWO- opleiding - gemakkelijke omgang met mensen - enige jaren ervaring in een bedrijf of instelling Wij bieden: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. een 13e maand en 8/2% vakantietoeslag - studiekosten vergoeding Rabobank Haarlem Nedei H tei' en vei boel Nedt kadei met geve; ir 1 ZATERDAG l> die zich als gespecialiseerde medewerker Zal inzetten voor de industriële arbeidskrachten Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Randstad Uitzendbureau bv. t.a.v. de heer H. Metselaar. Breestraat 4 1941 EJ Beverwijk. onderhoudsopdrachten. HAARLEM: ml./vr. personeel voor dag- of avonddienst BENNEBROEK: ml./vr. personeel voor dag- of avonddienst IJMUIDEN: vr. personeel voor avonddienst vraagt ml/vrl. personeel voor diverse nieuwe schoonmaak/ h met tenminste een opleiding op ma- vo-niveau, gevolgd door een gerichte opleiding/praktijkervaring. Geboden wordt een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoor waarden. '•I*; »I roept sollicitanten op voor de functie van De funktie wordt in dagdienst verricht. Naast een goede beloning voor deze funktie, die momenteel f 2.721 voor de medisch direkteur. jAccoi - zoekt met spoed jonge enthousiaste Leeftijd van 23 tot 45 jaar. Salaris volgens rijksregeling. I' Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer K. Veeninga, paviljoenshoofd, tel. (023) 33 90 60, toestel 2323. ■h 1 Oprechte Haarlemsche Courant van 1656 Umuider Courant Beverwijkse Courant Op het direktiesekretariaat van ons ziekenhuis is plaats voor een Jonge onderneming met promotiemogelijk heden voor reparatiedemonstratie van onze lasma- chines in binnen- en buitendienst. Bent u tussen 21 en 25 jaar, heeft u LTS-E- of gelijkwaardige opleiding en ook nog enige laspraktijkervaring? Wij bieden voor de juiste man goed salaris, afwisselende en zelfstandige werkkring. E Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd te Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. De werktijden zijn van 22.30 uur tot 07.30 uur, van vrijdag avond tot en met vrijdagochtend. Onze gedachten gaan uit naar A en/of B-verpleegkundigen die over enige ervaring beschikken. Voor ons observatiepaviljoen "K.E.K.-westvleugel" op ons terrein "Meer en Bosch" te Heemstede zoeken wij verpleeg kundigen die gedurende de nacht toezicht houden op ca. 30 observatiepatiënten. Sollicitaties voor 13 mei 1980 te richten aan de Personeelschef Diensten en Inrichtingen der Marine, Bezuidenhoutseweg 75, 2595 AW 's-Gravenhage. Inlichtingen verkrijgbaar bij de adjunct-directrice van het Marine Hospitaal, Bloemendaalseweg 287 te Overveen, telefoon 023 319230 toestel 212. Voor de kader functie behoort een psychologisch onder zoek tot de selectieprocedure. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdrukkerij behorend tot de VNU-lndustriegroep B.V De Technische Dienst van ons bedrijf telt ca. 50 medewerkers, verdeeld over de afdelingen Bankwerkerij, Elektra, Elektronica, Ketelhuis, Onder houd Gebouwen, Magazijn en Ontwikkelingen. Voor een goede taakuitvoering is het noodzakelijk naast het diploma LTS en/of Bemetel, minstens 5 jaar ervaring te hebben in onderhoudswerk zaamheden. Ervaring met grafische machines strekt tot aanbeveling. Zij zal vanuit de snelkas onze cliënten voorzien van de door hen verlangde kasmiddelen. Een en ander geschiedt binnen het team van de in het algemeen jeugdige mede werkers van de bank. De gedachten gaan uit naar kandidaten in de leeftijd van 17-20 jaar met het vermogen snel en accuraat te kunnen werken. Als opleidingsniveau denken wij aan mimimaal MAVO (met handelsvakken). Ook zij die dit jaar eindexamen De Rabobank Haarlem zoekt op korte termijn voor één van haar bijkantoren een Sollicitaties kunnen worden gericht aan de Rabobank, ter attentie van de afdeling Personeelszaken, Florapark 2, 2012 HK Haarlem, telefoon 023 - 319069 toestel 145. Onze bank kent naast goede primaire arbeidsvoorwaarden prima overige regelingen zoals studiefaciliteiten en minstens 23 vakantiedagen. doen kunnen naar de aan geboden functie solliciteren. Belangstellenden c.q. sollicitanten kunnen desgewenst rekenen op geheimhouding. Soil, direktie Eurolas B.V. Brouwersplein 5-6 2013 PE Haarlem. Tel. 023-322497. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 87/H/HDC. Cc hie Het Marine Hospitaal te Overveen (nabij Haarlem) vraagt op korte termijn een t (mnl./vrl.) voor de Interne Afdeling (43 bedden). Vereist: diploma A alsmede kaderopleiding en enige jaren ervaring als staflid. Binnen de afdeling Bankwerkeij is momenteel plaats voor een ervaren onderhoudsmonteur (m/v) De werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit onderhoud en repara tie aan het uitgebreide machinepark. Handellaan 2, 2102 CW Heemstede, tel.023-319310. nA,. geld en goede raad Tot haar werkzaamheden zal onder andere behoren: het voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - het onderhouden van kontakten binnen en buiten het ziekenhuis; - het bewaken van de agenda; - het bijhouden van het archief. Zij zal samen met haar kollega verantwoordelijk zijn voor een goede gang van zaken op het direktiesekretariaat. Onze gedachten gaan uit naar een medewerkster die bij voorkeur in het bezit is van een sekretaresse-opleiding en die een aantal jaren ervaring heeft opgedaan in een soort gelijke funktie. Inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door mevrouw M. Bakker. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeel en Organisatie. Q IvddoL cel I yUCUC UCIUI til ly vuui uui-u luinxuu, uiu i <c- t- maximaal bruto per maand bedraagt, kent ons bedrijf secundaire arbeids voorwaarden, die uitstekend te noemen zijn.zoals: winstdelingsregeling (per 1979 7.9% van het bruto jaarsalaris); spaarfonds grafische bedrijven; 22 werkdagen vakantie per jaar; 8% vakantietoeslag; bladenpakket; studiekostenregeling; Sociaal Fonds; opname in het pensioenfonds Grafische Bedrijven; reiskostenvergoeding voor hen die buiten de agglomeratie Haarlem wonen. Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer A. v.d. Berk Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5 te Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, tst. 334, afd. Personeelszaken. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. 1 Goede arbeidsvoorwaarden. 2. 22 vak.-dagen per jaar. 3. 8% vak.-toeslag per jaar. 4. Doorbetaling erkende feestdagen. 5. Zelfstandig werk met moderne middelen en materialen. Voor vakantiehulpen is tevens plaats in alle objecten. Alleen serieuze krachten vanaf 18 jaar gelieven zich nu reeds op te geven. Sollicitaties: afd. Personeelswerving Marnixplein 21, Haarlem. Tel. 023- 262029. Tel. of mondeling uitsl. van 9.00-12.00 uur. Schoonmaakspecialisten sinds 1916 l*> .1' De identiteit van de krant is neergelegd in de redactiesignatuur. aan de praktische naleving waarvan de redactie grote betekenis hecht. De redactie bestaat, inclusief secretariaat en documentatie, uit een zeventigtal leden. Wij zoeken bij de nieuw te benoemen hoofdredacteur de volgende eigenschappen en kwalificaties: ruime ervaring in leidinggevende en beleidsbepalende journalistieke functies, bij voorkeur opgedaan bij een vooraanstaand regionaal dagblad in staat tot het stimuleren en inspireren van de redactie tot journalistiek werk op hoog niveau in staat tot het delegeren van bevoegdheden; binnen de huidige hoofdredactie behartigt de adjunct- hoofdredacteur, functionerend op basis van gelijkwaardigheid, voornamelijk de organisatorische taken; de onderscheidene redactierubrieken kennen een grote mate van zelfstandige verantwoorde lijkheid in staat en gewend om frequent redactionele commentaren te schrijven Belangstellenden kunnen vooraf om vertrouwelijke toezending vragen van de redactionele signatuur van Haarlems Dagblad/Oprechte Haarlemsche Courant, het reglement van de sollicitatieprocedure en het statuut voor de redactie en hoofdredactie Uitsluitend schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan mr. H. C. van der Mije, algemeen directeur van Damiate Pers B.V., Oudeweg 12-14. 2031 CC Haarlem Inlichtingen tevens bij de algemeen directeur, telefoon 023 - 319053. De selectieprocedure omvat gesprekken met de directie, een lid van de hoofdredactie, de chef personeelszaken en een uit drie leden bestaande redactionele commissie die zowel naar de kant van de directie als naar die van de redactieraad advies zal uitbrengen. Een psychotechnisch onderzoek van de kandidaten kan tot de mogelijkheden behoren. VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld. Deze functie komt per 1 januari 1981 vacant door de pensionering van de huidige hoofdredacteur. Jos L. Lodewijks. Haarlems Dagblad en zijn kopbladen - oplage 73.000 - worden uitgegeven door Damiate Pers B.V.. o.m. ook uitgeefster van De Typhoon te Zaanstad en de Nieuwe Noordhollandse Courant te Purmerend. alle zelfstandige dagbladen met een eigen hoofdredactie. Tussen de regionale dagbladen in Nederland nemen Haarlems Dagblad en zijn kopbladen een speciale plaats in op grond van hun verschijningsgebied: van Zandvoort tot Amsterdam, van Heemskerk tot Lisse. In dit gebied zijn bedrijven als Hoogovens en Schiphol gevestigd; de Randstad vereist een speciale aanpak van nieuwswerving en achtergrondinformatie; ook wordt grote aandacht besteed aan algemeen nieuws en nieuws uit Amsterdam e.o. Haarlem vormt een bestuurlijk en cultureel centrum, waardoor aan Haarlems Dagblad en zijn kopbladen bijzondere eisen worden gesteld met differentiatie anesthesie, diploma A. met differentiatie chirurgie, diploma A.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 28