Full Speed: geen punten Wester hout sluit seizoen met zege af Odin buitenspel gezet in kampioenswedloop Amateurteam: Amson: sterke tweede plaats in Nijmegen Dames DCO pakken beker Verlies Ter ras vogels drie treffers in Indonesië Jeugdteam Odin vierde DCO-VSV: gelijkspel Marquette blijft in de race al Odin weer contra Argus in finale L Wfc- - 16 17 MAANDAG 5 MEI 19 8 0 1 sportief s- id H BK w w ADO verslaat titelhouder 1 2 2 0 0 J 2 2 J 0 i 0 1 0 ■es- en- de- Tweede werd Susan Knip en derde Helen Weima. In de juniorenklasse plaatste Pe- (Van onze honkbalmedewerker) SANTPOORT-ZUID. De interregio nale jeugd van het Santpoortse Terrasvo gels is er zondag niet in geslaagd de tweede wedstrijd van de nog in het begin stadium verkerende honkbalcompetitie in winst om te zetten. Op eigen veld verloor de ploeg van coach Johan Punt verdiend van de jeugd van Haarlem Ni cols: 6-2. 2 2 2 2 2 0 2 0 2 0 4 4 4 2 4 2 4 0 2 2 0 0 0 4 4 4 4 4 4 4 2 4 2 4 2 4 0 2 2 2 0 0 4 4 2 0 Umond 2-Ookmeer 8-13 (4-6). Frank van Zijtveld 3, Ad Eckhard 2, Jan Keme- ling, Arie van Putten en Paul van Aalst. Weliswaar speelde Umond 2 een leuk spelletje handbal tegen koploper Ook- meer; er zat geen herhaling in van de stunt uit de eerste helft van het seizoen. Toen (Van onze tummedewerker) NIJMEGEN. Voor de derde keer is Ingrid Bolleboom winnares geworden in de reeks van stedentoernooien. In Nijme gen moesten zowel Debbie Amson als Marja Huyting de Zoetermeerse voor la ten gaan. In het begin zag het er hoopvol uit voor Debbie Amson van De Badhoe ve. Na twee onderdelen had zij een voor sprong van 0,20 punt op Ingrid Bolle boom. Echter een tijdens Nederland-Roe- menié opgelopen voetblessure was er de oorzaak van dat zij bij paardsprong en namelijk snoepte IJmond de Amsterdam mers de halve winst af. In de eerste inning kwam Terrasvogels met 1-0 voor te staan dbordat Frank Koks zijn broer Bert, met velderskeus op de honken gekomen, met een driehonkslag over de thuisplaat hielp. In de derde in ning stelde de ploeg uit Haarlem echter orde op zaken. Terrasvogels-pitcher Nico Adam O-2-7-4) moest met lede ogen toe zien hoe vier Nicols-spelers de thuisplaat passeerden. In de vijfde en de negende inning werden nog twee punten aan het totaal toegevoegd. Terrasvogels kon alleen in de laatste inning nog iets aan de stand veranderen, toen Frank Koks het tweede punt voor Terrasvogels deed aantekenen. De Haar lemse zege kwam echter niet meer in gevaar. DJAKARTA. Het Nederlands ama- teurelftal heeft vrijdagavond met 3-0 ge wonnen van het Indonesische clubelftal Perkesa. Het betrof een duel uit het Ma rsh Halim-toernooi in Medan, Noord-Su- matra. Bij de rust leidde de ploeg van Arie de Vroet. De score werd geopend door Ginus Meyerink die in de 8e minuut raak kopte: 0-1. Vijftien minuten later verhoogde Mart Hakkens de voorsprong uit een straf schop: 0-2. In de tweede helft kreeg het duel een grimmiger karakter. De Indone siërs probeerden met man en macht iets aan de achterstand te doen. Jaap Schuur mans profiteerde koelbloedig van deze onstuimige aanvalsdrift en tekende in de 70e minuut voor de derde treffer: 0-3. Bruma, clubkampioen van Indonesië, had daarvóór het toernooi geopend met een overwinning van 1-0 op Iran. Bij de rust was de stand 1-0. iter rde an ten. en wel ach nde sen irse ug- de 'eer een ■en- !ge- (Van onze handbalmedewerker) UMOND. De herenploeg van Odin heeft zich in de wedloop om het kampi oenschap in de tweede klasse B van de veldhandbalcompetitie zelf buitenspel gezet. De volgelingen van de scheidende coach Wim de Visser verloren nogal ver rassend met 14-9 van staartclub Amstel Zwaluwen, waardoor het Haarlemse De Blinkert dat Attila 2 met 27-16 opzij zette, de leiding inmiddels heeft overgenomen. Terwijl voor Odin de competitie na giste ren tot het verleden behoort, staan er voor De Blinkert nog twee duels op het programma. Umond-Fidelitas (6-3). Piet Strob- be 4, Johan van Huistede 3, Milco de Vries en Zolly Toth. HMS-Odin 5-6 (1-4). Ingrid Waalboer 3, Carolien Kerkkamp, Anneke Kok en An- ja van der Worp. (Van onze handbalmedewerker) UMOND. Full Speed bleef ook in de twaalfde wedstrijd van dit veldhandbal- seizoen puntloos. Het Haarlemse TYBB scoorde op eigen veld tweemaal zo veel doelpunten als Fulp Speed, dat daardoo reen 8-4 nederlaag leed. KIC kwma in de eerster klasse niet aan handballen toe. De aangwezen bondsscheidsrechter voor de wedstrijd van KIC tegen De Blinkert 2 liet namelijk verstek gaan. ts (6 C ef ENKHUIZEN. Odin heeft tijdens de nationale voorrondes van de gesloten clubkampioenschappen volleybal zowel met het meisjesjunioren- als met het jon- genskuniorenteam beslag gelegd op de vierde plaats. Voor beide vertegenwoor digers van de Heemskerkse volleybalve reniging is dat resultaat niet toereikend voor plaatsing voor de eindronde. Het „eeuwige Terrasvogelseuvel” (te genvallende prestaties aan slag) open baarde zich ook weer in dit duel. Op het werpen van Nicols-pitcher Winkel (11-7-3- 0) kwamen de Vogels tot het uiterst povere totaal van drie honkslagen, waarvan kor- testop Frank Koks (0667) er twee voor zijn rekening nam. 4 4 I 2 0 ix- 30 1-0, ro ll- 28, -9, dag: ’ers- 5-6, ord- nus- 5-7, DO- 5-1 De ADO-dames brachten de kersverse kampioen in de tweede klasse A, Odin 2, een royale nederlaag toe (7-3). Des te op merkelijker is dat, aangezien ADO vorige week nog Odin de helpende hand toestak. Want door de overwinning die ADO toen boekte op Concordia 2 mochten de Odin reserves een vervroegd kampioensfeestje bouwen. In de herencompetitie boekte Wijk aan Zee een knappe overwinning op Concordia 3, terwijl ADO de eer moest laten aan Umond 5, dat daardoor beslag legde op de titel in de derde klasse A. TYBB—Full Speed 8-4 (3-1. Ineke van Kessel, Rita Borst, Annelies Maarleveld en Irmgard van Rixel. Amstel Zwaluwen-Odin 14-9 (6-5). Ri- nus Adrlchem 3, Frank Kloosterman 2, Bert Otten, Jan van Rijn, Kees de Ruyter en Henk Burger. Tot vijf minuten voor het einde hield Odin de thuisclub op 9-9. Dat was toch wel een verdienste van de Heemskerkers die vrijwel de gehele tweede helft met één man minder in het veld stonden. Rinus Adrichem was namelijk, nadat hij eerst nog twee treffers scoorde (de zesde en zevende van Odin), wegens „het gebruik van onwelvoeglijke taal” in het begin van de tweede periode definitief naar de kant gestuurd. Een voortvarende start bezorgde Odin een rappe 0-3 voorsprong. Na de thee echter stortte Odin volledig in. Omdat HMS twee van de vier strafworpen miste bleef de schade voor Odin toen beperkt tot een 5-5 stand, waarna Ingrid Waalboer haar ploeg alsnog de overwinning bezorg de door een strafworp te benutten. nastiek in Raalte zijn De Badhoeve en Pax weer succesvol geweest. Bij de dames ging de eerste plaats naar Joke de Boer. tra de Ruiter zich voor de eindstrijd en in een jongere leeftijdsklasse waren dat Maddy van Gorkum, Sandra Bos, Chantal de Labie, Claire Reinders, Francois boog man, Marja van de Geer, Leonie Kolle- man, Caroliene Jansen en Moniek Weisz. Wim de Visser begeleidde gisteren voor de laatste keer de herenhandballers van Odin. Tot zijn opvolger is benoemd Gerard Keet, die al regelmatig bij de dames als stand-in voor trai ner Henk Deen fungeerde. Onder leiding van De Visser stapte Odin in de zaalcompetitie vorig jaar de tweede divisie binnen. dankte het „succes” van gisteren dan ook aan Amstel Zwaluwen dat met 15-4 van Aalsmeer won. Het inmiddels uitgespeel de Aalsmeer zal het puntentotaal van IJ mond daardoor niet meer kunnen eve naren. Odin versloeg in Utrecht HSM met 5-6. Een knappe prestatie als in ogenschouw wordt genomen dat HMS in de zaalcompe titie weer is doorgedrongen tot het hoog ste niveau, de eredivisie. De wedstrijd in de tweede klasse B (dames) tussen Kolping en Wijk aan Zee is opnieuw verschoven. Werd dit in de strijd tegen degrada tie naar de derde klasse uiterst belangrijke duel eerder al verplaatst van gisteren naar aanstaan de woensdag, inmiddels is dit sleutelduel in de veldhandbalcompetitie verplaatst naar maan dagavond 12 mei. Wijk aan Zee heeft op dit moment zeven punten. ÉÉN meer dan Kolping. Beide teams hebben nog twee wedstrijden voor de boeg. Sport Vereent heeft ook zeven punten. Deze ploeg komt echter nog maar één keer in actie. nald Groen stond zijn tegenstander Nelis- sen geen game toe en Hans Huisman (1-6, 3-6 tegen Maassen) en Frank Janssen (3-6, 6-1, 2-6 tegen Van Heek) wonnen even eens. Mariette Pakker had geen moeite in haar enkelspel, maar moest met Mariëlle Smit in het dubbel tegen Monique Marga- roli, die in de enkelspelen niet in actie kwam, en Henriëtte Knols het enige ver- liespunt voor de Beverwijkers incasseren: 6-2, 7-5. Voor Westerhout is er de komende weken nog het een en ander te overwegen. vrije oefening gas moest terugnemen. Zo doende kon Bolleboom zegevieren met 36.50 tegen 35.40 voor Amfon. Voortdurend heeft IJmond tegen een achterstand moeten opboksen. De ver diende gelijkmaker bleef echter ijdele hoop. lag: >ns- 4- lag: >rp- Fhe lag: nn.) Hil- 7-5 len- te- >ur -5, els- 6-4, n.), sle- (Van onze tennismedewerker) UMOND. De tenniscompetitie, nor maal al een kortstondig gebeuren, is voor een hoofdklasser als Westerhout hele maal een minicompetitie geworden. Al thans wat de totale lengte van de compe titie betreft. Want het in korte tijd afwer ken van twee competitie weekeinden met een dubbelprogramma blijft een erg zwa re opgave. Westerhouts team begeleider Bert Duijn zegt dan ook: „We hebben met andere clubs overlegd. Op enkele eredivi- sieploegen na overheerst bij alle andere clubs de mening dat de competitie op deze manier toch wel een overbelasting betekent”. Van de overige tweedeklassers zou al leen IJmond de Haarlemmers nog van het kampioenschap kunnen weerhouden. IJ mond bleef in de race door een 9-6 overwinning op Fidelitas. KIC behaalde in het sleuteltreffen met HCC een 7-7 gëljkspel, maar zag de kan sen op behoud van het tweedeklasser- schap dalen tot een minimum. Concurrent AMC/Niloc verrasste Concordia namelijk met 18-16. Alleen wanneer KIC op de laatste speeldag wint van Laren en AMC/ Niloc verliest van CSV, biedt een beslis- singsduel met de Niloc-ploeg KIC nog enig perspectief op verlenging van de tweede klassestatus. al gedegradeerd. Bovendien hadden de Beverwijkers de thuiswedstrijd al met ruime cijfers gewonnen. Een verplicht nummer derhalve, dat bovendien onder slechte weersomstandigheden werd ge speeld. Toen Westerhout vóór aan het laatste onderdeel (de gemengde partijen) zou worden begonnen, via een 8-1 voor sprong al een beslissing had geforceerd, hielden de ploegen het verdgr voor gezien. In de enkelspelen had Derek Segal Ge rard Quaedvlieg met 0-6 1-6 geklopt. Ro- Deze wedstrijd stond in het teken van het conflict tussen de NKGB en het KNGV over de deelname van de katholie ke A-selectie. Uiteindelijk kwam er voor geen van beide partijen een bevredigende oplossing uit de bus zodat de NKGB be sloot zijn selectie terug te trekken. Coördi nator Eigenhuis van de organiserende vereniging De Hazenkamp zit met een enorme kater: „We zijn door het KNGV voor het blok gezet. Het spel van de twee hoofdbesturen is over de ruggen van de turnsters uitgevochten. Via de turnkring zullen we deze zaak op de eerstvolgende bondsvergadering aan de orde stellen”. En KNGV-bondstrainer Hans van Zetten zegt: „Als trainer heb ik geen enkele moei te met de deelname van NKGB-tum- sters.” Uiteraard komt Debby Amson uit in de finale voor het Nederlands kampioen schap in Alkmaar. Nog meer turnsters uit Badhoevedorp hebben zich in andere klassen geplaatst. Jeanet Pasma werd tweede in de klasse 1 B en Willeke Stolk zesde in de seniorenklassen. In groep 4A gaat Angelique Ojik naar de eindstrijd en in 4B gaan Moniek Piet en Moniek Goosen. In de halve finale van het Nederlands kampioenschap moderne ritmische gym- Wat Westerhout betreft is dit korte ge beuren niet in de smaak van het publiek en de sponsors gevallen. Op initiatief van Westerhout is er dan ook een brief naar de KNLTB uitgegaan, met het verzoek in het vervolg de competitie weer gewoon zes weken te laten duren. Westerhout heeft toch geen nadeel van de korte duur van deze competitie ondervonden. Bert Duijn: „In onze afdeling zat een zwakke ploeg. Daardoor zijn we niet in gevaar geweest.” Tegen deze zwakkeling, Ready uit Maas tricht, speelde Westerhout zijn laatste wedstrijd. Ready was na vorig weekeinde (Van onze volleybalmedewerker) ZAANDAM. De damesteams van Ar gus en Odin zijn opnieuw doorgedrongen tot de eindstrijd van het volleybalbeker- toernooi van district Noord-Holland Mid den. Dat betekent een herhaling van ver leden jaar. Toen boekte Odin in de finale een 3-2 cupwinst op Argus. Er is trou wens nog een overeenkomst: net zoals een jaar geleden zal sporthal „De Sprong” te Koog aan de Zaan ook aan staande donderdag, aanvang 19.30 uur, het strijdtoneel van de bekerfinale vormen. Voor Odin is het bereiken van de eind strijd dit seizoen niet veel meer geweest dan een fluitje van een cent. In de eerste ronde behoefde de ploeg van trainer Jos Rozing niet in actie te komen, terwijl het zwakke VCW in de kwartfinale niet veel had in te brengen. Als opponent in de halve eindstrijd kwam derdeklasser Aktief uit de koppe- lingsplechtigheid te voorschijn. Afgelo pen vrijdag bleek hoq groot het verschil tussen de kampioen van de derde- en de kampioen van de promotieklasse is, in dien laatstgenoemde een dergelijke con frontatie serieus wenst op te vatten. Odin won met 0-3, een score die via de alleszeg gende setcijfers 1-15 en tweemaal 5-15 tot stand kwam. „Sportief gezien had ik liever in de finale tegen Compaen gespeeld”, merkte Odin-trainer Jos Rozing op. „Van die ploeg hebben wij in de competitie twee maal verloren. Ik had wel wat gevoeld voor een revanche. Maar de speelsters zijn juist erg tevreden met Argus”. Die voldaanheid is begrijpelijk. Want ook al versloeg Argus Compaen in de halve finale dan verrassend met 3-2, het is nog altijd zo dat Odin in de onderlinge duels met Argus de laatste vijf keer steeds aan het langste eind trok. IJmond behaalde een regelmatige, maar geenszins gemakkelijke overwin ning op het eveneens voor zijn laatste kampioenskansen vechtende Fidelitas. Een groot deel van de tweede helft kenden de bezoekers een veldmeerderheid, maar IJmond-doelman Gerard van der Kolk stond de Amersfoorters in die fase niet meer dan drie doelpunten toe. Bovendien stopte hij ook nog drie vijandelijke straf worpen, waardoor Umond de al in de eerste helft opgebouwde marge van drie goals tot het einde consolideerde. Aan de voorrondes werd slechts deelg- neomen door de juniofenkampioenen van de 24-districten. Dat kampioenschap viel de Odin-meisjes pas vorige week ten deel. In een beslissingswedstrijd tegsn Argus bleef Odin toen met 2-0 aan de winnende hand. Overwinningen waren voor de Heemskerksen niet weggelged. Tijdens de voorrondes in Enkhuizen. Door nederla gen tegen Vollkei en Abcoude en putnen- verdelingen met Simokos en Shot finishte Odin als vierde achter Vollkei (Amers foort), Abcoude en Shot (Utrecht). Trainer Jso Rozing toondde zich niettemin uiterst tevreden: „Ap met al ben ik zelfs meer dan tevreden. In de eerste plaats met het be haalde districtskampioenschap. Maar verder vind ik het verheugend dat Odin heeft aangetoond over een talentvolle jeugdafdeling te beschikken”. De jongens van trainer Piet van der Ham werden, zoals gezegd, eveneens vierde in de rang schikking. Na de winst op Smashing (Amsterdam), verloor Odin de duels van de latere pou- lewinnaar Shot en van de kampioen van district Eemland. Het Haarlemse Allides werd evenwel een remise afgedwongen. een doelpunt van Eddy Mol: 1-0. Nauwelijks twee minuten later was het door Henk Korenstra alweer gelijk: 1-1. Na een solorush van Arie v.d. Plas kwam DCO in de vijftiende minuut aan een 1-2 voorsprong. Meerdere scoringskansen werden door de Haarlemmers onbenut gelaten. Ook na de rust sprongen René Aubrun, Peter Grasman, Henk Korenstra en Peter Visser nonchalant met de kansen voor DCO om. Door een Rake kopbal van Guus Quint kwam VSV weer op gelijke hoogte (2-2) en daar is het bijgebleven. Ook al door dat scheidsrechter Verhagen acht minu ten te vroeg voor het einde floot. (Van een medewerker) HAARLEM. Het gedegradeerde VSV en DCO hielden elkaar in de tweede klas se A van West 1 op een 2-2 gelijkspel. Er stond in dit treffen helemaal niets meer op het spel. Scheidsrechter Ch. Verhagen had blijkbaar ook niet meer zoveel trek, want na eerst in de eerste helft al een paar minuten eerder af te hebben geflo ten, blies hij tenslotte acht minuten te vroeg voor het eindsignaal. In de eerste helft kwamen VSV en DCO voor amper honderd kijkers tot een aardi ge partij voetbal. Na zes minuten spelen kon het thuisfront juichend opveren voor Umond 2-Ookmeer 8-13 (4-6). Frank van Zijt veld 3, Ad Eckhard 2, Jan Kemeling. Arie van Putten en Paul van Aalst. Weliswaar speelde Umond 2 een leuk spelletje handbal tegen koploper Ook- meer; er zat geen herhaling in van de stunt uit de eerste helft van het seizoen. Toen namelijk snoepte Umond de Amsterdam mers de halve winst af. Standen heren. Tweede klasse A: CSV 11-20, Heracles 12-12, Concordia 11-11, Laren 11-11, HHC 11-10, AMC/Niloc 11-8, KIC 11-6. Tweede klasse B: De Blinkert 10-17, Odin 12-16, Umond 10- 15, Fidelitas 11-13, Sport Vereent 11-8, Amstel Zwaluwen 11-4, Attila 2 11-3. Derde klasse C: Ookmeer 11-18, Vriendschap 11-17, VZV 12-13, SRC 11-10, PPM/AAV 11-10, Takt 11-9, Umond 2 11- 1. De dames van Umond hebben de pro longatie van de stek in de eerste klasse geheel te danken aan de erg goede eerste helft van het seizoen. In het tweede deel van de competitie bakte Umond er name lijk niets van, leed louter nederlagen en Umond-Attila 8-9 (4-5). Henny Kerdijk 2, Gerda Jansen 2, Ellen Bonsel 2, Anja Baart en Irene Pels. Ap is het punt van „echt doodziek wor den van al die nederlagen” zo langzamer hand volgens speelster Els Prins wel be reikt, Full Speed liet tegen TYBB bij vlagen toch goed handbal zien. De ploeg combineert duidelijk volgens ingestudeer de systemen maar ondervindt in de afwer king op doel nog erg veel pech. Stand eerste klasse: Concordia 13-23, Nieuw Vennep 12-22, IJmond 2 11-14, KIC 11-13, TYBB 13-11, Wijk aan Zee 2 12-17, De Blinkert 2 10-4, Full Speed 12-0. ADO—Odin 2 7-3 :2-l. Lydia Dufrenne 3, Rita Dufrenne 2, Wilma Floris en Con nie Vader. Zelfs met drie invalsters slaagde de ploeg van coach Ria Vrenegoor erin titel- houdster Odin 2 een flinke afstraffing te bezorgen. „End at ondanks het feit dat Odin echt heeft geprobeerd van ons te winnen”, aldus een tevreden Ria Vrene goor. Concordia 3Wijk aan Zee 5-8 (4-4). Gerard de Moei 4, Willem vna der Meij 2, Arthur Bosman. 2. Al is de gemiddelde leeftijd van IJmond 5 inmiddels reeds boven de vier kruisjes gestegen, de ploeg beschikt over zoveel techniek en (praktijk)ervaring, dat meni ge tegenstander met schaamtegevoelens de kleedruimtes weer opzoekt. Zo ook ADO, dat overigens lange tijd aan de goeds kant van de score bleef. Toen de strijd gaandeweg echter harder werf bleek Umond ook in dit opzicht over de meeste routine te beschikken. Handbal speelt men in de regel met zes veldspelers en één keeper. Wijk aan Zee bracht tegen Concordia echter slechts vijf veldspelers binnen de lijnen. De verwach te conditionele terugslag in de tweede helft bleef echter uit. Integendeel. Wijk aan Zee werkte vanuit een gesloten defen sie zelfs aan een dik verdiende overwin ning. ADOUmond 5 8-10 (5-3). Peter de Groot 4, Jan de Ruiter 2, Michael van Dessel en René Does. „We gaan door”, zegt Bert Duijn, „we moeten zorgen dat we in de hoofdklasse blijven.” Een van de vraagtekens waarop een antwoord zal moeten komen is of Ellie Vessies volgend jaar Mariëtte Pakker zal vervangen. Een ding is ondertussen wel duidelijk. Rob Hak (Amerika) en Frank Janssen (Ajax) voor wie als veelbelovende jeugdspelers de stichting Westerhout-top- tennis in Beverwijk werd opgezet, lijken definitief vóór de Beverwijkse ploeg ver loren. Marquette had het heel makkelijk te gen DASH. De Heemskerkers wonnen deze uitwedstrijd met 7-2. Alle enkelspelen werden door Marquet te in twee sets snel in Heemskerks’ voor deel beslist. Alleen Frank Duin verloor in dit onderdeel, maar zijn verdienste was dat er in tegenstelling tot de thuiswed strijd, nu drie sets gespeeld moest worden. DASH liet zijn eerste enkelspel speler niet optreden. Deze werd gespaard voor de vandaag te spelen wedstrijd tegen Tilburg. Wint Tilburg, dan moet Marquette met deze zuiderlingen nog in de strijd om de titel. Slaagt Dash, dan lijkt Marquette niets meer in de weg gelegd te kunnen worden. (Van een medewerker) HAARLEM. Voor eigen publiek zijn de dames van DCO in de strijd om de beker in het Haarlemse damesvoetbal tot een ruime 6-1 overwinning gekomen op RCH. Beide teams hadden eerder met respectievelijk 6-0 en 5-0 van VSV ge wonnen. Door nervositeit droeg het bekerduel tussen de dames van DCO en RCH vooral in de eerste helft een matig karakter. Na bijna een halfuur spelen kwam de thuis club door Yvonne Oonk aan een 1-0 voor sprong, maar amper twee minuten later zorgde Edith Jansen met een fraai doel punt alweer voor evenwicht: 1-1. Op slag van rust kwam DCO door Nisette Klein man opnieuw aan een voorsprong: 2-1. In de tweede helft werd de strijd wat attractiever en door twee doelpunten van Els Schoon, waarvan het tweede uit een strafschop, liep de thuisclub tot 4-1 uit. RCH gaf zich nog niet gewonnen, bleef komen, maar had met de afwerking geen geluk. De DCO’sters waren fortuinlijker en liepen door treffers van Nisette klein man en Yvonne Oonk tot 6-1 uit. Zij legde daarmee voor één jaar beslag op de beker. Johan van Huisstede (Umond) heeft zich door de verdediging van Fidelitas gemanoeuvreerd en staat op het punt één van zijn drie treffers te scoren. 9 - x

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 17