o I Produktieleider Markon Marketing Konsulenten HBHiHPiSZnnDOH radiodiagnostisch laboranten janskliniek afdelingshoofd I VLAKDRUKMONTEURm/v MARIASTICHTING i ik zou buiten willen werken, in de havens, aan de grens of op een vliegveld, veel afwisseling, mensen om me heen Provinciale Planologische Dienst van Noord-Holland zieken- verzorgenden douane-ambtenaar Mi Vroom Dreesmann zoekt een t M E I 19 8 0 28 J VROOMS DREESM ANN -t. I* I Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heerG. Kolner, hoofd Verplegingsdienst. Telefoon (023) 28 89 50. Sollicitaties kunnen eveneens aan hem gericht worden. Beelslaan 9, 2012 PK Haarlem. Voor deze funktie is minimaal het diploma Verpleegkundige A vereist. Het verpleeghuis en reaktiveringscentrum "Zuiderhout”, plaatsbiedend aan 200 patiënten, vraagt op korte termijn een De gedachten gaan uit naar een verpleegkundige, die (bij voorkeur) een leeftijd heeft van 35 tot 45 jaar, (bij voorkeur) ervaring heeft in leiding geven enige ervaring heeft opgedaan in een ver pleeghuis. in de rang van le verpleegkundige A. IP/’ i „ZUIDERHOUT” HAARLEM verpleegtehuis en reactiveringscentrum opleider (m/v) RK ziekenbus Haarlem MM het verlenen van studieadviezen De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaatsvinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 5 januari 1981. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1759,- per maand 20 en 21 jaar f 1846,- per maand 22 en 23 jaar f 1940,- per maand Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 8%. Daar kunnen nog bijkomen een toe lage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een volledig kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assi stent (maandsalaris max. f 2545,-) met promotiemogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f 2818,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-4500/0173 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Correspondentie-adres: Postbus 20013, 2500 EA ’s-Gravenhage. Dat kan bij de DOUANE, maar dan moet U op 1 januari 1981 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn). Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van 24 en 25 jaar f 2058,- per maand 26 en 27 jaar f 2128,- per maand Schriftelijke aanmeldingen te richten aan de dienst Personeelszaken van de De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Aan de kliniek is tevens een dagbehandelingscentrum verbonden. Per 1 maart 1980 hebben wij een afdeling voor psycho-geriatrie in het verpleeghuis "Overspaarne", gelegen in de nieuwbouwwijk Schalkwijk geopend. In dit verpleeghuis kunnen 70 psychogeriatri sche patiënten verpleegd en behandeld worden. Diensten: het dienstrooster is gebaseerd op een 40-urige werkweek, incl. onregelmatige diensten. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer L.G.M. Koopman, hoofd van de verplegingsdienst. Salariëring: inschaling in de eerste schaal voor zieken verzorgenden. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. De afdeling radiologie is modern geoutilleerd en beschikt o.a. over telecommando-apparatuur. Verder worden veel angiografieèn gedaan. Aan de afdeling zijn 4 radiologen verbonden. Momenteel zijn er plaatsingsmogelijk heden voor gediplomeerd De Mariastichting is een algemeen ziekenhuis, waarin vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd en beschikt over ruim 500 bedden. voor de afdeling Sociale Zaken van de regio Haarlem. Een onderdeel van de afdeling Sociale Zaken is de afdeling Opleidingen Deze regionale afdeling Opleidingen verleent haar diensten aan negen waren huizen en twee diensten centra met een totaal van ongeveer 2200 mede werkers. De afdeling bestaat uit 6 opleiders/ sters, en is verantwoor delijk voor het mede- ontwikkelen en uitvoeren van een groot aantal cursus- en trainings- aktiviteiten ten behoeve van alle medewerkers van de regio. Tot de taak van de opleider/ster zal gaan behoren: het verzorgen van de introduktieaktiviteiten ten behoeve van de nieuwe medewerkers op cao-nivo het in het team van opleiders/sters helpen ontwikkelen en realiseren van het regionale opleidings beleid het begeleiden van stagiaires (lbo en mbo) en partieel leer plichtigen Bij het bureau Reprografie van de afdeling Interne Zaken kan worden geplaatst een Van belangstellenden wordt verwacht: ervaring in het bege leiden van groepen opleidingsnivo mbo of studerend hiervoor mogelijk ook kennis hebben van en inzicht hebben in het funktio- neren van een commerciële organisatie leeftijd ongeveer 25 jaar i, Voor nadere informatie kan kontakt worden opgenomen met de hoofd laborante, tel. (023) 31 91 10, toestel 1141. RIDDERSTRAAT 32, 2011 RS HAARLEM TEL. (023) 31 92 82 co co <0 CD Het negen medewerkers tellende bureau vervaardigt voor de dienst al het voorkomende lichtdruk-, fotocopieer- en offsetdruk werk. De aan te trekken medewerk(st)er zal zelfstandig de volgende taken gaan verrichten: - het maken van film/papiermontages; het vervaardigen van eenvoudige werktekeningen; ten behoeve van het offsetdrukwerk de dienst. Daarnaast zal hij/zij bereid moeten zijn zo nodig eenvoudige doka-werkzaamheden zoals lijn opnamen en kontaktafdrukken, te verrichten, alsmede assistentie te verlenen daar, waar dat op het bureau Reprografie is gewenst. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de afdeling personeelszaken. Postbus 1644, 2003 BR Haarlem. Wij bieden de geschikte kandidaten een interessante en veelzijdige funktie, waarbij in het eerste jaar deelname mogelijk is aan de interne opleiding voor nieuwe opleiders. De selektie zal in nauw kontakt met het opleidingsteam geschieden. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heerH.B M Gotink, Hoofd Opleidingen, telefoon 023-31 9040 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Vroom Dreesmann regio Haarlem, t.a.v. de Heer Th.H.C.M. Ponsioen, Manager Sociale Zaken, Postbus 1 70, 2000 AD Haarlem hoge hygiëne- en structuur - het handhaven van veiligheidsniveaus. 1 A- Voor deze functie zijn vereist: een opleiding ten minste op het niveau van grafische school; ervaring in klein- en grootmontage ten behoeve van de offset. Kandidaten die kennis hebben van doka- werkzaamheden genieten de voorkeur. Het aanvangsalaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en kan vanaf 21 jaar worden vastgesteld tussen f 1.672,- en f 2.407,- bruto per maand. De rechtspositieregelingen van de provincie Noord-Holland zijn van toepassing. De sollicitaties dienen binnen één week na het verschijnen van deze advertentie te worden gericht aan de directeur van de Provinciale Planologische Dienst van Noord-Holland, Postbus 4078, 2003 EB Haarlem, onder vermelding van vacaturenummer 194 op de enveloppe. Nadere informatie over deze funktie kan worden verkregen bij de heren J. Zwemmer, chef van de afdeling Interne Zaken of Th. H. Rijpstra, chef van de afdeling Reprografie, beiden telefonisch te bereiken onder nummer 023 35 02 44. Onze opdrachtgever, de directie van een bekende onderneming, onderdeel van een internationaal concern, verzocht ons contact op te nemen met kandidaten voor de functie produktieleider. Deze vacature is door interne promotie ontstaan. De onderneming produceert in het Umondgebied bekende merkartikelen die via het levensmiddelenkanaal worden gedistribueerd. Voor deze functie denken wij aan een kandidaat van ca. 27 tot 35 jaar met een opleiding op hoger technisch of techno logisch beroepsniveau (HTS, HLSi. Een leidinggevende ervaring in een producerende onderneming (eventueel met een kleinere groep) is een vereiste. I.v.m. deze uitbreiding vragen wij voor onze verplegingsdienst t.b.v. de Janskliniek (mnl/vrl.) Vereisten: diploma voor ziekenverzorgenden. Voor de technische man met een goed gevoel voor organisatie en een open oog voor de menselijke aspecten hiervan is dit een afwisselende functie binnen een rendabele en moderne onder neming. Geïnteresseerden in deze functie wordt verzocht contact op te nemen (ook voor nadere informatie) met ir. R. Otten, afdeling PERSONEEL ORGANISATIE (werving, selectie en advies) van Markon Marketing Konsulenten BV, JJ. Viottastraat 52, 1071 JT Amsterdam, telefoon: 020 - 76 23 23. t O) Ressorterend onder de plant super intendent is de produktieleider verant woordelijk voor de realisering van de produktieplanning binnen de voor geschreven procedures teneinde tot een optimaal eindprodukt te komen. Hij geeft daartoe leiding aan 3 ploegchefs met in totaal ca. 80 medewerkers. Tot zijn taken behoren o.m.: - de handhaving van een hoge efficien- cygraad van de produktielijnen en het optimaal functioneren van apparatuur en hulpmiddelen - mede met de bedrijfsleiding gestalte gevenlran een goede personeels planning, opleiding en werkoverleg-

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 28