Zware nederlaag Ajax in Parijs Zaalvoetbalteam Luuk Balkestein onder de maat naar Feyenoord HERSTEL BARONCHELLI Succes dammers Eis atleten in VS afgewezen Navratilova voor eerste maal naar Nederland Opgave Eddie Dibbs in Rome Goede start Jan Arnouts Problemen Nauta rw rivella vernieuwd B I sportpuntiqj toto-lotto J- 1 Olympische Spelen Êt 22 23 VRIJDAG 23 MET I cFnsop z'n Zwitsers, lekf^r zonder suiker. F 7 f S3 nve r 1980 SPORT r -*4^ rivelktf f s I I 1 I (ADVERTENTIE) I De uitslagen uit de eerste ronde zijn: J I I vwX Jan Arnouts: zege op de Oostenrijker Mastny Met zijn gemiddelde van 250.00 tekende Arnouts voor de beste partij uit de ope- ningsronde. De overige winnaars uit de eerste ronde, de Fransman Bourezg en de Spanjaard Galvez, noteerden respectieve lijk elf en zes beurten. In Lugo treden slechts zeven deelnemers aan, omdat de Italiaan Oddo zich op de openingsdag ziek meldde. LUGO (ANP). Jan Arnouts heeft het achttiende Europese biljartkampioen- schap in het libre voortreffelijk geopend. In het Noordspaanse Lugo versloeg de Brabander gistermiddag in de eerste ron de de Oostenrijker Kurt Mastny in twee beurten, 500-173. Baronchelli greep de rondrit op het ei land Elba aan om zijn achterstand op leider Bernard Hinault terug te brengen tot aanvaardbare proporties. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM. Luuk Balkestein (26) is vandaag met Feyenoord naar Surina me vertrokken. De Spartaan tekende gis teren een vierjarig contract in Rotter- dam-Zuid, waar hij wordt gezien als de opvolger van de zo goed als zeker naar Italië (Torino) vertrekkende Michel van de Korput. Het Israëlische Olympische Comité heeft tijdens een bijeenkomst in Tel Aviv besloten geen ploeg af te vaardi gen naar de Spelen in Moskou. De stem- De Olympische Comités van Dene marken, Luxemburg, Tanzania, Nica ragua en de Verenigde Arabische Eme- raten hebben gisteren besloten een ploeg naar Moskou te zenden. verdeling was 17-8 voor een boycot. Hetzelfde besluit werd genomen door Argentinië. 500 287 244 500 173 500 203 152 119 231 170 45.45 26.09 40.66 83.33 86.50 PORTOFERRAIO (Reuter) Na de ronduit saaie en kleurloze opening vorm de de zesde etappe in de Ronde van Italië gisteren een ware verademing. Verant woordelijk daarvoor was Gianbattista Baronchelli, in 1978 tweede in het eind klassement achter de Belg De Muynck en vorig jaar derde achter Saronni en Moser. Zijn voorsprong van 1.18, in gezelschap van drie renners van wie Barone door de sprintzege de dagprijs veroverde, leverde hem de vierde plaats in het algemeen klassement op. Het verschil met rose-trui- drager Hinault bedraagt nu nog slechts 63 seconden. Het bochtige parcours op Elba met zijn talrijke venijnige klimmetjes vormde een ideale voedingsbodem voor vele ontsnap pingspogingen. Maar de demarrages ble ven zonder succes, totdat Baronchelli na 75 kilometer een poging waagde. „Gibi” sleurde drie renners mee: zijn landgeno ten Beccia en Barone en de Zweed Jo hansson. De voorsprong liep door de een- (Van onze sportredactie) ROTTERDAM Als het Nederlandse zaalvoetbal internationaal aan waarde en attractiviteit wil winnen, dan zal de vertegenwoordigende ploeg zich opwin dender moeten manifesteren dan gister avond in het Sportpaleis Ahoy tegen België. Want hoewel er een nauwelijks verdiende overwinning van 3-2 werd behaald in deze vijfde zaalvoetbalont- moeting tussen beide landen, waren er van weerskanten zoveel tekortkomin gen, dat er gedurende de periode van tweemaal 25 minuten slechts spora disch meeleven ontstond onder de bijna 2000 toeschouwers. Als verzachtende omstandigheid zou kunnen worden aangevoerd dat het een krachtmeting betrof tussen twee teams die verschillende spelregels hanteren. Want zoals bekend zijn die internatio naal nog niet uniform, al wordt er hard aan gewerkt om tot de zo gewenste een heid te komen. De Belgen kennen im mers geen tienmeterlijn, in tegenstelling tot Nederland dat overigens op de drem pel staat om tot afschaffing van deze scoringsbeperking over te gaan. En aan- Van het kwartet renners was Barone in de eindsprint de snelste vóór Beccia, Jo hansson en Baronchelli. Het hoge tempo was er de oorzaak van dat verscheidene renners na het sluiten van de tijdcontrole binnenkwamen en uit de strijd genomen werden. Onder hen bevond zich ook Fons van Katwijk. Na het eerdere uitvallen van Bert Scheuneman (ziek) en de gebroeders Jan en Adrie van Houwelingen is Roy Schuiten nu de enige Nederlandse renner in de Giro. Schuiten moest gisteren op Elba ruim tien minuten prijsgeven en klasseerde zich als 104de. In de algemene rangschikking maakte hij een forse duikeling. De Nederlander Peter Winnen behield ook na de elfde etappe in de Vredeskoers zijn tweede plaats in het algemeen klas sement. Hij kwam in dezelfde tijd als leider Barinov, die op 9 seconden van de winnaar Issajev (Rusland) als 14de ein digde, over de eindstreep. drachtige samenwerking snel op en zou maximaal drie minuten bedragen. Alleen door forse inspanningen kon Bernard Hi nault voorkomen, dat zijn leiderstrui niet in gevaar kwam. De Fransman zette zich met zijn ploegmakkers aan de kop van het peloton en bracht de marge terug tot 1.18 op de streep. gezien de spelregels van het thuisspelen- de land werden gehanteerd, waren de Belgen duidelijk gehandicapt in hun mo gelijkheden. Om de schade tot een minimum te beperken, had trainer-coach Miel van Oerle zijn spelers opgedragen bij elke dreigende aanval van de Nederlanders binnen het tienmetergebied tot zone- dekking over te gaan. Het gevolg hier van: nauwelijks enige ruimte voor de ploeg van Bert van Lingen om een goede schietkans te creëren. OPPENHUIZEN Het zit de zeiler Dirk Nauta uit Oppenhuizen de laatste dagen zwaar tegen in de Nedlloyd Spece rijenrace. Enige dagen geleden ging de mast van zijn jacht Prodent overboord en gisteren stapte een van zijn bemannings leden „midden” op de Atlantische Oce aan over op het vrachtschip Nedlloyd Rijn. Als de betrokkene, Bert Oosthout uit Rotterdam, niet wegens ziekte van boord is gegaan, is het reglement overtreden en moet het jacht worden uitgesloten. Dat alles gebeurt dan, terwijl velen alle moeite doen om Dirk Nauta te helpen; de kans bestaat dat het jacht dinsdag al de race voortzet. Er worden een herenenkel, een damesen- kel en een gemengd dubbel gespeeld. De KNLTB heeft deze wedstrijd in de serie officiële interlands opgenomen. Navrati lova heeft nooit eerder in Nederland ge speeld. zich Frankrijk, Korea en Canada bij de laatste vier in het troosttoemooi. i i r 1 i Bourezg (Fra) Wirtz (Wdl) Tusset (Spa) Galvez (Spa) Mastny (Oos) Arnouts (Ned) Wesenbeek (Bel) vrij I De advocaat van de atleten, William Allen, had aangevoerd dat het comité niet de macht bezat om de uitnodiging van de Sovjet-Unie af te wijzen. Vol gens hem was het Olympische handvest er om de rechten van de atleten, die willen deelnemen aan de Spelen te be schermen, niet om politieke beslissin gen te nemen. De advocaat verklaarde na de afwijzing in hoger beroep geen verdere stappen meer te ondernemen. Het Internationale Olympische Co mité heeft bekendgemaakt dat er een commissie van vier leden is benoemd om te onderzoeken of het mogelijk is de Olympische Spelen voortaan altijd in Griekenland te houden. Voorzitter van de commissie is Louis Guirandou-n’Di- aye uit Ivoorkust, een lid van het dage lijks bestuur van het NOC. Andere le den zijn de Canadees James Worral, de Mexicaan Pedro Ramirez en de Griek Nikolaos Nissiotis. Guirandou-n’Diaye bezocht eind vorige maand een aantal plaatsen in Griekenland. De commissie zal tijdens de 83ste sessie van het IOC, die op 12 juli in Moskou bevint, rapport uitbrengen. Smid bereikte door dit resultaat de laat ste acht, evenals zijn landgenoot Ivan Lendl, de Italiaan Corrado Barazzutti, de Argentijn Guillermo Vilas, de Amerikaan Elliot Teltscher, de Mexicaan Raul Rami rez, de Fransman Yannick Noah en de Spanjaard Manuel Orantes. Noah won van de als vierde geplaatste Amerikaan Eddie Dibbs. Bij de stand 6-0, 1-0, trok Dibbs zich met een spierblessure terug. De uitslagen van de partijen voor de derde ronde (achtste finales) zijn: Guiller mo Vilas (Arg)-Hank Pfister (Vst) 6-4, 7-5; Elliot Teltscher (Vst)-Peter McNamara (Vst) 7-6, 6-3; Ivan Lendl (Tsj)-Brian Gott fried (Vst) 6-4, 6-4; Corrado Barazzutti (Fra)-Hans Gildemeister (Chi) 4-6, 6-4, 6-3; Raul Ramirez (Mex)-Jose Luis Clerc (Arg) 7-6, 3-6, 7-6; Yannick Noah (Fra)-Eddy Dibbs (Vst) 6-0, 1-0, Dibbs trekt zich terug; Mauel Orantes (Spa)-Andres Gomez (Ecu) 1-6, 6-3, 7-5; Tomas Smid (Tsj)-Thierry Tulasne (Fra) 1-6, 7-5, 6-1. De Romeen Romanscanu werd de grote pechvogel van deze rit. Vijf kilometer voor de finish had hij nog een minuut voorsprong op een drietal achtervolgers, te weten Blum, Casati en de latere win naar Issajev. Hij sloeg echter vlak bij het stadion van Sokolov verkeerd af, waar door hij pas ruim een minuut na de win naar over de meet kwam. Het algemeen klassement: 1. Joeri Barinov (Sov) 43 uur 22 minuten 41 seconden, 2. Peter Winnen (Ned) op 3.26, 3. Sergei Morozov (Sov) op 4.13, 4. Olaf Ludwig (OD1) op 4.36, 5. Andreas Petermann (OD1) op 5.46. i ARTA TERME (ANP). In de zesde ronde van het kwalificatie-damtoernooi voor het wereldkampioenschap hebben alle Nederlanders gisteren in het Itali aanse Arta Terme hun partij in winst omgezet. Lijstaanvoerder Verpoest uit België deed dat eveneens, zodat aan de kop van de ranglijst weinig veranderde. De uitslagen uit de zesde ronde zijn: Gregoire (Bel)- Drost (Ned.) 0-2, Affafati (Ital)-Jansen (Ned) 0-2, Issalene (Fra)-Clerc (Ned.) 0-2, Tschu- din (Zwi)-v. d. Wal (Ned) 0-2, Claessens (BeD- Schvazman (Isr) 1-1, Verpoest (Bel)-Berte (Ita) 2- 0, Kazemier (Zwit)-Cordier (Fra) 1-1. Stand aan kop: 1. Verpoest 11 punten, 2. v. d. Wal 10, 3-4. Clerc en Jansen 9, 5. Kazemier 8, 6-7- 8. Issalene, Drost en Cordier 7. Tulasne was wederom uitstekend op dreef in de eerste set, maar moest buigen toen de taaie Smid zijn speelwijze in de tweede set drastisch wijzigde. „Tulasne miste geen punt in de eerste set”, zei Smid na afloop. „Hij speelde ongelofelijk goed. Ik denk zeker dat hij een grote wordt”. Luuk Balkestein: Na zestien jaar weg bij Sparta. In het troosttoemooi van de Federation Cup heeft het Nederlandse damesteam met 2-1 gewonnen van Hongarije. De be slissing viel in het dubbelspel. In het eer ste enkelspel verloor Karin Moos, die de plaats innam van Marcella Mesker, met 6- 3, 2-6, 1-6 van Eva Roszavolgyi. Elly Ves- sies herstelde het evenwicht door Judith Szoreni met 6-3 en 6-1 kansloos te laten. In het afsluitende dubbelspel wonnen Moos/ Vessies met 6-2, 6-7 en 6-3 van de Hongaar se dames. Met Nederland kwalificeerden Dit wat de verzachtende omstandig heid voor Nederland betreft. Want ver der maakte de ploeg zo’n onzekere in druk, dat de meeste spelers zich niet in snelle combinaties konden vinden het oerprincipe van het zaalvoetbal en hun heil gingen zoeken in individuele en vertragende acties. Daardoor waren er momenten dat het spel volkomen dood lag. De enige die zich enigszins aan die laakbare handelingen onttrok, was Arie Riedijk (VI) die in de eerst helft twee van Veranderde samenstelling: méér smaak, minder kalorieën Nu 10 kalorieën per glas tegen 100 in een glas gewone „Maar de afwezigheid van deze teams verzwakken de sportieve bete kenis van de Spelen niet. De Amerika nen zijn al lang geleden hun sportieve heerschappij in de wereld kwijtge raakt. Op de Spelen van Montreal werd de Verenigde Staten slechts derde op de lijst van medaillewinnaars. Canada veroverde op eigen bodem zelfs geen enkele gouden plak”. Volgens Sovjets- ki Sport heeft de oppositie zichzelf in een isolement gemanoeuvreerd. schrijvingstermijn verlengt. Deze ter mijn loopt nu morgen af. Het IOC kon digde gisteren aan dat de officiële lijst van aanmeldingen pas dinsdag 27 mei, in de loop van de ochtend, wordt vrijge geven. Het IOC moet de gegevens eerst verifiëren met het organisatiecomité. Volgens een schatting van de zijde van het IOC zullen ongeveer tachtig comités de uitnodiging aan de Spelen in Moskou deel te nemen accepteren. Het blad Sovietsky Sport heeft ge schreven dat de door de Amerikaanse president Carter gepropageerde boycot van de Olympische Spelen in Moskou een mislukking is en alleen de steun heeft gekregen van door dictators gere geerde landen en anti-Sovjet-regimes. De krant, een orgaan van het semi- ministeriële nationale sportcomité, prees de nationale Olympische Comi tés, die de druk van de regeringen had den weerstaan niet naar Moskou te gaan. In het bijzonder werd de houding van de Britse Olympische associatie toegejuicht. „De Britten”, aldus Sov- jetski Sport, „waren de eersten die de boycotmuur doorbraken ondanks de dreigementen van eerste minister Mar garet Thatcher. Zij stelden hiermee een voorbeeld voor andere comités”. Vol gens Sovjetski Sport is het onbevredi gend dat de sportploegen van de Ver enigde Staten, West-Duitsland en Cana da verstek laten gaan. In het hoofdtoernooi plaatsten Australië en West-Duitsland zich voor de halve fina les. Australië won met 2-1 van Zweden en West-Duitsland versloeg Engeland met 3- 0. Het jaarlijkse Wimbledon tennisgala, dat zondag 6 juli op de banen van Leimo- nias in Den Haag wordt gehouden, krijgt dit jaar het karakter van een landenduel tussen Nederland en de Verenigde Staten. Voor Nederland spelen Betty Stöve en Tom Okker, voor de Verenigde Staten Martina Navratilova en Roscoe Tanner. Aanvankelijk stond Balkestein hoog ge noteerd bij Ajax. Een nieuw aanbod van Sparta voorkwam zijn transfer naar Am sterdam. Voorzitter Ton Harmsen van Ajax voelde er niets voor om als gevolg van Balkesteins nieuwe jaarsalaris van 80.000 (vermenigvuldigingsfactor 10) acht ton neer te tellen aan transfergeld. Feyenoord trok die som wel uit voor de leraar lichamelijke opvoeding, die met ingang van vandaag als full-prof in dienst treedt bij Feyenoord. Balkestein: „Er wa ren nu ook ineens aanbiedingen van Arse nal en Stuttgart. Maar ik wilde niet langer in het onzekere blijven. Ik heb er 16 jaar op zitten bij Sparta”. Sparta, dat ook Calderwood (Willem II) en assistent-trainer Eykenbroek (AZ’67) kwijtraakte, wordt door een leegloop be dreigd. Na PSV toonde gisteren Willem II eveneens belangstelling voor keeper Pim Doesburg. Ajax heeft gisteravond in het Pare des Princes in Parijs tijdens een internatio naal toernooi een zware nederlaag gele den tegen Benfica. De Portugezen zege vierden met 5-1 na een ruststand van 2-0. Alle vijf treffers van Benfica kwamen op naam van Nene. De wedstrijd ging om de derde plaats. Lerby scoorde één minuut voor tijd te gen. De Ajax-defensie, nu zonder de naar Canada vertrokken Ruud Krol, was abso luut niet opgewassen tegen de snelle Por tugese aanvallers, van wie Nene een privé- show opvoerde met vijf doelpunten, twee voor de pauze en drie er na. Ajax speelde in een fantasie-opstelling, hetgeen ook niet bevorderlijk was voor de eenheid in de ploeg. Landskampioen Ajax zal het in het begin van de nieuwe voetbalcompetitie moeten stellen zonder Boeve en Ling. De tuchtcommissie van de KNVB legde Boe ve een schorsing op van drie wedstrijden en Ling werd voor een wedstrijd uitgeslo ten. Beide spelers hepen zaterdag in de bekerfinale hun derde gele kaart op. Theo Laserom, de trainer van Heracles, die in de rust van de ontmoeting Volendam- Heracles een van de grensrechters bele digde, werd beboet met 500 gulden. De helft van dit bedrag is voorwaardelijk opgelegd. Van Osenbruggen van Wage- ningen werd met ingang van 19 mei voor drie wedstrijden geschorst. Doelman Rene van Antwerpen heeft een eenjarig contract getekend bij de eer ste divisieclub FC Vlaardingen. Van Ant werpen speelde het afgelopen seizoen als amateur bij de vereniging Rijswijk en kwam daarvoor uit voor FC Den Haag. De Daventria-atleet Gerard Nijboer heeft gisteren in Zwolle de vierde Citycen- trum-loop op zijn naam gebracht. Hij leg de de 10 kilometer af in 29 minuten 44.7 seconden, bijna drie seconden sneller dan zijn naaste belager Henk Kalf. Derde werd Piet Waaning van de vereniging De Spaartaan uit Lisse. Paris Saint Germain heeft het toernooi gewonnen. Na de reglementaire speeltijd was de stand in de finalewedstrijd tegen Standaard Luik 4-4, zodat strafschoppen de beslissing moesten brengen. Daarin was Paris St. Germain bedrevener. Ruud Krol heeft vier dagen na de ne derlaag met Ajax tegen Feyenoord in de finale van het Nederlandse bekertoernooi, zijn debuut voor de Noordamerikaanse profclub Vancouver Whitecaps gevierd met een gelijkspel tegen AS Roma uit Italië: 1-1. Het betrof een wedstrijd voor het toernooi om de Transatlantische be ker. De Nederlandse record-international blijft slechts twee weken in Canada. Van af 2 juni neemt hij deel aan het trainings kamp van het Nederlands elftal, dat in Oostenrijk wordt opgeslagen. Het Japanse Olympische Comité heeft de beslissing over het wel of niet deelnemen uitgesteld tot morgen, de sluitingsdatum voor de inschrijving. De Japanse regering heeft zich onlangs uit gesproken vóór een boycot van de Spe len wegens de inmenging van de Sovjet- Unie in Afghanistan. De Spaanse regering heeft verklaard het niet wenselijk te achten dat Spanje een Olympische ploeg afvaardigt. Niet temin stond in een communiqué van het ministerie van buitenlandse zaken te lezen dat de uiteindelijke beslissing wordt overgelaten aan het nationale Olympische Comité, dat morgen bijeen komt. De Belgische regering heeft besloten alle steun te onthouden aan het Belgi sche Olympische team dat naar Moskou gaat. De regering verklaarde in een communiqué dat zij de vrijheid van de Belgische burgers respecteerde en dus geen druk wilde uitoefenen op de Belgi sche atleten, die naar Moskou gaan. Zij besloot niettemin alle bestuurlijke di plomatieke en financiële steun aan het Belgische team te onthouden. De mogelijkheid bestaat dat het In ternationale Olympisch Comité de in- ROME (UPI/Reuter). De droom van de 16-jarige Thierry Tulasne is uit. De jonge Fransman, die woensdag tijdens het tennistoernooi om de open Italiaanse titels in Rome verrassend de als tweede geplaatste Amerikaan Vitas Gerulaitis uitschakelde, verloor een dag later in de derde ronde van de Tsjechoslowaak To mas Smid. De setstanden waren: 1-6, 7-5, 6-1. Het algemeen klassement na de zesde etappe is: 1. Hinault (Fra) 22.59.12, 2. Knudsen (Noo) op 32 sec., 3. Moser (Ita) op 54 sec., 4. Baronchelli (Ita) op 1.03, 5. Visentini (Ita) op 1.20. de drie Nederlandse treffers op zijn naam schreef. De derde was afkomstig van Vic Hermans (RKHSV). Voor de Belgen produceerde Mark de Bruyn de openingstreffer en zorgde Robert van Overloop voor het tweede gelijkmaken de Belgische doelpunt. Opmerkelijk en tegelijk kenmerkend in deze interland was voorts dat alle doelpunten in de eerste helft werden gemaakt, wat de spanning en aantrek kelijkheid duidelijk niet ten goede kwam. Uiteindelijk dankte Nederland de overwinning voor het overgrote deel aan doelman Bab Geel (Brandweer), die met enige vakkundige reddingen het tamme geheel nog enigszins opvijzelde. De Am sterdammer had het aanzienlijk druk ker dan zijn Belgische collega Yvan Vanrijckel; een verschijnsel dat ten overvloede duidelijk maakt dat deze ver tegenwoordigende Nederlandse ploeg zijn thuiswerk gisteravond slecht maak te en de kans heeft laten lopen om aan populariteit te winnen. JAN BLIJBOOM frisdrank WASHINGTON (Reuter/UPI/AFP). In hoger beroep heeft een rechtbank van het district Columbia gisteren de eis van 25 Amerikaanse sportmensen om het besluit van het Nationale Olympische Comité de Olympische Spelen in Moskou ongeldig te verkla ren, afgewezen. 11 11 6 6 2 2 302 250.00 De Italiaan Carmelo Barone gaat als eerste over de eindstreep van de zesde etappe in de Ronde van Italië. DEN HAAG (ANP). In lotto en toto 20 van het afgelopen weekeinde zijn geen eersteprijswinnaars gevallen. De uitsla gen zijn: Uitslag lotto no. 20 van zondag 18 mei 1980: In deze lotto vielen in totaal 25.634 prijzen. Prijzen bedrag 1.474.449,88. Inleg 3.104.105. 1ste prijs geen winnaars, van het bedrag van de le prijs gaat '/5 deel naar de jackpot van week 21. Het overige 4/s deel wordt in gelijke delen verdeeld over de 2e t.m. de 5e prijs van deze week. 2de prijs 12 winnaars, die elk bruto 20.888, ontvan gen. 3de prijs 172 winnaars, die elk bruto 1.885,90 ontvangen. 4de prijs 7.741 winnaars, die elk 51,40 ontvangen. 5de prijs 17.709 win naars, die elk 51,40 ontvangen. Jackpot be stemd voor week 21 103.211,49. Uitslag toto-normaal/systeem no. 20: In deze toto vielen in totaal 41 prijzen. Prijzenbedrag f 149.509,58. Inleg ƒ314.757,-. le prijs geen win naars, van het bedrag van de le prijs gaat '/3 deel naar de jackpot van week 21. Het overige 2/3 deel wordt in gelijke delen verdeeld over de 2e en 3e Prijs van deze week. 2de prijs 2 winnaars, die elk bruto 28.656,- ontvangen. 3de prijs 39 win naars, die elk bruto 1.852,80 ontvangen. Jack pot bestemd voor week 21 19.934,61. Uitslag toto-gelijk no. 20: In deze toto vielen in totaal 592 prijzen. Prijzenbedrag 19.653,60. In leg 41.376,-. 1ste prijs geen winnaars. 2de prijs geen winnaars, reglementair gaat van de niet uitgekeerde le en 2e prijs een bedrag van 1.842,54 naar de jackpot van week 21: het overige deel wordt in gelijke delen verdeeld over de 3e t.m. de 5e prijs van deze week. 3de Prijs 5 winnaars, die elk bruto 1.056,30 ontvan gen 4de prijs 177 winnaars, die elk ƒ38,10 ontvangen. 5de prijs 410 winnaars, die elk 14,- ontvangen. Jackpot bestemd voor week 21 f 1.842,54. f^s 1 s I I

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 23