1: SflBD Maatschappelijk werk(st)er HOOGOVENS Vaillant 1 LITHOGRAAF-VLAKDRUKMONTEUR jonge MTS ’ers dig technisch medewerker Diaconessenhuis Heemstede niEuw-unicum Digital, de nr1 in minicomputers. OFFSET-DRUKKER SM part-time VERPLEEGKUNDIGEN w. “in randstad uitzendbureau receptionist(e)/telefonist(e) DRUKKERIJ STUURMAN ZAANDAM lï O i VASTE NACHTVERPLEEG- KUNDIGE M/V (1 week wacht per 14 dagen) PART-TIME Z-VERPLEEG- KUNDIGE M/V (voor 5 avonddiensten per week van 17.30 22.00 uur) Kandidaten voor deze functie moeten in het bezit zijn van het Z-diploma. ZIEKENVERZORGENDEN een AFDELINGSSECRETARESSE WONINGBOUWVERENIGING ST. BAV0 Mi CONSTRUCTIEBANKWERKERS MTS-er WTB-CALCULATOR 24 1980 ZATERDAG 24 MEI y OEGSTGEEST I 10 Het MARINE HOSPITAAL te OVERVEEN HOOFD ALGEMENE EN BEWONERSZAKEN (m/v) DRUKKERIJ STUURMAN, f BK WB tÜ llfll BH ENDEGEEST- REKENCENTRUM D3BN zoekt JUNIOR- PROGRAMMEURS voor het ontwikkelen van civieltechnische programma's in Fortran op een Harris/5 computersysteem. HTS-opleiding gewenst. Voor inlichtingen en sollicitaties; Eikenweg 5a, Amsterdam (020-930820) direct technisch werk voor: (full-time of part-time: 6O0/0) Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40' kwali- cr J. I T heeft vacatures voor: J Vaillant siktens Eisen: diploma HBO-Maatschappelijk werk of gelijkwaardig rijbewijs BE Kandidaten die over ervaring in een arbeidsorganisatie beschikken genieten de voorkeur. U kunt uw sollicitatie onder vermelding van ons nummer HF 756 richten aan Hoogovens, Werving Personeel, Postbus 10.000,1970 CA IJmuiden. Tevens is er op de woongroep ”de Madelief", een groep van 10 hoog-niveau-bewoonsters, plaats voor een Wij denken aan een kandidate met MAVO-opleiding en enkele Sikkens is een der toonaangevende producenten van o.a. automobiel-, vliegtuig-, bouw- en doe-het-zelf lakken. Het aanbrengen van de lak vraagt, met name in de industriële sektor, om effektieve methoden en technieken. In Sassenheim beschikt Sikkens over een groot applikatielaboratorium, waar vrijwel alle verwerkingstechnieken (nat en elektrostatisch spuiten, walsen, gie ten, dompelen) en droogtechnieken (warme lucht, infrarood, u.v.-straling, hoogfrequent, elektronenstraling) op praktijkschaal kunnen worden getest. In dit laboratorium is plaats voor twee jonge MTS-ers (richting: procestech niek of meet- en regeltechniek). De vereisten voor deze funktie zijn: diploma Sociale Akademie (richting maat schappelijk werk) of gelijkwaardig; leidinggevende en organisatorische teiten; kunnen participeren in beleidsvoorbereiding; kontaktuele eigenschappen; verbale en redaktionele vaardigheid; minimale leeftijd van 30 jaar. Van deze funktionaris, die rechtstreeks verant woording verschuldigd is aan de directeur, wordt verwacht dat hij/zij daadwerkelijk ontwikkeling en uitvoering kan geven aan de hiernaast gestelde taken. Hun taak zal bestaan uit het uitvoeren van proefnemingen t.b.v. de ontwikke ling van applikatieprocessen, -metho den en -apparatuur. Daarnaast assiste ren zij bij het geven van voorlichting aan de afnemers op applikatietech- nisch gebied. Voor degenen, die hun theoretische kennis weten te kombineren met in zicht en praktische vaardigheid, zijn er bij Sikkens aantrekkelijke toekomst mogelijkheden. Belangstellenden kunnen telefonisch of schriftelijk kontakt opnemen met de heer drs. C. Lansbergen van Sikkens b.v., Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. Vaillant is Europa's grote merk voor centrale verwarming, warmwatervoorziening en regeltechniek. In verband met de toenemende expansie, zoeken wij voor spoedige indiensttreding een een dynamische en technisch perfect uitgeruste OFFSETDRUKKERIJ vraagt met spoed Sollicitaties te richten aan de afdeling personeel en organisatie. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd civiele dienst, de heer P.T. Ferwerda. Vereisten: een behoorlijke algemene ontwikkeling en goede kontaktuele eigenschappen. Er dient rekening gehouden te worden met onregelmatige werktijden, dus ook in het weekend. De een 1 Van f neme Konir heid Sin met mers vertx lager Jui Onde van I Vai verdv oorlc econ perio inter Sollicitaties en inlichtingen bij de adjunct-directrice van het Marine Hospitaal, Bloemendaalseweg 287, 2051 GG Overveen, tel. 023-319230, toestel 213. Voor inlichtingen over deze vacatures kunt u te recht bij Gonneke Timmer, Meisjes Voorgeest, tel. 071 -151840 toestel 314. Belangstelling? Bel of schrijf naar de Afdeling Personeelszaken, t.a.v. de Heer P Koppes, Digital Equipment bv, Cruquiusweg 25, 2102 LS Heemstede Tel 023-339170. Cardic kinder; doen. I medis< een cc directe beklee Veren i Zieker volksg Op vei Mansv com mi Kortge aanbe Opval I 1977. inkomi Immer die spi specia versch (nabij Haarlem) Kandidaten voor deze functie moeten in het bezit zijn van het Z-diploma of het diploma A of B met er varing in de zwakzinnigenzorg. „Ik tiek, afgrij: Sprei Tedjf waar verve tot 6 onta< views mens lees" (full-time) voor alle diensten voor 4-6 uur per dag op werkdagen. Ervaring is een vereiste. Daar de huidige funktionaris begin 1981 met pen sioen gaat, roepen wij gegadigden op voor de funktie van: HAARLEM voor het rayon Noord-Holland (boven Amsterdam) Bel ons voor een afspraak of schrijf aan de directie van Zeemansstraat 24, 1506 CV Zaandam, tel. 075-123355 Itelnr DE TYPHOON) die met 2 of 3 collega’s volgens het dienstrooster een full time functie uitoefenen. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van diploma A of A B. Nie hij ni overi wens ten b const einde werei schot word men denk Tui zweri viers dame ik no per 1 kom1 ten. vier Handellaan 2, 2102 CW Heemstede, tel.023-319310 Éii MN W' Digital Equipment bv, een dochteronderneming van 's werelds grootste fabrikant van mini-computersystemen, heeft een "European Logistics and Repair Centre" met vestigingen in Hoofddorp en Heemstede. Door de sterke groei van het bedrijf zoeken wij een assistente voor onze telefoniste/recep.tioniste te Heemstede. Het gaat om de funktie van telefoniste- telexiste Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern Schonewelle BV Postbus 4167/1009 AD Amsterdam - In ons ziekenhuis kunnen wij plaatsen een Wooncentrum voor lichamelijk gehandicapten. Zandvoortselaan 165, 2042 XK Zandvoort, Tel.02507-5441. Eén afdeling dient zich onder meer bezig te hou den met: het uitvoeren van de woningtoewijzing en alle daarmee samenhangende beheersaktiviteiten; het bevorderen van een goede relatie woning- bouwvereniging/leden en bewoners alsmede van een goed woonklimaat onder de bewoners; de zorg voor het interne sociale (personele) beleid van de vereniging. Tevens hebben wij een goede plaats voor een ervaren i en dei enquê - En ik result gekon zorgei nu ku omzet verscl specia lllllllllll De vereniging exploiteert ruim 3.000 woningen in de gemeente Haarlem. Een twintigtal medewerkers werken bij de vereniging op administratief, sociaal en technisch gebied. Wij bieden een goede honorering, reiskostenvergoe ding en een gratificatie Promotiekans is duidelijk aanwezig De vakman, die wij zoeken wordt met open armen ontvangen „Kijk, rappor divers; eerder de Haa erkent medev een en t in deze k achter specia onder; van re' zijn eij het de cijfers jaren ervaring als telefoniste/ telexiste. In verband met het internatio naal karakter van onze organisatie is goede spreekvaardigheid van de Engelse taal noodzakelijk. Bezit van een typediploma is een pluspunt. Digital is bekend om zijn colle giale manier van samenwerken. Naast een prettige werkkring kunnen wij een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Voor een ervaren bankwerker die vanaf tekening zelfstandig kan werken is er voor een lange tijd werk in een modern bedrijf in Haarlem, laservaring is vereist, naast een goede beloning bestaan er uitste kende secundaire arbeidsvoorwaarden. voor de een- en tweekleurenpersen Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hooft) van de afdeling Personeelszaken, de heer P.F. Groenendijk. Nieuw-Unicum is een wooncentrum voor ca.200 lichamelijk gehandicapte mensen. Een modern complex in de duinen bij Zandvoort. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding: medewerker machinale schoonmaak en onderhoud terreinen Taakomschrijving m.b.t. de machinale schoonmaak: het reinigen van tapijt op twee afdelingen indelingen maken en deze doorgeven aan de bewoners, m.b.t. het tapijtreinigen het verrichten van voorkomende werkzaamheden zoals assisteren bij schoonmaakwerkzaamheden, schrobben, zuigen, klaarzetten van meubilair voor evenementen en helpen bij interne verhuizingen. Taakomschrijving m.b.t.onderhoud terreinen: het schoonhouden van terreinen en bestrating het assisteren van de tuinman. Funktie eisen: zelfstandig kunnen werken-leeftijd vanaf 20 jaar. Salaris max. f. 2048,73 bruto per maand. I Voor de afdeling Machinale Schoonmaak, als onderdeel van de Afdeling Huishouding, ontstaat door vertrek van de huidige voorman de vakature van voorman machinale schoonmaak (meewerkend) Taakomschrijving: planningen maken t.b.v. de machinale schoonmaakwerkzaam heden, welke verricht worden m.b.v. machines het geven van werkinstrukties het verrichten van onderhoud aan linoleum en tapijten het uitvoeren van periodiek terugkerende werkzaamheden het verrichten van magaztjnwerkzaamheden (keuken- en huishouden jkmagazijn). Funktie eisen: over leidinggevende capaciteiten beschikken bekendheid met moderne sctioonmaaktechmekenof de* bereidheid tot het volgen van cursussen m.b.t. deze technieken leeftijd ca. 30jaar Salaris max. f. 2176,88 bruto per maand Op beide funkties is de CAO voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. Heeft u interesse vooreen van deze funkties? Schrijf dan naar de dienst Personeel en Organisatie. Voor telefonische inlichtingen kunt u kontakt opnemen met mevr. F. Kropmans, toestel 127. Voor de afdeling Sociale Dienstverlening, groep Bedrijfsmaatschappelijk Werk, vraagt Hoogovens een De werkzaamheden bestaan onder andere uit individuele hulpverlening aan werknemers, waar nodig in samenwerking met bij de problemen betrokken functionarissen en/of andere specialisten, zowel binnen als buiten het bedrijf vanuit de casuïstiek bundelen van problemen en met de daaruit verworven inzichten bijdragen leveren aan het sociaal beleid als integrerend bestanddeel van het personeelsbeleid. Nadere inlichtingen betreffende de beroepsinhoudelijke aspecten bij de heer G. Mensinga, telefoon 02510 - 9 19 05. Inlichtingen betreffende functie e.d. telefoon 02510 - 9 41 00. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan de directeur van de vereniging, Kromhoutlaan 1, postbus 4908 te Haarlem. Via telefoonnummer 023-339138 kunnen bij hem ook telefonische inlichtingen ingewonnen worden. Geboden wordt een werksituatie, waarin maatschappelijke ontwikkelingen herkenbaar zijn. Aan de functie zijn goede salariëring en secundaire arbeidsvoor waarden verbonden. I Bekendheid met c.q. ervaring in de volkshuisvesting wordt op prijs gesteld. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. De C.A.O. voor personeel in dienst van woningbouwcorpo raties is van toepassing. Een honorering kan plaatshebben op basis van salarisschaal 12 van deze C.A.O. (van 3.655,- tot max. 4.642.- per maand) Voor een MTS-er werktuigbouw met ervaring in het berekenen en plannen van produktie-eenheden is er bij een grote firma in Nieuw-Vennep een plaats vrij, vervoerskosten worden vergoed en het werk gaat een lange tijd duren. Ged. Oude Gracht 71. tel. 023-319064 IJmuiden, Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22 Geopend woensdag 9.00-12.30 uur Donderdag 12.30-16.30 uur Beverwijk: Breestraat 4, tel. 02510-29197 Zaandam: Peperstraat 208, tel. 075-175358 Die met een grote mate van zelfstandigheid, technische service zal gaan verlenen aan warmwater- en c.v.-apparatuur. Onze gedachten gaan hierbij uit naar een ambitieuze jongeman tot 35 jaar, die beschikt over voldoende doorzettingsvermogen en reeds enige jaren ervaring in deze branche heeft opgedaan Het bezit van rijbewijs BE is uiteraard onontbeerlijk, terwijl enige kennis van de duitse taal tot aanbeveling strekt. Heeft u belangstelling voor deze funktie en meent u hiervoor in aanmerking te komen, dan verzoeken wi| u uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een pasfoto en onder vermelding van verlangd- salaris te zenden aan. VOORGEEST Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandi capten bestaande uit twee paviljoens, Meisjes- en Jongens Voorgeest Binnen de beide paviljoens wordt gewerkt in woon groepen.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 24