VERIFICATEUR I PTT jonge mensen met havo die willen worden opgeleid tot computeroperator gamoantcz hcicirlczm i leerlingen -opleiding voor grafisch vakman (m/v) B ANKWERKER/LASSER M/Vr. B. opzichter/tekenaar m/v E. leerling schilder D. schilder Voor MTS'ers-E is een belangrijk aandeel weggelegd in het operationeel houden van onze telefooncentrales. C. medewerk (st er A.weg en möhringer liften b.v. Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV GEDIPLOMEERD BEJAARDEN- OF ZIEKENVERZORGSTER Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting B.V. HAARLEM KLOKHUISPLEIN 5 jg MACHINEFABRIEK IJMUIDEN B.V. Als grote bank wordt de NMB geconfronteerd met een toenemende behoefte aan automatisering. Op het direc- toraat Administratie en Automatisering dat hiervoor ver antwoordelijk is, bestaat dan ook een eonstante behoefte aan eomputeroperators met of zonder ervaring. r- 18 1237 dooi 1 weinig. Konstruktieafdeling Mechanische afdeling DRAAIERS, KOTTERAAR, etc. Montageafdeling Wij zoeken jonge mensen tot 23 jaar met minimaal HAVO (wiskundepakket) en met belangstelling voor computers. Erva ring is een pré, maar beslist niet nood zakelijk. U begint met een grondige theo retische en praktische opleiding waarin u onder deskundige leiding wegwijs wordt gemaakt in de geautomatiseerde bank- toepassingen en systemen. Onnodig te zeggen dat we bij de NMB werken met de modernste computersystemen en rand apparatuur. Na de opleiding komt u te werken in een team van collega-operators. In een drieploegenstelsel gaat u er onze systemen besturen. Ook het dagelijks pre- U kunt uw sollicitatie richten aan de NMB, t.a.v. de heer R. Hetlerscheid,’af deling Personeelszaken Administratie en Automatisering, postbus 1800, 1000 BV Amsterdam. Als u eerst vyat meer wilt weten kunt u hem bellen, telefoon: 020-5433092. ventiel' onderhoud en het signaleren van storingen en gebreken vallen onder uw verantwoordelijkheid. De automatisering gaat in onze bank een steeds grotere rol spelen en deze baan kan dus best het be gin zijn van een uitstekende carrière. Wat wij u bieden U kunt rekenen op een goed salafis, onre gelmatigheidstoeslag, tenminste 4 weken vakantie, 8% vakantietoeslag, 13e maand, winstdelingsu'itkering, royale bijdrage in studiekosten, reiskostenvergoeding en een aantrekkelijke spaarregeling. j kan Z Ze zeg} 8006049 Z Het directoraat Administratie en Automa tisering is gevestigd'in ons hoofdkantoor aan de Eduard van Beinumstraat 2 te Amsterdam Nieuw-Zuid. Gemakkelijk te bereiken met eigen en met openbaar vervoer. TELEFOONDISTRICT alzegg Z Groent dat ze 1 wasser hebt ge 1 we Op de geflar gebeu met d metd - van st Z graafr Z driew Z valt oj bij Ri< ongev een la timme Intuss koeier Al wei melk j Dat zit Missel sloot, ingedt Drie ja haar rr Lekke gekocl z’n bes toe ree oude k kronks Zonde Landed voor di kweke Onbes] dat het groenti - Wie wil een goed vak leren en toch tegelijk geld verdienen? waarbij nog enkele plaatsen open zijn. I 1 I Leeftijd: 18-45 jaar NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK HAARLEM SS t PLAATWERKERS - LASSERS voor het vervaardigen van laskonstrukties voor middelgroot machinaal werk BANKWERKERS voor het monteren van onze produkten. Enige funktie-informatie: - kontrole van de door de afdelingen bouwkunde, civiel en monumentenzorg van het bedrijf in koncept opgestelde brief- opdrachten en kredietbegrotingen; - kontrole of de uitvoering van werken overeenstemt met de daarvoor goedgekeurde bestekken en kredietbegrotingen; - het maken van kredietoverzichten per werk; - het opstellen van werkbegrotingen; - het analyseren van de verschillen tussen goedgekeurde krediet- begroting en de geraamde werkelijke kosten. Eisen: Gegadigden dienen in het bezit te zijn van een diploma H.T.S.-bouw- kunde of weg- en waterbouwkunde of een daaraan gelijkwaardig opleidingsniveau. Ook zij, die binnenkort het H.T.S.-diploma hopen te behalen, kunnen solliciteren. Studie voor of het bezit van het diploma kalkulatie in het bouwbedrijf danwel enige jaren ervaring met gelijksoortig werk strekt tot aanbeveling. Leeftijd beneden 30 jaar. Dit is bij ons echt mogelijk. Op 18 augustus begint nl. binnen ons bedrijf weer een Heb je interesse, toon dan initiatief en neem kontakt met ons op. Je kunt voor een afspraak bellen: (023) 319090, toestel 336. Je mag ook schrijven t.a.v. de heer A.J.M. Coppens, plv. Hoofd P en O, Jan Willem Lucasweg 5, 2031 BE Haarlem. Onder leiding van onze Bedrijfsschool worden jonge mensen (ca. 17 t/m 22 jaar) gedurende twee jaren opgeleid voor een grafisch beroep zoals reproduktiefotograaf, retoucheur, monteur, kopiist-etser of drukker. Na het behalen van het diploma bestaat de mogelijkheid om een meer gespecialiseerde opleiding te volgen voor het diploma van grafisch technikus. Om met sukses aan deze interessante opleiding te kunnendeelnemen wordt van de kandidaten verwacht: een vooropleiding op het niveau van minimaal MAVO, Grafische School C-stroom, L.T.S. C-stroom of gelijkwaardige opleiding; een grote inzet; de bereidheid om een leerovereenkomst aan te gaan. Voor meer informatie, sollicitaties, of om eens te kijken wat wij eigenlijk maken, kunt u dagelijks terecht van 9.00-16.30 uur. Aan hen die zelfstandig van tekening kunnen werken bieden wij interessant werk onder goede voórwaarden. Mede daardoor zijn wij goed van opdrachten voorzien en kunnen wij derhalve nog medewerkers plaatsen in de volgende afdelingen Door de ontwikkeling van eigen produkten, waaraan hoge eisen gesteld worden, hebben wij een goede naam opgebouwd. vraagt mannelijke en/of vrouwelijke medewerkers om te worden opgeleid tot In deze functie wordt men hoofdzakelijk belast met het teilen van waardepapier. Nauwgezetheid is derhalve vereist. Het telefoondistrict Haarlem is verantwoordelijk voor het telecommunicatieverkeer in een groot deel van Noord-Holland en de Bollenstreek De afdeling Onderhoud Telefooncentrales Zuid levert daaraan een flinke bijdrage door het opti maal laten functioneren van telefooncentrales in Haarlem, Beverwijken Hillegom. Op 1 oktober a s. starten wij een 1 jaar duren de opleiding voor 14 MTS 'ers die na de oplei ding een versterking zullen betekenen voor de afdeling. Het werkterrein De opleiding wordt gegeven aan de Verspronck- weg te Haarlem. Na dat jaar gaat u uw taak ver richten in de regio van één van de drie eerder genoemde plaatsen. De betreffende telefoon centrales zijn elektrotechnische installaties met elektronische componenten. Voorwaar een interessant werkgebied als u niet ouder bent dan 30 jaar en het MTS-Elektro diploma bezit MACHINEFABRIEK IJMUIDEN B.V., 1e Industriedwarsstraat 4, IJmuiden Postcode 1970 AA IJmuiden. Tel. 02550-12748. Blij r haar wete van l Met I contt word schu tuins snel i Het bestuur van het bejaardencentrum Groot Hoogwaak” te Noordwijk aan Zee roept sollicitanten op voor de functie van Liefst met ervaring in full-time dienstverband Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Salaris volgens de CAO voor personeel in bejaar dentehuizen. Inlichtingen: tel. 19313 toestel 27 Sollicitaties: schriftelijk aan de directeur van voor- noemd bejaardencentrum, Postbus 1005. 2200 BA Noordwijk Zij zoekt op korte termijn een Enige praktijkervaring is vereist. Indien u geïnteresseerd bent kunt u schriftelijk of tel. kontakt opnemen met de hr. Hulsebosch van ons bedrijf. Izaak Enschedéweg 42-44 Waarderpolder Haarlem, postb. 545, Tel. 023-319523 De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdruk- kerij behorende tot de VNU-Industriegroep BV. Ze vervaardigt week- en maandbladen, zoals Nieuwe Revu, Panorama en Avenue alsmede radio- en tv-bladen, postorderkatalogi en reisgidsen. Het personeelsbestand telt ca. 800 medewerkers vakaturenr. 178281-A/246/HD voor het voorbereiden van civiel-technische werken en het houden van toezicht op de uitvoering daarvan. Met name wordt hierbij gedacht aan werken ten behoeve van het openbaar vervoer en het auto-, rijwièl- en voetgangersverkeer, waaronder herprofileringen. Vereist is het diploma H.T.S., afdeling weg-en waterbouw. Ook zij, die binnenkort dit diploma hopen te behalen kunnen solliciteren. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3.609,-- per maand (technisch ambtenaar le klas). Leeftijd bij voorkeur beneden 35 jaar. Een psychologisch onderzoek en een gesprek met medewerkers van de afdeling behoren tot de selektieprocedure. vakaturenr. 178281-b/247/HD voor het uitwerken van plannen voor civieltechnische werken en het houden van toezicht op de uitvoering daarvan. Met name wordt hierbij gedacht aan werken ten behoeve van het openbaar vervoer en het auto-, rijwiel- en voetgangersverkeer, waaronder herprofilering. Vereist is het diploma M.T.S., afdeling weg- en waterbouw. Ook zij, die binnenkort dit diploma hopen te behalen, kunnen solliciteren. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 2.818,- per maand (opzichter A). Een gesprek met medewerkers van de afdeling behoort tot de selektieprocedure. Voor het bureau dokumentenbeheer van de afdeling interne zaken der gemeentesekretarie wordt gevraagd een administratieve kracht m/v vakaturenr. 178513/251/HD die werkzaam zal zijn ten behoeve van de postbehandeling. Het bezit van de diploma’s MAVO en typen is vereist. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 2.199,- per maand. Bij de gemeentelijke sociale dienst wordt op één van de uitkerings- afdelingen en wet werkloosheidsvoorziening, de rijksgroepsregelingen, de complementaire arbeidsvoorziening beeldende kunstenaars en incidenteel de algemene bijstandswet uitgevoerd. Voor het bureau dienstverlening van deze afdeling wordt gevraagd een dienstverlener (m/v) vakaturenr. 178119/252/HD die belast wordt met onderzoek, rapportage en advisering met betrekking tot de hulpverlening in het kader van bovenvermelde wetten en regelingen. Binnen het bureau zijn vier teams van 4 a 5 dienstverleners werkzaam. Funktie-eisen: sollicitanten dienen tenminste in het bezit te zijn van; - het diploma MBO/SD, een verdere opleiding op HBO-niveau strekt tot aanbeveling; goede koiltaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - een grote mate van zelfstandigheid; - het vermogen om in teamverband te funktioneren. Praktijkervaring bij een sociale dienst strekt tot aanbeveling. Aanstelling: de benoeming kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal geschieden in de rang van commies A, aan welke rang een maximum salaris van f 3.537,- per maand is verbonden. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie- procedüre. Wat wij bieden Het aanvangssalaris ligt tussen f 1 533,- en f 21 28,- bruto per maand Maximaal bedraagt het bruto maandsalaris f 2545,-. Wat uw promotiemogelijkheden zijn, vertellen wij u'graag in het sollicitatiegesprek. leder jaar hebt u recht op 8% vakantietoeslag en op minstens 22 vakantiedagen. De sollicitatie Bent u geïnteresseerd in een toekomst als telefoontechnicus richt dan uw schnftelijke sollicitatie aan: Telefoondistrict Haarlem Afdeling Personeelsvoorziening Postbus 1623 2003 BR Haarlem vakaturenr. 177756-D/249/HD die in het bezit is van één of meer vakdiploma’s en die tevens een ruime praktijkervaring heeft opgedaan in het burgerwerk. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2.337,- bruto per maand. vakaturenr. 177756-E/250/HD die in het bezit is van het diploma l.t.s.-schilderen en die belang stelling heeft voor het zogenaamde burgerwerk. Ook zij, die binnenkort het l.t.s.-diploma hopen te behalen, kunnen solliciteren. Het maandsalaris is afhankelijk van de leeftijd en bedraagt voor een 20-jarige f 1.547,- bruto per maand. Aanmelding voor bovengenoemde funkties kan mondeling geschie den en wel dagelijks op de afdeling personeelszaken van het bedrijf, Zuider Buiten Spaarne 22, alhier, waar ook alle gewenste inlichtingen worden verstrekt. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 3.609,- per maand (technisch ambtenaar le klas). Een psychologisch onderzoek en een gesprek met de medewerkers van de afdeling behoren tot de sollicitatieprocedure. Tevens wordt voor de onderafdeling eigen beheer van de bouw kundige afdeling gevraagd een De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag De gemeente Haarlem is aangesloten bij het I.Z.A Noord-Holland Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek van de brief van het bij de functie genoemde vakaturenummer, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden aan de burgemeester van Haarlem, Postbus 511,2003 PB Haarlem De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.15 tot 12.15 en 12.45 tot 16.45 uur. Aanmeldingen: maandag tot en met vrijdag van 10.00-12.00 uur en 13.30- 15.00 uur, Klokhuisplein 5. Haarlem. dochteronderneming van het Duitse concern C. Haushahn GmbH te Stuttgart, alleenvertegenwoordiger van de Zweedse fabrikant Devehissar, produceert en monteert elektrische en hydraulische liftinstallaties. Ten behoeve van het centraal bedrijfsbureau wordt gevraagd een 1 vakaturenr. 178512-C/248/HD VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld Bij de civiele afdeling van het bedrijf voor openbare werken worden gevraagd:

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 18