ONTSPANNINGSPROMCTOR planner (m/v) verpleegkundig docent(e) OC ALFA-LAVAL Meisjes (18-25 jaar) bedieningswerktuigkundige m/v vereisten I I I HOOGOVENS I IMW zeeweg ziekenhuis velsen I I Sint Jozef Ziekenhuis Heemskerk sales engineer waarnemend hoofdverpleegkundige (m/v) PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV hoofd orderprocessing (m/v) I Ml ALGEMEEN PSYCHOTECHNISCH ADVIESBUREAU VOOR PERSONEELSKEUZE lil BR UB BON ZATERDAG 30 3 1 M E I 19 8 0 Voor deze funktie houden wij een maximum leeftijdsgrens aan van circa 35 jaar. (fulltime) De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV. is een moderne diepdrukkerij behorende tot de VNU - Industriegroep BV. Ze vervaardigt niet alleen week- en maandbladen zoals Panorama, Avenue, Popfoto, maar ook RTV bladen, reisgidsen, postordercatalogi, etc. In verband met promotie van een van onze medewerkers zoeken wij voor ons produktiebureau op korte termijn kontakt met kandidaten voor de funktie van: Sollicitaties, met beknopte schets van opleiding en loopbaan, gelieve u onder vermelding van nr. 9568 in de linker bovenhoek van de envelop te richten aan het Eén onzer kliénten, een belangrijk verkoopkantoor van een op zijn gebied toonaan gevend Amerikaans concern te Amsterdam, vraagt een met tenminste H.T.S.-opleiding (E of W). Na indiensttreding zal zo spoedig moge lijk produkttraining plaats vinden bij ver schillende Europese produktiebedrijven. Wij verwachten dat u een docentenopleiding heeft gevolgd, of bijna voltooid. na een inwerkperiode zelfstandig als groepsdocent groepen kunt begeleiden. in deze groepen het totale pakket Verpleegkunde doceert. Wij bieden u een prettige werkkring, met een salaris dat in overeenstemming is met opleiding en ervaring. In ons ziekenhuis wordt een in-service opleiding voor A-verpleeg 100 leerlingen. Tweemaal penjaar In het Sint Jozef Ziekenhuis te Heemskerk is een vakature voor een Indien u voor bovenstaande funktie belang stelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer A. van den Berk, Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5,2031 BE Haarlem, tel. (023)31 90 90, tst. 334, afd. Personeelszaken. Aan de hand van gegevens, die onder andere de uitgevers ons verstrekken, zal de nieuwe medewerk(st)er binnen een team zorgen voor het samenstellen en versprei de van order- en kapaciteitsplanningen. Het bewaken en het eventueel bijsturen van de produktiestroom behoren eveneens tot de werkzaamheden. De man/vrouw die wij zoeken heeft minimaal een opleiding op grafische MTS- niveau en ervaring als planner. ALFA-LAVAL N V. te Amstelveen is de Nederlandse dochtermaatschappij van het inter nationale Alfa-Laval concern. Produktie- en Service-afdelingen zijn gevestigd in Groningen, Aduard (Gr.) en Vlaardingen Ten behoeve van de afdeling Landbouw (agri) zoeken wij gegadigden voor de functie van Laan Copes van Cattenburch 77b, 2585 EW Den Haag De kwaliteitscontroleuse controleert het oppervlak van platen vertind blik voordat deze naar de afnemers gaan. Er zijn verschillende kwaliteitseisen die onder andere worden bepaald door de vele toepassingen van het blik als verpakking. Zo is er blik voor babyvoeding, verf, frisdrank, batterijhulzen, enzovoorts. Opleiding in de praktijk Kwaliteitscontroleuse ben je met zomaar. De eerste tijd doe je het werk naast een ervaren collega. Bovendien zijn er regelmatig instructie bijeenkomsten. Na ongeveer een half jaar kun je een all-round controleuse zijn. Meteen goed verdienen Afhankelijk van je leeftijd is. het beginsalaris per maand netto, dus ’’schoon”: taak kundige gegeven, voor in totaal starten wij met een opleiding ALFA-LAVAL N.V. Stroombaan 4, 1181 VX Amstelveen. Telefoon: 020-435555 Hoogovens leidt je op tot kwaliteitscontroleuse en betaalt je meteen een goed salaris. salaris afhankelijk van opleiding, ervaring en leef tijd. Voor deze funktie denkt men aan een man van 27 - 32 jaar, met goede kon taktuele eigenschappen en een gezonde pioniersgeest. Hij dient in staat te zijn op eigen initiatief en op velerlei nivo's' te onderhandelen. 18 jaarf 1.002 19 |aarf 1.085 20 jaarf 1.208 21 en 22 jaar f 1.329 23 iaar en ouder f1311 Kandidaten dienen in de wijde omgeving van Amsterdam woonachtig te zijn of bereid te zijn daarheen te verhuizen. Naast een goede salariëring kent ons bedrijf secundaire arbeidsvoorwaarden die uitstekend te-noemen zijn. Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern De afnemerskring wordt gevonden in de energiemarkt, de elektronika en de process-industrie. Daar komt nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Vanaf 23 jaar is het salaris iets lager omdat dan pensioenpremie betaald moet worden. Er is gratis busvervoer in de wijde omgeving De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van kwart over 8 tot kwart voor 5. Met vakantieafspraken wordt rekening gehouden. Hij zal verantwoordelijk zijn voor het verwerken en controleren van de vele bestellingen die iedere dag binnen komen Hierbij heeft hij veelvuldig telefonisch contact met onze dealers, dealerbegeleiders en het centraal magazijn. In de nabije toekomst zal hij de leiding krijgen over een aantal medewerkers van de geauto matiseerde orderverwerking en facturering. Daarbij zijn goede contactuele eigenschappen en het vermogen om in teamverband te kunnen werken onontbeerlijk. Inzicht in de commerciële en technische aspecten is vanzelfsprekend. Terwijl organisatievermogen en flexibiliteit beslist niet mogen ontbreken Bekendheid met landbouwapparatuur (in het bij zonder voor de melkwinning) is een pré, echter geen must. Voor iemand vanaf ca. 30 jaar met een middel- bare-opleiding is dit een zeer afwisselende baan op een expanderende afdeling. Naast het salaris, dat in overeenstemming is met leeftijd, opleiding en ervaring, bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden Zoals bijvoor beeld een gratificatie-regeling en een premievrij pensioen Bent u geïnteresseerd in deze functie? Richt uw sollicitatie dan tot de heer U. Strunk. Hij is ook graag bereid u vooraf telefonisch nadere infor matie te verschaffen. Kom zelf eens kijken Het werk is schoon en in een prettige omgeving. Als je wilt, kun je het zelf eerst eens bekijken. Je kunt dan ook kennis maken met je toekomstige collega’s. voorzieningen A^B Voor de KINDERAFDELING vragen wij voor spoedige indiensttreding een in de leeftijd van ca. 35 jaar. SS naam voornamen adres postcode l woonplaats geboortedatum Ter vervulling van de funktie wordt gedacht aan een afgestudeerde van een Sociale Academie. De afdeling omvat 26 bedden en 11 boxen, waar kinderen van 0-14 jaar worden verpleegd. Het perso neelsbestand bedraagt ca. 25 medewerkers Kandidaten met ervaring in leiding gevende functie genieten de voor keur. Voor informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de Ja, ik wil vrijblijvend meer weten over de functie "kwaliteitscontroleuse het wachtlopen bij en het bedienen van ketels en turbines in continudienst (5 ploe gen). standplaats velsen Bij het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort kan op Hoofdafdeling IV, waar binnen 15 wooneenheden en hostels een thuisfunktie wordt geboden aan 500 geron- to- en chronische psychiatrische patiënten, in verband met het aanstaande vertrek van de huidige funktionans worden geplaatst een De taak van de ontspanningspromotor kan als volgt worden omschreven: - in overleg met de onderscheidene behandelteams vaststellen van wenselijke middelen tot een zich ontspannen voelen van de individuele patient; marktonderzoek uitvoeren naar de leverbaarheid van wenselijke geachte middelen of eventuele alterna tieven daarvoor; volgens de daartoe geëigende kanalen afwikkelen van transakties/ komen tot afspraken terzake toepasselijk bevonden middelen; volgen van het verloop van het gebodene en tezamen met de behandelteams evalueren ervan. Ben je ongehuwd, tussen de 18 en 25 jaar en heb je al enige werkervaring? Stuur dan de bon in een envelop zonder postzegel naar Hoogovens, Antwoord nummer 94000. 1970WB IJmuiden. Bellen kan ook Ons telefoonnummer is 02510-9 40 00. Of langskomen bij ons Wervingscentrum. Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van "t station) op werk dagen van 9 tot 4 uur en elke maandagavond van 7 tot 9 uur. bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425 000 gezin nen en bedrijven het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal. de centrales staan in velsen. diemen en oudeschild (texel) in 1981 zal bovendien een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken Verplegingsdienst, tel. 02550-19100, toestel 2383. Voor nadere inlichtingen kunt u zich richten tot mevrouw M. v.d. Voorde, hoofd Opleiding, telefoon (02510) 4.24.24, toestel329. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer W. Lagendijk, verpleegkundig direkteur, Mozartstraat 91 1962 AB Heemskerk diploma scheepswerktuigkundige A of ge lijkwaardige opleiding. met kmderaantekening met ervaring in de organisatie van het ontspannings- gebeuren ten behoeve van zowel individuen als groepen; met belangstelling voor de geronto- en chronische psychiatrische patiënt; met vermogen om in overleg met de behandelteams vorm te geven aan een op de patiënt afgestemd ont- spanningsgebeuren. Geboden wordt: - een salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en erva ring; een pensioenregeling ingevolge het algemeen burge lijk pensioenfonds; deelname in de Interprovinciale Ziektekosten Rege ling; toepassing van de verplaatsingskostenregeling van de Provincie. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectie procedure behoren. Mocht u alvorens tot een sollicitatie over te willen gaan meer bijzonderheden willen weten, dan gelieve u kontakt op te nemen met één van de leden van het managementteam, telefoon 023 - 379900, toestel 642. Schriftelijke sollicitaties dient u voor 14 juni a.s. te richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis Santpoort, Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld. welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8%. gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN, postbus 150, 2060 AD bloemen daal Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen telefoon

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 30