Dijkeren Doornbos/accountants die een open oog heeft voor zijn eigen toekomst. Voor onze vestiging in Amsterdam zoeken wij een ervaren assistent-accountant assistent inkoper m/v zeeweg ziekenhuis velsen EEN IDEALE COMBINATIE NA HET VWO-OF HAVO-EXAMEN: EEN BOEIENDE BAAN IN DE ACCOUNTANCY ÈN DOORSTUDEREN (OP ONZE KOSTEN) VERPLEEGKUNDIGEN Pelser, Hamelberg, VanTil&Co. CAI-monteurs hulp-CAI-monteurs H. 9- --i r 36 I Wij zoeken voor de aanleg van een kabeltelevisienet in de gemeente Velsen sollicitanten voor de functies van Hebt u belangstelling, neem dan contact op met onze afd. Perso neelszaken. We zoeken een enthousiaste jonge man van ca. 25 jaar. die bezig is met de NIvRA-studie of die begonnen is met SPD-I en reeds enige jaren ervaring heeft opgedaan. We verwachten van hem dat hij ambitieus genoeg is om nu al te denken aan promotiekansen en zijn carrièregroei. Als dat u aanspreekt, biedt onze vestiging in Amsterdam u uitstekende doorgroeimogelijkheden, uiteraard een goede honorering, gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, een royale studiekostenvergoeding en reiskostenvergoeding. nieuwsgierig zijn naar de feiten achter de1 cijfers. Als assistent- accountant heb je daarmee al vanaf de eerste de beste dag te maken. Dan ontdek je al snel hoe boeiend die baan is. Uw sollicitatiebrief kunt u zenden aan onderstaand adres. Als u liever direct telefonisch contact met ons wilt opnemen, verzoeken wij u te bellen naar: Amsterdam, tel. 020-761666, Dhr. L. Fransen van onze vestiging aan het Dijsselhofplantsoen 18. 1077 BL Amsterdam. hebben, kunnen sollici teren. Uw schriftelijke sollici tatie kunt u richten aan het hoofd van de afde ling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen. Post bus 464, 1970 AL IJmuiden Na het VWO öf HAVO-examen heb je naast de keuze voor verdere studie of voor een baan een derde aantrekkelijke mogelijkheid: én doorstuderen én een boeiende baan in de accountancy. Met recht: een ideale combinatie. Nadere inlichtingen worden u gaarne ver strekt door de heer F. Ris, hoofd Inkoop en Magazijn, tel. 02250- 19100, toestel 2465 ■HM Haarlemmerstraatweg 79 1165 MK HALFWEG Telefoon 02907-40 84 en Doorstuderen - vrijwel helemaal op onze kosten Wie voor de accountancy bij Dijker en Doornbos kiest, kiest voor een boeiende toekomst. Maar dat gaat niet vanzelf. Wie wil slagen, zal moeten doorstuderen. Wij moedigen dat graag aan. Wij vertellen er gelijk bij, dat je pittig moet door werken om werk en studie te kunnen combineren. Voor de dienst INKOOP EN MAGAZIJN van onze Stichting vragen wij voor spoedige indiensttreding een Voor deze zelfstandige en afwisselende functie denken wij aan kandi daten, die - een opleiding op MAVO-niveau hebben - zelfstandig kunnen corresponderen - over goede contac tuele eigenschappen beschikken. Kennis van voor de ge zondheidszorg speci fieke verbruiksartikelen strekt tot aanbeveling Ook kandidaten zonder de gewenste vooroplei ding, maar die menen een gerichte ervaring te DRK Elektrotechniek is de jongste dochter van De Ruiter Verenigde Bedrijven B. V. te Halfweg. Het is een snelgroeiend bedrijf op het ge bied van kabeltelevisie, telecommu nicatie en verkeersregelapparatuur. Bon geen postzegel plakken!) T| 2. de bon invullen om 'n Boekje open’ aan te vragen Daarin vind je alle inlichtingen die je nodig hebt om een belang rijke beslissing te nemen. Een boeiende baan in deaccountancy Accountants hebben een vertrouwensfunctie in het maat- 4 schappelijke verkeer. Verslagen en rapporten, waaronder hun handtekening staat, gelden als betrouwbare berichtgeving omtrent de werkelijke stand van zaken. Daarmee wordt de objectiviteit in het maatschappelijke verkeer gediend. Accountants rapporteren echter niet uitsluitend over dat gene, wat al gebeurd is. Zij adviseren bovendien de leiding van ondernemingen en non-profit organisaties omtrent de wijze waarop hun financieel-economische, administratieve en organi satorische beleid kan worden gevoerd. E De feiten achter de cijfers Sommige mensen hebben het over ”die droge cijfers”. Zij vergissen zich volgens ons. Wie in de accountancy werkt. beseft dat achter elk financieel cijfer een handeling schuil gaat. Cijfers zijn de uitkomsten van maatschappelijk handelen in al zijn boeiende facetten. Wie wil slagen in de accountancy moet Kiezen voor Dijker en Doornbos Kiezen voor accountancy is één ding. Maar Dijker en Doornbos is-niet het enige kantoor waar je terecht kunt. Wel een van de grootste, met bijna 1.700 medewerkers in 22 kantoren. Allicht dat je mogelijkheden daar groter zijn. Maar daar komt nog wat bij. Onze maatschap maakt deel uit van een internationaal samenwerkingsverband in 35 landen. En bovendien is een associatie ontstaan met belastingadviseurs en met organisatie- en automatiseringsdeskundigen. Onze medewerkers beschikken aldus over alle mogelijkheden om zich op meerdere terreinen van het maatschappelijk leven te oriënteren. ti B( rekje open Je zult het fijne willen weten over de mogelijkheden die jij bij ons hebt. Dan kun je twee dingen doen: 1. ons opbellen voor meer informatie: 020-446881 en vragen naar de heer FASlikker, Buitenveldertselaan 7. 1082 VA Amsterdam, 4 W| ■f w 8 I maa^ailüMm maatschap van registeraccountants ni/v Pelser Hamelberg. Van Til Co is een middelgrote maatschap van registeraccountants waarbii in 13 Nederlandse vestigingen en in Brussel samen ca 500 personen werkzaam zi/n De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Aan de kliniek is tevens een dag- behandelingscentrum verbonden. "Overspaarne", een verpleeghuis voor 70 psycho-geriatrische bewoners valt eveneens onder de orga nisatie van de Janskliniek. De logopedie in ons huis richt zich.op "totaalbehandeling" van mensen met een afasie, dysarthrie en slechthorendheid. Dit betekent, dat naast onderzoek en indi viduele en groepsbehandeling, veel aandacht wordt besteed aan begeleiding van verpleging en familieleden, ook in groepsverband. Bij deze funktie hoort tevens het lesgeven aan de opleiding tot ziekenverzorgende. Er is een hechte samenwerking met de 2 kollega-logopedisten en met verschillende andere disciplines. In regionaal verband wordt samengewerkt in het Afasieteam Kennemerland. V.w.b. salariëring en arbeidsvoorwaarden is de CAO voor het ziekenhuiswezen van toe passing. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de logopedistes Dorrit Spronck en Jeanine Haverlag. Ook zij die dit jaar examen doen kunnen reflekteren. met interesse voor deze beide specialis men. Er wordt op de afdeling gewerkt met aan eengesloten diensten. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenregelement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor telefonische informatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag wenden tot zr. L.A. de Haan, coördinerend hoofd verpleegkundige, tel. 023 - 33 90 30, toestel 1106. Wij zoeken voor onze afdeling neurologie/ orthopedie (32 bedden) enthousiaste Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst Personeelszaken van de janskliniek RIDDERSTRAAT 32, 2011 RS HAARLEM. TEL. (023) 31 92 82 Haarlrm |en op Zoom. Brussel. Doetinchein. Emmen, 's Gravenhage. Groningen. Heerlen. Helmond. Hengelo (O), 's Hertogenbosch, Amsterdam-Arnhem-Breda-Brussel-Drachten-Bindhoven- s-Gravenhage-Haarlem-Heerlen- s-Hertogenbosch-Niimegen-Rotterdam-Utrecht Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen de ruitei I Stuur mij n Boekje open met de informatie over een baan in de accountancy bij Dijker en Doornbos. I Mijn naam is: Mijn adres is: Alkmaar. Amsterdam, Antwerpen. Arnhem. Bergi Hilversum. Leeuwarden. Middelburg, Nijmegen. Roermond. Roosendaal, Rotterdam. Tilburg, Utrecht, Willemstad (Curacao). Zwolle Uitsluitend schnftelijke sollicitaties te richten aan Drs E R L Sniedt. Coordinator Dienst Kj Personeelszaken, Boerhaavelaan 22 2035 RC Haarlem 0 m Het St Elisabeths of Groote Gasthuis M te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca 600 bedden Wegens vertrek van een van de logopedistes vragen wij per 1 augustus a.s. voor klinische afdelingen (somatisch zieken) een logopedist (mnl./vrl.) voor 32 uur per week. Plaats: Postcode: Telefoonnr. Opleiding: Stop deze ingevulde'bon in een envelop en adresseer die als volgt: I Dijker en Doornbos accountants. Antwoordnr. II. 3720 AA Bilthpven "Mft, -„.„Mi a

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 36