amfes- Pierre Robert vu Opleiding tot verzekeringsadviseur Kraamcentrum Zuid-Kennemerland te Haarlem adjunct Ieid(st)er_docent(e) (full time) ziekenhuishygiënist(e) Keihard werken is niet erg als je er goed geld mee verdient. De mensen die bij 3M kopieerapparatuur verkopen, denken er zo over. EERSTE VERPLEEGKUNDIGE KSB sekretaresse m/v part-time MEDEWERKSTER KSB NEDERLAND BV RVS part-time administratief medewerk(st)er KOELMACHINIST (M/V) als assistent voor onze technische dienst. ONDERHOUDSMONTEUR/ PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT parttime demonstratrice/ make-up adviseuse MULO/MAVO-niveau r B.V. ZEEVISHANDEL BERTUS DEKKER, j I mariastichting I B.V. ZEEVISHANDEL BERTUS DEKKER IEI ID F T’-ail ZATERDAG 7 JUNI 2 1980 28 een vraagt voor zo spoedig mogelijk: i Heeft u belangstelling, schrijf of bel naar: V De markt van kopieerapparatuur is niet sim pel. De concurrentie is waakzaam. Daarom worden hier mensen gevraagd met lef en doorzettingsvermogen. Mensen die alert zijn op nieuwe ontwikkelingen, die hun ’’target” niet beschouwen als einddoel, maar als uitda ging om verder te streven. Een 3M verkoper moet verder over de juiste representatieve eigenschappen beschikken en een behoorlijke Jonge mannen of vrouwen tussen 23 en 30 jaar, die goed willen verdienen, hun weetje weten en niet willen roesten in een routine- baan, krijgen alle kansen. Als ze tenminste bereid zijn er stevig tegen aan te gaan. En misschien denkt u er ook zo over. Dat is dan een goede basis om ’s van gedachte te wisselen over een boeiende,maar wel zware job als verkoper (m/v) van kopieerappara tuur bij 3M. 3M Nederland B.V. is de verkoopmaatschap pij van een wereldwijd concern. 3M brengt een enorme verscheidenheid aan produkten op de markt. Uiteenlopend van geluidsban den (onder de merknaam Scotch) tot bijvoor beeld geneesmiddelen, microfilm en: kopieerapparatuur. Geïnteresseerd? Een informatief gesprek kan verhelde rend werken. Neem even kontakt op, onder vermelding vanHDC288, met de afdeling Personeels zaken, Rooseveltstraat 55,2321 BL Leiden, telefoon 071-76 93 30 (tussen 0.900 en 12.00 uur) of schriftelijk t.a.v. de heer B.O.W. van Loen. opleiding hebben (minimaal HAVO). 3M betaalt hem/haar een uitstekend salaris, waar nog allerlei extra’s bijkomen. Haar taak zal bestaan uit het uittypen van offertes, tevens het bijhouden van verkoop- dossiers en korrespondentie in de Neder landse, Duitse en Engelse taal. In aanmerking komen diegenen, die een 8- urige dagtaak, dan wel een dagtaak van 6 a 7 uur willen vervullen. KSB NEDERLAND B.V. Voor de verkoopafdeling van een technisch handelskantoor op het gebied van pompen en appendages zoeken wij een Kennis van kosmetika is niet noodzakelijk. Wel noodzakelijk is enthousiast zijn, pit hebben en graag met mensen willen omgaan. Pierre Robert, het gerenommeerde Zweedse kosmetikahuis, met de huidverzorgingsprodukten Maxelle, de badserie Soft-Skin, de kosmetikaserie Maxelle en diverse exclusieve parfums Voelt u wel voor deze afwisselende baan? Neemt u dan kontakt op voor nadere informatie. Voor deze functie denken wij aan iemand die zelfstandig kan werken en ervaring heeft als onderhoudsmonteur of koelmachi- nist of een opleiding in deze richting heeft gevolgd. c c Wilgenlaan 68, Zwanenburg. Tel. 02907- 3541. Vraag naar de heer Reiding, toestel 13. Als je zin hebt in een afwisselende baan met een goed salaris, bel of schrijf dan even naar Pierre Robert b.v., Postbus 91 3880 AB Putten. Tel. 03418-2471. zoekt per 1 augustus a.s. voor 3 dagen per week voor onze stand bij Vroom Dreesmann in de Grote Houtstraat in HAARLEM Wij zijn producent van vis en visfilets, VERS en BEVROREN, voor BINNEN- en BUITENLAND. z a h n Schrijf of bel naar: Rijksvishal D 16 - D 20, Postbus 166, 1970 AD IJMUIDEN - Tel.: 02550-19103 Hr. W. v. Baak. C w Informatie - Het kraamcentrum heeft als werkgebied Haarlem en omstreken. Er werken 39 kraamverzorgsters en 12 leerling-kraamverzorgsters. De staf bestaat uit 1 leidster-docente en 6 adjunct leidster-docentes. Wij vragen - Een verpleegkundige met enige jaren ervaring, die interesse heeft voor de extramurale kraamzorg, de (opleiding) en begeleiding van (leerling) kraam verzorgsters en bereid is leerlingen les te geven. - In het bezit is van diploma A met kraamaantekening of diploma A nieuwe stijl. - In het bezit is van rijbewijs BE. Wij bieden: - Salaris en vakantietoeslag en overige voorwaarden volgens de C.A.O. Kruiswerk en Tuberculosebestrijding. - Autovergoeding voor gebruik eigen auto. Telefoonvergoeding. Wij stellen een informatiegesprek vooraf op prijs. Geïnteresseerden kunnen hiervoor een afspraak maken met de leidster-docente, R. Gotink-Berkers, telefoon 023 - 31 18 18, Kenaupark 15-17, Haarlem. Om onze produktie vlekkeloos te laten verlopen, zoeken wij RVS Verkoopmaatschappij bv lid Amfas Groep In aanmerking komen zij die tussen de 23 en 35 jaar oud zijn en een opleiding hebben op Deze op de praktijk gerichte opleiding is de basis voor de functie van verzekeringsadviseur RVS. Deze buitendienstfunctionaris vormt de spits van onze organisatie. Hij is de man, die de contacten legt en onderhoudt met onze vaste relaties. Hij adviseert over levensverzekeringen, schadeverzekerin gen, hypotheken en financieringen. Hij is de vakman. De opleiding voor deze commerciële functie in ons bedrijf duurt een jaar en bestaat uit een aantal meerdaagse trainingen in ons opleidings centrum, afgewisseld met perioden in de praktijk metstudie-opdrach- ten. Momenteel hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor Haarlem e.o. Het St Elisabeth s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca 600 bedden Ai II 1 SS voor de afdeling correspondentie en archief vragen wij een verzekeringen Voor de aan het ziekenhuis verbonden internisten vragen wij een het PWN verzorgt vanuit een verscheidenheid aan vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied. voor 5 dagen per week gedurende 4 uur per dag (bij voorkeur s ochtends) taak het invoegen en uitsplitsen van het alfabetisch catalogusapparaat de behandeling van losbladige uitgaven en kaartsystemen typewerkzaamheden wij vragen MAVO-diploma kennis van de UDC sollicitaties, waarin een nauwkeurige omschrijving van de tot nu toe gevolgde opleiding en verrichte werkzaamheden, worden binnen één week na het verschijnen van dit blad met belangstelling tegemoet ge zien door de directie van het PWN. postbus 5, 2060 BA Bloemendaal. s.v.p. in linker bovenhoek van brief en enveloppe 8029 vermelden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. E. R L. Sniedt, Coördinator Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22. 2035 RC Haarlem S P Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer R.L. van Stokkum, verpleegkundig manager van Hoofdafdeling III, telefoon 023 37 99 00, toestel 498. t Wij willen deze vacature vervullen door de aanstelling van een verpleegkundige en een bacteriologisch analist(e) In overleg kan dit gebeuren met tweemaal een 75 o/o dienstverband of eenmaal een 100 o/o en een 50 o/o dienstverband. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Functietypering: Een ziekenhuishygiënist(e) bevordert de hygiëne in het ziekenhuis op gezag van de infectiecommissie en onder leiding van en in samenwerking met de bacterioloog door: - ziekenhuisinfecties op te sporen, te registreren en te analyseren - medewerking te verlenen aan de uitvoering van bacteriolo gische controle bij de personen werkzaam in het ziekenhuis - medewerking te verlenen aan de bacteriologische controle van het milieu medewerking te verlenen aan het opstellen van hygiënische voorschriften - medewerking te verlenen aan het instrueren op hygiënisch gebied van de medewerkers in het ziekenhuis in het bijzonder de verpleegafdelingen en funktie-afdelingen - controle uit te oefenen op de uitvoering en de effectiviteit van de hygiënische voorschriften en adviezen, die door de infectiecommissie zijn opgesteld - het signaleren van situaties, die een verhoogd besmettings gevaar zouden kunnen opleveren. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Bij de sollicitatieprocedure is een selectiecommissie betrokken. Een psychologisch onderzoek kan tot de procedure behoren. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de voorzitter van de infectiecommissie, Dr. C.F.W. Rietveld, tel. 023 - 33 90 30, toestel 2129. Ook is het mogelijk het reglement van de infectiecommissie alsmede een taakomschrijving aan te vragen. ii e Gooiland B is een verblijfs-unit waar ca. 50 dames en heren een optimaliseringsprogramma krijgen aange boden. De afdeling is in zijn huidige vorm pas enkele maanden geleden van start gegaan. Binnen het behandel/ en organisatorische gebeuren moeten nog een aantal zaken worden opgezet. De aan te stellen functionaris is, samen met een collega, verantwoordelijk voor het woon- en leef klimaat van de afdeling. Vereisten: - Diploma Ziekenverpleging B, met minimaal 2 jaar ervaring. - Relevante vervolg-opleiding. - Leidinggevende en organisatorische kwaliteiten. - Vermogen tot samenwerken in een multidiscipli nair teamverband. Goede kontaktuele eigenschappen. Wij bieden: Een salaris tot maximaal f 3.105,- afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. - Een pensioenregeling ingevolge het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. - Deelname in de Interprovinciale Ziektekosten regeling. Gunstige studiekostenregeling. - Toepassing verplaatsingskostenregeling van de Provincie. wij bieden een bruto-maandsalaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tot 1.168.50. deze functie kan leiden tot een salaris van 1.272,50 bruto per maand de bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden nadere informatie over de functie wordt gaarne verstrekt door de heer J. Overbeek, chef van de afdeling correspondentie en archief, telefoon 023-25 93 31toestel 2830. E Voor deze vertrouwensfunktie is een opleiding op M.A.V.O.- niveau vereist. Goede kennis van de Nederlandse taal en een uitstekende typevaardigheid zijn onontbeerlijk. Kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling. De werktijden zijn van 08.30 tot 12.30 uur, van maandag t/m vrijdag. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeels- zaken. Postbus 1644, 2003 BR Haarlem. Bil R.K.ZIEKENHUIS HAARLEM Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. Interesse? Schrijf dan een brief met vermelding van uw per soonsgegevens, opleiding en ervaring aan: Districtskantoor RVS-VM, Nieuwe Gracht 5a te Haarlem. Of bel voor nadere informatie 023-310195. Een psychologische test behoort tot de selectieprocedure. Ervaring in een commerciële buiten dienstorganisatie zou fijn zijn, maar is niet beslist noodzakelijk. Gladde praters maken geen kans Wel de man, die zich aan zijn afspraken houdt en op prettige wijze met zijn rela ties omgaat. Hij moet snel beslissingen kunnen nemen, commerciële moge lijkheden weten te benutten en zelf vertrouwen uitstralen. De RVS Verkoopmaatschappij is lid van de AmfasG roep. Een financieel concern met 3800 medewerkers. De omzet van de groep was in 1978 rond de 1,2 miljard. De winst? Ruim 34 miljoen! Dat is duidelijke taal. Het eerste jaar - ook tijdens de oplei ding - ontvangt hij een gegarandeerd basisinkomen, bestaande uitsalarisen provisie, met de mogelijkheid het provisie-inkomen belangrijk te ver hogen. Autoregeling en onkostenvergoeding behoren bij de functie. Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt voor de afdeling Gooiland een

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 28