centrumbank A 681 voor tijdelijk werk 681 voor tijdelijk werk Ik werk met plezier iBON Ik werk met plezier Ik werk met plezier Alsof je 'm zélf bedacht hebt. 30 Aktie ’68 zoekt met grote spoed: telefoon Opleiding: het vaste buro het vaste buro Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem examenjaar 19 examenjaar 19 examenjaar 19 examenjaar 19 Aktie ’68 zoekt met spoed: „part-time” verpleegkundigen Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem aktie aktie aktie het vaste buro 68 voorti delijkwerk Aktie ’68 zoekt met spoed: Adm. medewerkster Typiste Typiste-telexiste Data-typiste M.B.A-er Aktie 68 Uitzendburo Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Vanzelfsprekend verdien je als kantoor - beheerder een pittig inkomen en profiteer je van de uitstekende materiële en sociale voorzieningen die de Centrumbank kent. Waarover straks méér. De opleiding die je kunt gaan volgen. De opleiding die de Centrumbank geeft tot kantoorbeheerder, sluit het beste aan op het onderwijs niveau Meao (commerciële richting), MDS, Havo, of VWO. De leeftijdsgrenzen liggen tussen de ongeveer 20 en 25jaar. Ons opleidingsprogramma omvat de hoofdstukken Theorie en Praktijk. Tot het theoretisch deel behoren een serie cursussen en trainingen, gericht op het verwerven van vak- en produktkennis en het aanleren van vaardigheden in commercieel handelen, communicatie en leidinggeven. Het praktische gedeelte bestaat uit stages en dat wil zeggen: het meewerken op verschillende niveau’s binnen de kantoren waarbij de kantoorbeheerders als mentor optreden. Dit leerprogramma duurt ten minste 2,5 jaar waarna aanstelling als kantoorbeheerder spoedig volgt. Het pittige salaris en de prettige emolumenten. Een trainee begint met een salaris dat bijvoorbeeld voor een 23-jarige uitkomt op ruim f25.000,- gedurende het eerste jaar. Studiekosten plus reis- en verblijfkosten worden door ons betaald. Bij het salaris horen de volgende financiële extra’s: 8% vakantietoeslag, plus winstdeling en beoordelings- toeslag. De Centrumbank heeft een attractieve spaar regeling voor het eigen personeel: wie (zeg) f 1500,- per jaar spaart, ontvangt naast de gebruikelijke rente, 50% premie op het gespaarde bedrag. Verder zijn er mogelijkheden tot het gunstig afsluiten van hypotheken of het nemen van een krediet. Ons bedrijfs- pensioen is premievrij. De Centrumbank heeft korte werktijden (van negen tot vijf uur) en geeft 23 dagen vakantie per jaar. Wie belangstelling heeft, reageert per telefoon of bon. We kunnen ons voorstellen, datje méér zou willen weten dan we in deze advertentie kwijt konden. Antwoord op vragen geven Ton Rozenbeek (020-5205459) en Lia Verkaik (020-5205472). Wie meteen dóór wil naar een sollicitatiegesprek, vult de bon in en stuurt deze in gesloten envelop zonder postzegel naar: Centrumbank, Personeelszaken, Antwoordnummer 602,1000 PA Amsterdam. Je krijgt binnen een week bericht van ons. O ja, reiskosten worden uiteraard vergoed. M.T.S.-ers W.T.B. Elektromonteurs Constructiebankwerkers Erv. carrosseriebouwers Reklametekenaar/spuiter De Centrumbank is op zoek naar jonge mensen met een Meao Havo, VWO, of MD S-opleiding. Oók schoolverlaters. Op die uitverkorenen ligt een even zelfstandige als boeiende en verantwoorde lijke baan te wachten: beheerder van één van de ruim 120 Centrumbank- kantoren. Je komt er door eerst de (betaalde) oplei ding te gaan volgen die de Centrumbank speciaal voor jou in het leven heeft geroepen. De eerste stap zetje, door de bon aan het eind van dit verhaal in te vullen en op te sturen. Zullen we dan maar? Om te beginnen: de Centrum- bank zelf. We zijn een nogal bijzondere bank. In meer dan één opzicht. Als Centrumbank bestaan we nog maar een jaar. Daarvoor heetten we: Spaarbank voor de Stad Amsterdam. En: Stichtse Bondsspaarbank. En: Nutsspaarbank voor de Zaanstreek. En ook nog: Bondsspaarbank Hoorn. Bankzaken doen we dus al langer - vanaf 1848 om precies te zijn. Dus telt de Centrumbank al 132 jaar lang méé. We zijn actief in Amsterdam en wijde omgeving. ’Van Hoorn tot Doom’ vind je de Centrumbank. Vroeger hadden we de naam een echte spaarbank te zijn. Logisch, met een naam waarin het sparen centraal stond. Echter, we waren en zijn: een bank voor alle zaken waaraan geld te pas komt. En we blijven wat we waren: een bank voor gewone mensen. Het draait bij ons om sparen (in dertien verschillende vormen - van ’n junior spaarrekening tot klimspaar biljetten aan toonder), om geld lenen (voor een huis, een verbouwing, een onverwachte uitgaaf), om verzekeringen (van levensverzekeringen tot reisverzekeringen), om vakantiereizen (Naar Torremolinos of naar de Seychellen? U zegt het maar!). De Centrumbank is dus gewoon een moderne bank als andere. We zijn alleen wat meer op mensen gericht en wat minder op de grote zaken. 1 Logisch, dat de Centrumbank het druk heeft. Met klanten van welhaast elke leeftijd. Oók kinderen, want waarom zou ’n zesdeklasser met een autoruiten- wasbedrijf of krantenwijk géén eigen bankrekening mogen hebben? Heel modem gedacht eigenlijk, voor een 132-jarige De Centrumbank heeft zo’n 800 mensen in dienst, waarvan de helft op het hoofdkantoor aan het Singel in Amsterdam werkt. De baan waarom het gaat. Onze kantoorbeheerders (of kantoorbeheersters) hebben een zelfstandige, verantwoordelijke en afwisselende baan. Immers, als kantoorbeheerder ben je baas in eigen winkel, je draagt verantwoordelijkheid voor de kwaliteit van de dienstverlening en de omzet, en je moet alle Centrumbank-zaken zelf kunnen afhandelen. Leiding geven en collegiaal samenwerken is weer een ander facet. De Centrumbank timmert stevig aan de weg met advertenties in de dagbladen, met informatieve folders, aantrekkelijke kantooretalages en tal van andere publicitaire activiteiten. Naast die commerciële steun, kun je als kantoorbeheerder altijd terugvallen op de centrale staf-afdelingen - of het nu gaat om perso neelszaken, reclame, het inwinnen van ’n advies of het bijspijkeren van je eigen kennis. i Ik zie wel wat in de Centrumbank. Nodigt u mij maar uit voor een informatief i gesprek. I Mijn naam is I Voornamen Adres I Plaats (met postcode graag) I jongen meisje leeftijd Opleiding: I Meao, richting I Havo, richting VWO, met I MDS, richting centrumbank ^ere opleiding ZATERDAG 7 JUNI 1980 I Bedrijfservaring ML 'd Singel 548, Amsterdam Centrum (aan de Bloemenmarkt). I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I A h fl J HD Wij hebben voor part-timers volop werk bij ziekenhuizen in Haarlem e.o. Indien je voor dagdiensten, avonddiensten, nachtdiensten, halve dagen etc. etc. beschik baar bent en je kunt snel starten, kom dan meteen even langs of bel op. Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken met typediploma voor inkoopafdeling bij rela tie in Zwanenburg voor 2 maanden. in de periode: 20 juni t.m. 31 juli en 19 aug. t.m. 5 sept. voor relatie in Haarlem-Centrum met kennis mod. talen van 16 juni t.m. 21 juni bij relatie Noordwijkerhout. voor lange tijd in Hoofddorp evt. part-time. bij reklamebureau in Haarlem. Gaat lange tijd duren. Met Kerst ’82 kun je ’t zijn: BAAS IN EIGEN BANK voor tekenkamer en voor kalkulatiewerkzaam heden in Haarlem en Amsterdam. voor lange tijd in Hoofddorp en Amsterdam. bij relaties in Haarlem en Amsterdam. werkzaamheden voor lange tijd in Amsterdam. voor het snijden en spuiten van beletteringen voor reklameborden. De werkzaamheden zijn voor lange tijd in Haarlem-Centrum FT

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 30