technicus intJ instrument engineer Diaconessenhuis Heemstede 1 1 I sikkeni all-round dieselmonteur ziehenhuiShygiëniSt(e) constructie- bankwerker Diaconessenhuis Heemstede ■y plaatsvervangend sektorleider kleurgroep i flora logopediste (part time) TEBODIN r hts’er te Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV l D Volker Stevin Materieel ZATERDAG 7 JUNI 1980 32 Koninklijke Volker Stevin met kommerciële ambitie, die verantwoordelijk is voor de begeleiding van een breed pakket produkten (o.a. RCA, Fairchild en Toshiba), het kontakt hierover met fabrikanten en het uitbrengen van offertes aan afnemers. Voor deze funktie is een opleiding op HTS- of gelijkwaardig nivo vereist, terwijl enige jaren kommerciële ervaring als Sales Engineer gewenst is. Leeftijd: 25-30 jaar. Voor het up-to-date houden van vakkennis biedt Inelco uitstekende faciliteiten, zoals de bekende Inelco Workshops MCS-86, RMX-80 en de System Design Course. Telefonische inlichtingen worden u graag verstrekt door de heer J. Overklift, telefoon 02977-28855, toestel 243. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan ons adres Turfstekerstraat 63, 1431 GD Aalsmeer. Tot de werkzaamheden van de nieuwe medewerker be horen het opstellen van de onderhoudsplanning, het registreren van storingen, het onderhouden van kon takten met leveranciers van Voor deze dienst zoeken wij een technicus in de leeftijd vanaf 23 jaar, met een M.T.S. (werktuigbouw) of vergelijk bare opleiding. Goede kontaktuele eigen schappen, ervaring in een technische dienst en belang stelling voor technische ad ministratie zijn van groot belang. Onze technische dienst van het bedrijf IJmuiden is ver antwoordelijk voor het onderhoud van ons machine park, het verhelpen van storingen en het installeren van nieuwe apparatuur. technische artikelen, het bij houden van de onderdelen- voorraad en de onderhouds- administratie, alsmede het maken van tekeningen (flow sheets). Wij bieden: uitstekende salariëring; uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden (w.o. eindejaars gratifi katie); goede vooruitzichten; een grote mate van zelf standigheid. Uw sollicitatie kunt u zenden aan de Personeelchef Benelux, de heer P.J. Lammens, Brielselaan 7, 3081 AA Rotterdam, telefoon 010 - 856866. De technicus rapporteert rechtstreeks aan het hoofd van de technische dienst. Den Haag. Hengelo. Maastricht. Spijkenissë, Velp. Groningen. Brussel, Dublin. Cork, Abu Dhabi en Dubai. Inelco Components Systems bv, de toonaangevende importeur/distributeur van microcomputersystemen en elektronische komponenten, vraagt wegens uitbreiding van het produktenpakket voor haar binnendienst een r voc noi hie see RAADGEVENDE INGENIEURS - Deze funktie wordt in 2-ploegendienst verricht. voor reparatie en onderhoud aan ons materieel. Salariëring vindt plaats volgens de bouw-C.A.O. Op het Sikkens bedrijfslaborato- rium, waar de geproduceerde lakken en kleuren gekeurd wor den, is plaats voor een plaatsver vangend sektorleider kleurgroep. teneinde de sektorleider kleur groep doeltreffend te kunnen vervangen. Funktie-eisen: HBO- A phys.richting, goede kennis van de Engelse taal, spreekvaardigheid in het Duits, bij voorkeur enige verfervaring, leidinggevende kwaliteiten en het vermogen kennis goed over te dragen. Naast een goed loon, biedt ons bedrijf uitstekende secundaire arbeids voorwaarden, zoals: goede winstdeling, spaarloonregeling, een bladenpakket, 22 vakantiedagen, 8 vakantietoeslag, studiekostenregeling, sociaal fonds, opname in het pensioenfonds, reiskostenvergoeding voor hen die buiten de agglomeratie Haarlem wonen. Naast het LTS-diploma richting Elektrotechniek en het diploma VEV-Sterkstroommonteur (1e monteur LSM), is bekendheid met stuur- stroom installaties en schema lezen een vereiste, terwijl enige kennis van meet- en regeltechniek tot aanbeveling strekt. Als leeftijd houden we circa 25 tot 30 jaar aan, bovendien moet de kandidaat woonachtig zijn in Haarlem, of nabije omgeving. De man die we zoeken heeft reeds ruime ervaring op het gebied van het zelfstandig verrichten van reparaties, onderhoud, inbouw, nieuwbouw, paneelmontage en het verhelpen van storingen. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdrukkerij behorend tot de VNU-lndustriegroep B.V. Ze vervaardigt zowel week- en maandbladen, waaronder Panorama, Avenue, Popfoto, als Radio- en T.V.-bladen en commercieel drukwerk. Belangstellenden worden verzocht contact op te nemen met Volker Stevin Materieel bv, de heer B. C. Hilbers, Chef Opslagplaats, Lagedijk 14, 2064 KW Spaarndam. Telefoon: 023-390404. Zij zal gedurende 12 uur per week werkzaam zijn, met de mogelijkheid tot uitbreiding, en zich hoofdzakelijk richten op klinische patiënten, eventueel met poliklinische nabe handeling. Zij zal deel uitmaken van het afasie-team Kennemeriand en ook voornamelijk op dit gebied werkzaam zijn. Salariëring geschied op basis van verrichting. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. GA. Kool, medisch directeur. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Belangstellenden kunnen telefo nisch of schriftelijk kontakt op nemen met de heer D. van Dijk, Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan de Directie van TEBODIN. Advies- en Constructiebureau B.V. Postbus 233 7550 AE HENGELO (O) Sikkens bv, afdeling Personeelszaken, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim, (01711) 820 84. kan hini Pet het lees ind trel mat E Hü) doo bes te wei gee kan V In ons ziekenhuis kan worden geplaatst een Gegadigden voor deze functie moeten - in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A of bacteriologisch anahst(e) HBO-A; bereid zijn de cursus ziekenhuishygiënist(e) te volgen. Functietypering Een ziekenhuishygiënist(e) bevordert de hygiëne in het ziekenhuis in samenwerking met de infectiecommissie en onder leiding van de bacterioloog door: - het geven van lessen en instructies; - het opsporen, registreren en analyseren van ziekenhuis infecties; - het uitvoeren van bacteriologische contröie onder de ziekenhuismedewerkenden; het signaleren van situaties die een verhoogd besmettings gevaar kunnen opleveren. Inlichtingen worden verstrekt door Dr. H.W.R. Siebbeles, voorzitter infectiecommissie. Bij onze Technische Dienst is momenteel plaats voor een eerste elektromonteur die in staat moet zijn instrumentatie-activiteiten van diverse projecten te organiseren en te begeleiden. Voor deze functie denken wij aan iemand met: HTS-opleiding of gelijkwaardig met aanvullende vakdiploma's ervaring in een fabriek of bij een ingenieursbureau goede contactuele eigenschappen bij voorkeur goede beheersing van de Engelse taal leeftijd 30-40 jaar. Geboden wordt een dynamische werkkring met een grote mate van zelfstandigheid en een salariëring in overeenstemming met het niveau van de functie. (met bemetel-opleiding) "V Hü ker ste ied re Kei hij K de stn der tisc V Zijl wiji een bes kdoc Enk gjvei tlie der lijk Ma; de dan kor E lijk nin aan Mi, Re de Ha He gel Op So gar soc en Mi. hoi Mi. en ass En Mi en ZWi Mi; bes Ik: gez Vo var De mii gyr kle Na mo De ete boi nat Iki en De eer En Rkl zes Iki hal adi De Ge: Ikf ver Bla Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Handellaan 2, 2102 CW Heemstede, tel.023-319310. Handellaan 2, 2102 CW Heemstede, tel.023-319310. Na een uitgebreide kleurentest, welke positief moet worden afge- legd.en een ruime inwerkperiode zal zijn primaire taak zijn het beheersen en begeleiden van het kleurmeten binnen de afdeling (20 man), t.b.v. de produktie en andere tot de Sikkens organisatie behorende afdelingen. Hij moet zich in alle aspekten de afdeling betreffende verdiepen Sikkens ontwikkelt, produceert en verkoopt lakken ten behoeve van o.a. de automobiel-, de auto- reparatie-, de bouw- en de doe- het-zelf sektor. Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer A. v.d. Berk, Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5 2031 BE Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, tst. 334, afd. Personeelszaken. In ons ziekenhuis ontstaat een vacature een Voor onze vestiging te Spaarndam zoeken wij een Volker Stevin Materieel bv zorgt voor de toeleve ring van materieel aan de werkmaatschappijen van Koninklijke Volker Stevin. Tevens zorgt dit bedrijf ervoor dat het materieel in goede staat verkeert. Zij beschikt over een groot aantal werk en opslagplaatsen in geheel Nederland. LID VAN DE ASSOCIATIE CONSULTANT BUREAUS (A.N.C.B.) EN GROEPSLID VAN NEDECO Tebodin is een Raadgevend Ingenieursbureau met zes vestigingen in Nederland. Onze vestiging te Hengelo (O), met ruim 150 medewerkers, verricht studies en maakt ontwerpen voor complete projecten voor de chemische, petro chemische en voedingsmiddelenindustrie. Hengelo is gelegen in het centrum van het mooie en rustige TWENTSE landschap met veel mogelijkheden voor recreatie in de vrije natuur. De afdeling INSTRUMENTATIE ontwerpt in nauwe samenwerking met andere afdelingen de meet- en regeltechnische installaties voor fabrieken. Automatisering krijgt in deze ontwerpen steeds meer aandacht. Voor deze afdeling zoeken wij een TEBOOIIM 'jf aM Telgenflat. 4e etage. Hengelo, tel. 074-910363 Quaker Quaker Oats, dochteronderneming van het internationale Quaker Oats koncem is m Nederland een van de belangri/kste ondernemingen op het qeb/ed van verkoop en produktie van dierenvoedsel voor kleine huisdieren en de belangriikste exporteur van merk havermout m de Benelux Produktie vindt plaats bedrgven te Rotterdam en IJmuiden Het totale personeelsbestand omvat 350 personen VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 32