L I 0 ervaren assistenten looninspekteur Maatschappelijke Belangen (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) MSP BEDRIJFSWAGEN VERKOPER garage zwart bv Wormerveer-Zaandam Programmeurs/ I Sint Jozef Ziekenhuis Heemskerk V ASSISTENT M BEDRIJFSLEIDER Fr bes sDa; ver sto gas de instrumenterend verpleegkundige of een o.k.-assistent(e) met N.Z.R. of ruime ervaring Vomar Voordeelmarkten GM MERCK DOHME? HAARLEM deTombe I Melse co accountants I t die willen werken aan het nieuwe gezicht van onze informatieverwerking dc afdeling □PEL Wormerveer-Zaandam T voor onze vestiging te Haarlem Sollicitaties aan: l I Wij bieden hen de volledige kans bij ons karrière te maken in een Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WAO, WW en ZW. Voor deze zeer zelfstandige funktie zoeken wij jonge, aktieve mensen bij voorkeur met enige jaren kontrole-ervaring op een accountantskantoor. Zij dienen een basis-opleiding op HEAO- of VWO-nivo, eventueel MEAO/HAVO te hebben. Zij, die studeren voor het NIVRA-, MBA- of SPD-diploma, genieten de voorkeur. Hun studie wordt ondersteund door een kontinu-kursus-pro- gramma binnen onze organisatie. Goede kontaktuele eigenschap pen zijn voor deze funktie nood zakelijk. Wij zijn een moderne organisatie van registeraccountants met 20 vestigingen in Nederland en tevens internationaal werkzaam. Binnen het boeiende terrein van de accountancy met zijn vele facetten, is sprake van een eigen filosofie die zich o.a. manifesteert Verder is vereist: Atheneum-niveau; goede uitdrukkingsvaardigheid in het Engels; praktische ervaring met RPG. 20 vestigingen in Nederland en internationaal werkzaam zeer afwisselende werkkring met een uitstekende honorering en sekundaire arbeidsvoorwaarden. o.a. een gunstige autokosten regeling. in een volledig eigentijdse aan pak en een ruime mate van zelfstandig heid voor onze medewerkers. Er wordt in kleine teams gewerkt, waarbinnen ieder z'n eigen ver antwoordelijkheid heeft. Omdat wij nog steeds groeien hebben wij behoefte aan Voor een ervaren kracht bieden wij een aantrekkelijke funktie met beloning naar opleiding en ervaring. met momenteel 14 vestigingen groeit snel in Noord-Holland. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1400 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. In onze buitendienst is er voor de regio Haarlem/Leiden en voor de regio Rotterdam een vakature voor de funktie van Funktie-eisen: bekendheid met verschillende syste men van loonadministratie; opleiding op havo-niveau en mba- diploma of hiervoor studerend; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het bezit van rijbewijs B/E; kennis van en ervaring met de uit voering van de sociale verzekerings wetten strekt tot aanbeveling; aan het diploma Sociale Verzekering wordt veel waarde gehecht. Kandidaten dienen in de regio Haarlem/Leiden of de regio Rotterdam woonachtig te zijn. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Wij maken geen onderscheid tussen mannelijke en vrouwelijke kandidaten. Interesse? Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollici tatie te richten aan de personeelsdienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. Wij bieden: Naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden, een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal f 3.545, bruto per maand. I Funktie-informatie: De looninspekteur bezoekt werkgevers ten behoeve van de vaststelling van het premieplichtig loon. Tevens verstrekt hij informatie over de sociale verzeke ringen. Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist De flexibele stijl van werken van onze ontwikkelingsafdeling impliceert, dat we programmeurs zoeken, die ook interesse hebben in systeemanalyse en systeemanalisten, die geen bezwaar hebben tegen programmeren Zij moeten bekend zijn met of belangstelling hebben voor automatisering op de volgende gebieden produktie; voorraadbeheersing; marketing; financiële administratie. MSI): jaar «root in geneesmiddelen. Belangstelling? Neem dan telefo nisch kontakt op met de heer R.H. Uzenbrandt, telefoon 023 - 319123 tijdens kantoor uren of privé: 023 - 377779, ’s-avonds na 19.00 uur. Hij zal u gaarne nader informeren en/of een gesprek met u arran geren. De informatieverwerking in ons bedrijf gaat op een geheel andere manier geschieden. On-line verwerking en data-base management spelen een belangrijke rol bij alle toekomstige applicaties. Onze huidige computer configuratie wordt daarom vervangen door de meest moderne apparatuur (IBM Systeem 38, Model 5). Vomar personeelszaken Loggerstraat 7 - IJmuiden Tel. inl.: 02550-19042, de heer Sierman, ’s avonds na 20.00 uur tel.: 023-335746 I I koe [not E hal Ide not Ze Var not 4 4 Merck Sharp Dohme B.V. is in Nederland gevestigd te Haarlem. Het personeelsbestand omvat circa 550 mensen. Deze vestiging is zowel een produktie- als een marketingorganisatie. De marketinggroep verzorgt en stimuleert de verkopen binnen Nederland. De produktiegroep heeft een verzorgingstaak voor West en Oost-Europa, Afrika en het Midden Oosten en exporteert naar meer dan 100 landen. Ma t me I h I koe ger ner me ove de :e instelling en Wij bieden een zelfstandige functie met een goede honorering, groei- en studiemogelijkheden, een extra maandsalaris (afhankelijk van de bedrijfsresultaten), 8% vakantietoeslag en 23 vakantiedagen. Voor nadere informatie kunt u zich richten tot de heer F. Horst, EDP manager. Telefoon 023-319330, tst. 2112. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Personeelszaken Merck Sharp Dohme B.V., Postbus 581, 2003 PC Haarlem. die als kruidenierswarenchef leiding geeft aan zijn medewerkers, verant woordelijk is voor bestellen en presenta tie van het assortiment en de bedrijfslei der kan vervangen. Wij bieden: een zelfstandige werkkring in een groot rayon, een goed salaris, overeenkomstig de belangrijkheid van deze functie met een auto van de zaak, een premievrije pensioensregeling etc. Wij zoeken een vrachtwagenverkoper, met ervaring op het truck en bestelwagen- gebied, die zelfstandig kan werken en die de bestaande klantenkring weet uit te bouwen. Solliciteren kunt u schriftelijk, gericht aan Garage Zwart B.V., Postbus 21, 1520 AA Wormerveer. Of belt u 075-286656, de heer J. Zwart Jr. voor een afspraak. Dat geeft kansen voor onze medewer kers en voor jonge mensen die een toekomst willen opbouwen in het groot winkelbedrijf. Daarom roepen wij gega digden op voor de funktie van Automobielbedrijf Garage Zwart B.V. Is Opel en G.M.-USA-dealer voor de gehele Zaanstreek en Ley- land Truckdealer voor Zaanstreek en IJmond. Voor onze bedrijfswagenafdeling, welke gevestigd is te Wormerveer, zoeken wij op korte termijn een Ho gpr« l dar ovt kot wai wa' riet Merck Sharp Dohme (behorend tot Merck Co. Ine.) is een van de grootste farmaceutische concerns ter wereld. Een multinational met meer dan 27.000 mensen werkzaam in de research, produktie en verkoop van o.a. geneesmiddelen ten behoeve van mens, dier en plant. Op de OPERATIEKAMER van ons ziekenhuis is binnenkort plaats voor een Het gaat om een full-time werkkring, maar in nader overleg is er ook een mogelijkheid voor iemand die part-time wil komen werken. Rang en salaris nader overeen te komen: met gemaakte vakantie- afspraken wordt uiteraard rekening gehouden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan en telefonische inlichtingen te verkrijgen bij de heer W Lagendijk verpleegkundig direkteur, Mozartstraat 91, 1962 AB Heemskerk, telefoon (02510) 4.24.24 Om een en ander volgens ons lange termijn plan te realiseren zoeken wij ervaren medewerkers in systeemanalyse en programmering, die bereid zijn met ons de schouders onder onze plannen te zetten Ook zij die niet geheel aan de vooropleidingseis voldoen, nodigen wij uit te solliciteren. In ons bedrijf prevaleert de juist' de wil om vooruit te komen boven een formeel diplomabezit In de researchlaboratoria werken ruim 2000 specialisten, worden duizenden nieuwe verbindingen gesynthetiseerd en talrijke belangrijke ontdekkingen gedaan. Een investering van meer dan 350 miljoen gulden per jaar in haar research van vandaag waarborgt het vertrouwen van MSD in haar produkten van morgen Het produktenpakket van nu omvat ruim 100 verschillende preparaten. Vele hiervan zijn wereldwijd toonaangevend. Daarom staan in 52 landen fabrieken. Grote produktie-organisaties die zorgen voor grondstoffen, werkzame stoffen, capsules, ampullen, flesjes, meer dan 1500 variaties in verpakkingen, gebruiksaanwijzingen gedrukt in meer dan 100 talen. De verkoop van de produkten vraagt inzicht, kennis en specialisatie. De marketingorganisaties zijn daarom per land zelfstandig. Buiten de Verenigde Staten zijn dat nu zo’n 110 organisaties. Alle gesteund door een eigen medische staf en een uit de gehele wereld beschikbare know-how. automobielbedrijf 1 TRUCK ii OPEL en GM-USA cardealer LEYLAND truckdealer I 4 4 4 fr -«I

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 34