BON Bencard vraagt jonge mensen op middelbaar niveau, met belangstelling voor of ervaring in de gezondheidszorg medewerk(st)er tekstverwerking bvi Bencard HOOGOVENS I II J I FOKKER „Debiteurenspecialist” (m, v) van HAVO/MEAO niveau -o MM MB W MM ■W M» HHK BW NK ZATERDAG 7 JUNI 19 8 0 35 ng voor minimaal 4 dagen per week Hebt u interesse? Wat bieden wij. Jj o M Rayon Noord- en Zuid-Holland (met uitzondering van de grote steden). Woonplaats Haarlem of naaste omgeving. f «rf ff Kerels voor de kooksfabrieken I naam voornamen l. adres postcode 'woonplaats geboortedatum gehuwd/ongehuwd it i saler voor de typekamer van het hoofdkantoor vragen wij op korte termijn een geautomatiseerde )or k e j 4 Bencard, afdeling van Beecham Farma BV, is verantwoordelijk voor de verkoop van een pakket geneesmiddelen met een geheel eigen karakter. woordelijk is voor het optimaal funktioneren van zijn teamleden. Tijdrovende administratieve en planningsbesognes worden tot een minimum beperkt. Beecham Farma b.v., een zelfstandige werkmaatschappij van de Engelse Beecham Group, ontwikkelt, fabriceert en verkoopt geneesmiddelen. Tot de belangrijkste behoren: semi-synthetische penicillinen, vitaminen, allergie preparaten en andere receptgeneesmiddelen. Ter versterking van ons goed ingewerkte team zoeken wij kontakt met geïnteresseerden, die belangstelling hebben voor of enige ervaring met de vele aspekten van de gezondheidszorg Direkte ervaring als artsenbezoeker is niet vereist. Wel hechten wij veel waarde aan persoonlijkheid en verantwoordelijkheidsgevoel. Gelet op de aard van de informatie, die in gesprekken en lezingen met huisartsen en specialisten aan de orde komt, is een intensieve (betaalde!) opleidingsperiode noodzakelijk, waarbij zowel aan theoretische als aan praktische aspekten aandacht wordt besteed. Deze opleidingsperiode wordt voorts vervolgd door deelname aan schriftelijke cursussen, waarbij begeleiding plaats vindt door de eigen medische staf van het bedrijf. In het Bencard-team wordt hard en enthousiast gewerkt, waarbij de Regionaal Manager verant- Binnenkort starten wij een nieuwe training. In aanmerking komen mannen zowel als vrouwen. Minimum leeftijd ca. 25 jaar. Dan kunt u meer inlichtingen over deze funktie inwinnen bij de heer E. H. M.W. Hulst. telefoon 020 - 45 98 01 Uw sollicitatie met vermelding van leeftijd, opleiding en eventuele ervaring, kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van Beecham Farma b.v.. Sportlaan 198, 1185 TH Amstelveen. Als vliegtuigindustrie boekt Fokker veelal zeer komplexe orders waarin onderdelen voorkomen als afwijkende technische specifikaties. klanteneisen, reservedelen. service en de levering van know how entrainingen. Het opstellen van leverings- kontrakten en het ..afrekenen met de klantkennen natuurlijk 'n vergelijkbare komplexiteit. Op het laatste terrein zoeken wij versterking. Begeleiden van betalingsproces De man of vrouw die wij zoeken krijgt 'n bepaalde klanten- ofwel debiteurenverantwoordelijkheid; vandaar de omschrijving. ..debiteurenspecialist". Een klant koopt vliegtuig onderdelen niet zomaar. Daar gaat'n pakket van kredietovereenkomsten en garantiestellingen aan vooraf. Dedebiteurenspecialist” kent dat pakket. Hij signaleert de kredietlimieten en bewaakt de hoogte van de vorderingen op de klantt.b.v. het financiële en kommerciële management. Ook taak het verwerken van brieven, rapporten en verslagen, grotendeels met behulp van de aanwezige beeldschermapparatuur standplaats bloemendaal. vereisten tenminste MULO/MAVO-opleiding. een typediploma. Bij de kooksfabrieken begint Hoogovens. Hoe je het ook draalt of keert: zonder kooks geen grammetje ijzer. Mannen die dit karwei opknappen worden dan ook gewaardeerd binnen Hoogovens. Werken met kolen brengt stof met zich mee. Daar wordt zoveel mogelijk aan gedaan. Voor de bedieningsmannen zijn er naast de werkkleding bijvoorbeeld ook speciale helmen. En na de arbeid zijn er natuurlijk warme douches. Ja, ik heb belangstelling voor het werk als bedieningsman kooks fabrieken Personeelszaken 089 80 HD Postbus 7600. 1117 ZJ Schiphol. postzegel sturen naar: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden. Bellen kan ook. Ons telefoon nummer is 02510 - 94000. Of langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van ’t station), op werkdagen van 9 tot 4 uur en elke maandagavond van 7 tot 9 uur. Uw inspanning wordt gehonoreerd met een goed vast salaris. Daarnaast bieden wij tal van moderne voorzieningen, zoals een 13e maand, ruime onkostenvergoeding, studiekostenvergoeding, een eigen auto. irijf l Afd. van Beecham Farma B.V Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern Wij heten u welkom. Bent u tussen de 18 en ca 45 jaar? En benieuwd naar uw eigen mogelijkheden bij ons? In dat geval leidt de ingevulde bon tot een eerste kennismaking. De bon kunt u in een envelop zonder Stuk voor stuk gespecialiseerde beroepen waarvoor je binnen de afdeling een opleiding krijgt. bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425.000 gezin nen en bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen, diemen en oudeschild (texel) in 1981 zal bovendien een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken Bedrijf Schiphol informeert hij de klant over vorderingen, korrespondeert met hem over de erkenning van de vordering en houdt de betaling ervan in de gaten. Verder houdt hij het klantendossier bij en rapporteert periodiek omtrent zijn klanten. De kandidaat Voor deze verantwoordelijke funktie zoeken wij een akkuraat werkende man of vrouw van HAVO MEAO niveau. Het is logisch dat de kandidaat een goed administratief financieel inzicht heeft. Kontaktueleen representatieve eigenschappen zijn op deze post noodzakelijk. Beheersing van de Engelse taal is een vereiste. Kandidaten die ook Frans en of Spaans beheersen genieten voorkeur De sollicitatie Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan Fokker BV, goede typevaardigheid en accuratesse goede beheersing van de nederlandse taal belangstelling voor tekstverwerking. salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring, bij een vijfdaagse werkweek tussen 1533,— en 2545.— bruto per maand. voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8%. gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den. uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN, postbus 150, 2060 AD bloemen daal. Hoogovens kunnen niet zonder kooksfabrieken. Want er is kooks nodig om ruwijzer uit ijzererts te halen. De mensen die het werk rond de kooksfabriek opknappen noemen wij bedieningsmannen. Ze werken in 4-ploegendienst. Van zulke kerels zoeken we er nog een paar. s Hoe werkt een kooksfabriek precies? Kooks ontstaat door steenkool op een speciale manier te verhitten. Een kooksfabriek bestaat uit een serie kamers. I Daarin worden kolen rondom verhit, zodat ze langzaam gaar I stoven. Bij dit proces komt ook I gas vrij dat wij o.a. leveren aan I de PEN. I Is de steenkool eenmaal gaar i I dan duwt een drukmachme de I ovenkamer leeg. De gloeiende -I I kooks wordt opgevangen in een I wagon. Geblust met gewoon I water. En op het spoor gezet I richting hoogoven. E Machines die niet zonder mensen kunnen. Het hierboven beschreven kooksproces is natuurlijk gemechaniseerd. Maar kan nergens zonder inbreng van de mensen. Zij bedienen de ovenkamers, de drukmachme, de vulwagen, de blusloco, enz. ^^^^lefoon - I I w te- W i SP ID co Pollinex

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 35