kerkdiensten examens T oer-in-programma 21 juni van start 1 en werve Thermopane dubbele beglazing dubbel voordelig? Heropening van boekhandel I Damiate Pers haven- berichten v - IJmuider Courant I Open huis Franse oorlogsbodem z •:P van schcpe rederijen Thermopane dubbele beglazing: warm aanbevolen energiebesparing! I Waterproject voor leerlingen van de Cassiamusschool Vraag vrijblijvend informatie bij: 4 IJMOND ACTIVITEITEN IN HEEMSKERK 7 IJmuiden Velsen-Zuid Santpoort Velsen-Noord E Heemskerk I ■M ZATERDAG 7 JUNI 1980 nu nog ca. 33% overheidssubsidie (max. 1200.-) energiebesparing tot 61 m3 aardgas per nT/jaar lOjaar speciale thermopane garantie voor de winter geplaatst als u nu bestelt, vakkundige plaatsing gegarandeerd. J. C. Cramer en zoon B.v. H. N. Werkmansweg 17 2031 BA HAARLEM tel. 023-327922 Krug Kerrebijn B.V. Ir. Lelyweg 44-46 2031 CD HAARLEM tel. 023-319328 Vraag eens die offerte aan dan weet u zeker dat t voordeliger is dan u denkt. Jan van der Vlugt en Zn. B.v. Wijk aan Zeeërweg 79 1972 NS IJMUIDEN tel. 02550-19046 Firma Tjade Petri Schalkwijkerwegl7 2033 JB HAARLEM tel. 023-343733 Ripperda Schilderwerken B.V. Carenkokerskadel9 2013AJ HAARLEM tel. 023-314861 tl te fc H èc r vr k as Si Maar - let u wel op - de echte Thermopane van Claverbel is herkenbaaraan 2 duidelijke kenmerken: het «gouden» randje en de merknaam Thermopane in de metalen randverbinding. Sta er op dat u de echte Thermopane krijgt. Driehuis Wijk aan Zee Beverwijk «c Koninkrijkzaal, ADVERTENTIE; ds. 82. i DIRECTIE: Mr. H. C. van der Mije 155,00 IJMUIDEN. De heropening van kan toorboekhandel G. Bakker aan de Lange Nieuwstraat 381 zal donderdag 12 juni plaatsvinden en niet op 21 juni zoals wij eerder abusievelijk publiceerden. Hervormde Gemeente, Engelmundus- kerk. 10.00 ds. B. J. Knottnerus, Baarn. O] rr te hi ki le oi ze al te ha P. Coenstraat, 19.00 ds. A. H. BEZORGKLACHTEN maandag t/tn vrijdag van zaterdags van HOOFDREDACTIE: Jos L. Lodewijks E Koning 18.30-19.00 uur 11.30-12.30 uur 1 pa 1 de lei be tel te Ee vo m< sir de or de ta or ta gr< He aai ïijl vie all Ni toe ho Uil oc fie Bi dl EX Ki st< m. ke lei ex da dr vc ge he in V( de te: af va dr fie fie fie K CL te 41 V i fc fie de er Oudeweg 12-14, Haarlem tel. 023 - 31 90 53 en er werd een 1 cil Wichmann motor in geplaatst van 30 pk. Deze is later vervan gen door een 225 pk Finnoy motor en toen het vaartuig in oktober 1978 voor Neder landse rekening werd aangekocht behoor de het toe aan Lars Gjerde te Alesund. De motortrawler Haarlem IJM. 9 is op 17 juni 1961 nieuw in de vaart gekomen voor de Visserijonderneming v/h J.C. Pronk als opvolger van de stoomtrawler van die naam die in dat jaar voor de sloop werd verkocht. Het schip werd op 14 okto ber 1975 uit de vaart genomen en is geko men onder de saneringsmaatregelen en is op 7 maart 1978 naar Haarlem versleept in afwachting van een nieuwe bestemming. De Haarlem is maandag j.l. in de Vissers- haven teruggekomen en zal worden klaar gemaakt om met de Rijnmond I naar België te vertrekken. HEEMSKERK. Op zaterdag 21 juni om 14.00 uur opent burgemees ter J. H. Kok van Heemskerk op het gemeentehuis de activiteiten in het kader van het Toer-in-programma dat voor de komende zomermaanden samengesteld is. Een deel van die activiteiten vindt plaats op het Euro- paplein om de inwoners van de wij ken Zuidbroek en Oosterwijk plus een aantal Beverwijkers in staat te stellen aan het programma deel te nemen. De eerste week zal in het teken van de muziek en zang staan. De toegang is ook dit jaar weer gratis. Getracht is zoveel mogelijk Heemskerkse organi saties op te laten treden. De werk groep die de festiviteiten organiseert, kan nog versterking van 2 a 3 perso nen gebruiken. Zij kunnen zich opge ven bij E. Gigengack, tel 02510-38352. Na de opening op 21 juni volgt om 14.10 uur een optreden van de drum- De hektrawler Rijnmond I KW. 15 en de motortrawler Haarlem IJM 9 zijn ver kocht en zullen vermoedelijk worden ge sloopt. De Rijnmond I is op 20 november 1961 nieuw in de vaart gekomen als eerste Katwijkse hektrawler en als tweede Ne derlandse want op 22 augustus 1961 was de Maria Elizabeth IJM. 5 in bedrijf geko men. De Rijnmond I behoorde toe aan de Rederij en Haringhandel N. Parlevliet Jr. en werd op 20 december 1977 uit de vaart genomen. band en het majorettenkorps Mar quette op het Nielenplein. Andere punten uit het programma zijn: volksdansen voor volwassenen op het Europaplein (26 juni om 19.30 uur en 10 juli om 19.30 uur op het Nielen plein), Westfries toneel op zaterdag 12 juli, een optreden van het Spektakel- theater op het Nielenplein op 16 juli om 14.00 uur, een schaakmanifestatie Maandag arriveerde in de IJmuidense Vissershaven het vaartuig MD. 10 thans recreatieschip en ongetwijfeld zal het tachtig jaar geleden ook in de haven zijn geweest want het betreft hier de oude bunsloep Johanna Hendrika MD.10, wel ke in 1897 is gebouwd door de Werf v/h Rijkee te Rotterdam voor rekening van de rederij Wed. C. Kolff Zn te Middelhar- nis. Schipper op de Johanna Hendrika was tachtig jaar geleden Leendert Koster en de rederij bestond uit 8 zeilsloepen, waarvan de MD.10 de eerste ijzeren. Met de sloepen werd indertijd de beugvisserij uitgeoefend en Middelharnis nam toen een belangrijke plaats in en verder be hoorde dit scheepstype thuis te Zwarte- waal, Pernis en ook Vlaanderen en Maas sluis is in het bezit van sloepen geweest. De verschillende klassen gaan op stap in Noord-Holland. Het strand en de dui nen worden bezocht alsmede droogmake rijen en de polders en watermolens van De Schermer. Ook wórden uitstapjes ge maakt naar het Zuiderzeemuseum in Enk- huizen, Van Gelder Papierfabriek, de vis- afslag in IJmuiden en de rioolzuivering van Beverwijk. De lessen worden aangepast aan het project. De weken worden afgesloten met een groot vliegerfeest op het strand van Wijk aan Zee. Uitsluitend telefoon: 02550-10519 voor Santpoort: 023 - 31 90 53 BEVERWIJK. De periode van 9 tot en met 20 juni staat voor de kinderen van de Cassiamus basisschool en de kleuter school Klavertje Vier in het teken van het water. Verpleeghuis Velserduin, zondag 10.30 u. 8s. F. Minnema. R.K. Engelmunduskerk, geen opgave. IJMUIDEN. Zondagmiddag van twee tot vijf uur houdt de bemanning van het Franse patrouilleschip De Glaive „open huis”. De oorlogsbodem ligt afge meerd aan de steigers van Bureau Wijs muller aan het Sluisplein in IJmuiden. Het 37 meter lange schip heeft als thuis haven Cherbourg en patrouilleert hoofd zakelijk in het Nauw van Calais. Donderdag aangekomen: Leo Polaris, Invergordon, IJmuiden; Fernhurst, Gran gemouth; Cairnfreighter, Antwerpen, IJmuiden; Vela, Antwerpen; Karin Win- ther, Bremen, IJmuiden; Wib, Londen; Engel Klein, Moirana, Beverwijk; Alpha Bay, Noordzee, IJmuiden; Jemrix, Whit by, IJmuiden; Smal Agt, Noordzee, IJmui den; Hannoverland, Brunsbuttel; Devoti on, Srichacha; Nyhorn, Porte Torres. Donderdag vertrokken: Frans, IJmui den, Noordzee; Kenrix, IJmuiden, Ro chester; Rosethorn, Carle; Ringness, IJmuiden, Simonsvik; Sun London, IJmuiden, Londen; Pioner Archangelska, IJmuiden, Kaniningrad; Rainbow, Warri or, Noordzee; Trans Fjell, Bologne; Leo Polaris, IJmuiden, Warri; Almare Quarta, Thuringia, Antwerpen; Thorum, Rotter dam; Marie Christine, Karlrutte; Con cord, Noordzee; Smit Lloyd 112, Rotter dam; Lenie, Hui; Fakhuna, Tallin; Birgitt B., Kolding; Haico Holwerda, IJmuiden, Grangemouth. Vrijdag aangekomen: Coran-W, Par, Velsen; Pergo, Exmouth, IJmuiden; Titan Service, Cont. plat, IJmuiden; Lindo, Sa- marinda; Aspen, Karlstad; Pereira d’eca, Antwerpen; Elisabeth Flint, Fecamp, IJ muiden. Vrijdag vertrokken: Finn Forest, Ant werpen; Kindrence, Shoreham; Osco Sun, Lorient; Golar Petrotrade, Gibraltar; Fle voland, San Nicolas; Andra. IJmuiden, Oran; West Osprey, Cont. plat, IJmuiden. De Johanna Hendrika werd in 1916 ver kocht aan de Rederij Alb. de Jong te Scheveningen en kreeg toen de naam Pie ter Johannes SCH. 320. Vanaf die tijd is het schip gebezigd voor de haringvisserij om in 1934 naar Noorwegen te worden verkocht. Het kreeg toen Kopervik als thuishaven met als eigenaar Fred Olsen Sund. De inhoud bedroeg toen 110 bruto ton bij een lengte over alles van 27,84 m. Protestants Christelijke Scholenge meenschap Hofflant, Beverijk. Resultaten examen 1980 dagschool voor LHNO en LTO. Afdeling LTO - Metaalbewerken: H. Andrea, A. G. W. Blankman, A. Blomvliet, J. G. Bruijnen, J. P. Bjjmholdt, J. Duin, A. N, G. Gerritsen, R. van der Kammen ,A. J. Kerkhoven, C. J. M. Lute, B. Massida, M. Melger, J, J. Otte, J. Paling, F. J. W. van Riet, R. J. Roeland, D. J. de Ruiter, A. W. J. Sikkema, R. Slager, C. G. Smees, A. J. Splinter, L. van Telgen, M. M. Tromp, R. A. D. Tromp, E. F. Vegter, M. R. Visser, D. A. Vlieland, R. P. Volmer, M. de Vos, R. J. de Vries, R. Waanders, R. K. Wieringa, J. J. Wobben, M. J. van IJsselmuiden, I. G. Zmhagel. Afdeling LTO - Timmeren: J. Arends, A. Bax, H. Boogaard, J. H. Bregman, E. A. C. Droog, R. van de End, J. D. Gelder- mans, C. H. Hoogland, J. J. Klinkenberg, R. C. Koster, C. van Kroonenburg, R. A. J. Kuijs, E. Martens, M. J. Morote Fernan dez’ M. Oooijevaar, A. C. Paardekam, G. M. Rietkerk, P. Ruis, B. Schouten, S. G. H. Schuurman, A. Swart, E. Toele, P. J. van der Vlugt, H. de Vries, B. Woud, R. Zuidema. Afdeling LTO - Elektrotechniek: A. J. Andrea, B. Arends, J. E. Bakker, A. J. van Blaaderen, R. Huisman, C. A. Koelewjjn, H. Koopman, M. Kriek, A. J. van Leeu wen, A. Lucctu, P. A. Meulenberg, M. Meesters, R. C. M. Pirovano, W. Ras, M. H. B. van de Reep, T. Stam, J. van der Vaart, F. de Vries, J. T. Weijermars, P. J. de Wit. Afdeling LHNO: P. Bakker, C. J. Bleek- er, C. E. M. Bleeker, B. Buikema, D. van Doorn, A. Dijkstra, L. T. Dijkstra, M. E. J. Evers, R. Grul, M. Hoekema, D. Hummel, M. E. Kramer, A. I. Lubach, A. Marcus, M. M. Metzelaar, J. N. J. van der Meij, I. Y. M. Meijer, A. Miedema. H. P. Mons, A. Peters, G. Pletting, J. M. Suanet, A. Tabak, A. M. Tóth, G. Wagenaar, S. D. Wijbenga, C. E. Zwart. Geslaagdenlijst EHBO: J. van Amers foort, H. v.d. Kruyssen, M. J. v.d. Stel, G. Wissebom, J. R. Bosma, F. L. v.d. Heyden ,J. W. T Lubbers, J. M. Westerborg, A. A. Winters, F. R. Moojen, P. Mulder, H. B. v.d. Velde, E. Frankes, M. H. M. Groen, C. E. Mandemaker, S. C. Pols. Geslaagden Willibrordus-mavo in Be verwijk: Margreet v.d. Aar (Beverwijk), Mary Aardenburg (Heemskerk) René Ad- richem (Beverwijk), Judith Arisz (Velsen- N), Ineke Bakker Heemskerk), Theo Bak ker (Heemskerk), Véronique Bamhoom (Heemskerk), André de Boer (Heems kerk), Marianne Böhm (Beverwijk), Ron Bos (Beverwijk), John Bruin (Beverwijk), Bettina v. Bugnum (Beverwijk), Maria Carbia Varela (Beverwijk), Tony Deroma (Beverwijk), Kees v. Duin (Uitgeest), Ellen Engel (Beverwijk), Clea Folkerts (Bever wijk), Astrid Gaal (Heemskerk), Richard Groot (Beverwijk), Robrecht Groot (Be verwijk), Mirjam Harkema (Beverwijk), Liesbeth Haverkort (Beverwijk), Rob Hui sdier (Beverwijk), Marian Kauffman (Heemskerk), Yvonne Klijn (Heemskerk), Ingrid v. Kriegenbergh (Beverwijk), Ro nald Kuyl (Heemskerk), Hans v.d. Linden (Beverwijk), John Lubbers (Heemskerk), Rob v.d. Pal (Beverwijk), Herman Pel grim (Heemskerk), Jeanette Pepping (Be verwijk), Astrid Pirovano (Beverwijk), Ron v. Rijn (Heemskerk), Carla Sap (‘Heemskerk), Conny Savenjje (Heems kerk), Elma Schelvis (Beverwijk), Karin Schelvis (Velsen-N), José Schensema (Be verwijk), Leo Schweigmann (Beverwijk), Jack Snijders (Beverwijk), John Spijker (Beverwijk), Tom Steen (Beverwijk), Rilo Stoop (Beverwijk), Conny Tervoort (Be- - verwijk), Jacqueline Tiecken (Beverwijk), Eric Tromp (Beverwijk), Carla Vermee- ren (Beverwijk), Hans v. Vliet (Bever wijk), Annemiek v.d. Vliet (Heemskerk), Anne-Marie Wilms-Floet (Beverwijk), Ar thur v. Wijk (Beverwijk). BEVERWIJK. Aan de scholenge meenschap Het Kruispunt slaagden de volgende kandidaten voor het examen: LHNO: Marianne Boot, Monique Dikke- boom, Carla van Eden, Yvonne Eichhorn, Brigitta Koenen, Els Neyboer, Henriëtte Post, Sylvia Dikkes, Riny Soddemann, Caroline Wit, Wilma van Schuilenburg, Karin Kampen, Lia Liethof, Anja v.d. Bos, Margot van Eerden Antje Klooster, Nelle- ke Korver, Carolien Nienhuis, Karin Fel le, Jolanda Plugboer, Marja Tervoort, In geborg v.d. Vaart, Sylvia Harkmans, Astrid Stijnman, Carolien van Heusden. Typiste-diploma: Carla van Eden, Syl via Sikkes, Caroline Wit, Karin Kampen, Carolien Nienhuis, Monique Dikkeboom, Yvonne Eichhorn, Riny Soddemann, Ca- rin Pelle, Marja Tervoort. LEAO: Miranda de Baat, Peter Brou wer, Walter Dingjan, Tom van Duynen, Heinz Gerrits, Monica Heilig, Hans Ja cobs, Peter Kooger, Andries Mulder, Ma rina Onrust, Johannes Raspoort, Gisele de Rochemont, Ferdinand de Roon, Peter Schong, Willeke Schotvanger, Klaas Swiers, Ria van Veldhuizen, Trudie van Vliet, Marion Voorbach, Sandra Roodnat, Ellen Broek, Marga van Dijke, Marian Petersen, Ineke Feenstra, Ilse Klein, Her man Korbee, Coby Kroon, Johanna Krij- nen, Adriaous Lettenmeijer, Hugo Nibte, Linda van den Nieuwendijk, Marijke Post, Ria Schaap, Astrid Schadé, Joan Scholten, Marianne Tuk, Jacqueline Ver dikt, Nicole Visser, Karst de Vries, Sylvia Zonneveld, Jenny Bosma, Richard Kre mer, Ingrid Hogerdijk, Anita Anthonis- sen, Yvonne Bakkum, Jolanda Barn- hoorn, Jolanda van den Brink, Ria Broek, Anita Eefting, Jolanda’t Hart, José Ingel- se, Joke Lagraauw, Marja Mol, Astrid Plug, Caroline Post, Ria Smit, Olga Til- stra, Maija Tol, Tineke Vester, Connie Visser, Rita Zuidema, Sylvia Bakker, Ca rin Hermans, Karin van Oosten, Joep Buur, Jolanda van Dijk, Berlinda Hele- migh, Jeanet Hogerdijk, Charles Jansen, Ria de Jong, Conny Koot, J. Dirk Kraaye- veld, Henk van Kroonenburg,Hidde Mos- sinkoff, Yvonne Nap, Marcel Out, Frank Parker, Jacqueline Parker, Anja Peere- boom, Wilma Pruissers, Felix Sijm, Peter Weber, Ineke Baas, Annemiek Dobbenga, Elie Dobbenga, Henny van Dorp, Brenda van Gelder, Jolanda Goldhorn, Hiske Hin, Simone Jacobs, Petra de Koning, Jolanda Kramer, Ingrid Meinema, Marcel Morees, Jenny Noordzij, Karin Poelarends. Gereformeerde Kerk, Stratingplant- soen, zondag 10.30 ds. H. v. Dam. Hervormde Kerk, zondag 9.00 Timmers. R.K. Kerk, Mariakerk, Spoellaan, zater dag 18.30 u., zondag 9.45, 11 en 12.15 u. H. Laurentius, A. Verherenstraat, zater dag 19 u., zondag 9.30 en 18 u. Ned. Herv. Kerk, Kerkplein, zondag 10.00 ds. D. Verhoef gezinsdienst, 19.00 ds. H. P. Huisman in de Morgensterkerk. Baptistengemeente Heemskerk, Maer- ten van Heemskerkstraat, zondag 10 u. ds. T. v.d. Laan, Bilthoven. Gereformeerde Kerk, Morgensterstr., Vrijburglaan, zondag 9.30 u. ds. A. v. Leeuwen 19.00 ds. D. Verhoef. Nieuw-Apostolische Kerk, Gounod straat, zondag 9.30 en 16.00 dienst. BUREAU: Redactie en administratie Lange Nieuwstraat 427, IJmuiden postbus 18, 1970 AA IJmuiden tel redactie: 02550-15389 na kantoortijd: 02208-3577 tel adm: 02550-15437 en 16450 postgiro: 273107 telex: 41866 ADVERTENTIES telefoon 023-31 90 53 GROENTJES: gerubriceerde advertenties, uitsluitend telefoon 023 - 31 92 72 ABONNEMENTEN: bij vooruitbetaling (inclusief 4% BTW) per maand per kwartaal per post perjaar per post losse nummers buitenland per kwartaal op 19 juli, eveneens om 14.00 uur en kaatswedstrijden voor de jeugd op het Inter-terrein aan de Hoogdorper- weg op 26 juli van 10.30 tot 18.00 uur. Toneelvereniging De Vriendenk ring verzorgt op zaterdag 16 augustus om 10.00 uur een voorstelling op het Europaplein. Hetzelfde gezelschap treedt vervolgens om 14.00 uur nog eens op bij het Nielenplein. 15,90 45,85 60,00 180,70 233,00 0,80 R.K. Parochie, Frans Netscherlaan, za terdag 18 u. mis en samenzang, zondag 9.30 u. zangkoor, 11 u. ander koor. Gereformeerde Kerk, Burgemeester Enschedelaan, zondag 9.30 u. ds. J. Tiers- ma, 19.00 u. avondgebed, 19.00 Advents- kerk ds. Tiersma. Adventskerk, provinciaal Ziekenhuis, zondag 19 u. ds. J. Tiersma. De Dorpskerk, Burg. Enschedélaan, zondag 10.00 ds G. J. Rijks. De Hoeksteen, W. de Zwijgerlaan, zon dag 10 u. ds. J. F. v. Woerden. Volle Evangelische Gemeente, gebouw Berea, Patriciuslaan 33, zondag 10.00 W. H. de Leeuw van Weenen, 19.30 R. J. T. Allart. R.K. Kerk St. Odulphus, Odulphus- straat, zaterdag 19.15 u. zondag 9.30 en 11.30 u. Ned. Herv. Kerk, Voorstraat, zondag 10.00 R. J. Perk. R.K. Kerk, H. Agatha, Breestraat, zater dag 19 u., zondag 10, 11.30 en 18 u. O.L. Vrouw van Goede Raad, Arends- weg, zaterdag 18.30 u., zondag 9, 10.30 en 18.30 u. Regina Coeli, Hilversplein, zaterdag 19 u., zondag 11.15 u. Apostelkerk, Van Riemsdijklaan, zater dag 19 u. zondag 8, 9.15 en 11 u. Voor directe bediening (H. Oliesel) voor Beverwijk, Wijk aan Zee en Velsen- Noord op zondag en werkdagen bellen 29044 (tel.nummer St. Jozef-rustoord). Kerk en Samenleving, Het Zwanennest, zondag 10 uur bijeenkomst. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Immanuelkerk, Olieslagerslaan, zondag 9.00 ds. L. J. Joosse, 15.00 idem. HA. Ned. Herv. Kerk, Grote Kerk, Kerk straat 10, zondag 10 u. ds. Kwakkelstein. De Opgang, Florastraat, zondag 10 u. gez. dienst in de Grote Kerk. Gereformeerde Kerk, Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden, zondag 9.30 u. ds. J. L. Bel, 17.00 ds. A. v. Leeuwen. Doopsgezinde Kerk. Meerstraat, zon dag 10 u. ds. H. Luikinga. Vrije Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan, zondag 10 u. en 17.00 u. br. G. C. Dolman. Middelaarskerk, Moensplein 8, zondag 9.30 jeugddienst, 17.00 ds. H. v. Dam. Prinsesselaankerk, zondag 10 u. ds. D. Verhoef. Christelijk Gereformeerde Kerk, Ko ningstraat. zondag 9.00 dienst des woords 14.30 ds. A. J. Otter. Maranatha-kapel, Wilgenhoflaan zondag 10 en 17.15 u. Pinkstergemeente Beverwijk-Heems- kerk, Lingestraat, zondag 10 u. hr. A. Nauta, 19.00 hr. J. Bekx. Petruskerk, Venusstraat 1, zaterdag 19 u. H. Mis, zondag 10.30 u. Koormis. Nieuwe Kerk, Kanaalstraat, zo. 10 u. en 19.00 ds. D. Heikoop. Oud-Katholieke Kerk, Engelmundus- kerk, Kon. Wilhelminakade, 9.00 uur hoogmis. Leger des Heils, Edisonstraat, zonciag 10 u. heiligingsbijeenkomst, 10.30 u. verl. samenkomst. Petrakerk, zo. 9.30 u. ds. J. P. Dondorp 19.00 ds. A. J. Krol, gastendienst. Christelijk Gereformeerde Kerk, Mar conistraat 7, zo. 10.30 u. ds. A. J. Otter. 19.00 ds. J. v. Dijken. Aula Zeewegziekenhuis, zo. 9.30 u. ds. F. Minnema. Baptistengemeente, J. zo. 10 u. hr. G. D. Valk Agtereek. Jehovahs Getuigen, Oranjestraat 92, zo. 10-2 u. vergadering. Doopsgezinde Gemeente IJmuiden, zondag 10 u. Da. M. C. Stubbe. Nieuw Apostolische Kerk, E^mstraat. zondag 10.00 u. spec, dienst samen met Heemskerk. Vergadering van Gelovigen, Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen, zondag 10 u. eredienst, woensdag 19.30 u. bijbelbe- spreking. Pinkstergemeente IJmuiden, zondag geen opgave. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt), zondag 10.30 ds. L. J. Joosse 17.00 student P. Voorberg. Goede Herderkerk, Velserduinweg 52, zondag 10 u. gezinsdienst, hr. en mw. Brezet. Ichtuskerk, Fahrenheitstraat, zondag 9.30 u. ds. de Boer jeugddienst, 17.00 ds. J. P. Dondorp. Bethelkerk, zondag 9.30 u. L. J. G. IJkel 17.00 ds. B. de Boer. Vereniging van Vrijzinnig Hervorm den, Zeeweg 265, Braambos, zondag 10.00 ds. M. C. Stubbe. R.K. Laurentius, Willemsbeekweg, za terdag 19 u., zondag 10 u. Oud Katholieke Adelbertuskerk, Spar- renstraat zaterdag 19.00 u. vespers en voorbereiding, zondag 10.30 hoogmis. Bethlehemkerk, zondag 9.30 hr. De Voogd, jeugddienst. 'itc-

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 4