WILLEMS NADERT RECORD Russen anderhalf jaar geschorst I Weinig opwekkend nieuws voor KNWU Heins (tiende) beste Nederlander Britse amazone winnares Wereldrecord tienkamp Fransen winnen 24 uur Le Mans Roei-équipe valt tegen op Rotsee I 4' 4» „Aken” Geen barrage 5a - .t f- J DRIE DAGEN VOOR NOC-BERAAD: 15 14 1980 M A A N D A G JUNI 1 6 EENMAAL ZILVER o sportief MBH Gerard Tebroke: dupe van wolkbreuk I De lichte vier met Emke, de Haarlemmer Povel (voorlaatste in de boot), Van der Kwast en Lycklama, die in Luzern een voortreffelijke indruk maakte. core van niet i 3 1 1 itson, ppell, 4 2 2 0 Quini Cor- kaart: Col- Cau- ossifi- (Gala- intho- i, On- ’anen- vsek), 3-2 1-0 1-2 1-2 4-2 3-2 3-3 1-4 AKEN. Voor de eerste maal in de historie van het internationale concours hippique in Aken heeft een amazone zon dag het hoofdnummer om de Grote Prijs gewonnen. De 34-jarige Britse Liz Edgar, een zuster van oud-wereldkampioen Da vid Broome, zegevierde voor 45.000 toe schouwers met het paard Forever in de tweede barrage. Grootheden als Gerd Wiltfang, Harvey Smith. Eddie Macken en Paul Schockemöhle waren haar de laatste jaren voorafgegaan. De eerste prijs bedroeg 12.000 mark. Liz Edgar, die onlangs ook de Grote Prijs van Hickstead won (vóór de jonge Nederlander Rob Ehrens), had zich na twee loodzware manches met nog vijf anderen voor de eerste barrage geplaatst door zonder fouten te blijven. Slechts één concurrent viel vervolgens af: de Frans man Gilles Bertrand de Balanda die met Galoubet één springfout maakte. In de tweede barrage werd direct op tijd gere den. Liz Edgar bleef niet alleen opnieuw zonder fouten, maar was ook bijna vier seconden sneller dan haar landgenoot John Whitaker met Ryans Son. Ook de Spanjaard Alfonso Segovia bleef met Agamemnon vrij verrassend opnieuw foutloos, maar zijn tijd van 51,6 seconden drukte hem naar de derde plaats. De Zwitser Walter Gabathuler (vier strafpun- ten) werd met Harley vierde, vóór de Westduitser Peter Luther met Livius (acht strafpunten). wald, hoofd van de medische commissie van de FISA, in Luzern de uitspraak ontlokte: „Naar mijn mening is het mis dadig dit soort drugs aan een vrouw toe te dienen”. Daniël Willems sprint in Wettingen naar zijn volgende etappe-zege in de Ronde van Zwitserland. Toch werd de KNAU met betrekking tot Moskou weinig wijzer, al is het wel duide lijk dat vrijdag het NOC een aanvullend lijstje krijgt met drie namen. De in ver band met een blessure niet in Winterthur springende Edine van Heezik, die maar 3 cm van de limiet van 6.60 meter afzit, de Zeeuwse Els Vader, die wel in Zwitser land was en daar overtuigend de 100 en 200 meter won in door wind tegengewerk te tijden van 11,59 en 23,44 sec. en.... toch Gerard Tebroke. „Al moet ik voor Bram Leeuwenhoek door de knieën”, aldus KNAU’s trainings- coördinator Bob Boverman, die echter beseft dat deze voordracht heel moeilijk te realiseren zal zijn na de, qua tijd (28.27,17) matige 10 km van Tebroke, die echter het grootste slachtoffer werd van de plotselinge weersveranderingen. „We hopen voor Gerard uitstel te krij gen, zodat hij over twee weken na wat uitgerust te zijn, in Stockholm nog een „tien” kan lopen”, zegt Boverman. De acht kleine atletieklanden verenigd in de z.g. Westathletic hebben in Winter thur besloten tot de instelling van open kampioenschappen voor dames en heren. Van kleine atletieklanden. De eerste titel strijd zal in 1981 in Zwitserland worden gehouden. Klassement: 1. Willems 20 uur 45 min. 52 sec., 2. Zoetemelk op 0.47, 3. Thurau op 1.36, 4. Beccia op 1.38, 5. De Rooy op 1.45. Klassering Overigens zit de KNAU nog steeds met de definitieve invulling van de namen van de 4x400 m-ploeg in de maag. Westbroek greep zijn kans dankbaar nu de duidelijk overwerkte zijn 200 meter was zwak en in de 4x100 m-estafette was de Arnhem mer zo ongelukkig in de wissel met Heer- énveen Henk Brouwer afzijdig bleef. Nog een al voor Moskou aangewezen atlete kwam in actie, Sylvia Barlag. De Amsterdamse vijfkampster draaide een imposant driekampje met winst op hoog, 1.87 meter en weer persoonlijk record, winst op verspringen 6.26 meter en een tweede plaats op de horden in 13,91 sec. overige Nederlanders: 16. Pronk op 3.39. 24. Knetemann op 7.42, 25. Schipper op 11.06, 27. Wijnands op 12.48, 29. Van Peer op 16.22, 32. Nieuwdorp op 22.10, 49. Lammertink op 39.48, 50. Zijerveld op 39.52, 62. Van Tilborg op 55.19, 63. Van Dongen op 56.06. 65. Havik op 56.59. (Van onze sportredactie) MAREN-KESSEL Drie dagen voor het Nederlands Olympisch Comité zich moet uitspreken over de wielerafvaardi- ging naar Moskou, zijn de KNWU-offici- als en hun geselecteerden geconfronteerd met onaangename verrassingen. Ten eer ste eindigde in het Brabantse Maren- Kessel bij de grote test voor de 100 km ploegentijdrit, de A-ploeg achter de B- ploeg. Ten tweede deed de bij die wed strijd aanwezige chef d’equipe van het NOC, Bram Leeuwenhoek, moeilijk over de voordracht van de baanrenners. Het feit dat de A-ploeg (Johnny Broers, Adri van der Poel, Henk Mutsaars, Jac ques Hanegraaf) het moest afleggen tegen het B-gedeelte van de selectie (Egbert Koersen, Guus Bierings, Gerard Veld- scholten. Theo Hogervorst). was een pijn lijke surprise die bondscoach Rini Wagt- mans behendig opving. „De ene bonds- ploeg heeft de andere verslagen”, rede neerde hij. „De aanduidingen A en B hadden wat mij betreft niets te maken met sterkte of voorkeur met betrekking tot de Olympische Spelen. De selectiegroep is voor deze gelegenheid gewoon gesplitst, meer niet”. door Frans Fedor den Hertog heeft zondag in het Belgische Kotem aan de Maas een weg wedstrijd voor beroepsrenners over 140 kilometer gewonnen. Giuseppe Saronni, winnaar van ze ven etappes in de Ronde van Italië, blijft winnen. In Castelfranco-di-Sotto zegevierde hij in het Italiaanse azencri terium over honderd kilometer. In de eindsprint versloeg Saronni zijn land genoten Barone, Contini, Morandi en Battaglin. De Belg Scheers eindigde met vijf se conden achterstand op de tweede plaats voor zijn landgenoot De Nul. Die vernedering bleef de A-ploeg dus bespaard en dat er tenslotte een derde plaats uitrolde, was meer de verdienste van de persoonlijke kwaliteiten van Jac ques Hanegraaf dan het resultaat van collectieve macht. „Ik ben onder de in druk gekomen van wat Hanegraaf in zijn eentje opknapte”, zei Bram Leeuwen hoek. En Rini Wagtmans: „Zonder Hane graaf zou deze ploeg een minuut of twee meer hebben verloren”. De grote tik, kreeg de A-ploeg rond de 70e kilometer, waarna de vanaf het begin leidende Oostduitsers (een tweede keus van de olympische selectiegroep) verder uitliepen en de Nederlandse B-ploeg de tweede plaats overnam. „Wielrennen”, aldus Bram Leeuwen hoek over wat er zich in Maren-Kessel afspeelde, „is voor ons steeds een van de moeilijkste sporten om te beoordelen van wege factoren die bij het maken van een kansenberekening niet inpasbaar zijn”. Wat dat betreft, bleek in Maren-Kessel dat Leeuwenhoek wél een lijn vond om de voordracht van de baanploeg te beoorde len en dat nieuws was voor de KNWU weinig opwekkend. „Het zal een erg zorge lijke discussie worden”, aldus Leeuwen hoek over het sturen van baanrenners naar Moskou. „De achtervolgingsploeg heeft een ma tig programma afgewerkt, voornamelijk op de baan van Ahoy zonder goede buiten landse tegenstand. We moeten dus louter gaan oordelen op tijden en die zijn niet indrukwekkend. De uitzending van Lau Veldt voor de sprint is gezien de resulta- tenlijst eveneens een moeilijk geval”. PETER HEERKENS De uitslag van de 100 km tijdrit in Maren- Kessel is: 1. Oost-Duitsland 100 km in 2.17.46; 2. Nederland B 2.18.07; 3. Nederland A 2.19.06; 4. Denemarken A 2.20.42; 5. Italië 2.22.39; 6. Zwit serland 2.22.40. PARIJS. De FOCA (vereniging voor formule 1-constructeurs) lijkt op voor hand het gevecht met de FISA (internati onale autosportfederatie) om de machts positie binnen de formule 1-wereld te verliezen. ijnste- (Nan- rkhof, chof. (Mat- Kaltz, imme- Allofs sp 1-3 2-3. iwers: id) en t de :oor- kon de Qui- e hij erde inde s op ■aar- cun- t de zier- i, in ft af de »nd: dan Mille- T Ey- Van 5. Pa- !-l, 63. (Eng). V.-W- ?arra- isensi ui. i 1-0. Toe- 1 Tar- Het gaat om Valantina Semenova, die in 1979 deel uitmaakte van de vier met stuurvrouwe die wereldkampioen werd, en Sergei Posdejev, lid van de vier zon der stuurman. Bij beiden werden in de urine sporen van retaboline gevonden. Een middel dat de Zwitser Hans Ho- De onthulling van het dopingschan- daal geeft tevens enige opheldering over de tot op dat ogenblik mysterieuze ab sentie. van de Russische roeiploeg bij de Rotsee-regatta. De boten waren dagen eerder gearriveerd, maar van de roeiers en roeisters uit de Sovjet-Unie viel geen spoor in de Zwitserse plaats te beken nen. Daarmee daalde het evenement in sportieve waarde. Kort voordat de FISA de straffen bekend maakte, zei een offi cial uit de Sovjet-Unie dat de afwezig heid van zijn landgenoten te wijten was aan de zeer slechte weersomstandighe den in de Kaukasus, alwaar het trai ningskamp gevestigd is. LUZERN, (ANP). Tijdens de interna tionale Rotseeregatta te Luzern heeft de Nederlandse roei-équipe licht teleurge steld. Alleen de dames dubbelvier Com- paan, Hellemans, Donkervoort en Meeu- wisse wist de finale te halen. Daarin wonnen zij op grootse wijze een zilveren medaille vlak achter de regerende we reldkampioenen uit Oost-Duitsland maar vóór Amerika, Polen, Hongarije en Canada. De basis voor deze overwinning werd al tijdens de start gelegd. Als een komeet schoten zij weg en beten zij zich vast in de favoriete DDR ploeg. De ploeg roeide met een invalster, reserve Nelleke Donkervoort, omdat haar zusje Ineke door een virus-infektie buitenspel gezet was. Gevoelens van solidariteit onder de cou reurs moeten wijken voor zakelijke belan gen. Van de veertien door de FISA ge schorste rijders, die aanvankelijk weiger den een opgelegde boete niet te betalen, hebben er inmiddels al acht het bedrag aan de FISA overgemaakt. De Fransen Jean-Pierre Jaussaud en Jean Rondeau hebben met een eigenge- bouwde Rondeau I.T.T. zondag de 28ste 24-uursrace van Le Mans gewonnen. Zes uur voor het einde namen zfl de leiding. I JOHAN HEIN De 24-jarige Willems was tot nu toe de beste sprinter en de beste tijdrijder. Het Ronde van Zwitserland-record van zijn landgenoot Roger de Vlaeminck (vijf ritzeges in 1975) heeft hij inmiddels geëvenaard. Er volgen nog vijf dagen en zeven etappes. Na vijf ritten heeft Willems, die in het afgelopen weekeinde alle drie de etap pes op zijn naam schreef, 47 seconden voorsprong op Zoetemelk. Hij dankt de ze voorsprong aan zijn zege in de indivi duele tijdrit van gisteren, waarin hij Zoetemelk, die als tweede eindigde op 46 seconden achterstand zette. Erik de Bruin uit Gorinchem vestigde zaterdag tijdens internationale jeugd-atle- tiekwedstrijden in Remscheid (West- Duitsland) een Nederlands jeugdrecord kogelstoten (6 kg). De Bruin stootte de kogel 18.13 meter ver. LUZERN/KEULEN (ANP). Vijf we ken voor het begin van de Olympische Zomerspelen in Moskou zijn twee voor aanstaande leden van de Russische roeiploeg geschorst voor anderhalf jaar, tot begin 1982. Het duo werd door het medisch sportinstituut van Keulen betrapt op het gebruik van anabole ste- roiden. Het onderzoek werd uitgevoerd na de internationale regatta van Mann heim op 26 april. De FISA, internatio nale roeifederatie, ging onmiddellijk over tot strafmaatregelen en schorste de Russen voor achttien maanden. De Westduitse wielrenner Dietrich Thurau heeft positief gereageerd op de dopingcontrole na afloop van de eerste etappe van de Ronde van Romandië. Omdat er in deze zaak procedurefouten zijn gemaakt werd Thurau niet gestraft voor deze overtreding. De Duitse bond heeft hem een ernstige waarschuwing gegeven. Bij de wedstrijden om de nationale jeugdkampioenschappen Meerkamp in Zwolle zorgde Marjan Goedhart van AAV '36 bij de meisjes-a met een totaal van 4002 punten voor een nieuw Nederlands jeugd record. (Van onze sportredactie) BASEL. De Belg Daniël Willems, plotseling in vorm gekomen na een enigszins teleurstellend voorseizoen, is in de Ronde van Zwitserland hard op weg naar de recordboeken. In de eerste vijf etappes, de proloog meegerekend, kwam hij tot het maximale aantal overwinningen. Darragh. Paul Schockemöhle won de Prijs van het Casino, een concours dat met twee paarden gereden werd. Halver wege het parcours stapt de ruiter over op een tweede paard. De Duitser won pas in de tweede barrage. Piet Raymakers maakte in het normale parcours één sprinfout en eindigde op de met twaalf collega’s gedeelde derde plaats. BERNHAUSEN. De Westduitser Guido Kratschmer heeft bij atletiekwed strijden in Bernhausen (bij Stuttgart) een nieuw wereldrecord voor de tienkamp gevestigd. De 26-jarige specialist in veelzijdigheid kwam uit op 8649 punten. Het blijkt voor Amerikaanse atleten toch mogelijk te zijn deel te nemen aan de Olympische Spelen in Moskou. Bill Rea, een Amerikaanse verspringer, wiens per soonlijk record op 8.10 meter staat, zal voor Oostenrijk in Moskou uitkomen. Rea bezit zowel de Oostenrijke als de Ameri kaanse nationaliteit. De 19-jarige sprinter Stan Floyd heeft zaterdag op de eerste finaledag van de Amerikaanse atletiekkampioenschappen beslag gelegd op de eerste plaats van het algemeen kampioenschap op de 100 meter. Het slotweekeinde van de Midi Libre bracht geen wijzigingen meer in het algemeen klassement, zoals dat donder dag werd opgemaakt na afloop van de zwaarste bergetappe. De Fransman Je- an-René Bernaudeau, de voornaamste helper van Bernard Hinault, die zelf niet startte, behaalde zijn eerste overwinning in een etappewedstrijd als beroepsrenner voor de Portugese vete raan Joaquim Agostinho en de Neder landse belofte Johan van de Velde. De twee zonder stuurvrouw, Joke Dier- dorp en Jaqueline Stefels, stelde zwaar teleur door op beide dagen vijfde te wor den achter de Oostduitsers, Amerikanen, de Polen en de Canadezen. Moeizaam roeiend kwamen zij gisteren tot de relatief toch redelijke tijd van 3.31.50 Skiffeuze Hette Borias kon op zaterdag wel de finale bereiken en werd daarin zesde. In de voorwedstrijd van de zon dagse finale stopte zij na 500 meter en gaf op. Wat hiervoor de oorzaak is geweest is onbekend. De Utrechtse skiffeuze heeft vorig jaar het brons gewonnen in Bied en leek alleen maar haar vorm van 1979 te hoeven bewijzen. Het probleem is alleen dat zij nog geen redelijke resultaten heeft laten zien. In Essen, de eerste selectiewed strijd voor Moskou, kwam zij zelfs niet aan de start. De vier met stuurvrouw Nereus-Orca- Phocas (de oorspronkelijke „dissidente” vier) kwam op beide dagen wel in de finale, maar werd zaterdag zesde en zon dag vijfde. De KNRB wil voor de uitzen ding naar Moskou aan het NOC voordra gen de vier met stuurvrouw en de dubbel vier. Het al of niet voordragen van de skiffeuze Borias is nog dubieus. De dames twee zonder stuurvrouw heeft het roeibondbestuur meegedeeld af te zien van deelneming aan de Olympi sche Spelen in Moskou. De heren vier zonder stuurman bestaande uit Boeve, Oosterloo, Van der Vliet en de Waard, miste op zaterdag en zondag de finale door het met tiende van seconden af te leggen tegen hun buitenlandse tegenstan ders. In de zondagse kleine finale gingen zij wel als eerste over de streep, hetgeen een zevende plaats in de totaalklassering in hield. De dubbelvier, Vervoort, Vervoort, Florijn en Scheffers, haalde de finale ronden op beide dagen niet. Ook zij won nen gistermiddag de kleine finale. Opval lend sterk was het roeien van de Utrechtse outsiders Abelsma-Dam. Zij haalden als enige Nederlandse ploeg wel de finale en werden uiteindelijk zesde. De KNRB draagt de dubbelvier zonder stuurman en de vier zonder stuurman voor uitzending haar de OS aan het NOC voor, terwijl een eventuele voordracht van de twee zonder stuurman ter discussie staat, omdat hier bij afgegaan moet worden op de presta ties van een enkele wedstrijd, te weten de Rotseeregatta. Negentien juni maakt het Nederlands Olympisch Comité de definitieve Olympi sche roei-équipe bekend. In Luzern werd bekend gemaakt dat leden van de Russi sche dames- en heren-roei-équipe positief waren bevonden op het gebruik van ana bole sterioden. Cemenava uit de gouden dames vier met stuurvrouw en Posdeev uit de vier zonder stuurman hebben tot 31 december 1981 een startverbod opgelegd gekregen. De resultaten van de ploegen waarin zij zaten zijn geschrapt uit de klassementen. Het bestuur van de FISA (de overkoepelende roei-organisatie) heeft geëist dat de Russische roeibond de ver antwoordelijke begeleiders straft. De Russen verschenen niet aan de start in Luzern, hoewel de boten al in Luzern waren gearriveerd. De lichte vier zonder stuurman (tot een gewicht van 70,5 kg) Povel, Van der Kwast, Emke en Lycklema maakte een voortreffelijk indruk door gevieren het licht-vierenveld aan te vegen. Oostblok landen zijn in deze race van de lichte vieren zonder-race niet aan de start ver schenen. Eindklassement: 1. Bernaudeau (Fra) 20 uur 27 min. 57 sec.. 2. Agostinho (Por) op 12 sec., 3. Van de Velde op 34 sec., 4. Linard (Fra) op 1 min. 1 sec., 5. Kuiper (Ned) op 1 min. 5 sec.. 9. Lubberding (Ned) op 4 min. 30 sec., 29. Ooster- bosch (Ned) op 17 min. 20 sec., 32. Raas op 18 min. 55 sec., 34. Van Vliet (Ned) op 19 min. 9 sec. Na de eerste manche waren Henk Noo- ren met Opstalan (vier strafpunten) en Gerd Meier met Casimit (acht) afgeval len. Rob Ehrens mocht met Koh-i-Noor ondanks vier strafpunten terugkomen, evenals Johan Heins met Argonaut Z en Piet Raymakers met Isocratus S, die bei den foutloos waren rondgekomen. Een barrage zat er voor het overgebleven drietal niet in. Zowel Ehrens, Heins als nationaal kampioen Raymakers moesten vier strafpunten incasseren. Door een iets betere totaaltijd werd Heins als tien de de beste Nederlander, één plaats vóór Raymakers. Ehrens klasseerde zich als dertiende. Een prima prestatie leverde dressuura- mazone Francis van Rooy zaterdag door met Ivar vierde te worden in de grote dressuurprijs. Gerd Meier eindigde in een springconcours, dat op tijd gereden werd, als vierde. Winnaar werd de Ier Paul (Van onze sportredactie) WINTERHUR Op enkele tientallen minuten na was het de afgelopen dagen kurkdroog in Winterhur. Uitgerekend gistermiddag kwam het tijdens de 10 km- race van Gerard Tebroke tot een kleine wolkbreuk. Uitgerekend de atleet die de KNAU zo graag tijdens de West Athletics had willen bijschrijven op de Moskou lijst, de al jaren door blessures achter volgde nationaal recordhouder op de 5 en 10 kilometer, werd de dupe van de plotse ling opstekende storm, waardoor deze internationale achtlandenontmoeting toch niet datgene opleverde waarop men in het Nederlandse kamp had gehoopt, namelijk nieuwe limiettijden. Goed, er was dan de sterke eindzege van de Nederlandse dames in het algemeen klassement, dit via maar liefst vier eerste en zes tweede plaatsen. Er was het sterke 400 m-record (52,38 sec.) van de Haagse Tilly Verhoef die na acht jaar afrekende met Trudy Ruths toptijd. Zoals er ook bij de heren een record op springen stond na de sterke 400 m-race van Koen Gijsbers, die maar op 0,01 sec. Schultings 46,11 sec. miste. ?v: Tijdens Olympia’s Ronde wees Wagt mans filosofie in een heel andere richting die daarom nu deed vermoeden dat het resultaat van Maren-Kessel ook voor hem een uiterst pijnlijke ervaring was. „Ik heb”, sprak Wagtmans een week of drie geleden, „die 100 km-ploeg compleet in mijn hoofd. Voor mij is het geen vraag meer wie naar Moskou moeten, maar het zou tegenover de leiding van de KNWU en het NOC niet correct zijn die namen nu, buiten het officiële overleg om, in de pu bliciteit te brengen”. Hoe Wagtmans na de gang van zaken in Maren-Kessel met de beschikbare gege vens gegoocheld heeft om dit weekeinde de definitieve voordracht aan het NOC te doen, bleef geheim. Pas dinsdag, wanneer het Olympisch Comité zich uitspreekt, zal bekend zijn welke vier renners Wagtmans samen gebracht heeft voor dit zware olympische nummer. Verwacht wordt dat dit kwartet voor de helft zal bestaan uit coureurs die zaterdag deel uit maakten van de als B geboekte ploeg die voor deze gelegenheid gecoached werd KNWU-technisch coördinator Mahn. Het viertal draaide zo goed, dat ze zelfs de Oostduitsers van de overwinning zou hebben gehouden wanneer er niet een valpartij (na vijf kilometer al) was ge weest. In een bocht ging Koersen onderuit en reed Veldscholten in zijn wiel, wat al met al twee minuten tijdverlies bete kende. De Oostduitsers (die een sterk zich op de Olympische Spelen voorbereidend internationaal deelnemersveld van Bel gen, Italianen, Zwitsers en Denen aan voerden) wonnen met een verschil van 21 seconden, wat de renners van dt^B-ploeg de zekerheid gaf dat zij zondér^fegenslag op de eerste plaats wareï¥^ekomen. Tebroke zelf rekende in Winterhur ze kerheidshalve maar af met de Belg Hagel- steens die hem onlangs in Parijs nog op 13 sec. zette. Meer was niet mogelijk. Weinig nieuws dus van het olympisch front, want Els Vader, die in estafette- verband veel indruk maakte, zou sowieso zijn voorgedragen en als het wat vroeger in het seizoen was geweest de spil had kunnen zijn van zelfs een olympische estafetteploeg. Het dameskwartet Derby- Verhoef-Henzen-Vader verraste name lijk aangenaam met 44,80 sec. Geen nieuwe kandidaten dus, maar wel een bevestiging van de kwaliteiten van de al aangewezen toppers. Zo maakte Harry Schulting na 49,33 sec. op de horden (beste nationale seizoenprestatie) veel indruk op de vier keer 400 meter. Tot op de finish leek hij de Belg Fons Brydenbach, die zaterdag met 45,15 sec. de op een na beste wereldprestatie had gescoord, te kunnen opvangen. Het lukte net niet. Maar de tijd van het kwartet Westbroek (fraaie ope ning in 46.8), Klarenbeek. Gijsbers en Schulting was een sterke 3.05,51. Opnieuw pech voor Tebroke

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 15