I politienieuws I college over prioriteitenlijst Raadsfracties in conflict met Aanleg kabeltelevisie in Velsen binnen twee jaar medische verzorging in het weekeinde jen 't ijmondnieuws "g w Werkschema nu bekend T WERVING VERLOOPT BOVEN ALLE VERWACHTINGEN It RAADSVERGADERING UITGESTELD TOT NA ZOMERRECES Politie beter bereikbaar Uitbreiding voor clubgebouw ODIN w Aankomst deelnemers aan Avondvierdaagse Geen spreekuur 4 5 1980 IJMOND VRIJDAG 20 JUNI I r «1 y 1 I IJMOND. De werving van Engelse werknemers door Hoogovens verloopt aanzienlijk beter dan de directie had verwacht. Er blijkt aan de overzijde van de Noordzee volop belangstelling te bestaan PROJECTEN METHODE diverse vakcommissies de door de porte- I i ■b den in eerste instantie ondergebracht in het woon oord Casa del Norte te Heerhugowaard. Heerenduinweg, sport- P.C. 'Wee.Tt- spoorlijn, Hoogovens wijt dit onder meer aan de toestand op de arbeids- 1 .00 - hierover uit te stellen tot na het zomer reces. ind) faillis- uwkar- l. Gis- mer in d meer j) rdigers n deze ennen- tsvoor- iriënte- beide aanwe- afslui- m, dat mende D wil le par- nstem- het er- ilijk is. ijn van rekken i geza- ;t door tel op bouw van de bestaande clubaccommoda- tie, die nu moet worden uitgebreid. B. en W. hebben aan de raad voorgesteld het recht van opstal uit te breiden voor een oppervlakte van bijna vijftig vierkante meter. door het college dit jaar met een nieuw systeem kwam. In de huidige methodiek bespraken de Wijkeroogstraat, W ij kerstraatweg, HEEMSKERK Artsen: Voor de groep artsen Bakker, Hazenberg, Kloek, Van Monsjou, Na ber, Schumacher. Van der Torre en Toutenhoofd wordt waargenomen als volgt: van vrijdagavond 20 uur tot zater dagavond 24 uur door J. Bakker, Bach- straat 7, Heemskerk, tel. 32484. Zondag van 00.00 tot 24.00 uur door A. J. M. Schumacher, Jhr. Geverslaan 21, Heemskerk, tel. 31402. Interkerkelijke Stichting voor Gezins verzorging in de IJmond. Van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur voor gezinsverzorging alsmede hulp aan be jaarden en langdurig zieken in ontmoe tingscentrum „De Nieuwe Slof’, Kerk straat 46, tel. 29195, Beverwijk. Voor dringende gevallen houden deze artsen spreekuren op zaterdag en zon dag van 10 tot 10.30 uur en van 17 tot 17.30 uur. l) ir van heeft Proef- itoffen missie proef, •s van i geïn- elden. aange- itoffen ns en Apotheek: Zie onder Beverwijk. Dierenambulance: Voor noodgevallen, van vrijdagavond 20 uur tot zondag avond 20 uur; algemeen alarmnummer 38295. Tandarts: Zie onder IJmuiden. Verloskundige: Zie onder Beverwijk. Wijkverpleging: Tel. 32644 of 32654. Kruisvereniging: Heemskerk, zaterdag, zondag J. Bulthuis, tel. 30729. Friese en) is igrijke bewo- oerde- deden cyleen g had >n gif- ;ren. i,90 .85 i,00 ,70 ,00 ,80 Bij de bespreking van de afzonderlijke projecten merkte A. Meyer (CPN) op dat er een'ton voor sociaal culturele activitei ten van de lijst is verdwenen terwijl de wethouder van welzijnszaken pertinent heeft toegexegd dat er voor de komende vijf jaar niet twee maar drie ton beschik baar zou zijn voor dit doel. Zij wneste overigens niet mee te doen aan het afwe gen van prioriteiten onder druk van de bezuinigingsmaatregelen. De overige partijen wenste meer infor matie over de verbouwing van het Velser- bad tot een zogenoemd tussentheater al vorens hierover een beslissing wordt ge nomen. Schiltmeijer (PvdA) ging onder meer in op het gemeentelij k-huis-aan- huis-blad. Hij verbaasde zich erover hoe een project dat van alle partijen een hoge prioriteit heeft gekregen op een kansloze plaats terecht komt op de uiteindelijke lijst. Hij haalde dit voorbeeld aan om aan te tonen doe de huidige methodiek gefaald heeft. (Van één onzer redacteuren) SANTPOORT. Inwoners van Sant poort die telefonisch contact op willen nemen met de meldkamer van de politie Velsen hoeven in het vervolg geen kenge tal meer te draaien. Zij kunnen alleen in geval van nood rechtstreeks bellen met het nummer 382992. Hoogovens vestigt hoop op Engelse werknemers Straattekenen. De Velsennoordse Akti- viteiten Kommissie (VAK) organiseert za terdag 21 juni van 14.00 tot 16.00 uur een straattekenwedstrijd op het Breesaperhof in Velsen-Noord. De kinderen met een leeftijd van 4 tot en met 12 jaar kunnen zich vanaf 14.00 uur aanmelden op het plein aan dit hofje. Tijdens het tekenen worden consumpties zoals ijsjes en pan- nekoeken uitgereikt. Bij slecht, weer wordt de straattekenwedstrijd steeds een week verschoven. 'i. r VELSEN. De gemeente Velsen heeft een voorlopig schema bekend ge maakt voor de aanleg van kabeltelevi sie in de gehele gemeente. Onvoorziene omstandigheden kunnen een wijziging brengen in dit schema. Achtereenvol gens komen Velsen-Noord, Velsen- Zuid, IJmuiden, Driehuis, Santpoort- Noord en Santpoort-Zuid aan de beurt en volgens het schema kunnen de werk zaamheden in augustus 1982 zijn afge rond. Twee jaren nadat in Velsen- Noord met de aanleg is begonnen. De methode die het college dit jaar hanteert, wijkt af van die in voorgaande jaren. In 1979 ontstond grote onvrede bij de fracties bij de prioriteitstelling. In dé afgelopen twee jaar is de samenstelling gebaseerd op een puntensysteem. Aan de hand van een gemiddelde van door de leden van de raadsfracties gegeven pun ten aan bepaalde projecten kwam de prio riteitenlijst tot stand. Voorkeuren werden niet gegeven op basis van meerderheids besluiten maar kwamen tot stand door gemiddelden. Dit wekte onvrede waar- Een luchtfoto van één van de grote Britse staalbedrijven. De angst voor massa-ontslagen als gevolg van reorganisaties is groot. Vandaar dat veel Engelsen het oog hoopvol op Hoogovens in IJmuiden richten. BEVERWIJK. Vanavond, vrijdag 20 juni, worden in Beverwijk en Wijk aan Zee de deelnemers aan de avondvierdaag se ingehaald. Op de derde avond waren er ondanks de vrij harde wind geen uitvallers, zodat er vanavond in Beverwijk zo’n tweeduizend deelnemers aan de start worden verwacht en in Wijk aan Zee tweehonderdvijftig. In de badplaats nemen onder meer twintig Vietnamezen en verscheidene bewoners van de tehuizen aldaar aan de vierdaagse deel. Vanuit de sporthal in Beverwijk ver trokken naast de individuele deelnemers achttien scholen en een aantal vereni gingen. Vanavond komen zowel de deelnemers uit Beverwijk als uit Wijk aan Zee bijeen op de markt om het laatste traject naar de sporthal gezamenlijk af te leggen onder begeleiding van vier drumbands en mu ziekkorpsen. De route is dan: Koning straat, Peperstraat, Jacob van Deventer- straat, Graaf Janstraat, Graaf Florislaan, Hendrik Nandéweg, Beyneslaan, Hoflan- derweg. Telefonische Hulpdienst De Wegwij zer: Van vrijdagavond 18 uur tot zon dagavond 18 uur te bereiken onder nummer 02207-11700. at 1 de ar CDA )e rege- ng van >mische an Aar- naar de ttenbal- i alsnog dt. aningse i grote en jaar en gul- jaar en n gele- luizend volgens „india- XVEBE irde op rie van Telex. De Beverwijkse politie heeft donderdag een 39-jarige Beverwijker aan gehouden, die bekende vorige week een telex gestolen te hebben in Amsterdam. De telex is eigendom van het ANP. Antenne. Woensdagnacht is een 27 MC-antenne gestolen uit een tuin aan de Ogteropstraat in Wijk aan Zee. De anten ne heeft een waarde van 159 gulden. Inbraak. Uit een houthandel aan de Hagelingerweg in Santpoort zijn in de nacht van woensdag op donderdag 64 "elektrische apparaten, bestemd voor doe- het-zelvers, ontvreemd. De totale waarde hiervan is niet bekend. De dader(s) ver- schafte(n) zich toegang tot de zaak door een ruit uit de voordeur te lichten. van 9 tot 10 uur in het wijkgebouw aan de Büllerlaan 10, tel. 35215, Beverwijk. Wijkverpleging: Voor weekenddienst bellen 02510-42884; van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmorgen 7 uur. Verloskundige: Zaterdag en zondag Mw. De Bie, Vondellaan 83, Beverwijk, tel. 32588. feuillehouder voorgestelde prioriteiten. Op basis hiervan stelde B. en W. een algemene prioriteitenlijst samen. Op vra gen van R schoondergang (Progressief Velsen) aan de hand van welke criteria de prioriteiten van de diverse commissies in elkaar zijn geschoven antwoordde burge meester Molendijk: „We hebben zoveel mogelijk de meerderheidsstandpunten van de vakcommissies als leidraad aange houden. Daarnaast speelden verschillen de subjectieve wegingsfactoren een rol zoals practische criteria, wensen die leef den en voorkeuren in voorgaand jaren”. Door interfractioneel overleg mogelijk te maken hoopt de burgemeester het voor naamste bezwaar van de fracties weg te halen. Bureau voor Levens- en Gezinsmoei lijkheden Kennemerland: Stumphius- straat 45, tel. 24000, Beverwijk. Telefo nische afspraken van maandag tot en met vrijdag. VELSEN-IJMUIDEN Artsen: Van zaterdag 10 tot zondag 24 uur kan men via de dokterstelefoon 1 91 00 vernemen tot welke dienstdoen de arts men zich dient te wenden. Vóór 10 uur raadplege men nog zijn eigen huisarts. Tandarts: Voor IJmuiden, Velsen en Driehuis alleen voor spoedgevallen op zaterdag en zondag van 17 tot 17.30 uur S. Jones, Luxemburglaan 525, Heems kerk, tel. 02510-37935. Apotheek: Voor IJmuiden, Velsen en Driehuis: Apotheek Kuijlman, Lange Nieuwstraat 403, IJmuiden, tel. 14204. Dierenarts: Via infórmatiedienst, tel. 023-313233.Bij spoedgevallen de eigen dierenarts raadplegen. Interkerkelijke Gezinsverzorging en bejaardenhulp. Velserduinweg 52, da gelijks van 9 tot 10 uur, tel. 02550-11830 en 22169. Hoofdkantoor: Zie Beverwijk. Sociaal Advies Bureau: Zie dagelijks agenda. Moeders voor Moeders. Contactadres: Mw. B. Tunteler-Siderius, Schumann- straat 7, Heemskerk, tel. 02510-33534. Stichting Samenwerkende Kruisver enigingen in IJmond. Inlichtingen over de weekenddienst wijkverpleging tel. 02550-19043. Spreekuren leidsters ge zinsverzorging: Maandag t/m vrijdag 9 tot 10 uur wijkgebouw Andromeda- straat 3, IJmuiden. Spreekuren leid sters bejaardenhulp en hulp aan chro nisch zieken: maandag t.m. vrijdag 9-10 uur in het Wijkgebouw aan de Andro- medastraat 1 te IJmuiden en Wijkge bouw Zeeweg '20 te IJmuiden. Deze adressen zijn bereikbaar onder het cen trale telefoonnummer 02550-19043. Algemene Hulpdienst Velsen. Maandag t/m vrijdag van 9 tot 11.30 uur. Tel. 02550-18888. Weekendhulp IJmond. Van vrijdagmid dag 5 uur tot maandagochtend 8 uur: tel. 023-256198. BEVERWIJK Artsen: Voor de groep artsen Bonarius, Fierstra, Hobster, Pemot, Plantinga, Reddingius, Rolink, Takken, Roelse en Visser wordt de dienst waargenomen van zaterdagmorgen 10 tot zondagmor gen 9 uur door R. H. Hobsfer, Dr. Schuitstraat 4, Beverwijk, tel. 23553. Voor dezelfde groep artsen wordt de dienst gedaan van zondagmorgen 9 uur tot maandagmorgen 8 uur C. Bonarius, Vondellaan 29, Beverwijk, tel. 23364. Tijdens het weekeinde houden deze art sen spreekuren voor dringende geval len op zaterdag en zondag van 16.00 tot 16.30 uur. Voor de groep artsen Guldemond- Swaab, Ten Harmsen van de Beek, Hommes, Kester, Vos en Zeijlmans wordt waargenomen tot zondag 24.00 uur door J. A. Hommes, Wingerd 5, Beverwijk, tel. 30047. Tot zaterdagmorgen in spoedgevallen de eigen huisarts waarschuwen. Apotheek: Voor de avond-, nacht-, en zondagdienst in de periode van vrijdag tot vrijdag 17.30 uur Apotheek Kroo- nenberg, Wijkerbaan 13, Beverwijk, tel. 30815. Dierenarts: Zaterdag, zondag J. v. Erp, Zaanweg 25, Wormerveer, tel. 075- 288193. Tandarts: Zie IJmuiden. Medisch Wetenschappelijk Consulta tiebureau voor Alcoholisme. Spreek uur elke vierde vrijdag van de maand van 19 tot 20 uur in gebouw voor Geeste lijke Volksgezondheid. Moensplein 10, (Van een onzer verslaggevers) VELSEN. Bijna alle fractieleden van de commisiie algemene zaken hebben hun onvrede uitgesproken over de wijze waarop het college van B. en W. de stand punten en voorkeuren van de politieke partijen heeft verwerkt in de prioritei tenstelling ten behoeve van deeerjaren- begroting. Aan de hand van de prioritei tenlijst wordt aangegeven welke projec ten voorkeur krijgen boven anderen. t)e heer ir. G. A. Schoonkind (WD) ver wees naar een eerder ingenomen stand punt waarin hij zijn twijfels uitsprak over de methode die het college hanteert bij het Samenstellen van de prioriteitenlijst. „Er is weinig anders meer mogelijk dan lijd zaam volgen in wat het college heeft voor gekookt”, aldus Schoonkind. Dit zou vol gens de WD-woordvoerder op zich ggen bezwaar zijn mits het college objectief de fractiestandpunten had verwerkt in de prioriteitenlijst. In de huidige samenstel ling hebben in de zienswijze van de WD- er subjectieve factoren van het college een te grote rol gespeeld. Ook de woordvoerders van de PvdA en het CDA waren van mening dat de politie ke standpunten ver zoek waren. De Boer (CDA): „Het lijkt er eerder op dat we thoeten opboksen tegen het college, dan dat we iers terugzien van de standpunten, van de fracties”. Evenals de socialist A. Schiltmeijer hechtte hij meer waarde aan de politieke afwegingen van de fracties dan het oordeel van de leden in de vak commissies. Voorzitter burgemeester P. J. Molendijk zegde de commissie toe dat er ruimte zal worden gemaakt ten behoeve van inter fractioneel overleg alsmede voor bespre kingen met de portefeuillehouders. Bovendien krijgen de fracties meer in formatie betreffende overwegingsfacto- ren van het college die hebben geleid tot de huidige samenstelling van de prioritei tenlijst. Burgemeester Molendijk wil deze ruimte creëren door de raadsvergadering Apotheek: Apotheek Klinkhamer, Ko ninginneweg 69, Haarlem, tel. 316528; Schoterbos Apotheek, Rijksstraatweg 19, Haarlem, tel. 250155. Telefonische Hulpdienst De Wegwijzer. Van vrijdagmiddag 14 uur tot zondag avond 18 uur te bereiken onder nummer 02207-11700. Stichting Samenwerkende Kruisver enigingen in de IJmond. Inlichtingen over weekenddiensten wijkverpleging 02550-19043, voor spreekuren zie onder Velsen-IJmuiden. SANTPOORT Artsen: Zaterdag en zondag H. Strik, Hoofdstraat 187, Santpoort-N., tel. 378510. Ongeveer twee weken vóór de aanleg krijgen de bewoners van, de betreffende panden de brochure „Centrale Antenne- Inrichting” in de bus en een week later kan men dan een medewerker van de firma DRK Elektrotechniek verwachten om de wensen te noteren. In het volgende schemd zijn de ge noemde straten de grenzen van de wij ken die in dé volgorde noord, oost, zuid, west zijn opgegeven. Velsen-Noord augustus 1980: Wenckebachstraat, Grote Hout- of Koningsweg, Noord- erlaan. September 1980: Wenckebachstraat, spoorlijn, Grote Hout- of Koningsweg nu reeds te kampen heeft met een groot woningtekort. Veel Engelsen komen voor onbepaalde tijd naar Nederland om eerst voldoende ervaring op te doen en daarna een definitief besluit te nemen over het wel of niet maken van de oversteek. Ondanks de komst van werknemers uit Engelahd blijft Hoog- De krakers die dit complex op 7 maart betrokken, hebben ovens volgens een woordvoerder al het mogelijke doen om toegezegd plaats te zullen maken voor de buitenlanders. Hoog- Nederlanders binnen de fabriekspoort te halen. De omvangrijke ovens acht het niet geheel uitgesloten dat een groot deel van het wervingscampagne van 1979 kostte alleen aan advertenties al 1,7 personeelstekort op den duur met Engelsen weggewerkt kan miljoen gulden. De resultaten blevemmager. worden. Getallen worden in IJmuiden echter niet genoemd, het Hoogovens wijt dit onder meer aan de toestand op de arbeids- wachten is op nieuwe resultaten van de wervingscampagne die markt in de IJmond waar de 50- tot 64-jarigen maar liefst 22,5% met name in Wales en Teesside gevoerd wordt. van de beroepsbevolking uitmaken. Om het aantal werknemers Al tijdens de discussies over het wel of niet aantrekken van 500 in de uitvoérende sfeer op peil te houden, moeten er jaarlijks 800 Joegoslaven richtte Hoogovens het oog op Engeland. De staalin- nieuwe arbeidskrachten geworven worden. Een aantal dat Hoog- dustrie daar maakt zeer zware tijden door en is hoognodig aan ovens tot op heden niet haalt. Het staalbedrijf hoopt verder meer een ingrijpende sanering toe. Duizenden ontslagen zijn daarvan vrouwen voor de produktiesector te kunnen werven. Het ministe- het gevolg. De animo onder de Engelsen om in IJmuiden te rie van sociale zaken en de vakbonden gaan hiermee akkoord, komen werken, is de afgelopen maanden flink toegenomen. In het woonoord Casa del Norte zullen naast Engelsen ook Inmiddels heeft Hoogovens ruim 60 Engelsen in dienst. Zij werknemers van bedrijven die werken aan de renovatie van verblijven in hotels en pensions te Wijk aan Zee en zullen kooksfabriek 1 ondergebracht worden. Om dit mogelijk te binnenkort naar het woonoord verhuizen. Vanaf begin juli zullen maken, moet in Heerhugowaard wel eerst een aantal voorzienin- er wekelijks nog eens 10 nieuwgeworven Engelsen naar Heerhu- gen getroffen worden. HEEMSKERK. In 1974 kreeg de Heemskerkse sportvereniging ODIN van de gemeente het recht van opstal voor de Stichting Samenwerkende Kruisver enigingen in de IJmond. Spreekuur leidsters gezinsverzorging, bejaarden hulp en hulp chronische zieken: maan dag t.m. vrijdag 9-10, Büllerlaan 10, Be verwijk, tel. 02510-35215. Stichting Blijf van m’n lijf: IJmond. tel. 02510-42627. Februari 1982: Santpoortsedreef, Pa- triciuslaan, Hagelingerweg, Kerke- rinklaan, Kerkweg, Burg, splantsoen, Valckenhoeflaan Maart 1982: Surinarhestraat, Hoofd straat, Rijksweg, Broekbergenlaan, Hagelingerweg April 1982: Kerkerinklaan, Hagelin gerweg, Broekbergenlaan, Huis ten Biltstraat, Vlugthovenstraat April 1982: Valckenhoeflaan, Burg. Weertsplantsoen, Kerkweg, Vlugtho venstraat, Middenduinerweg, Sant poortsedreef Mei 1982: Middenduinerweg, Vlugtho venstraat, Huis ten Biltstraat, Broek bergenlaan. Hoofdstraat, Van Beem- laan, Wüstelaan, Velserhooftlaan Santpoort-Zuid mei 1982: Brederooodseweg, spoorlijn, Anna van Saksenlaan Juni 1982: Anna van Saksenlaan, spoorlijn, Vinkenbaan, grens Bloe- mendaal Juni 1982: Olga van Götschlaan, Wüs telaan, spoorlijn Juni 1982: Vinkenbaan, Wüstelaan, V.d. Bergh v. Eysingaplantsoen, Van Dalenlaan, Rusburglaan, Duinlust- parkweg, grens Bloemendaal Augustus 1982: Rusburglaan, spoor lijn, grens Bloemendaal. September 1980: Duinvlietstraat, Wij keroogstraat, Meerweidenlaan, Stra- tingplantsoen September 1980: Stratingsplantsoen, Meerweidenweg, Wijkermeerweg, Grote Hout- of Koningsweg. Velsen-Zuid Oktober 1980: Rijksweg, Parkweg, ka naal, Oude Pontweg Oktober 1980: Stationsweg, Van Tuyll- weg, Verloren van Themaatlaan, Tolsduinerlaan, spoorlijn IJmuiden November 1980: IJmuiderstraatweg, De Noostraat, Zeeweg, Lange Nieuw straat, Velserduinweg.' Frans Naere- boustraat December 1980: De Noostraat, Stati onsweg, spoorlijn, Cederstraat, Zeeweg Januari 1981: Lange Nieuwstraat, Zee weg, Velserduinweg Februari 1981: Velserduinweg, Ceder straat, spoorlijn, Slingerduinlaan, Herenlaan, Heerenduinweg. Maart 1981: Oosterduinweg, Velser duinweg, Heerenduinweg, Merwede- straat, Marktplein. Maart 1981: IJmuiderstraatweg, Frans Naereboutstraat, Oosterduinweg. Evertsenstraat, Schoutenstraat. April 1981: Kennemerlaan, Markt plein, Lange Nieuwstraat, Moerberg- plantsoen. April 1981: Lange Nieuwstraat, Mer- wedestraat, Heerenduinweg, Gijzen- veltplantsoen. Mei 1981: Kennemerlaan, Moerberg- plantsoen, Planetenweg, Linnaeus- straat, Hevenkade. Mei 1981: Planetenweg, Gijzenvelt- VELSEN. Burgemeester P. J. Molen dijk en de wethouder voor ruimtelijke ordening K. W. Bijl zijn verhinderd op maandag 23 juni hun spreekuur te houden. gowaard afreizen om daar in Casa del Norte ondergebracht te worden. Het .is volgens een Hoogovens-woordvoerder niet uitgesloten dat op den duur ook familieleden de oversteek zullen maken. De VOOr een baan bij het IJmuidense staalbedrijf. Aan- Engelsen hebben, omdat zij ook deel uitmaken van de EEG, het vankelijk dacht Hoogovens deze zomer zo’n 50 recht zich met hun vrouw en kinderen in Nederland te vestigen, Engelsen in dienst te kunnen nemen, maar waar- Zjj zullen^dan wel buiten de^ IJmond belanden omdatjiit gebied schijnlijk worden dat er 100. De buitenlanders wor- plantsoen, velden. Juni 1981: Linnaeusstraat, Planeten- weg, Pleiadenplantsoen, Raafstraat, Dokweg (niet inbegrepen), Haven kade Juni 1981: Raafstraat, Pleiadenplant soen, Planetenweg, De Zandkuil, Ha zenvlak, Dokweg Juli 1981: sportvelden, Heerenduin weg, Kruisberglaan Augustus 1981: Dennekoplaan, De Ol men, Kleine Pan, Heerenduinweg, Keetberglaan September 1981: IJmuiderstraatweg, Schoutenstraat, Evertsenstraat, Ken nemerlaan, Julianakade September 1981: kanaal, Kon. Wilhel- minakade, Havenkade, Vissersha- venstraat, Keizer Wilhelmstraat, Kon. Emmastraat Oktober 1981: kanaal. Kon. Emma straat, Keizer Wilhelmstraat, Station splein, Bik en Arnoldkade. Driehuis Oktober 1981: Schoonenberg, Driehui- zerkerkweg, Van Lenneplaan, Jac. Catslaan, V.d. Vondellaan, Hooftlaan, Feithlaan, spoorlijn November 1981: Jac. Catslaan, Van Lenneplaan, L. v. Deyssellaan, V.d. Vondellaan December 1981: Feithlaan, P. C. Hooftlaan, V. d. Vondellaan. Wolff en Dekenlaan, spoorlijn Santpoort-Noord Januari 1982: Hagelingerweg, Kwe- kerslaan, Santpoortsedreef, Rijks weg, Hoofdstraat, Surinameweg, Ha gelingerweg, Patriciuslaan, Hagelin gerweg

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 5