V V c mazDa I zone-manager HEAO-er(BE) HOOGOVENS SOCIOTHERAPEUT (mnl.of vrl.) ozj/. HIP rv I O n PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT ■I ■■I L auto palace - de binckhorst b.v. Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV ZATERDAG 21 JUNI 1980 36 BON Mi Importeur van Mazda-automobielen voor Nederland. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdrukkerij behorende tot de VNU - Industriegroep BV. Ze vervaardigt niet alleen week- en maandbladen zoals Panorama, Avenue, Popfoto, maar ook RTV-bladen, reisgidsen, postordercatalogi, etc. Naast het diploma HEAO (BE) of daarmee gelijkwaardige opleiding of ervaring worden als eisen gesteld: analytisch vermogen; goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; goede contactuele eigenschappen; Naast een goede salariëring kent ons bedrijf secundaire arbeidsvoorwaarden die uitstekend te noemen zijn. Verantwoordelijk werk. Goeie sfeer. Gieten is een belangrijk onderdeel van het produktie- proces. De kwaliteit van ons produkt wordt hier mee bepaald. Bij zo’n gietactie is het dan ook alle hens aan dek. Van hoog tot laag: iedereen steekt de handen uit de mouwen. Gietploegen staan met voor niks bekend om hun goeie team geest. Wat zelfs op het voetbal veld en de bowlingbaan tot 'resultaten leidt Gietwerk is teamwerk. Het eigenlijke gietwerk bestaat uit snelle geconcentreerde acties waarbij andere stoffen (bijv, aluminium) aan het nog vloeibare staal worden toegevoegd Om zo de bestelde staalsoort te krijgen Het gaat hierbij om het juiste moment van actie. Na zo'n gezamenlijk optreden wordt er gas terug genomen. Tot de volgende lading. Zulke mannen zoeken wij. Mannen tot ongeveer 45 jaar. met of zonder beroepsopleiding. Met een stel handen die willen aanpakken en een collegiale instelling. Wij zorgen voor een gerichte vakopleiding in werk tijd. Er wordt gewerkt in 4-ploegen- dienst. U bent welkom. Benieuwd naar uw mogelijkheden bij ons. In dat Indien u voor bovenstaande funktie belang stelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer A. van den Berk, Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5,2031 BE Haarlem, tel. (023) 31 90 90, tst. 334, afd. Personeelszaken. die carrière wil maken. (Vc V en mo jan het mo Dit kla: leic stri tië Als gevolg van interne overplaatsing is een vacature vrijgekomen op onze bedrijfs economische afdeling. Voor deze afwisselende funktie zoeken wij een: Als assistent van de bedrijfscontroller werkt hij mee aan de volgende taken van deze afdeling: de totstandkoming van financieel-economische bedrijfsplannen zowel op korte als op lange termijn. Hieronder vallen o.a. jaarbegroting, prognose en meerjarenplan; het analyseren van afwijkingen tussen budget en werkelijkheid, met terugkoppe ling van de uitkomsten naar de budgethoofden, bedrijfseconomische ondersteuning van investeringsaanvragen en specifieke projecten Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern I In de staalfabrieken van Hoogovens wordt staal tot blokken en plakken gegoten. Dit om het verder te verwerken. Dat proces wordt in de hand gehouden door de bediemngs- mannen van de gietsectie. Zij werken samen met de kraan drijvers die het ruwe staal aanvoeren. Voor beide beroepen, bedieningsman en kraandrijver, hebben wij mensen nodig. Mannen van staal, dat zal duidelijk worden. Welke rol speelt de kraandrijver? Kraandrijver en gietploeg vormen een team dat elkaar blindelings weet te vinden. De kraandrijver verplaatst feil loos de gietpan met zo’n 300 ton vloeibaar staal erin. Uiterst nauwkeurig werk dat de nodige concentratie vraagt. Typisch een vak voor koele jongens die in hun eentje in hun airconditioned kraancabme de klus klarenv Overigens rouleren de kraan drijvers in de staalfabrieken over 16 kranen. Afwisseling genoeg. Bedieningsman of kraandrijver. Welke van de twee beroepen J lijkt u het aantrekkelijkst? Een kennismakingsbezoek aan de staalfabriek maakt u en ons wijzer. Voor beide functies geldt een beginsalaris van in elk geval f 32.600 bruto per jaar. Inclusief 'toeslagen. Daar komt nog bij 8% vakantiegeld en 2% aan het eind van het'jaar. geval leidt een telefoontje of de ingevulde bon tot een eerste kennismaking. Ons telefoon nummer: 02510-9 40 00. De bon kunt u in een envelop t zonder postzegel sturen naar: x Hoogovens, Antwoordnummer - 94000, 1970 WB IJmuiden. U kunt ook langskomen bij ons 3 Wervingscentrum, Wijcker- molen 202, Beverwijk (150 meter van 't station). Op werkdagen van 9 tot 4 uur en elke maandagavond van 7 tot 9 uur. i W X------ Waar het staal gegoten wordt, 5 naam voornamen adres postcode woonplaats geboortedatum teletoon I Ss jfc. Hoogovens in IJmuiden is een van de modernste staalbedrijven van Europa. In een keten van installaties (o.a. hoogovens, staalfabrieken en walserijen) wordt staal gemaakt, dat over de hele wereld wordt toegepast in de bouw en bij de fabricage van auto’s, schepen, huishoudelijke artikelen, blikjes, etc. Hoogovens maakt met het Duitse staalbedrijf Hoesch deel uit van het ESTEL-concern Ja, ik heb belangstelling voor het werk als n bedieningsman gietsectie kraandrijver staalfabriek Voor een goede vervulling van deze zeer zelfstandige en verantwoordelijke funktie denken wij aan iemand die be schikt over: minimaal middelbare opleiding verkoop gerichte commerciële instelling uitstekende kontaktuele eigenschappen, zowel in woord als geschrift ervaring in de autobranche. 05 05 B Car het ties de die H wor vel doo bod V in Pel ant bod De kern afha: van olie voor rings wore proc Ve velir dat j den en c moe: verh lastii zijn ting den naar uitbi de 1 ven voor In won van voor van echt voor pene zien De zijn Cans mini de E pren card kans voor miss De tië v ener den, een spor ener De olief van terui door de 5 vers: ning Vc een giek were inbe van verb van ge ir gent ontv stelt J* Inlichtingen worden telefonisch verstrekt onder nummer 023 - 37 99 00, toestel 233 of 335. Sc,hnftelijke sollicitaties kunt u, binnen twee weken na verschijningsdatum van deze advertentie, richten aan de Direktie van het Provinciaal Ziekenhuis, Post bus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. Zekerheid in de vorm van toekomstmogelijkheden heeft u, na een gedegen inwerkperiode, bij deze verantwoordelijke funktie zelf in de hand. Het spreekt vanzelf dat, gezien het gewicht van deze funktie, u primair kunt rekenen op: een overeenkomstig honorarium en gratifikatieregeling uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. opname in het bedrijfspensioenfonds een auto van de zaak. PSYCHOTHERAPEUTISCHE GEMEENSCHAP RIJNLAND Onderdeel van het psychiatrisch ziekenhuis Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt vanaf 25 jaar. Rijnland is een psychotherapeutische gemeenschap, onderverdeeld in drie units, met een totaal van ca. 80 patiënten. De drie units vormen samen een behandel- circuit. De patiëntengroep bestaat uit jong-volwassenen in de leeftijdscategorie van 20 tot 40 jaar. De taak van de sociotherapeut bestaat uit groeps gericht werken, met name het bewaken en bijsturen van het leefklimaat. Wij verwachten ook dat men meedenkt in het beleid van Rijnland. Wij werken tezamen in een multidisciplinair team. Opleiding: Verpleegkundige B, of opleiding Sociale Academie (HBO-IW); Ervaring met groepsbehandeling strekt tot aanbeveling; Bij HBO-IW is ervaring als sociotherapeut binnen een therapeutische gemeenschap noodzakelijk. Voor de diensten buiten de normale uren en werk dagen wordt een onregelmatigheidstoeslag betaald. Salaris is afhankelijk van leeftijd en opleiding. Uiteraard vertegenwoordigt hij in zijn rayon de importeur, waar hij tot taak heeft het adviseren, stimuleren en onder steunen van het dealercorps bij de verwezenlijking van het verkoopplan. gehuwd/ongehuwd x drukkerij- van VNU ge- is de teamgeest sterk. 'fy. Mazdas uit Japan kombineren kwaliteit, fraaie Europese vormgeving, volledige uitrusting en een modern technisch concept met een zeer uitgekiende prijs. Deze succesformule heeft geleid tot een steeds groeiende omzet, gepaard aan een zich gestaag uitbreidende dealerorganisatie. Voor onze verkoop-buitendienst zoeken wij voor Noord- Holland een VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle activiteiten bundeld Schriftelijke sollicitaties, welke uiteraard strikt vertrouwe lijk worden behandeld, kunt u richten aan de direktie van Auto Palace - De Binckhorst B. V„ Postbus 148, 2501 CC Den Haag I I

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 36