VERPLEEGKUNDIGEN voorde NACHTDIENST 0 DIREKTEUR m/v VERPLEEGKUNDIGEN BANKWERKERS LASSERS de rijksoverheid vraagt bocrhaauc haatlcta aktleve bezigheids therapeute) A pot bij de] lee dei V verpleegkundige (m/v) m.b.o.-i.w. (m/v) 8 8 9 verpleegkundige PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT Drukkerij Jos Mathot B.V. Afwerker/ snijder ASSISTENT(E) Boekdrukker Diaconessenhuis Heemstede ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER SEKRETARESSE J. G. NEUS BEHEER B.V. Aviquipo Holland B.V., Schiphol-Oost DE BEDRIJFS GEZONDHEIDSDIENST HAARLEM Aviquipo Holland B.V. stichting centrum st.bavo noordwijkerhout in de metaal? sP i| B.V. Grammoservice A^WO&z 24 ZATERDAG 5 19 8 0 programmeur (mni./vri.) F F Wij hebben plaats voor F en Het Maatschappelijk Advies* en Informatie Centrum te Haarlem De beloning is natuurlijk afhankelijk van de bekwaamheid. Bel eens, of kom even langs. a lid dra ien be< del dot do< laa zor no; hoi MACHINEFABRIEK EN KONSTRUKTIEBEDRIJF g de nfigj" bz c ons drc vie brc hof mariastichting VAN DE RAAD VAN BESTUUR o ai 4 A De afdeling Opname 1 van de sektor akute psychiatrie heeft een vakature voor een Standplaats: Haarlem. Sollicitaties inzenden vóór 26 juli 1980. vraagt op korte termijn een SS In ons modem geoutilleerd bedrijf vragen wij met spoed een ervaren I I Haarlem I -Si Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3512,- per maand. De functionaris moet na een inwerkperiode in staat zijn de secretaresse bij afwezigheid te vervangen. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mej. J. Brantenaar. Vereisten: mavodiploma en typediploma; accuratesse; leeftijd tussen 20 en 25 jaar. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM 07-48 Vereist: diploma HAVO met wiskunde, aangevuld met een opleiding informatica-verwerking op technisch-wetenschappelijk terrein; ervaring met informatieverwerkende apparatuur (rand). Bovengenoemd salaris is exclusief 8°/o vakantie- uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand (bij volledige dagtaak). Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-4883/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA ’s-Gravenhage. Functie-informatie; programmering en systeem analyse van voornamelijk toegepast wetenschap pelijke en technische werkzaamheden via één of meer probleemgerichte programmeertalen; testen van nieuwe programma's en systemen, controle, correctie en optimalisatie van geteste program ma’s; opstellen van bedieningsinstructies voor de operator; opstellen en bijhouden van programma- documentatie. voor het Ministerie van Economische Zaken t.b.v. de Rijks Geologische Dienst, Hoofdafdeling Diepe Ondergrond/Olie en Gas, Afdeling Automatisering Functie-eisen: - diploma van een erkende opleiding tot bezigheidstherapeutfe) - ervaring in het zelfstandig werken met psycho-geriatrische patiënten - het kunnen samenwerken in teamverband In ons Verpleeghuis en Reactiveringscentrum worden 100 somatische en 200 psycho geriatrische bewoners verzorgd. Op de afdeling psycho-geriatrie vragen wij op korte termijn een Informatie: Wilt u nadere inlichtingen over bovenstaande functie, belt u dan met Elles Krol-Teygeler, hoofd bezigheidstherapie, tel. 023-3391 55 Schrifteliike sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de heer J. J. Ie Feber. hoofd personeelszaken. Louis Pasteurstraat 9. 2035 RJ Haarlem. Geboden wordt: een salaris volgens geldende subsidieregeling: max. CRM-schaal 33 overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO-Wel- zijnswerk Schriftelijke sollicitaties zo spoedig mogelijk naar de Sollicitatiekommissie, adres: MAIC, Stationsplein 2, 2011 LR Haarlem Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de voorzitter van het bestuur, de heer J. van Koutrik, tel. 023-265341 (na 18.00 u.) of bij de huidige funktiona- ris, de heer W. van Riet, tel. 023-327860 De funktie omvat: het in samenwerking met bestuur en medewer kers zorg dragen voor de voorbereiding en uit voering van het beleid het onderhouden van externe kontakten het leiding geven aan de realisering van de funktie Advies en Informatie binnen de maat schappelijke dienstverlening in Haarlem en de regio het leveren van een bijdrage binnen de Landelij ke Vereniging MAIC, vooral ten aanzien van de funktieontwikkeling het deelnemen aan de dienstverlening Ons adres: Schiphol-Oost, Gebouw 105 (1 minuut lopen van het bussta tion) 18-20 jaar en woonachtig in de naaste omgeving van Schiphol. Ten behoeve van de polikliniek chirurgie vragen wij een full-time Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Mariastichting, afdeling personeelszaken, van Heythu ijzen weg 1, Postbus 1644, 2003 BR Haarlem. De werkzaamheden zullen voor namelijk bestaan uit het verlenen van spreekuurassistentie. De werktijden zijn van 08.00 - 16.45 uur. Aan de funktie zijn geen onregel matige diensten verbonden. In een persoonlijk gesprek gaan wij graag wat uitvoeriger in op de werkzaamheden van bovengenoemde functies. Sollicitaties zien wij graag tegemoet na telefonische afspraak. Wij zoeken voor onze afdeling neurologie/orthopedie (32 bedden) enthousiaste De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor telefonische informatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag wenden tot zr. L.A. de Haan, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 023 - 33 90 30, toestel 1106. met interesse voor deze beide specialismen. Er wordt op de afdeling gewerkt met aaneengesloten diensten. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs E R L Sniedt, Coördinator Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22. 2035 RC Haarlem Het St. Elisabeth’s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca 600 bedden Tot de taak behoren o.a.: administratieve werkzaamheden t.b.v. de vakantieregistratie en oproepdienst; het typen van verslagen, formulieren nota's e.d. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.21.52. Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort zoekt ten behoeve van Hoofdafdeling III kontakt met 1) E 7 C C Schriftelijke of mondelinge sollicitaties aan Vertegenwoordiger en importeur van vlieg- tulgtechnische materialen Tel. 020-453784 of 459131 Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de koördinator C. G. Callaars. toestel 2050. Salarisgrenzen: f 2097,60 - f 2761,14 bruto per maand, exclusief onregelmatigheids toeslag. rijksstraatweg 95 - 2024 db haarlem - telefoon 023-250558 Tevens vragen wij voor de afdeling binderij een 2 de on< op rijr me eer I Bij de afdeling Personeel en Organisatie kunnen wij binnenkort plaatsen een administratief assistent m/v Waarderweg 45 2031 BN Haarlem Tel. 023-319400 Op ons kleine drukke handelskan- toor is per uiterlijk 1 augustus a.s. plaats voor een D tie op lijk N Jua wik kan -B juli H van een -I hon me dit Ik ten ten -I de niet H de bed ten Ai zei pen lijk voor onze Heidelberger-degel, die tevens bereid is tot bedienen van onze offsetpers (GTO). Wij bieden hem een gevarieerd orderpakket en een aantrekkelijk salaris. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout I I Functie-informatie: - het met een collega begeleiden en stimuleren van activiteiten voor 60 bewoners van 2 psycho-geriatrische afdelingen - alle individuele en groepsactiviteiten, waaronder dans, muziek, koken, etc vinden plaats in een eigen therapie-ruimte - elke therapeut(e) is verantwoordelijk voor de activiteiten v»n 1 afdeling en werkt nauw samen met de desbetreffende afdeling KAPLANSTR.6 IJMUIDEN TEL.02550-19111 Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Handellaan 2, 2102 CW Heemstede, tel.023-319310. I vo< Wi< toil opi clo sta I hei 5 F- -j is een stichting die zich bezighoudt met het geven van advies en informatie aan individuele burgers, groepen en instellingen. Deze stichting is aangeslo ten bij de Landelijke Vereniging MAIC. neemt aktief deel aan de ontwikkeling van een stedelijk Informa tiecentrum in Haarlem. Als werkgebied geldt de regio Zuid-Kennemerland. De stichting heeft 9 be stuursleden en een team van 9 medewerkers (be roepskrachten, stagiaires en vrijwilligers). Bestuur en medewerkers van het MAIC zoeken wegens vertrek van de huidige funktionaris op korte termijn een '^4 Ml Van de funktionaris wordt verwacht: ruime kennis, ervaring, en belangstelling op het terrein van het welzijnswerk de werkzaamheden van het team te koördineren tenminste een opleiding op HBO-niveau die in het bezit zijn van een B-diploma. Diensttijden van 22.30 - 07.30 uur. Gedacht wordt aan een cyclus van 7 nachten dienst, 7 nachten vrij. Na aanstelling wordt de mogelijkheid geboden van een inwerkperiode door de dagdienst. Er zijn plaatsingsmogelijkheden op diverse afdelingen. Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer Van Stokkum, verpleegkundig manager, telefoon 023 - 37 99 00, toestel 498. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. Wij denken aan iemand met een opleiding op minimaal MAVO/HA- VO-niveau, die ons komt assisteren bij de orderbehandeling, binnen- en buitenlandse kontakten, correspon dentie, telefoon en telexbehande- ling, administratie, leveranties, etc. Belangrijk is een zakelijk gevoel, snel en akkuraat te kunnen werken, goede kennis van de Engelse taal en uitstekende typevaardigheid, goede kontaktuele eigenschappen, een flinke dosis eigen inzet, verantwoor delijkheidsgevoel en een grote mate van zelfstandigheid. Geboden wordt: een goed salaris 8,5% vakantietoeslag kerstgratificatie (1 maand) reiskostenvergoeding (openb. vervoer) 4 weken vakantie per jaar werktijden: maandag-vrijdag 8.30-17.00 uur R.K. ZIEKENHUIS HAARLEM Voor diverse functies zoeken wij enige magazijn medewerkers die geplaatst kunnen worden op verschillende afdelingen, zoals orderbehandeling, inpakaf- deling etc. etc. Wij zoeken flinke medewerkers die zich thuis voelen in een goede sfeer waar stevig wordt aangepakt, waar afwisseling is en waar werke lijk goede krachten verdere kansen hebben. Een korte werkweek (381/z uur), lang weekend (vrijdagmiddag vrij). Goede honorering afge stemd op prestaties, goede sociale voorzienin gen (pensioenfonds aanwezig) staan hier te genover. Interesse? Schrijf of bel naar: de heer Valkenburg (Telefoon 023-258521, postbus 6271 2001 HG Haarlem). met diploma B of een ervaren Taken: begeleiding van zowel groepen als de individuele patient participatie in behandelingsaspekten op multidisciplinair niveau participatie in de beleidsaspecten van de afdeling begeleiding van leerlingen in het kader van hun opleiding. De BGD Haarlem biedt gezondheidszorg aan inmiddels circa 16.000 werkne mers in de industrie, de bouw en de ziekenhuizen in de regio Kennemerland De aktiviteiten van de dienst betreffen onder andere: spreekuren (in de bedrijven), verzorgen van aannamekeuringen, verzuimbegeleiding, perio diek onderzoek oudere werknemers, onderzoek op de werkplek. Aan de dienst zijn bedrijfsartsen, verpleegkundige en een bedrijfshygiënist verbonden. Als gevolg van de snelle groei vraagt de BGD Haarlem thans met spoed een medewerkster. Zij zal de volledige verantwoordelijkheid hebben voor de administratie. Daarnaast zal zij worden belast met het notuleren van vergaderingen en met secretariële werkzaamheden ten behoeve van de directeur. Voor deze funktie vragen wij een vrouw die minimaal een Havo-opleiding heeft genoten. Daarnaast beschikt zij over een goede typevaardigheid. Haar leeftijd is niet ouder dan 25 jaar. Kandidaten in het bezit van het praktijkdiploma boekhouden of hiervoor studerende genieten de voorkeur. De BGD Haarlem biedt een afwisselende en interessante werkkring evenals een goede salariëring. Geïnteresseerden verzoeken wij hun sollicitatie te zenden aan de directeur van de BGD, de heer T. Lunshof, bedrijfsarts, Mollerusweg 2, 2031 BZ HAARLEM. Telefoon 023-319555 Opname 1 is een afdeling in ontwikkeling en start binnenkort met een reorganisatie. In het kader daarvan wordt van de kandidaat verwacht dat deze daarin een bijdrage zal leveren. L je C ik op bij het V E hai het tig we He I mo -Ik sta -Ja m’i ma hij I wa mo wa ach opi te pla Hel en En koe J in 1 -Kc ver J. G. Nelis Beheer B. V. is middels haar dochtermaatschappijen aktief op de gebieden utiliteits-, woning- en betonbouw, restaura tie en renovatie, grond-, weg- en waterbouw, asfalterings- en heiwerken. Wij hebben de funktie vakant van Voor deze vakature met een volledige dagtaak vragen wij een ervaren medewerkster met middelbare schoolopleiding, bij voor keur aangevuld met een sekretaresseopleiding, die in staat is het direktiearchief zorgvuldig te beheren, vergaderingen te notuleren en representatief weet op te treden. Sollicitaties gaarne telefonisch aanmelden bij mej. Ingrid Berg man, toestel 117. II service merchandisers voor I II grammofoonplaten en I 'JJ musicassettes I Spaarnedamseweg 410-414 II 'S'' 2022 EA Haarlem

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 24