[wielerkoersen s FEYENOORD WACHT OP GELD VAN TORINO Alberda achtste RCH stort Autocoureur overleden in vierde sportpuntig CROSSTITEL VOOR JOBE rs Thung en Van Min verslagen Knetemann Telstar tegen wint in Excelsior Boxmeer NORIT.^---’^" Viktor Kortsnoj speelt remise Wie nerveus is slaapt slechter! inning in een tegenvaller” Transfer Van de Korput nog niet rond de hand zou zijn. Alleen moet Feyen oord de centen nog binnen krijgen. Maar die worden binnenkort heus wel overgemaakt”. „Vertrek Tahamata LEO BEENHAKKER NOG ONZEKER OVER BEZETTING NEDERLANDERS MATIG IN „MELKHUISJE” g|j 15 19 8 0 DINSDAG 22 JULI SPORT 3 Van de Korput: ,,het komt wel goed". Ajax' aanwinst Piet Hamburg (rechts) tijdens de training in duel met Tcheu la Ling. JAN PREENEN Rolf Thung: al in eerste ronde gewipt. Box- 4aK (ADVERTENTIES) sland- slaviê >efen- Duits- echo- lulga- Juits- 3-2, 3 6 0 0 0 2 1 0 0 0 0 2 3 0 0 o o 1 2 2 1 1 Dat Feyenoord nauwelijks behoefte heeft aan de Italiaanse lires komt door dat de club vorig: seizoen „een enorm goed jaar” heeft beleefd. Stephan: „We hebben de miljoenenschuld uit het ver leden goeddeels kunnen wegpoetsen. Feyenoord is daar echter niet zo zeker van. „Zaterdag zouden vertegenwoordi gers van Torino op Schiphol aanko men”, aldus Stephan tijdens de traditio nele persdag van de Rotterdamse eredi- visionist, „maar op het laatste moment werd dat afgezegd. En de telex die ik zondag dan weer zou krijgen is ook al niet gekomen”. „De vervanger van Van de Korput hebben we bewust gekozen. Met Balkes- tein hebben we iemand gevonden die ook op een andere plek in het elftal kan voetballen. Dus als Michel blijft is er wat dat betreft niets aan de hand. En financi eel gezien is het gelukkig niet zo dat we zitten te wachten op het geld dat Torino voor hem moet betalen”. bezetten. Pogingen om na Lerby, Arnesen, Jensen en Ziegler een vijfde Deen aan te trekken zijn vooralsnog op niets uitgelo pen. Jesper Olsen, een 18-jarige linksbui ten, heeft laten weten dat hij op dit mo ment zijn studie wil laten prevaleren bo ven het voetbal en pas over een half jaar opnieuw met Ajax om de tafel wil gaan zitten. Als vervanger van Tahamata ko men nu in aanmerking Jensen en Bon- sink. Laatstgenoemde had zijn carrière willen vervolgen in Frankrijk. Na te licht want financieel gezien hebben we zelfs voor Europese begrippen enorm goed geboerd. Dat succes willen we prolon geren”. te zijn bevonden door Metz en Toulouse heeft Bonsink nu ook van Nancy een negatief antwoord gekregen. En misschien wel op een hoger peil. Vooral op links lijkt Feyenoord sterker geworden met de komst van Vermeu len. Hij zal waarschijnlijk op het mid denveld gaan spelen, achter Carlo de voor van Leeuw. Petursson verkast dan naar het centrum van de aanval, Peters zal naar rechts worden geschoven. Aanvallend zijn er dus geen problemen, verdedi gend kennen de Rotterdammers al wel een tegenslag. Jan van Deinsen staat voor twee A drie maanden buiten spel met een slepende knieblessure. Het kan het optimisme nauwelijks temperen. Jobe, negentien pas, is de jongste we reldkampioen in de geschiedenis van de motorcross. De pupil van de vijfvoudige wereldkampioen Roger de Coster had uit de beide manches slechts tien punten no dig om de titel te behalen. Zowel bij de junioren als senioren was Jobe reeds Bel gisch kampioen. Wie nerveus is verbruikt nutteloos te veel energie. Nerveuze mensen zijn dan ook vlugger uitgeput en kunnen zich moeilij- ker concentreren. Zij voelen zich vaak loom en lusteloos en kunnen daardoor ’s avonds slecht in slaap komen. Zij moe ten proberen weer de mxiige rust in hun leven te brengen. Valdispert kan hen daarbij helpen. Valdispert is een zuiver natuurprodukt uit de valeriaanwortel. Valdispert brengt u weer tot rust maar maakt niet loom of slaperig. Valdispert dragees zijn gemakkelijk in te nemen. Vraag nadrukkelijk Valdispert. Uitsluitend bij apotheker en drogist. Lees vooraf de gebruiksvoorschriften. De Brit Derek Hunt is winnaar gewor den van de vijfdaagse van Luik. De laatste etappe werd gewonnen door de Belg Ben ny van Brabant. Maarten de Vos bezette de vijfde plaats, Herman Winkel werd achtste. In de eindrangschikking was Ber ry Zoontjes de beste Nederlander. Hij eindigde als derde met een achterstand van 3.10 op winnaar Hunt. Kameroen heeft zich geplaatst voor de tweede ronde van het kwalificatietoernooi voor het wereldkampioenschap 1982 in Spanje. Kameroen deed dat in twee wed strijden ten koste van Malawi (1-1 en 3-0). Op het circuit van Zandvoort houdt de HSV De Kampioen dinsdag 12 augustus een interclubontmoeting met de nabuur- clubs in afwachting van de aankomst van de profronde van Nederland. De nieuwe lingen starten om 14.00 uur en alle overi gen tien minuten later. 50), 2. 3. Ta- panje- id: 1. 0-2, 3. 3-4, 5. 0-30. en: 1. Heil- 8, 44. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM. Feyenoord heeft nog altijd geen zekerheid of Michel van de Korput nu wel of niet in Italië gaat spelen. De transfer van de voorstopper naar Torino is nog altijd niet afgerond. Althans niet financieel, zo verklaarde directeur Peter Stephan gisteren tij dens de presentatie van zijn ploeg voor het seizoen 1980-1981. „Er heeft zich van die club nog niemand gemeld om die zaak af te maken", aldus Stephan. BOXMEER. Het Wielercomité Box meer heeft maandagavond de eer gehad Joop Zoetemelk en Hennie Kuiper, de nummers één en twee van de Ronde van Frankrijk, aan de start te zien van het profcriterium van Boxmeer, dat eindigde in een overwinning voor Gerrie Knete mann. Voor het vertrek huldigde de bur gemeester Hillenaar voor de ogen van bijna 40.000 toeschouwers zowel Zoete melk en zijn ploeggenoten als Kuiper. Hillenaar beëindigde zijn toespraak al dus: „Nederland heeft er een nieuw ex- port-artikel bij. Naast boter en kaas heb ben wij nu ook Zoetemelk.” Thamen 0-0-0-9-0-0-0-2= 11 RCH 0-0-0-2-0-0-0-0-0= 2 Leo Kaestner en Gert Krooder 8-1-7-7. Tot de vierde inning ging het met RCH zeer naar wens. Er werd goed en gecon centreerd gespeeld en niets wees op de aankomende catastrofe. In de vierde in ning echter veranderde de verdediging van racing van een gesloten geheel in een vergiet met reuze gaten. Dat resulteerde in negen punten voor Thamen, dat hierna natuurlijk op zijn gemak de wedstrijd kon uitspelen. RCH kwam in dezelfde slag- beurt nog wel tot 9-2 terug door toedoen van Remco van Buuren en Paul Drayer, maar meer zat er niet in. Al met al een zeer matige vertoning, waarbij mag worden opgemerkt dat het belang van deze wed strijd kennelijk niet bij alle spelers van RCH was doorgedrongen. Maar met RCH is het slecht kersen eten, omdat men dit seizoen al meerdere malen dieptepunten met hoogtepunten heeft afgewisseld. BUENOS AIRES (ANP). De eerste partij in de halve finale van het kandida tentoernooi voor het wereldkampioen schap schaken tussen Viktor Kortsnoj en Lev Poloegajevski is maandag na 41 zet ten in remise geëindigd. De tweekamp, die in Buenos Aires wordt gehouden, gaat over twaalf partijen met eventueel een verlenging van twee keer twee. Louk Sanders heeft het vierde satelliettoernooi, dat in Deventer werd gespeeld, gewonnen. In de finale, die wegens de langdurige regenval op zondag was verschoven naar maandag, versloeg de nationale kampioen de West- duitser Peter Holl met 6-2 6-3. De Haarlemse wielrenner Peter van der Knoop heeft aan twee koersen in België deelgenomen en bracht het beide keren tot een zesde plaats. In Waasmun ster maakte hij deel uit van een negen man sterke kopgroep, waarna hij ook in Dilbeek in de goede ontsnapping mee was in een vijfmans kopgroep, maar door een lekke band het contact verspeelde. In het begin van de strijd in Dilbeek was de Haarlemmer ook al gevallen. 52, 2. ednev thelyi 2060. ten, 2. 10, 2. uthke NEW BERLIN. De Belg Georges Jo be heeft het wereldkampioenschap mo torcross in de 250 cc-klasse behaald. In de wedstrijd om de Grote Prijs van de Ver enigde Staten, die in New Berlin in de staat New York werd gehouden, eindigde Jobe als tweede achter de Amerkikaan Kent Howerton. Beiden reden op een Suzuki, evenals Darrell Schultz uit de Verenigde Staten, die in New Berlin der de werd. De vierde plaats in de race om de grote prijs van de Verenigde Staten was voor de Nederlander Kees van der Ven op een maico. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. De Westduitse au tocoureur Hans Georg Burger is van morgen in het Amsterdamse Wilhel- minagasthuis overleden aan de gevol gen van het ongeluk van afgelopen zondag op het circuit van Zandvoort. ■bara p re- Ines Ned) ■bille Ines helle Ned) Ines 'bille Ford srste erie: irost Spa) Odl) Ijfde esde M) m Sov) rilov 1.60. ïrgg- nyar ivski 7. 4e 100 5we) ladi- Ned) >ltan :san- ladi- (Van onze honkbalmedewerker) UITHOORN. RCH Cementbouw is door een 11-2 nederlaag tegen Thamen in de degradatiezorgen geraakt. Als de honkbalclub er vanavond niet in slaagt de return te winnen, dan belandt ze zo goed als zeker onder de fatale streep. 0, Ni- k 0-3, (Roe) veede Derde Twee :-Unie ubbel veede rouw, serie: ■erste Ineke mans, veede serie: Oost- Van de vier Nederlanders, die recht streeks tot het hoofdtoernooi werden toe gelaten, sneuvelden de 28-jarige Paul van Min en Rolf Thung al in de openingspartij. De Rijswijker Van Min beleefde weinig plezier aan zijn „wild-card”, want zijn 24- jarige Australische opponent Dale Col lings overtroefde hem op alle onderdelen. Van Min maakte veel onnodige fouten en de gezette en zelfs al kalende Australiër hoefde daar alleen maar op te wachten. Binnen het uur was de zaak bekeken: 6-1, 6-3 voor Collings. Het enige dat Van Min als verliezer in de eerste ronde aan zijn partij overhield was 600 dollar. In de tweede partij van het hoofdtoernooi had de Amerikaan Steve Krulevitz geen kind aan de in Australië geboren maar nu in Oostenrijk wonende Cliff Letcher: 6-0, 6- 1. Krulevitz heeft al enkele jaren de Israe- De met wit spelende Kortsnoj plaatste in het middenspel een aanval op de dame- vleugel, maar Poloegajevski slaagde er in via een lopersruil het gevaar te bezweren en het spel te vereenvoudigen. De partij duurde vijf uur en twintig minuten. lische tennisnationaliteit en speelt ook Da- vis-cup wedstrijden voor dit land. In de vierde en laatste partij van het hoofdtoernooi verloor de 29-jarige Rolf Thung. Daarmee is het Nederlandse aan deel reeds gehalveerd. Thung kwam tegen nummer 88 van de wereld, de Fransman Christophe Roger-Vasselin, snelheid te kort en bovendien produceerde hij vele onnodige missers. Met name zijn back hand liet hem regelmatig in de steek. De eerste set ging vlot naar de Fransman (6- 2), doch in de tweede set kreeg de Hilver summer een 3-1 voorsprong. Toch moest hij de winst nog uit handen geven. Met 4-6 was het ook voor hem gebeurd. Kort tevoren had de Brit Buster Mot- tram in een zeer snelle partij de vrij onbekende Guillermo Aubone uit Argen tinië weggetikt (6-3, 6-0). WW? ging, waardoor er gemakkelijker te pra ten viel over Galjé”, aldus Beenhakker, die gisteren tijdens een persconferentie vaststelde dat hij in grote lijnen tevreden is over het aan- en verkoopbeleid van zijn club: „We hebben een spits, Hamberg, en we hebben een opvolger voor Krol in Ziegler. De enige tegenvaller is geweest het vertrek van Simon Tahamata naar Standaard Luik”. „Voor mij is dat een lelijke streep door de rekening geweest. Het bestuur heeft wel degelijk geprobeerd om hem te be houden maar dat is onmogelijk gebleken, omdat clubs in het buitenland gewoon meer geld op tafel kunnen leggen. Het lijkt er een beetje op dat we weer terug gaan naar de tijd van vóór het betaalde voetbal. De spelers worden eenvoudig te duur”. Door het wegvallen van Tahamata is nog onzeker, wie de linksbuitenplaats zal nars- pfner oerk- overt >alcs/ Wil- iauf- Ned), 470- >1), 2. Tre- (Jan- ibert Man- orgio 3ink- Poul ikker De tour-winnaar hield zich tijdens de wedstrijd vrij rustig. Hij beperkte zich tot het zwaaien naar het uitzinnige publiek en alleen in het begin van de wedstrijd de marreerde hij een keer. Met Hennie Stamsnijder ging hij op de vlucht om in de >5 <63- Sovjet- 1, ver- 4 (222- raziliê oep b: 104-67 >ep c: finale nd: 1. 161, 3. 0 136- Het Nederlandse tennisteam voor spe lers tot zestien jaar heeft zich niet gekwa lificeerd voor de eindronde van het toer nooi om de Jean Borotrabeker. De beslis sende wedstrijd tegen West-Duitsland ging met 1-3 verloren. tiende ronde te worden teruggepakt. Stamsnijder had er kennelijk zin in. Weer ontsnapte de in de dertiende etappe van de tour uitgevallen Twentenaar en hij kreeg Gerrie Knetemann in zijn wiel. Het tweetal bouwde een comfortabele voor- (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. Ajax heeft op dit moment nog altijd 31 contractspelers in dienst; zes meer dan het bestuur van de Amsterdamse club het vorige seizoen voor ogen stond. Toen merkte penningmeester Ton Brandsteder op dat zijn vereniging streefde naar een aantal van 25 professionals, omdat ook een club als Ajax diende te bezuinigen: „Aan de inkomens zelf kun je weinig doen. Een mogelijkheid is het inpassen van jongens uit de eigen kweek en het aantal spelers terug te brengen van 32 naar 25. Op die manier zou ongeveer 3,5 ton kunnen worden uitgespaard”. Brandsteder, die zijn activiteiten bin nenkort zal beëindigen en vrijwel zeker zal worden opgevolgd door Lou Bartels (een 45-jarige Amstelvener die op 28 au gustus tijdens de ledenraadsvergadering zal worden gekozen) heeft zijn wensen slechts gedeeltelijk in vervulling zien gaan. Weliswaar is aan vijf spelers van de eigen jeugd een contract aangeboden, maar daar staat tegenover dat een aantal spelers dat enkele maanden geleden kreeg te horen dat het mocht vertrekken, nog altijd actief is in De Meer: Zwambom, Meutstege, Bonsink en Jager. Van dit viertal heeft Peter Jager zelfs een verlaagd contract gekregen. De doel- verdediger gaat er dan ook van uit dat hij het komende seizoen elders zal spelen: Jk voel er na elf jaar Ajax niets voor om nog eens een jaar op de bank te gaan zitten. Desnoods ga ik dan maar naar een amateurclub". Jager is dan ook duidelijk „overbodig” geworden nu Ajax naast eerste keus Piet Schrijvers, Hans Galjé heeft overgeno men van FC Den Haag en Sjaak Storm niet is ingegaan op het verzoek van het bestuur om naar Den Haag over te stap pen. Trainer Leo Beenhakker: „Storm wil zijn jeugdopleiding per se bij ons af maken”. Vorig seizoen zei Beenhakker nog dat geen enkele keeper van buitenaf behoefde te worden aangetrokken. Omdat Storm zich goed heeft ontwikkeld. „Dat klopt. De situatie is echter plotseling veranderd toen Guido Pen van Ajax naar Den Haag Dat Van de Korput alsnog op die aanbieding zal ingaan, is overigens hoogst twijfelachtig. De international is maandag afgereisd naar Turijn, om met zijn nieuwe club in trainingskamp te gaan. „Alles is rond”, zegt zijn vrouw. „We hebben zelfs al een huls gehuurd in Italië, dus ik zou niet weten wat er aan „We hebben inmiddels zo onze twijfels of de transfer wel doorgaat. We hopen van niet, want voor ons hoeft Michel helemaal niet weg. Integendeel We zou den graag willen dat hij bleef. Die aan bieding voor een vijfjarig contract die wij hem hebben gedaan, blijft dan ook van kracht”. Burger knalde in de Formule 2-race tegen de vangrail van het Scheivak en liep daarbij hersenletsel en een sche- delbasisfraktuur op. Gisteren kreeg hij bovendien last van hartritmestoor- nissen. Als het kan via shirtreclame en spon soring, waarop Feyenoord nog altijd hoopt, anders via sportieve successen. Stephan: „Bij zo’n Tour de France en bij veel andere sporten zie je alleen maar reclame, waarom kan dat dan bij voet bal niet, terwijl het zo nodig is? Ander zijds voelen we ons sportief gezien ver plicht ook in het nieuwe seizoen weer een plek te veroveren bij de Europa- Cupdeelnemers. Dat zal moeilijker gaan, omdat er minder plaatsen te ver delen zijn, maar voor een club als Feyen oord is het gewoon nodig dat het meetelt. Nationaal en Europees”. „Nationaal willen we dit keer wat langer meetellen in de strijd om de titel. We zeggen niet dat we kampioen wor den, maar we willen wel meer bereiken. En dat moet mogelijk zijn ook, want het is een oude voetbalregel dat successen met een nieuwe ploeg tussen het derde en het vijfde jaar komen. En met het „nieuwe” Feyenoord gaan we nu het derde jaar in...”. WENEN. De Oostenrijker Harald Fe- reberger is op het meer van Atter wereld kampioen zeilen in de ynglingklasse ge worden. Het was voor de eerste maal dat in deze klasse een wereldtitel werd ver geven. De Nederlander Alberda eindigde als achtste en Pieter Heerema als negende. Het elftal van Ajax zal in het seizoen 1980-’81 onder aanvoering staan van Frank Arnesen, die daarmee de aanvoer dersband overneemt van de naar Canada afgereisde Ruud Krol. -2 1-1 1-1); Sov- sp c: Aus- iden: :nië 2 12, 4. >vjet- aliê2 i c: 1. 10,3. -18. Het zettenverloop was als volgt: Kortsnoj wit, Poloegajevski zwart. 1. V2-c4 c7-c5, 2. Pgl-f3 Pb8-c6, 3. d2-d4 c5xd4, 4. Pf3xd4 Pg8-fB,5. Pbl-c3 e7-e6, 6. Lcl-f4 Lffl-b4, 7. Pd4-b5 0-0, 8. Lf4-c7 Dd8-e7, 9. Lc7-d6 Lb4xd6, 10. Ddlxdö De7-d8, 11. g2-g3 a7-a6, 12. Pb5-a3 Dd8-b6, 13. Tal-bl Db6-b4, 14. Dd6xb4 Pc6xb4, 15. Lfl-g2 d7-d5, 16. c4xd5 e6xd5, 17. Tbl-dl Lc8- e6, 18. 0-0 Tf8-d8, 19. e2-e3 Ta8-b8. 20. b2-b3 PfB- e4. 21 Pc3xe4 d5xe4, 22. Tdlxd8t Tb8xd8, 23. Lg2xe4 Pb4xa2. 24 Le4xb7 a6-a5, 25 Pa3-c2 Td8-b8, 26. Lb7-c6 Le6xb3, 27. Tfl-al Lb3-c4, 28. Pc2-a3 Lc4-e6, 29. Pa3-b5 30. e3-e4 Pa:2-b4, 31. Pb5-d4 Le6-h3, 32. Lc6-b5 Tb8-d8, 33. Lb5-c4+ Kg8-f8, 34. Lc4-e6 Td8xd4, 35. Le6xh3 Td4xe4. 36. Talxa5 Te4-el, 37. Kgl-g2 Pb4-c6, 38. Ta5-a6 Pc6-e5, 39. Ta6-a8t Kf8-f7, 40. Ta8-a7t Kf7-g6, 41. Lh3-e6 Tel-e2, 42. remise. Het Nederlandse waterpolodames- team heeft een internationaal toernooi op Malta gewonnen. Nederland speelde gelijk tegen de Verenigde Staten (7-7) en won van Australië (7-5). Australië ver sloeg voorts de Verenigde Staten met 4-3. Ajax zal zijn internationale jeugdtoemooi ter gelegenheid van het tachtigjarig bestaan op zes verschillende plaatsen afwerken Arsenal, AZ, Ajax en Real Madrid spelen op 3 augustus in het stadion van Ajax, op 5 augustus op het terrein van Zandvoort Meeuwen in Zand voort en op 7 augustus op het veld van AZ‘67. De wedstrijden in Zandvoort op 5 augustus zijn: AZ’67-Ajax (18.00 uur) en Real Madrid-Arsenal (19.45 uur). Anderlecht, FC Den Haag, HSV en Feyenoord spelen op 3 augustus in het Feyenoordstadion, op 5 augustus op het terrein van Noordwijk en op 7 augustus in het Haagse Zuiderpark. De eindstrijd is op 9 augustus in het Ajax-stadion. - In de strijd om de Europa-Cup II wil len de Rotterdammers (met 27 contract spelers en 8 amateurs) minimaal door dringen tot de kwartfinales. Dat is het doel dat oefenmeester Jezek zich heeft gesteld. De coach: „Wat dat betreft koint het goed uit dat we niet zo’n sterke tegenstander hebben geloot voor de eer ste ronde. Als we waken voor onder schatting moet Ilves Tampere geen pro bleem zijn. Zeker niet nu we veel vroe ger aan de training zijn begonnen dan de meeste andere clubs (Feyenoord begon op 8 juli en heeft al een trainingskamp in Mejjel achter de rug terwijl het tweede aanstaande zaterdag wordt betrokken in Borger) en we meer doen dan in vorige jaren”. „Dat is hard nodig ook, want we zijn Wim Jansen kwijt en mogelijk dus Mi chel van de Korput. Niettemin denk ik dat we door de aankopen van Balkestein en Vermeulen kwalitatief toch op het zelfde niveau zijn gebleven”. HILVERSUM. Pas laat in de middag is gisteren het toernooi om de open Ne derlandse tennistitels op „Het Melkhuis je” in Hilversum op gang gekomen. De langdurige regenval in het weekeinde had het schema van het kwalificatietoer nooi danig in de war geschopt. De achter stand kon echter nog aardig worden inge lopen, want op twee partijen na werden alle voorronden afgewerkt (Van onze sportredactie) VELSEN. Telstar speelt morgen een vriendschappelijke wedstrijd te gen Excelsior. Het duel betekent het eerste in een reeks van oefenwed strijden in de aanloop naar de com petitie in de eerste divisie. Beide teams treffen elkaar op sportpark Schoonenberg in Velsen. Aanvang 19.00 uur. De Nederlandse inbreng was nihil: geen van de zeven landgenoten overleefden de drie voorronden. Bas Vletter, Marc Albert en Michiel Schapers verloren in de eerste ronde en Rob Mentink, Huub van Boeckel (vorig jaar wel via kwalificatie in het hoofdtoernooi), Otto Panman en Wouter Fok overleefde de tweede ronde niet. sprong op. Stamsnijder moest echter we gens pech afhaken. Na 75 kilometer reed Knetemann nog steeds aan de leiding, maar drie kilometer verder voegde Jos Lammertink zich bij hem. Ook Lammertink viel terug door pech. Henk Lubberding, Joop Zoetemelk en Leo van Vliet controleerden de uitval len in de achtervolgende groep. Zodoende kon Knetemann wegblijven en zegevieren in het eerste profcriterium na de Nederland zo succesvolle ronde Frankrijk. De uitslag van de profronde van meer is: 1. Gerrie Knetemann (Ned) 100 km in 2 uur 19 min 13 sec. 2. Leo van Vliet (Ned) op 47 sec. 3. Heddi Nieuwdorp (Ned) z.t. 4. Henk Lubberding (Ned) z.t. 5. Roelof Groen (Ned) z.t. 6. Johan van de Velde (Ned) op 55 sec. 7. Gerrie van Gerwen (Ned) 8. Adri van Houwelingen (Ned) 9. Jan Aling (Ned) 10. Cees Priem (Ned). ■■4:- •L

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 15