Re; administratieve kracht m/v EG •X® rené 9iele bloemdekoranes bv ■1 Schiphol ■II EERSTE VERPLEEGKUNDIGE PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT ail LEIDINGGEVENDE VERPLEEGKUNDIGE (full-time) VERANTWOORDELIJKE WACHT (op basis van 1 week werken, een week vrij) assistent planning en voortgangskontrole administratief medewerker vak. nr. 356/HD agent luchthavenpolitie vak. nr. 179/HD Kodak zelfstandige man in de buitendienst “ir randstad uitzendbureau DATATYPISTES MET ERVARING X BOEKHOUDER MBA ft f service technicus - mts niveau PONSTYPIST(E) FACTURIST(E) 19 8 0 ZATERDAG 26 24 taak standplaats vereisten salaris Ons vak: het brengen van natuurgetrouwe dekoraties in planten en bloemen Op Schiphol landen en starten dagelijks zo'n 260 vliegtuigen. Tienduizenden mensen komen er Nederland binnen of zoeken juist via Schiphol hun weg naar de rest van de wereld. Er werken 26.000 mensen bij meer dan 300 bedrijven en Als medewerker van de lucht haven betaalt u over uw salaris geen premie AOW/AWW. Die komt voor rekening van de N.V. Bovendien hebt u een pakket sekundaire arbeids voorwaarden dat ronduit goed is te noemen. De N.V. Lucht- U zult u bezighouden met het plannen van onderhoudswerken op korte en middellange termijn voor de onderhouds- en inspektie- groepen binnen het bureau Technische Bedrijfsvoering en Onderhoud. Ook houdt u de voort gang van de vastgestelde planningen in de gaten. instellingen die op Schiphol zijn gevestigd. Het beheer van deze lucht haven is in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Dit betekent de verantwoorde lijkheid voor aanleg, onder houd, ontwikkeling en exploi- haven Schiphol gaat ervan uit dat elke funktie zowel door mannen als door vrouwen vervuld kan worden. Interesse en woont u in de omgeving van Schiphol? Schrijf dan, binnen 10 dagen, tatie van het luchtvaartterrein. De N.V. Luchthaven Schiphol heeft 1350 werknemers die samenwerken om Schiphol zijn vooraanstaande plaats in de internationale luchtvaart te laten behouden en te versterken. KODAK NEDERLAND B.V. afdeling Personeelszaken Zeisterweg 1, ODIJK Postbus 1000, 3970 BA DRIEBERGEN-R telf. 03405-5911, tst 370 CAI gezetl betrel voor woorc nieuw een sollicitatiebrief, onder ver melding van het vakature- nummer, aan het bureau Personeelsbeheer van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501, 1118ZG Luchthaven Schiphol. BWillS k-1 Kodak Nederland B.V. zoekt voor indiensttreding per 1 oktober a.s. kontakt met kandidaten voor de funktie van voor het rayon Haarlem en omgeving. De nieuwe collega zal binnen het team van de Technische Dienst met name preventief onderhoud aan bij de cliënten geplaatste ontwikkelapparatuur verrichten. Deze apparatuur is met name geplaatst binnen de grafische industrie, ziekenhuizen en prof- fessionele studio’s. Het accent van de funktie ligt voor een belangrijk deel op het me chanische vlak. Verder zal hij storingen opheffen en assistentie verlenen bij het installeren van apparatuur, zorgdragen voor zijn onderdelenvoorraad en de uit de funktie voortvloeiende adminis tratie. Gezien de doelstelling van de afdeling - het verlenen van een goede, snelle service tegen zo laag mogelijke kosten voor de cliënten - menen wij, dat kandidaten aan de hieronder genoemde profielschets dienen te beantwoorden: -opleiding MTS-E of gelijkwaardig - rijbewijs BE - gezien de cliëntenkontakten achten wij goede omgangsvor men, contactuele eigenschappen alsmede doorzettingsver mogen van belang. Wij bieden u naast een vast salaris o.a. een bedrijfsauto, die tegen een relatief lage vergoeding voor privégebruik beschikbaar is, 23 vakantiedagen per jaar, 8% vakantietoeslag, onkostenvergoe ding, studiekostenregeling, pensioenregeling. Kandidaten van ca. 23 jaar, woonachtig in de omgeving Haarlem, genieten de voorkeur. Gaarne nodigen wij uit te solliciteren, schriftelijk of telefonisch, onder vermelding van vakature nummer 93M. f Voor de groep Planning en Voortgangskontrole van het bureau Technische Bedrijfsvoering en Onderhoud zoeken wij naar een Voor het bureau Organisatie-ontwikkeling en Opleidingen van de afdeling Personeel en Organisatie zoeken wij een voorzieningen Speks I Kodak lllllllllllll 0-151 vak. nr. 357/HD direct werk op kantoor voor: i SS I I K het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden bij de administratie van de centrale te velsen, zoals: loonadministratie, facturenadministratie, het maken van notulen en verslagen, het bijhouden van een archief, het verrichten van typewerkzaamheden. velsen Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt voor afdeling 3 van Hoofdafdeling I (Brederodekliniek) De afdeling heeft tot taak een kortdurende - ca. 3 maanden - behandeling te bieden aan de daarvoor geïndiceerde patiënten. De behandeling is zowel individueel als groepsmatig gericht. Er wordt gewerkt in multidisciplinair teamverband. Vereisten: - diploma B-verpleegkundige of HBO-V minimaal 2 jaar praktijkervaring als psychiatrisch verpleegkundige - goede kontaktuele eigenschappen - leidinggevende en organisatorische kwaliteiten. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektieprocedure. Wij bieden: arbeidsvoorwaarden volgens regeling Provincie Noord-Holland - salaris van eerste verpleegkundige afhankelijk van ervaring tot maximaal f 3.084,- per maand (exkl. toeslag f 26,- per maand) - studiefaciliteiten behoren tot de mogelijkheden. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door mw. L.A. Straver, verpleegkundig manager van Hoofd afdeling I, telefoon 023 - 37 99 00, toestel 555. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Direktie van genoemd ziekenhuis, postbus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. diploma HAVO/MAVO en één of meer praktijkdiploma’s, typevaardigheid, als mede vaardigheid in het maken van ver slagen leeftijd 21 -25 jaar. afhankelijk van leeftijd en ervaring nader overeen te komen. Voor het bezoeken van bestaande en nieuw te werven relaties in het rayon Noord-Holland hebben wij plaats voor een Het luchthaventerrein is uw werk gebied. Een heel aparte wereld. Met aparte orde- en veiligheids regels, waarop door de agenten van de luchthavenpolitie wordt toe gezien. U begint meteen speciale opleiding die ongeveereen jaar •►duurt. Daarna bent u klaar voor het veelzijdige bestaan van de agent bij de Luchthavenpolitie. U werkt dan in wisselende diensten. Een prettige werkkring, waarin naast het regelmatig rond brengen en plaatsen van onze dekoratie-materialen, uw belangrijkste bijdrage is het adviseren wat onze cliënten nodig hebben gegadigden, woonachtig in of in de omgeving van Haarlem, 25-35 jaar, in het bezit van rijbewijs B-E, met een dekoratieve opleiding en/of ervaring, genieten de voorkeur geïnteresseerd? Bel dan tussen 8.00 - 17.00 uur (tel. 035-6 13 69) of schrijf aan: Naast een vast dienstverband bieden wij u een vast salaris met provisie. U kunt voor deze gespecialiseerde opleiding in aanmerking komen. U bent belast met een aantal administratieve taken binnen de totale bureauadministratie. In hoofdzaak gaat het daarbij om het ontwikkelen en beheren van voor het bureau noodzakelijke infor matie- en dokumentatiesystemen, plus het systematisch opzetten van archieven en projektdokumentatie. In grote lijnen houdt dat het volgende in: - het archief personele organisatie systematisch opzetten - een systeem projekt-dokumentatie ontwikkelen en beheren - de organisatie-handboeken (vorm, Onze voorkeur gaat uit naar iemand van ca. 28 jaar, met een MTS-oplei- ding, het liefst in elektrotechnische richting en zo mogelijk aangevuld met een kursus op het gebied van planning en voortgangskontrole. Praktische ervaring is gewenst. Uw aanstelling is mede afhankelijk van de resultaten van tests van de Nederlandse taalkennis en uw bewaking uniformiteit, kodering etc.) systematisch opzetten en verder ontwikkelen - ten behoeve van de formatie- bewaking en-ontwikkeling opzetten en bijhouden van een formatie-archief - in samenwerking met de direkte gebruikers voorstellen met betrekking tot verdere automati sering uitwerken ten behoeve van alle bovengenoemde administratieve systemen. Om deze boeiende baan goed te kunnen invullen hebt u MEAO (administratieve of sekretariële Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca 600 bedden Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. E. R L. Sniedt, Coördinator Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22. 2035 RC Haarlem Op de Kraamafdeling bestaat op korte termijn een vacature voor richting) of een gelijkwaardige op leiding en belangstelling voor administratieve organisatie en enige ervaring met automatisering. Leeftijd niet jonger dan 23 jaar. Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel vormen van de selektieprocedure. U verdient een salaris dat afhankelijk van uw opleiding en ervaring ligt tussen f 2.048,- en f 3.014,- bruto per maand, plus een toeslag van f 26,- in het kader van het algemeen loon- matigingsbesluit 1980. sportieve geoefendheid en een medisch en psychologisch onder zoek. U verdient, direkt al bij het begin van de opleiding, een salaris van f 2.048,- bruto per maand, plus een toeslag van f 26,- in het kader van het algemeen loonmatigings- besluit 1980. Als u de opleiding hebt voltooid, krijgt u bovendien een extra toeslag van f 370,- per maand voor het verrichten van onregel matige diensten. Daarnaast krijgt u gratis uniform- kleding en schoeisel. Inki Ver Gister derland in een Egyptis tig jaar Radio van de het Iraa „De bl< Dat get ciële p« vi's do nieuws voor gr talrijke ontstok Haarlem, Koningstraat 60. 023 - 31 9304 Haarlem, Zijlstraat 89. 023 - 31 2640 mill Bij een bedrijf in Nieuw-Vennep voor hele dagen, enkele maanden. Bij een bedrijf in Bloemendaal op een IBM-3742, voor hele dagen tot eind augustus. met ruime ervaring en leidinggevende capaciteiten per direct voor langere tijd bij een relatie in Haarlem-Schalk- wijk. Interesse in een van bovenstaande banen, neem dan zo snel mogelijk contact op met ons hoofdkantoor in de Zijlstraat 89, tel. 312640. Haarlem De sj gen, is mag m aan eer over Ir; dit lanc westers De re med R dio-Tef die eim beperk actie, van eei vreemd aent St de sjaf ken ge Reza P de wei gewees zijn lici verandi de hal preside moed derdak Het i vi af te stig, zit volk in gewin derdaai en zijn ment, de weg Maar de lan< landsbi in ham zijn re een aa actief miljoei gen h Iraanse beurze en er 1 pensioi Dit a overlec dan all twijfel; maakt, den te voorbi gen oj einde r Iran e invloer ontwik waarin pompt geleid thodos moest Het oordee zelf ov denlan zal wi onder nen gr echteli homos konde: den, v of bev zeld ei uitgen En wt land i tisme. •hhuiiii «n1- I |j BB» WX 1243 JE 's-Graveland. Cannenburgerweg 14 telefoon 035-61369 Fotografie is het kiekje van de kinderen, het filmpje van de vakantie. Fotografie is ook het plaatje in de krant, de bioscoop en de film op TV. Fotografie is gereedschap voor de röntgenoloog, voor de onderzoeker, voor de leraar, voor de administrateur. Fotografie is grondstof voor de grafische industrie, de reclame, de verkoop. Fotografie gaat hand-in-hand met de electronica, de ruimtevaart, de computer. Fotografie is veelzijdig en interessant. Kodak is foto grafie, grootste producent van fotografische systemen en materiaal. Een internationaal bedrijf met vestigingen over de gehele wereld, ook in Nederland. Kodak Nederland B.V. groeit en zoekt positieve medewerkers. bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425.000 gezin nen en bedrijven. het hoofdkanfoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen, diemen en oudeschild (texel) in 1981 zal bovendien een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken. met ervaring op een IBM-029 of 129 per zo spoedig mogelijk voor langere tijd bij een bedrijf in Haarlem. Deze baan is voor hele dagen. Voor meer informatie kun je contact opnemen met ons kantoor in de Koningstraat 60, tel. 319304. Wij denken voor deze funkties aan kandidaten die - in het bezit zijn van de verpleegkundige A-opleiding met kraamaantekening of de specialistische verpleegkundige opleiding verloskunde - het prettig vinden in teamverband te werken - beschikken over goede contactuele eigenschappen. Kandidaten die ervaring hebben met de begeleiding van leerling-verpleegkundigen genieten de voorkeur. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgelijk Pen sioenfonds. Voor informatie kuntu zich van maandag tot en met vrij dag in de ochtenduren, wenden tot mw. A.W.F. den Haring, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 023 - 33 90 30, toestel 2251. Heb je ervaring, liefst met een Imdata-machine, dan kun je direct aan de slag voor enkele weken bij een bedrijf in Heemstede. Wij bieden voor deze afwisselende funktie een salaris, dat varieert tussen f 2.324,- en f 2.806,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring, plus een toeslag van f 26,- in het kader van het algemeen loonmatigingsbesluit 1980. welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8%. gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den. uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN, postbus 150, 2060 AD bloemen daal. Bij het korps Luchthavenpolitie van de afdeling Operationele Diensten start in januari 1981 de opleiding voor: als u tussen de 21 en 28 jaar oud bent en geen bril of kontaktlenzen draagt. Mannelijke kandidaten moeten ten minste 1.70 m lang zijn, vrouwen tenminste 1.65 m. U beheerst de Nederlandse taal goed, hebt een goed leesbaar handschrift en bent liefst in het bezit van het MULO/ MAVO-diploma. U hebt in elk geval het rijbewijs BE

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 24