Bridgeteam Kuys aan MAC laat niets aan toeval over Van Bentum in twee Degradatie Rood en Wit sets langs Sickman na nederlaag in zicht Teeuwen snelste op Spekkelaanparcours BOWLEN+ FONDUE!) De Zoete Inval de leiding J ZEGE VAN MEERVELD SLECHT CRICKET VAN BLOEMENDAAL Peter Hurkmans in goede vorm DEM-atletes in jeugdploeg a VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN GELDLENINGEN n ’n hoorbaar verschil in uitlaten in „J. G. DE HEER BV” makelaarskantoor in assurantiën „De Zoete Inval” 1? 15 1980 1 MAANDAG 28 JULI ptiek urant TEL 023*351844 Voor groepjes van 4 - 6 personen. Om drie uur lang te genieten, maar alleen van 16 tot 21 uur (maandag t/m donderdag). Dit bieden we u aan: een welkomstconsumptie naar keus een welvoorziene vleesfondue een uur bowlen op een van onze 12 banen (met air-conditioning) Kosten: Slechts f 27,- per persoon! Vindt u dit idee zó attractief dat u er een familiefeest van wilt maken? Welkom. Al komt u met z’n veertigen. Ruimte genoeg. Ook om te parkeren. Maar wel snel reserveren! Alweer een idee van ans. Be 3220 et «isolatie (ADVERTENTIE) >m. Tel. el. 023- - is, waar (ADVERTENTIE) (Van onze atletiekmedewerker) (ADVERTENTIE) Zo komt u er I I Kappelhof-Peeters 5-15, Janssen-Bakkes t Bij de heren liep Rob Kleine de 3000 meter en hij volbracht deze afstand in 9.30,5 seconden. DEN HAAG. Bij atletiekwedstrijden op de kunststofbaan in Den Haag heeft Peter Hurkmans getoond in stijgende vorm te verkeren. Wist hij vorige week al de fraaie tijd van 1.56.6 seconden te reali seren, ditmaal ging het op de snelle baan aan de Zuidlarenstraat nog sneller. Hij kon in de snelste serie vooral in de eerste ronde heel goed meegaan met de sterkste lopers. De laatste versnelling van onder anderen Wibo Lelyveld en Cor Louws kon Hurkmans echter niet meer beantwoorden. Toch wist deze DEM-at- leet zijn beste seizoenprestatie drastisch te verbeteren d.m.v. de scherpe tijd van 1.54,1 seconden. In een andere serie liet Peter Appelman zich eveneens geducht gelden. Hij kwam door de finish in de voor hem zeer fraaie tijd van 1.57,1 sec. Bij de a-junioren trachtte Rob Jansen onder de limiettijd van 2 minuten te ko men. Ondanks verwoede pogingen slaag de hij niet in zijn opzet. Zijn tijd van 2 min 1,7 seconden is evenwel alleszins accepta bel. Walter Jansen liet over de 800 m 2.12,6 sec. noteren. imen m ij ons in naat op lemaaki ndplaals rote col Zwans» Kruyt (23) en Ted Foster (17) leverden hun wekelijkse, maar dit keer wat laag uitge vallen, bijdragen. Dat was gisteren tegen heersend en wel licht opnieuw landskampioen HBS in Den Haag, niet veel anders. Pim (24) en Ted (14) behoorden tot een kwartet Bloemen- daal-batsmen dat de dubbele cijfers be haalde uit een totaal van zegge en schrijve 94 runs. Na 57 voor 7 kwamen Rob van der Sloot (18) en Max Kruyt (14 not out) nog bijna aan de honderd runs. Het was een grote teleurstelling na een geweldige voor stelling in het veld, waar Dirk Reisig (5 voor 48 in 23 overs) en Max Kruyt (4 voor 11 in 5 overs en 2 ballen!) de gerenom meerde HBS-batting side leken op te rol len. De HBS-coach Calvin Hope (64) en nummer 9, Diederik Visée (32) kwamen als enigen boven de tien. Maar toch bleken de 141 Haagse runs voldoende voor de overwinning. i Het Rood en Wit-elftal maakte gisteren in de wedstrijd aan de Spanjaardslaan tegen UD de indruk zich te hebben neer gelegd bij de op handen zijnde eerste degradatie in honderd jaar. (Van onze atletiekmedewerker) 1JMOND. Drie DEM-atletes hebben een uitnodiging ontvangen om uit te ko men in een Benelux-ploeg voor de jeugd landenwedstrijd tegen Frankrijk. Van Meerveld duikelde nog bijna van zijn machine af, toen hij zijn hand jui chend ten hemel hief na de finish, waar door hij de controle over zijn machine even verloor. Hij bleef met enige moeite op zijn motor zitten. bochtentechniek één van de beteren, was daardoor ongemerkt kopman ge worden. In de zijspanklasse maakte Boy Brou wer een opmerkelijke rentree. Brouwer gaf eerder dit jaar, na enkele wedstrij den in het bakje bij Cees Smit gezeten te hebben, te kennen, met de motorsport te willen stoppen. Hij is echter op zijn plannen teruggekomen en zat gisteren op Zandvoort voor het eerst sinds lange tijd weer achter het stuur van een zijs pancombinatie. Hij gaf onmiddellijk zijn visitekaartje af door met ongeveer 50 seconden voorsprong op Gerrit Ver kerk als eerste te eindigen. GOVERT WISSE Een rit voor de zomercompetitie van de HSV de Kampioen op het parcours in Spaarnwoude om de Van Hintum-beker, leverde een overwinning op voor Piet Hoogland. Nadat een solorush van Marcel Rutte in de laatste ronde was verijdeld, toonde Hoogland zich in de eindsprint met een lengte verschil de rapste. De uitslag: 1 P. Hoogland, 2 H. Neeskens, 3 H. Smit, 4 D. Vos, 5 C. Baars. (Van onze wielermedewerker) HAARLEM. Een rit voor de zomer competitie van de Ren- en Toervereni- ging De Bollenstreek op het Spekkelaan parcours in Lisse, werd gewonnen door Karei Teeuwen uit De Zilk. Samen met de Noordwijkerhouter Nico Slingerland, die hij in het beslissende sprintje met een paar lengtes verschil achter zich hield, was Teeuwen in de derde van de twaalf ronden uit het peloton ontsnapt. Adviseert onafhankelijk van ie dere verzekeringsmij. en bank. 1-19, Smit-Nolte 5-15. Stand aan kop na ronden: 1 Kuys 125. 2 De Vries 120, 3 Wiers 114, 4 De Jong 108, 5 Groen 104, 6 Cohen 102, 7 Vehmeyer 101, 8 Jongbloed 97, 9 V. d. Zee 96, Stenvers 91, 11 Goudsmit 86 en 12 Luesken 85. irading 5d. Alle tlaten- Rozen- ns, Lin- Tl. lie sex) Tel. 02» TLMSE! iuw. Tel iw uitlaat Tot 40S d. Vaste montage Rijksstraatweg 165, Haarlem-N. Tel. 258061 A-inschrijving Lid N.V.A. sv raagt! meisje èpaarne 80. en, bad- all., bol sopgaal. Haarlem, il latest 31 (bij -322425 m vr. •t de ai en De ronde van Lunteren werd bij de amateurs gewonnen door Arie Kamsteeg uit Aalsmeer. Hij noteerde over de 80- kilometer een tijd van 1 uur 58 min. en 5 sec. Individueel en kollektief tot 130% executiewaarde discreet en snél 3ID en wal’ niet op Als U even Zaterdag scoorden de Haarlemmers te gen HCC in Den Haag na een opening van 51 runs voor het eerste wicket, een totaal van 133 runs. De opening was gemaakt door Flohil (27) en Wijkhuizen (17), maar van de negen man die hen opvolgden Een snel en betrouwbaar adres klaar terwijl u wacht. 1 jaar garantie, ook bi| doorroesten vestigingen door geheel Nederland en Beigie Open: ma t m vr 8.30 17.30u. za. 9 00 13.00 u. HAARLEM SCHALKWIJKERSTRAAT 151 (bij Rustenburgerbrug a/h Spaarne) In de 500 cc-klasse zegevierde Guus ten Tije. De Haaksbergse motorcoureur wist in eerste instantie niet, dat hij als eerste afgevlagd was, omdat hij ge meend had dat er twee rijders voor hem zaten. Ten Tije wist niet, en dat was hem klaarblijkelijk door zijn helpers ook niet doorgegeven, dat eerst Jan Enthoven en even later John van Veldhoven de eerste plaats waren kwijtgeraakt. Ten Tije, que doet op >n, slat ing va» nen, en 02550- De ploeg Kuys (Kuys, Bos. Essing, Nu- yens en Förch) behaalden 39 van de maxi male 40 punten en schoven op van de derde naar de eerste plaats. Belangrijk in deze greep naar de macht was de 20-0 zege op de ploeg van De Jong. Door een 19-1 overwinning op het team Wiers kwam de ploeg De Vries (echtpaar De Vries, Zijl- stra en De Wit) op de tweede plaats terecht. Uitslagen: Wiers-De Jong 9-11, Kuys-v. d. Berg 19-1, Groen-De Vries 4-16, Gouds- mit-Tervoort 7-13, Cohen-v. d. Zee 20-0, Okkerse-Vehmeyer 0-20, Warmenhoven- Bakker 6-14, Hoogesteyn-Jongbloed 0-20. Douwma-Nolte 19-1, Stenvers-Mulder 18- 2, Luesken-Van Tunen 20-0, Kappelhof- Bakkes 10-10, Janssen-Bodegraven 12-8, Smit-Peeters 0-20, Wiers-De Vries 1-19, beperken tot het organiseren van natio nale wedstrijden, om op die manier geld te sparen voor de „grotere” races. De meeste aandacht ging het afgelo pen weekeinde uit naar de 350 en 500 cc „nationalen” en de zijspanklasse. In de 350 cc-klasse behaalde Gerrit van Meer veld een erg knappe overwinning. De 26- jarige coureur zegevierde voor de derde keer in zijn 9-jarige carrière, die hij aan het einde van dit jaar wil beëindigen. De Duivendrechter heeft dit seizoen al met veel pech te kampen gehad en daarom weekte zijn triomf enige emo ties bij hem los. In Ammerzoden leek hij eerder dit jaar gemakkelijk te gaan winnen, maar door het dodelijk ongeval werd de wedstrijd voortijdig afgevlagd. In Raalte en Nivelles moest hij afhaken door respectievelijk een .„schuiver” en machine-pech. In de race van gisteren nam Van Meer veld, die een derde trainingstijd had ge realiseerd, meteen na de start de koppo sitie. Hij bouwde zijn voorsprong gelei delijk aan uit tot een meter of tweehon derd, doch zal halverwege Roel Toom- stra uit Drachten naderbij komen. „Ik ben niet gewend om op kop te liggen,” aldus Van Meerveld. „Ik kreeg last van zenuwen en beging enkele foutjes. Ik schakelde eeh paar keer mis en remde soms niet, zoals het behoort.” Hoewel Roel Toornstra de snelste ron detijd maakte, kon hij Gerrit van Meer veld toch niet voldoende benaderen om hem van de overwinning af te houden. (Van onze tennismedewerker) HOOFDDORP. De tennisvereniging Hoofddorp had erop gerekend dat de finale in het herenenkelspel in de speelsterkte B van het toernooi dat de club de afgelopen week organiseerde, zou gaan tussen de als eerste geplaatste Aemstelspeler Johan Bleeksma en Hoofddorps eigen Wijnand van den Boom. Maar daar kwam niets van terecht, want beide spelers raakten geblesseerd en moesten opgeven. Nu ging de eindstrijd in deze afdeling tussen Jan van Bentum (Aemstelspelers) en de Badhoeve- dorper Robert Sickman. Van Bentum werd de winnaar: 6-3, 6-0. Kuys-de Jong 20-0, Groen-v. d. Berg 20-0, Goudsmit-v. d. Zee 1-19, Cohen-Vehmeyer 16-4, Okkerse-Tervoort 15-5, Warmenho ven-Jongbloed 0-20, Hoogesteyn-Mulder 14-6, Douwma-Van Tunen 1-19, Stenvers- Bakker 20-0, Luesken-Bodegraven 20-0, of KEU- lebben’ >1. 02» en vlot is-wate' 1-32022C (Van onze cricketmedewerker) HAARLEM. Bloemendaai en Rood en Wit behaalden beide in een „dubbel” in het weekend drie van de twaalf te verdienen wedstrijdpunten. Afgezien van het feit dat dat een schamel resultaat is, betekent het voor Rood en Wit regel recht degradatiegevaar. Weliswaar ver loor Quick zijn wedstrijd op zondag te gen De Kieviten, waardoor de Hanenbur gers nog steeds drager van de rode lan taarn zijn, maar a.s. zondag ontmoeten Quick en Rood en Wit elkaar in Den Haag en in geval van een nederlaag zou Rood en Wit wel eens een zware pijp kunnen roken tijdens het jubileumdiner in 1981. Bloemendaai kreeg vooral door het bowlen van Larry Worrell (4 voor 36 in 14 overs) zaterdag VRA in Amstelveen na 121 voor 4 knap in de tang. Het werd 155 voor 8, maar het zevental bowlers dat Bloe mendaai in de strijd bracht kon niet ver hinderen dat VRA via allerlei sprokkel- werk toch nog tot 191 voor 9 kwam. Op de zeer onregelmatige kunststofpitch in het Amsterdamse Bos konden de Bloemen- daal-batsmen niet uit de voeten en een poging om tenminste een van de twee bonuspunten te behalen mislukte falie kant. Ook VRA bracht zeven bowlers op het groene kunststoftapijt en van hen had, evenals in de thuiswedstrijd in Bloemen daai, de West-Indiër Lambert met 3 voor 20 in 13 overs, het meeste succes. Pim Deze wedstrijd zal worden gehouden in Nancy, Marleen Niesten zal starten in de 3000 meter en met haar zal de Nederland se Margot de Nijs aan de startlijn plaats nemen. Dit nummer wordt bij de meisjes heel weinig gelopen en Marleen Niesten kan gezien haar goede resultaten op de 1500 meter mogelijk voor een succes zorgen. Petra van de Boogaard en Karin de Maertelaere zijn de beide deelneeemsters uit Nederland, die het op het nummer speerwerpen gaan opnemen tegen de ta lentvolle Franse werpsters. De IJmuidenaar Rob van Geenen ging in de ronde van Barendrecht bij de junio ren als tweede door de finish. Samen met de Westlander Teun van Vliet was hij in de slotfase van de koers uit een elf man sterke kopgroep ontsnapt. De Haar lemmers Ab Harren, Marco v.d. Hulst en Jos de Bie werden respectievelijk vijfde, zesde en zevende. Bij de amateurs in Barenrecht kwam Haarlemmer John de Bie op de vijfde plaats. Hij maakte deel uit van een vijf man sterk kopgroepje. Zijn stadgenoot Peter v.d. Knoop eindig de als tiende. De uitslag: 1 K. Teeuwen, de 52 km. in 1.16.26, 2 N. Slingerland, 3 T. van Eyk, 4 B. Langeveld, 5 J. v.d. Raadt. Nieuwelingen: 1 R. Pos, 2 J. van Bohemen, 3 Els van Leeuwen. In de tweede rit van de zomer- avondcompetitie van de HSV de Kampi oen om de Aad Straver-beker op het par cours in Spaarnwoude, wist Andries van Laviére het tot zijn eerste overwinning te brengen. Met een halve lengte verschil regelde hij de eindsprint in zijn voordeel. De uitslag: 1 A. van Laviére, 2 A. Matzen, 3 G. Visscher, 4 J. v.d. Horst, 5 N. Abbot (Australië). I o' ilijvend ■juisbe- Marrê Haarlem, Amsterdamsevaart 95, tel. 023-333336/342084 Eerder had hij in de halve finale Bob Wijnands verslagen (6-4, 6-4) en Sickman had zich door 5-7, 6-3, 6-2 tegen Robert Haye in de’finale gespeeld. Bij de dames toonde Irma Boumans zich de sterkste. Maar al was de klasse van deze All Out- speelster uiteindelijk doorslaggevend, haar tegenstandster Paulien Voortman (Festina) had wel degelijk greep op haar spel, dat af en toe veel te'nonchalant was: 6-3, 6-7, 6-4. Boumans had in de halve finale Freke Wiers met 6-4, 6-0 uitgescha- presenteerden alleen Trotman (26) en van Schouwenburg (35) nog iets op de voor de Haarlemmers zo vertrouwde Diepput. Op vallend is zo langzamerhand dat vanaf nummer zes op de battinglijst Rood en Wit nauwelijks meer een hoofdklassebatsman kan presenteren. De beslist niet indruk wekkende zesmans HCC-aanval kan voor het falen van Rood en Wit nauwelijks verantwoordelijk worden gesteld. HCC was op 78 voor 6 nog in grote moeilijkheden, maar de Hagenaar Menso van Meurs speelde voor de zoveelste maal een innings die hem langzamerhand recht geeft op een plaats in het 100-jarig Rood en Wit jubileumboek. Van Meurs bleef met 46 not out en haalde samen met van der Assem (24 not out) zonder verder wicketverlies de HCC-overwinning bin nen: 137 voor 6. Gisteren speelde Rood en Wit zonder meer een slappe partij cricket. Toch deed UD nog heel erg lang over zijn 175 runs. Derckx (24) en Steven Lubbers (41) had den de Deventenaren met 82 voor 3 een goede start gegeven, maar met nog slechts tien overs te gaan stond er 116 voor 4 op het scorebord. Jurriëns (29) was toen in middels ook al uit, en hij had ook zijn partner Cees Ruskamp al pp de meest simpele wijze uitgerund. Broer Tjebbe Ruskamp (23 not out) kreeg toen echter gezelschap van Abendanon, die een score van 40 runs opvrolijkte met vier kapitale zessen, waarvan er één van boven de toppen van het Spanjaardslaan-geboomte in het struweel terecht kwam. Rood en Wit kreeg drie uur de tijd en heeft op een kwartier na, zijn supporters nauwelijks wakker kunnen houden. Al leen Trotman, die met twee zessen en twee vieren tot 29 kwam, en de la Mar die ook één zes uit 22 runs sloeg,, deden de Haarlemmers af en toe van hun zitplaats opveren, zonder dat overigens iemand ook maar een moment de hoop kon koes teren op een beter resultaat dan de 4-2 draw voor UD. Tekenend zijn de bowling- cijfers van Steven Lubbers, een goede Nederlands-elftal spinbowler: 8-6-5-2. De hoofdklasseresultaten in het weekend luidden: UD-Kieviten 3-3; HCC-Rood en Wit 6-1; VRA- Bloemendaal 4-2; VOC-HBS 2-4; HBS-Bloemen- daal 6-1; HCC-VRA 6-1; Rood en Wit-UD 2-4; Kieviten-Quick 6-1. De stand: HBS 11 49; Kieviten 12-49; UD 11-40; HCC 12-43; Bloemendaai 12 38; VOC 10-31; VRA 11-30; Rood en Wit 12-31; Quick 11-25. keld en Voortman klopte Sacha Schultz: 6-2, 6-1. Het herendubbel in deze klasse wordt vanavond pas afgerond. De Groenendaal- combinatie Paul Santink en Arnóut Ver- steegh komt dan in actie tegen Bob Wij- nands en de Hoofddorper Arthur Meuw-; sen. Het gemengd dubbel werd gewonnen door de Nieuw-Vennepse tandem Gerard - Dogger en Marieke Rolland-Dogger: 6-1, 6-7, 6-2 tegen de Groenendalers Ria Craane en Paul Santink. In de C-klasse kon WOC-speler Marcel Dijkman het in het laatste gevecht niet bolwerken tegen de DDV-er Robert Haye: 6-4, 6-4. Marcel Dijkman bereikte die laat ste ronde door de Paraatspeler Haras met 6-2, 6-2 de baas te blijven. Haye haalde dezelfde cijfers in het duel met Roel van Randwijk. Kontaktspeelster Freke Wiers zegevierde bij de dames. Na 6-3, 6-2 tegen Lydia Barzilay (Heerenduin), pakte zij via 6-4, 6-1 tegen de Joy Mozaïek dame Gitta Cupers de hoofdprijs. Cupers mocht in de finale aantreden nadat zij Mary Trossel de voet dwars had gezet: 6-4, 7-5. Gitta Cupers vormde met haar clubgenote Sa cha Schultz wel de sterkste combinatie in de damesdubbels. Met 6-0, 6-2 speelden zij de Heemsteedse dames Broers en van Ulzen naar de tweede plaats. In het heren dubbel moesten de Groenendalers Huub Goossens en Amout Versteegh de hoogste eer aan de Badhoevedorpers Paul Loo- huis en Cees Dronkers laten: 6-4, 1-6, 6-2. Het gemend dubbel leverde een complete Groenendaal, finale op. Doordat Arnout Versteegh in dit toernooi alom aanwezig was, werd die finale naar een later tijdstip uitgesteld. Vermoedelijk op Groenendaal zelf komen dan Mary Trossel en Huub Goossens in actie tegen Arnout Versteegh en Ria Craane. In de D groep gingen de hoofdprijzen in de enkelspelen naar Hoofddorpers. Bij de heren was dat Eric Hooftman: 6-1, 6-3 tegen Eelco Martens (Hoogerheide), bij de dames Carla Quak: 7-5, 6-4 tegen de even eens van Hoofddorp afkomstige Miranda Feuerstake. Verdere uitslagen D klasse: HD: Eric Hooft- man-Sander van den Boom-Harry van Haaster/ Henk van Nieuwenhulzen (allen Hoofddorp): 6- 4, 7-5. Dik Alle Deddens-Ria Feuerstake (Hoofddorp)Duyn-Van Egmond (Heeren duin):- 4-6, 6-4, 6-3; GD: Rietman-Rietman (ABN)—Koekenberg Koekenberg (In den Bo- gaart): 6-1. 6-2. f privé. S.M aandag 23 uur. 90 hs, 020- (Van onze sportredactie) ZANDVOORT. De Motor en Auto Club Zandvoort heeft gistermiddag na afloop van de nationale races op het circuit in de badplaats opgelucht adem gehaald. Na de dodelijke ongelukken in Ammerzoden op 5 mei van dit jaar wordt door CRM met argusogen de ver richtingen van de nationale motorcou reurs gevolgd. De Motorsport zou wel eens bet laatste restje goodwill bij staatssecretaris Wallis de Vries kunnen verspelen, als er meer ongevallen plaatsvinden, waardoor een algeheel verbod op motorraces tot de mogelijk heden gaat behoren. Om niets aan toe val over te laten en om de veiligheid te optimaliseren had de MAC Zandvoort het afgelopen weekeinde meer stroba len dan normaal op de gevaarlijke pun ten laten aanbrengen. Wellicht mede daardoor bleven ernstige ongelukken op een enkel schuivertje na uit. De MAC Zandvoort heeft dit jaar on der meer nog de internationale Olof- wegraces op het programma staan. Deze wedstrijden werden in het verleden op de Beekse Bergen gehouden, maar deze baan is evenals de stratencircuits te on veilig bevonden. Daardoor komt Zand voort als permanent circuit meer dan in voorgaande jaren weer in aanmerking voor de organisatie van motorraces. Probleem is echter, dat de MAC niet over voldoende financiële middelen be schikt om „toppers” naar de badplaats te halen. Daarom zal ze zich voorlopig Niet verder dan 20 min per auto van waar u nu zit Met zijn linkerknie op het asfalt gaat Gerrit van Meerveld een bocht door, op weg naar de overwinning in de 350 cc-klasse De uitslagen 350 cc: 1. Gerrit van Meerveld (Duivendrecht) Yamaha 18.46,09 (gem. snel heid 135.823 km p/u) 2. Roel Toornstra. 3. Jan van Enthoven. 500 cc: 1. Guus ten TijeïHaaks- bergen) Yamaha 19.30,4 (gem. snelheid 134.216 km p/u) 2. André van der Sar. 3. Klaas de Graaf. Formule nationaal (750 cc): 1. Harm Sans (Amsterdam) Yamaha 19.17,5 (gem. snel heid 132.233 km p/u) 2, Ton Groot. 3. Wim Pols Zijspannen: 1. Brouwer/De Haas (Ouder kerk a/d Amstel) Yamaha 20.02,4 (gem. snel heid 127.401 km p/u), 2. Gerrit en Danny Ver kerk, 3. Jaap én Jan Kleve. Hondaklasse: 1. Kees Bouwmeester (Abbenes) 20.50,5 (gem. snelheid 122.428 km p/u), 2. Nijhuis, 3. De Koning. Sport klasse: 1. Roelofs Smeenge (As sen) Yamaha 20.42,2 (gem. snelheid 125 km p/ U), 2. Leo Bakkum. 3. Adrie de Koning. Sport- klasse b (10 ronden van 4300 meter): 1. Cees Cornwall (Zaandam) Kawasaki 19.37,8 (gem. snelheid 129.954 km p/u). 2. Bert Voorthuis, 3. Mile Pajic. HAARLEM. De zevende en achtste j ronde van het openbridgeparenkampi- oenschap van het district Kennemerland, hebben behoorlijke verschuivingen aan de top te zien gegeven. De teams Kuys en De Vries, nestelden zich in dit door Boe- kenroode georganiseerde toernooi, na de achtste ronde respectievelijk op de eerste en tweede plaats. Ji disais

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 15