■vrandstad uitzendbureau ELEKTRONIKUS administratief medewerker (m/v) GEMEENTE^M ^BLOEMENDAAL (JONGE) VERKOPER I 9 9 I 9 9 - .1 PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT ziekenhuis St. Joannes de Deo v haarlem Z" DE HEEMHAVEN augustus *11 EERSTE VERPLEEGKUNDIGE b) ziekenverzorgende m/v O leraar/lerares natuurkunde leraar/lerares scheikunde administratief onderlegde krachten instructie-verpleegkundige hoofdverpleegkundige verpleegkundigen Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amsterdam Chambrt. (je Commerdb 'Chamber of Commerce Handefokammer leraar/lerares Engels a) DOCENT(E) MAATSCHAPPELIJKE BEGELEIDING (29 lestijden) EEN ONDERWIJSKUNDIGE MEDEWERKER(STER) ZATERDAG 2 -- G V C0 ■m 1980 21 20 - ►c 1 >n vraagt voor haar vestiging in Velsen-Noord een I 5 ♦J O actie-en informatiecentrum voor het bedrijfsleven' Iril. •9% stichting streekschool kennemertand Voor beroepsbegeleidend onderiVijs voor de afdeling chirurgie. de Tombe I Melse co accountants die in twee ploegendienst regulair onderhoud en reparaties kan ver richten aan onze produktiemachi- nes. Hij zal ervaring hebben in de mechanische/pneumatische bran che en kennis van de electrotech- niek strekt tot aanbeveling. Wij bieden hem een veelzijdige en interessante functie met een goed salaris en een paar aantrekkelijke extra’s zoals: reiskostenvergoe ding, pensioenverzekering, studie kostenregeling, doorgaans een financiële einde-van-het-jaar handdruk en u werkt in de platen- bizz dus U kunt uitsluitend schriftelijk sol liciteren, gaarne met uitgebreide achtergrondinformatie, ter atten tie van het hoofd personeelszaken van. Haarlem, Gen. Cronjéstraat 166, 023-272624 Haarlem, Ged. Oude Gracht 71, 023-319296 „Uitermeer” Voor deze interessante en afwisselende funktie vragen wij een medewer ker (ster) tot max. 25 jaar met een basis-opleiding minimaal op HAVO/ MEAO-nivo en studerend voor MBA of SPD. Hij/zij dient voldoende ervaring te hebben om o.m. zelfstandig jaarreke ningen samen te stellen. Op ons kantoor in Haarlem hebben wij plaats vopr een administratief-jnedewerker. Geboden wordt een prettige werkkring met vooruitzichten, een goed salaris en uitstekende sekundaire arbeidsvoor waarden, zoals een studie kostenvergoeding, auto- en reiskostenregeling en een aantrekkelijke pen sioenvoorziening. 80-31 In ons ziekenhuis (333 klinische bedden) vragen wij een CBS GRAMMOFOONPLATEN B.V. Nijverheidsweg 32-36 2031 CP Haarlem. voor de gecombineerde afdeling chirurgie (26 bed- den)/urologie (16 bedden). Kandidaten voor deze funktie dienen te beschikken over enige jaren ervaring als A-verpleegkundige, over leidinggevende kapaciteiten en zij hebben bij voor keur een stafopleiding gevolgd. voor de afdeling chirurgie. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer J.J. Hoes, hoofd Kliniek, toestel 1136. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, Velserstraat 19, 2023 EA Haarlem, postbus 1638, 2003 BR Haarlem, tel. 023- 259001 te 12 lesuren 3 nd «js is het in Haarlem gevestigde pro- duktiebedrijf voor alle Europese verkoopvestigingen van een we reldomspannend Amerikaans concern. Een deel daarvan is de Cassette afdeling waarin onze musicasset- tes van mastertape tot verpakt eindprodukt worden vervaardigd. Wij vragen op korte termijn een onderhoudsmonteur Moderne kleine offset-handelsdruk- kerij zoekt met kwaliteiten en (enige) grafische ervaring Een duidelijke groeifunctie voor een inventief verkoper die bij voorkeur woont in Amsterdam of directe om geving. Rijbewijs is noodzakelijk; een bedrijfsauto is zonodig aan wezig Starten op korte termijn is gewenst en kennis van calculeren een pré Hem wordt een goed salaris geboden waarvan de hoogte afhankelijk is van zijn ervaring. Hij gaat werken in een jong dyna misch team met grote eigen verant woordelijkheid. Schrijf een kort briefje als u denkt voor deze job geschikt te zijn aan Postbus 197 -1520 AD Wormerveer, onder ref. verkoper”. Ons antwoord volgt dan omgaand vraagt JONGENS en MEISJES (van 16 tot 25 jaar) die zich op 18, 19, 20 en 21 augustus willen inzetten als meteropnemer. Er moeten dan gas- en elektriciteitsmeters worden opgenomen in Heemstede. Kun je deze 4 dagen werken kom dan snel even langs op een van de onderstaande adressen! Voor nadere informatie en/of een oriënterend gesprek kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer R H. IJzenbrandt. op ons kantoor Spruitenbosstraat 19, 2012 LJHaarlem, telefoon 023 - 319123 of ’s avonds na 19.00 uur privé: 023 - 377779. Lisse Chr. M.A.V.O. I I I (volledige weektaak) M voor de nachtdiensten CBS GRAMMOFOONPLATEN B V. f or voor 12 lesuren en Hebt u interesse voor een functie bij een semi-overheidsinstelling? Met spoed gevraagd per 18 augustus: J Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Rechtspositiebesluit is van toepassing. de de voor a: Onderwijservaring met 16-18-jarigen o.a. in moedertaalonderwijs en communicatietech niek. voor b: Onderwijservaring met 16-18-jarigen en kennisniveau minimaal MO. A-pedagogiek. Postbus 174 voor 8 lesuren per week. Combinatie van deze vakken is mogelijk. De school beschikt sedert het begin van dit jaar over een modern practicumlokaal voor natuur- en schei kunde. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de di recteur van de school, de heer C. Rijnders, Sterre- boslaan 2 te Bloemendaal. Telefoon 023 - 257299 (thuis) en 023 - 251702 (school). Sollicitatie te richten aan burgemeester en wet houders van Bloemendaal, Bloemendaalseweg 158, 2051 GJ Overveen. Wij zoeken voor onze afdeling FINANCIËLE ADMINISTRATIE enkele Bezit u een L.E.A.O.-diploma of een praktijkdiploma boekhouden en is uw leeftijd tussen de 20 en 30 jaar, maakt u dan eens een telefonische afspraak voor een gesprek. k Telefoon 020-17.28.82, toestel 134. Koningin Wilhelminaplein 13, 1062 HH Amsterdam. Voor onze hoofdvestiging aan de Oudeweg in Haarlem vragen wij t.b.v. onze nieuwe stafdienst Technische Ontwikkeling en Automati sering een die zal worden ingedeeld bij onze onderhoudsafdeling van elektroni sche apparatuur en diverse computersystemen. de bereidheid in teamverband te werken en apparatuurgerichte opleidingen te volgen, zowel in Nederland als in het buitenland. Wij denken aan iemand van 25 tot 35 jaar. liefst in het bezit van een rijbewijs. Wij bieden een goed salaris; 4 weken en 3 dagen vakantie en 8% vakantietoeslag; winstdelings-, gratifikatie- en studiekostenregeling. 20 vestigingen in Nederland en internationaal werkzaam Wij hanteren het 7 dagen dienst 7 dagen af systeem. Het vervullen van de funktie met taken is, om met een collega, werkzaamheden van een verplegend/verzorgend karakter te verrichten. Indiensttreding per 1 oktober 1980. Salaris en rechtspositie volgens de C.A.O. voor bejaardente huizen. Voor ons verzorgingstehuis met 160 bewoners is de funktie vakant van Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort zoekt kon- takt met een voor de ontslagafdeling van het resocialisatiecircuit Wieringerland. Deze afdeling bestaat uit 4 aaneenge schakelde woonhuizen. In ieder woonhuis verblijven maximaal 8 patiënten. De behandeling is gericht op voorbereiding en verwezenlijking van het ontslag. De aan te stellen funktionaris is, samen met een collega, mede verantwoordelijk voor het leefgemeen- schapsgebeuren van de afdeling. Vereisten; Diploma Ziekenverpleging B, met minimaal 2 jaar ervaring. Relevante vervolgopleiding. Leidinggevende en organisatorische kwaliteiten. Vermogen tot samenwerken in een multidiscipli nair teamverband. Goede kontaktuele eigenschappen. Wij bieden: Een salaris tot maximaal f. 3.084,- per maand (exclusief toelage ad. f. 26,- per maand), afhanke lijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Een pensioenregeling ingevolge het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Deelname in de Interprovinciale Ziektekosten regeling. - Gunstige studiekostenregeling. - Toepassing verplaatsingskostenregeling van de Provincie. r 3 Voor informaties en schriftelijke of mondelinge sollicitaties kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken van Damiate Pers, Oudeweg 12-14, Haarlem. Telefoon: 023-319053. Sollicitaties te richten aan het bestuur van Stichting Streekschool Kennemerland voor BB.O.. Wenckebachstraat 21, 1951 JZ VELSEN-NOORD. Uw sollicitatie kunt u richten aan: De direktie van "De Heemhaven". von Brücken Focklaan 4, 2102 XC HEEMSTEDE Telefoonnr. 023 28 72 50. BS van Brucken Focklaan 4 Heemstede Tel (023) 287250 Wegens benoeming van één der leraren tot directeur van een mavo-school elders ontstaan per 1 december 1980 aan de Hartenlustschool voor m.a.v.o., Vijverweg 31, 2061 GT Bloemendaal de volgende vacatures Zijn/haar taak zal bestaan uit: het analyseren en het systematiseren van leerplannen c.q. schoolwerkplannen, het helpen ontwikkelen van toetsmethoden en toetsmateriaal, het begeleiden van docenten, het introduceren en operationeel maken van het begrip participerend leren. Vereisten: bij W. L. de Witt. directeur, 01719-13845 J. R Broekhuizen, adj.-directeur, 02521-12918 Sollicitaties te richten aan: Bestuur Chr. M A V O .Uitermeer' Postbus 174, 2160 AD Lisse. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Voor informatie kunt u zich wenden tot het managementteam vap Hoofdafdeling III, telefoon 023 37 99 00, toestel 495. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. I 1 Wij verlangen van de kandidaat een middelbare schoolopleiding, aangevuld met H.T.S. Elektronika, een goede kennis van de Engelse taal, Onze voorkeur gaat uit naar een collega die bereid is binnen zijn/haar lessen mee te werken aan de verhoging van de maatschappelijke weerbaarheid van onze leerlingen. Hierbij vormt het moedertaalonderwijs een wezenlijke rol. t.b.v. het Kort Middelbaar Beroeps-Onderwijs Fazantstraat 66

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 21