VERKOOPSTERS Ik werk met plezier 68 voor tijdelijk werk 68 voor ijdelijkwerk Ik werk met plezier Ik werk met plezier 68I voor tijdelijk werk produktiemedewerkers geplaatst worden in zowel dagdienst als twee- en drieploegendienst. IkVverk met plezier Ik werk met plezier Ik werk met plezier medisch analist (mnlJvrl.) ziekenhuis St. Joannes de Deo v haartem MAVO,HAVO of VWO voor een volledig examen of een deelexamen. ‘kleine groepen met individuele begeleiding dagopleiding ‘bpiswerkles op school medewerker Nederlandse Rotogravure Maatschappij B\^" Technisch 1980 ZATERDAG 2 AUGUSTUS Aktie 68 zoekt met spoed: Aktie 68 Uitzendburo Aktie ’68 zoekt met spoed het vaste buro het vaste buro het vaste buro het vaste buro Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: Produktiekrachten Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem aktie het vaste buro aktie 68I voor tijdelijk werk aktie het vaste buro Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem aktie 68I voor tijdelijk werk aktie 68I voor tijdelijk werk aktie O o MBA-ers Frezers/Boorders Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Elektromonteurs Medisch secretaresse Datatypistes Magazijnkrachten Administratieve krachten Aktie 68 zoekt met spoed: Ervaren pijpenbuiger Centerdraaiers/Revolverdraaiers AKTIE 68 zoekt met grote spoed verpleeghulpen Typistes Nederlands ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ERS Elektrisch lasser Uitzendburo Aktie 68 zoekt: Verpleegkundigen-A Ziekenverzorgsters |F METALL HANDELMIJ B.V. i i met het diploma HBO of eventueel MBO. horeca exploitatiemaatschappij Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de klinisch chemici, Dr. M.W. Bosch (toestel 1133) of drs. M. v. Bezeij (toestel 1148). In ons ziekenhuis (333 klinische bedden) ontstaat op de afdeling klinisch chemisch laboratorium de vaca ture van Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, Velserstraat 19, 2023 EA Haarlem, postbus 1638, 2003 BR Haarlem; tel. 023- 259001. Particuliere Stichting DE NIEUWE SCHOOL leidt op voor het staatsexamen Wij bieden een prettige werkkring, zelfstandig werk en goede voorwaarden. Opname in pensioenfonds is mogelijk. Sollicitaties aan bovenstaand adres. Theoretisch en practische opleiding in de metaalbewerking wordt op prijsgesteld. Kamerlingh Onnesstraat 19 2041 CB ZANDVOORT Tel. 02507-7941 Wij vragen voor spoedige indiensttreding: Vot In de ploegendienst wordt wekelijks van ploeg gewisseld. zoekt voor de tax-free chocolaterie shops op de Luchthaven Schiphol Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken - Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. Voor div. relaties in de Waarderpolder hebben wij dringend krachten in dagdienst en ploegen dienst nodig. Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. Indien je voor korte of langere tijd beschikbaar bent, meld je dan zo snel mogelijk bij: die zal worden belast niet ondermeer de volgende werkzaamheden - Het geven van voorlichting over het beleid en de activiteiten van de Haarlemse politie. - Het onderhouden van kontakten met de publiciteitsmedia. - Het geven van voorlichting inzake voorkoming van misdrijven. - De eindredactie van het personeelsblad en het jaarverslag. - Het organiseren en propageren van voorlichtingsactiviteiten. Salaris Nader overeen te komen: opleiding en ervaring. Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca. 600 bedden Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. E R L. Sniedt, Coördinator Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem Nadere informatie kunt u krijgen bij de heer G. van Dam, medisch administrateur, tel. 023 - 339030. toestel 2042. 06.00 - 14.00 uur 14.00 - 22.30 uur 22.30 - 06.00 uur 06.00 - 13.30 uur 06.00 - 11.00 uur 13.30 22.00 uur De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenregle ment van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burger lijk Pensioenfonds. Bij de sollicitatieprocedure zullen de medewerkers van de sectie betrokken zijn. 80-34 voor langere tijd, hoog loon, in H’lem-Centr. voor nauwkeurige werkzaamheden. Moet beslist ervaren zijn. Voor onbepaalde tijd in Haarlem. met ruime ervaring voor het monteren van lichtbakken Het werk is voor langere tijd in omgeving Haarlem voor relatie in omg. Haarlem. Eventueel vast dienstverband. Indien je vrij bent bel dan even op of kom langs bij: voor hele dagen voor onbepaalde tijd. De werkzaamheden worden verricht in een klein teamverband Wij zoeken serieuze krachten die voor langere tijd beschikbaar zijn. Diverse vakatures zijn vrij voor de dagdien sten. op Havo-niveau voor langere tijd eventueel met typen voor het buigen van stoom en/of hogedruk leidingen voor 1 maand in Haarlem-Cen- trum. Voor diverse tehuizen hebben we dringend verpleeghulpen nodig met ruime ervaring. Voor zowel dagdiensten als alle diensten heb ben we meerdere baantjes beschikbaar. voor diverse relaties in Haarlem en omstr. voor zowel hele als halve dagen Op de afdeling Medische Administratie en Registratie ontstaan vacatures voor zowel full-time als part-time. De werkzaamheden bestaan o.a. uit - administratieve verwerking van opgenomen en ont slagen patiënten - opzoeken van medische gegevens - beantwoording en verwerking van telefonische aanvragen. Wij denken aan kandidaten die - een opleiding op MAVO/HAVO-niveau hebben - over enige administratieve ervaring beschikken - bij voorkeur niet ouder zijn dan 40 jaar. lliuirl ENKELE PLUSPUNTEN: Vroege, late en weekenddiensten Reiskostenvergoeding Gratis maaltijden Een uniform wordt door ons verzorgd. met ervaring, voor las- en gutswerk voor onbe paalde tijd in Haarlem. Bel maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 12.00 uur 020-174959 toestel 211Of schrijf een briefje of briefkaart naar H.E.M.S. b.v., antwoordnummer 7691, 1110 WS LUCHTHAVEN SCHIPHOL. Postzegel plakken hoeft niet. Vermeldt alleen de funktie waarnaar u solliciteert en uw naam en adres. U ontvangt dan direkt een sollicitatieformulier en een informatiefolder. Uw taak zal bestaan uit het helpen van passagiers bij het maken van een keuze uit het ruime assortiment. De internationale sfeer van Schiphol betekent: nooit sleur, want u maakt kennis met een bonte mengeling van nationali teiten uit de gehele wereld. Bovendien rouleert u over twee winkels. Redelijke kennis van de moderne talen (vooral Engels) is wel gewenst. Leeftijd tussen 20 en 40 jaar. Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer A. van den Berk Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5 2031 BE Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, tst, 334 afd. Personeelszaken. Voor 21 -jarigen en ouder gelden de volgende beloningen: dagdienst: f. 474,58 bruto per week. 2-ploegendienst: f. 595,95 bruto per week, uitlopend tot f. 610,80 bruto per week. In de 2-ploegendienst gelden de volgende werktijden: ochtenddienst maandag t/m vrijdag zaterdag middagdienst maandag t/m vrijdag De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diep drukken) behorend tot de VNU-Industriegroep B.V. en is drukker van o.a. Panorama, Avenue en Popfoto. Op diverse afdelinge van ons bedrijf kunnen Wij zoeken mensen die samen willen werken in de diverse produktieteam en daardoor een aandeel kunnen leveren in de totstandkoming van onze produkten. Inzet en teamgeest staan in deze funkties boven opleiding. reiskostenvergoeding voor hen die buiten de agglomeratie Haarlem 1 wonen. Bel voor een folder of een gesprek na 19.00 uur 023-252680. Sekretariaat: Joh. Vermeerstraat 73, 1071 DN Amsterdam. i 3-ploegendienst: f. 588,22 bruto per week, uitlopend tot f. 617,44 bruto per week gemiddeld. In de 3-ploegendienst gelden de volgende werktijden: ochtenddienst maandag t/m vrijdag middagdienst maandag t/m vrijdag nachtdienst maandag t/m vrijdag drukkerij- van VNU ge- Voor div. ziekenhuizen in en buiten Haarlem hebben we verschillende vacatures voor zowel dagdiensten als alle diensten openstaan. voor relaties in Haarlem. Moet beslist voor langere tijd zijn. Dagdiensten en eventueel weekenden. Indien je vrij bent bel dan even op of kom langs bij: Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. Schriftelijke sollicitaties worden binnen 14 dagen ingewacht bij de hoofdcommissaris van politie te Haarlem, postbus 57, 2000 AH Haarlem Functie-eisen: - Een middelbare vooropleiding met zo mogelijk een op de functie gerichte beroepsopleiding op M.B.O.-niveau - Ervaring op het gebied van de voorlichting c.q. journalistiek, bij voorkeur in een politie- of andere overheidsorganisatie. Uitstekende redaktionele en kontaktuele vaardigheid. - Gevoel voor public relations. I eeftijd 25 a 30 jaar. Algemene arbeidsvoorwaarden De voor het overheidspersoneel gebruikelijke regelingen worden toegepast Dit betekent ondermeer: - Vakantietoeslag 8 o/o. - (.mistige regeling met betrekking tot studiefaciliteiten. - Gehele of gedeeltelijke tegemoetkoming in eventuele verplaat singskosten. - Goede pensioenvoorziening (ABP). Gunstige ziektekostenverzekering. VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern Is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle activiteiten bundeld. Naast bovengenoemde beloning gelden bij ons bedrijf de volgende secun daire arbeidsvoorwaarden: winstdelingsregeling (in 1978: 7,7% van het bruto jaarinkomen) opname in het Spaarfonds Grafische Bedrijven opname in het Pensioenfonds Grafische Bedrijven basis-vakantie 22 werkdagen per jaar; door ploegendienst uitlopend 1 tot 25 werkdagen vakantie per jaar 8 vakantietoeslag bladenpakket 40% korting op V.N.U.-uitgaven studiekostenregeling sociaal fonds werkkleding werkschoenen vervoer station Haarlem - bedrijf v.v. e.e.a. is afhankelijk van leeftijd. Desgewenst kunnen over de funktie nadere inlichtingen worden verstrekt door de chef van de afdeling voorlichting en opleiding, telefoon 023 -12 22 80. De gemeentepolitie te Haarlem vraagt voor haar afdeling voorlichting een

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 26