a I llffl r verpleegkundig docent(e) gamacnta haarkzm bedrijfsleermeester uu HMi Het Motorhuis IJmond zoekt een medewerk(st)er zeeweg ziekenhuis velsen zeeweg ziekenhuis velsen I I 0 Sint Jozef Ziekenhuis Heemskerk 9 operatiekamerassistent(e) PSYCHOLOOG (M/V) ERS inventarisatiemedewerk(st)er ALGEMEEN DIREKTEUR M/V typist(e) voor 4 dagen per week administratief medewerk(er(st)er r f Het Motorhuis IJmond secretaresse/secretaris Projektgroepen IEI ID GM 27 26 ZATERDAG 2 AUGUSTUS 1980 psychiatrisch ziekenhuis Endegeest 1 part-time (full-time) wordt ENDEGEEST OEGSTGEEST Hij moet beschikken over het 1e monteursdiploma en goede kontaktuele eigenschappen. In voorkomende gevallen zal hij ook de werkplaatschef assisteren of volledig vervangen. In dat geval draagt hij de directe verantwoording voor de werkzaamheden van 9 monteurs. Een man van plm. 25-30 jaar, die in ons bedrijf de VAM-opleiding ter hand kan nemen van de jonge monteurs. In het Sint Jozef Ziekenhuis te Heemskerk is een vakature voor een (4x8 uur) Wanneer deze goed gehonoreerde en afwisselende baan iets voor U is, bel dan 02510-.29162 en maak een afspraak met de heer Th. Laarman. U kunt hem na werktijd bereiken op 023-264249. 0 1} joede I I vakaturenr. 182775/347/YC x Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* p- Voor inlichtingen en t. voor ca. 32 uur per week. vakaturenr. 183521/350/YC I bruto >ecun- 2nd voor minimaal 32 uur per week. vakaturenr. 183522/351/YC m OPEL w bruto Gelet op de uiteenlopende in- en externe kontakten, worden hoge eisen gesteld aan kommunikatieve kwaliteiten; leidinggevende ervaring, speciaal in liet veld van de bejaardenzorg, wordt eveneens verlangd Het aan de funktie verbonden salaris zal in nader overleg, op basis van de C A.O. voor bejaardentehuizen 1980, worden vastgesteld. Geselekteerde kandidaten zullen gedurende de sollicitatie procedure in kontakt komen met delegaties uit bestuur, staf, personeel en bewo ners, terwijl eên psychologisch onderzoek tot de mogelijkheden behoort Met de benoeming van deze tunktionaris wordt beoogd, vanuit het bestuur steun en richting te geven aan de ontwikkeling en uitbouw van de bejaardenzorg binnen de stichting, een en ander toegespitst op die problemen, welke door hun komplexiteit en gemeenschappelijk heid, een centrale aanpak van direkties en bestuur vereisen. De stichting "Algemene Verzorgingstehuizen Haarlemmermeer" beheert drie tehuizen voor ouderen in de woonkernen Zwanenburg ("Eigen Haard"), Badhoevedorp ("de Schuilhoeve") en Hoofddorp ("Eijkenhove"). In deze tehuizen worden ca. 300 ouderen verzorgd door 170 perso neelsleden, waarvan een deel als part timer werkzaam is. Wij bieden u een prettige werkkring, met een salaris dat in overeenstemming iszmet opleiding en ervaring. De steeds verder gaande ontwikkeling in de bejaardenzorg heeft het bestuur van de stichting tot de overtuiging gebracht, dat een gebalan ceerde benadering noodzakelijk is met betrekking tot de centralisatie van de beleidsvorming en de decentralisatie van de beleidsuitvoering. Om die reden roept het bestuur gegadigden op voor de funktie van Belangstellenden worden uitgenodigd, binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze oproep, te reflekteren aan het adres van de sekretaris van de stichting, de heer A A. Beeker, Zeemanlaan 9, 1171 BC Badhoevedorp voor de tot de afdeling correspondentie en archief behorende typeafdelmg. waar 7 dames werkzaam zijn, vragen wij een :ietean n onze ling. In ons ziekenhuis wordt een in-service opleiding voor A-verpleeg kundige gegeven, voor in totaal 100 leerlingen. Tweemaal per jaar starten wij met een opleiding. Wij verwachten dat u: een docentenopleiding heeft gevolgd, of bijna voltooid. na een inwerkperiode zelfstandig als groepsdocent groepen kunt begeleiden. in deze groepen het totale pakket Verpleegkunde doceert. het PWN verzorgt vanuit een verscheidenheid aan vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied op alle werkdagen, behalve op dinsdag taak het typen van brieven, verslagen, bestekken, rapporten e.d. welke met behulp van tekst- verwerkende apparatuur worden opgezet wij bieden een bruto-maandsalaris. afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd, tot f 1.880- deze functie kan leiden tot een salaris van 2.044.80 bruto per maand de bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden nadere informatie over de functie wordt gaarne verstrekt door de heer J. Overbeek. telefoon 023-25 93 31toestel 2830 die o.m. tot taak heeft: - het verzamelen en op tekening verwerken van gegevens over de te inventariseren objekten aan de hand van bestaande (maar gedeel telijk verouderde) tekeningen, infra-rood foto's e.d.; - bepalen van objektgrenzen in samenwerking met andere afdelingen; - het op tekening aangeven van aantallen, soorten, variëteiten e.d.; - opmeten en op kaart vastleggen van hoeveelheden groen naar on- derhoudskategorie. Voor deze funktie stellen wij dat deze funktionaris: - een gerichte middelbare tuinbouwopleiding heeft genoten en liefst enige ervaring met bovengenoemde werkzaamheden heeft; - beschikt over voldoende systematisch inzicht; - voldoende materialenkennis heeft, en over goede kontaktuele eigenschappen beschikt. Aangezien de gehele inventarisatie reeds voor het merendeel gereed is, gaan de gedachten uit naar een funktionaris die bereid is het reeds aangevangen werk voor te zetten gedurende een periode van 1 1/2 jaar. Aanstelling zal derhalve in tijdelijke dienst geschieden. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f. 2.530,- byuto per maand (ekskl. een toeslag van f. 26,- per maand.) Sollicitaties dienen te worden gericht aan de direkteur van de dienst, Kleverlaan 9, 2023 JC Haarlem. Taakomschrijving; - het in overleg met de projektleiders opstellen van agenda's voor de projektgroepvergaderingen - het maken van verslagen en het distribueren daarvan; - het aan de hand van de verslagen opstellen en bijwerken van op drachtenlijsten; - het mede uitvoeren van besluiten; - het verzorgen van de korrespondentie; - het maken van afspraken t.b.v. vergaderingen e.d.; - het administratief bijstaan van de projektleiders; - de voortgangskontroles; - het bijhouden van het archief. De funktie brengt, met name bij inspraak- en informatie-avonden, enig avondwerk met zich mee. Vereisten: - een sekretaresse-opleiding danwel een vergelijkbare opleiding; - ervaring in een sekretariaatsfunktie; - zelfstandig kunnen funktioneren. Aanstelling: aanstelling, voorshands in tijdelijk dienstverband, zal afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal plaatsvinden in de rang van commies, aan welke rang een maximum salaris is verbonden van f. 3.084,- per maand (bij 40 uur per week). Een vertegenwoordiging van de naaste kollega's zal bij de selektie van de kandidaten inspraak hebben. De te benoemen medewerk(st)er zal tot taak krijgen het verrichten van type-werk alsmede enige sekretaresse-werkzaamheden zoals archiveren, notuleren van werkgroepvergaderingen en registreren. Vereisten: - tenminste in het bezit van het Mavo-diploma; - goede type-vaardigheid. Aanstelling kah, afhankelijk van leeftijd en ervaring, plaatsvinden in de rang van administratief ambtenaar 2e klasse, aan welke rang een maximum salaris van f. 2.324,- per maand is verbonden, op basis van 40-uur per week (salaris ekskl. een toeslag van f. 26,- Bij de afdeling personeelszaken en organisatie der gemeentesekretarie kan bij het buro funktiewaardering worden geplaatst een Inlichtingen verstrekt de hoofdanaliste, telefoon 02550-19100, toestel 1100. Beverwijk, Koningstraat 40-42, telefoon 02510-29162 Voor nadere inlichtingen kunt u zich richten tot mevrouw M. v.d. Voorde, hoofd Opleiding, telefoon (02510) 4.24.24, toestel 329. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer W. Lagendijk, verpleegkundig direkteur, Mozartstraat 91 1962 AB Heemskerk Voor de SPOELRUIMTE VAN HET LABORATORIUM vragen wij met spoed Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, postbus 464. 1970 AL IJmuiden. Voor de in september a s. te starten cursus voor opleiding tot Hiirlen De dienst van de Hout, de plantsoenen en de begraafplaatsen heeft, om de leefbaarheid in de gemeente Haarlem te bevorderen, een belangrijke taak in de verzorging van het stedelijk groenmilieu in samenhang met het aangrenzend landelijk gebied. Voor de uitvoering van deze taak kent de dienst vier hoofdafdelin gen, te weten een ontwerpafdeling, een technische dienst, een be drijfsbureau en een afdeling administratie/personeelszaken. Op de tekenkamer van de ontwerpafdeling komt 1 oktober a.s. de funktie vakant van hebben wij nog een plaats vrij Voor deze 3-jarige opleiding is een vooroplei ding op HAVO-niveau (met exacte vakken) vereist. sollicitaties kunt u zich richten tot het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen. Postbus 464, 1970 AL IJmuiden De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 8-13', uur. Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag De gemeente Haarlem is aangesloten bij het I.Z.A Noord-Holland Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek van de brief van het bij de functie genoemde vakaturenummer. binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden aan de burgemeester van Haarlem Postbus 511.2003 PB Haarlem De taak van de nieuw aan te trekken psycholoog zal in eerste instantie bestaan uit het ontwikkelen van een visie en beleid voor deze afdelingen; dit in nauwe samenwerking met de reeds aanwezige coördinerend hoofdverpleegkundigen en de afde- lingsteams. Onze voorkeur gaat uit naar een klinisch psycho loog met belangstelling voor dergelijke werkzaam heden. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform ge meentelijke regeling. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij drs. J.G Goekoop, psychiater en drs. A.M.J.C. Sax, psycholoog Schriftelijke sollicitaties binnen 3 weken na ver schijnen van dit blad te richten aan het hoofd Per soneelszaken »J Bij de gemeente Leiden staan alle functies open B voor mannen én vrouwen, leder die aan de ge- fl stelde eisen voldoet, wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. sollicitaties, waarin een nauwkeurige omschrijving van de tot nu toe gevolgde opleiding en verrichte werkzaamheden, worden binnen één week na het verschijnen van dit blad met belangstelling tegemoet ge zien door de directie van-het PWN. postbus 5, 2060 BA Bloemendaal s.v.p. in linker bovenhoek van brief en enveloppe 8041a vermelden wij vragen opleiding op MAVO-niveau diploma typen goede kennis van de nederlandse taal leeftijd tot 35 jaar belangstelling voor geautomatiseerde tekstverwerking Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen Endegeest is een gemeente-ziekenhuis met een regionale functie voor Leiden en omgeving. Er zijn afdelingen voor opname en vervolgbehan- deling, resocialisatie, langdurig verblijf en een poli er» dagkliniek. De capaciteit is ongeveer 450 bedden Voor de sector verblijfsafdelingen zoeken wij een Op deze afdelingen verblijven ongeveer 150 be woners: mannen en vrouwen. Ze worden begeleid door verpleegkundigen, arts-assistenten, aktivitei- ten-therapeuten, maatschappelijk werkenden en een consulent-psychiater. De bestaande afdelingen zullen in de nabije toe komst worden geherstructureerd, terwijl mogelijk ook nieuwe functies ontwikkeld zullen worden. Een en ander hangt nauw samen met de reeds gestarte nieuwbouw voor deze groep patiënten. De eerste fase hiervan zal in augustus 1980 in ge bruik worden genomen. T Voor de realisatie van de stadsvernieuwing in Haarlem is een projekt- organisatie stads- en wijkvernieuwing opgezet, waarin zowel de plan- voorbereiding als de planuitvoering zijn ondergebracht. Voor elke te vernieuwen wijk is een projéktgroep geformeerd, bestaande uit deskundigen van verschillende disciplines uit het ambtelijk apparaat, alsmede een aantal wijkvertegenwoordigers. Elke projektgroep heeft een projektleider en een sekretaris/sekretaresse, welke laatste, afhankelijk van de omvang van de projekten voor ongeveer 4 projekt- groepen werkzaam is. Wegens het vertrek van een van de huidige sekretaresses worden bij de afdeling sekretariaat en kabinetszaken der gemeentesekretarie gegadigden gezocht voor de funktie van

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 27