Re< Na vluchtsolo met ritwinnaar De Cnijf R Braun legt basis voor fa eindzege in wielerronde sterkste bij profstayers Drie hoofdklasse-clubs niet akkoord Waterpoloërs: geen play-offs Derde remise tussen Hübner en Portisch EK-ZWEMMEN JEUGD Li Zilver Hans Kroes wi dc Zuidkoreaan naar PSV Organisatievoorzitter Piet Tromp: garantie voor open strijd programma lotto Hockeyteams geselecteerd r Venix weer c i „Honkbalweek zonder Cuba A'.- Wï ■■•li VRIJDAG 8 AUGUSTUS 1980 VR WO V 1 «1 M o SPORT 20 1 - Piet Tromp: .Honkbalweek moet zinvol zijn voor Nederlands team". Prijzenbedrag: JAN VAN DER NAT Ml 1 Martin Venix UTRECHT. Martin Venix heeft gis teravond op de tweede dag van de Neder landse wielerkampioenschappen op de baan zijn nationale titel bij de profstay- ers geprolongeerd. De wereldkampioen ging na één uur rijden debutant René Kos met tien meter vooraf. (Van onze sportredactie) HAARLEM. Aan de vooravond van de Elfde Haarlemse Baseball Week zullen de gedachten van de vele duizenden, die vanaf maandag de tribunes van het Pim Mulier Stadion weer zullen bevolken, on getwijfeld teruggaan naar aflevering 10, nu twee jaar geleden. Met een beetje weemoed zal worden teruggedacht aan het geweldige honkbal dat ploegen van wereldklasse als Cuba, Japan en Korea toen lieten zien. BRUSSEL. De Internationale Hoc key Federatie (FIH) heeft gisteren tijdens haar congres in Brussel de twaalf landen gekozen, die van 27 maart tot en met 5 april 1981 in Buenos Aires zullen deelne men aan het toernooi om de wereldbeker voor dames. die niet zo snel herhaald zal worden. Ik wil niet zeggen nooit, want dat is zo’n abso luut woord”. De kans dat Cuba, na het onbehoorlijke gedrag van dit jaar, nog eens zal worden uitgenodigd lijkt bijzonder klein. „Kijk”, zegt Piet Tromp, „de wijze waarop wij zijn behandeld is niet prettig geweest. Geluk kig heeft het nauwelijks financiële conse quenties gehad, omdat de raambiljetten maakt het veel moeilijker. Alleen Midden- amerikaanse landen hadden Haarlem als tussenstation kunnen gebruiken, maar we konden natuurlijk niet verwachten dat Aziatische teams eerst naar Europa zou den komen om dan onmiddellijk weer naar eigen omgeving af te reizen. Nee, de tiende week was een unieke gebeurtenis, Het dragen van de gele en het winnen van de groene trui (puntenklassement) in de ronde van Frankrijk hebben de leden SITTARD (ANP). de waterpolocom- petitie in de hoofdklasse (heren) zal het komende seizoen nie# beslist worden door zogenoemde play-off-wedstrijden. van de Belgische wielerbond niet kunnen overtuigen van de capaciteiten van Rudy Pevenage. In de Belgische selectie voor het wereldkampioenschap op de weg, is de rossige Belg tenminste niet opgeno men. Hij gaat „slechts” mee naar Sallan- ches als reserve. De groep bestaat uit: Jos Jacobs (Bel gisch kampioen), Ronny Claes, Claude Criquiélion, Johan de Muynck, Roger De Vlaeminck, Fons de Wolf, René Martens, Ludo Peeters, Michel Pollentier, Jean-Luc van den Broucke, Herman van Springel en Daniel Willems. Als reserves werden Rudy Pévenage, Jan Bogaert en Jos de Schoenmaecker aangewezen. Alle vier de ploegen zijn goede tegen standers voor het Nederlands team, dat Met 8-7 kwamen de Westduitsers heel for tuinlijk weg. De zege betekende overigens wel, dat de Duitsers de leiding namen in de finalepoule. Spanje en Italië incasseerden beide hun eerste nederlaag. Italië verprutste in het duel tegen Roemenië zes numerieke meer derheden en een strafworp en bekocht die verregaande nonchalance met verlies: 4-5. De waterpolocommissie volgt hiermee de richtlijnen van de FINA (wereldzwem- federatie) die op haar tijdens de Olympi sche Spelen in Moskou gehouden congres deze wijzigingen doorvoerde voor interna tionale wedstrijden. Na de eerste speeldag in de finalepoule van de strijd om het Europese kampioen schap waterpolo voor jeugdteams is één land uitgeschakeld: titelhouder de Sovjet Unie. Aanvoerder Andrei Semenov beze gelde gisteren in Sittard persoonlijk het lot van zijn team. Hij besloot een robber tje vechten met de Westduitser Gerhard Kort voor het verstrijken van de eerste periode (stand 2-1) met een rechtse directe op de kin van zijn tegenstander. Scheids rechter Petrasovits uit Oostenrijk aarzel de geen ogenblik en stuurde de Rus het water- uit. De Rus mocht, niet vervangen worden. West-Duitsland profiteerde met pijn en moeite van de ongelijke situatie. Met ingang van het volgende seizoen (1981/82) zal een waterpolowedstrijd in de hoofdklasse heren 4x7 minuten zuivere speeltijd (is momenteel 4x5) duren. Vanaf dat tijdstip zal een team tevens uit dertien spelers (is momenteel elf) mogen bestaan. op tafel gebracht worden, waardoor de KNZB de vrijheid krijgt zelf eventueel met een play-off-systeem op de proppen te komen. De uitslagen van de eerste dag: 100 meter vrije slag jongens: 1 Marcel Gery (Tsj) 54.09, 2 Hans Kroes (Ned) 54.26, 3 Thomas Gassner (Wdl) 54.55. 100 meter vrije slag meisjes: 1 Rica Reinisch (Wdl) 57.69, 2 Agneta Eriksson (Zwe) 57.90, 3 Ina Hermann (Wdl) 58.20. 200 meter rugslag jongens: 1 Henry Schneefelder (Wdl) 2.09.99, 2 Marcus Grossheimann (Wdl) 2.12.06, 3 Andrew Jameson (Gbr) 2.12.46. 200 meter rugslag meisjes: 1 Rica Reinisch (Wdl) 2.17.38, 2 Yolanda van <jer Straten (Bel) 2.18.85, 3 Kathrin Mansick (Wdl) 2.20.58. SAN' koers menbr; harddr eigena: vroeg i zou go snelle in Zan Ricky Remen kon w kon rij Remen sturen. WAC Wagen se Ber Wagen bedrag teren, mogeli petitie De stuur i de ko: gemee gulder De Uit de te. pla toegan nieuwi overde gescht staant: apart bezoel Bovi volger de toe geninj der va betaal Budge gesprc hangt bijdra; ECI schou Lubbe Echt” kort v lange zeven wel a; naams Ronde de, bl M 4 G 6, ei de bi m w m H ov 6- 1 lei Ne tei tit ov Yi ve Ju ni sti de vc bi hl be st: A: k< ne ge zii baantitel geprolongeerd Wa Het peloton raakte steeds verder achter op. Bij acht minuten achterstand sloten spoorbomen de weg af voor de hoofd macht. De drie minuten extra-verlies wer den later wel afgetrokken. De beslissing was echter al lang gevallen. Braun trapte maar door. Hij verloor weliswaar de etap pe aan de Cnijf, die moeiteloos de sprint won, maar hij weet zich wel vrijwel zeker van de eindoverwinning. Twee groepjes, Prim en Torelli en later Den Hertog, Wil- mann, Lejarreta en Kehl wisten de schade nog te beperken tot respectievelijk vier en zes minuten. Het peloton kwam binnen met een achterstand van bijna zestien minuten. Daarin bevond zich naast de verslagen De Vlaeminck ook de Frans man Bernard Hinault. De aflevering van dit jaar zal het op papier zonder werkelijke topploegen moe ten stellen. Aanvankelijk zag het er naar uit dat wereldkampioen Cuba acte de présence zou geven, maar een paar weken geleden kwam er plotsklaps een telegram uit Havana met de mededeling dat de ploeg door „buitengewone omstandighe den” niet kon komen. Piet Tromp, voorzitter van het organisa tiecomité: „Dat was natuurlijk een flinke klap voor ons. Cuba speelt honkbal van wereldklasse en we hadden die ploeg er graag bij gehad. Aan de andere kant moet ik stellen, dat het deelnemersveld van nu garant staat voor een open toer nooi, waarvan de winnaar niet bij voor baat vaststaat. Dat zou met Cuba wel het geval zijn geweest. Natuurlijk is het zo, dat een deel van het publiek zou zijn gekomen voor het technisch gave honkbal van Cuba. De meesten echter willen graag een leuk toernooi zien, waarbij de span ning er tot de laatste dag in blijft. Die kans bestaat nu”. De tiende week van twee jaar gelden trof het bijzonder goed omdat vlak daar na het WK in Italië op het programma stond. Tromp: „Dat was voor ons gunstig in verband met de reiskosten en de ploe gen konden alvast een beetje wennen aan Europa. Dit jaar is het WK in Japan en dat bare voor de Oranje-jeugd. Gisteren ver sloeg het team van coach Piet de Zwarte de Engelse jeugd in een zeer matig duel: 6- 1. zonnenheid hebben toegedacht. Deze keer was Braun echter niet te houden. Hij trapte letterlijk de spaken uit zijn achter wiel (twee keer) en liet zich ook niet ont moedigen door een lekke band en de aan wezigheid van wieltjesplakker Roger de Cnijf, die slechts naar voren kwam als er een premie te verdienen was. FRANKFORT (ANP). Na de derde etappe van de ronde van West-Duitsland kwam de winnaar van het eindklasse ment vrijwel vast te staan: Gregor Braun, bijgenaamd „de beer van de wijn straat” uit Neustadt. De Westduitser, ei genlijk in dienst van Francesco Moser, maar voor deze gelegenheid kopman van de Nederlandse HB-ploeg, nam een optie op de eindoverwinning door een even drieste als succesvolle solo. SKÖVDE (AP). De eerste dag van de Europese zwemkampioenschappen voor junioren in het Zweedse Skövde heeft slechts één Nederlands succesje opgeleverd. Hans Kroes (HPC) veroverde zilver op de 100 meter vrije slag jongens. De zeer verrassende winnaar was de Tsjech Marcel Gery. Braun ontsnapte 150 kilometer voor eindhalte Frankfort uit het peloton. De enige reactie kwam van Roger de Cnijf, knecht van Roger de Vlaeminck, de Belg die door twee sprintzeges de gele trui droeg. De Cnijf deed geen meter kopwerk, hij liet zich slechts voortsleuren door de ontketende Duitser. De tweevoudige olympische kampioen in 1976 en de twee voudige wereldkampioen achtervolging bij de beroepsrenners was in deze ronde bepaald niet tevreden over zichzelf. In de proloog ondernam hij al in de eerste etap pe een solo van vijftig kilometer. Hij werd ingelopen om vervolgens twee keer kans loos te zijn in de massale eindsprint tegen de specialist Roger de Vlaeminck. De Belg moet Braun gisteren ook onbe- Kos maakte achter gangmaker Walrave een meer dan verdienstelijk debuut. Hij reed de eerste 35 minuten aan de leiding. Op dat moment nam Venix, met Koch, de leiding over. Hij kreeg het echter tijdens de laatste acht minuten nog zwaar te verduren. Kos plaatste tot drie keer toe een aanval op de leiderspositie, maar Ve nix en Koch reden hun belagers, telkens naar de bovenrand van de baan. Eddy Dorgelo uit Nijverdal is Neder lands kampioen op het onderdeel klasse- mentswedstrijd amateurs geworden. De 24-jarige Tukker verzamelde 51 punten, veertien meer dan titelverdediger Ger Slot. Eddy Dorgelo leek anderhalf jaar geleden verloren voor de wielersport. Tij dens een training op de weg werd hij door een onbekend gebleven automobilist aan gereden. Zijn dorpsgenoot, de beroeps renner Herman Ponsteen, trof Dorgelo zwaar gewond aan in een greppel langs de wég. De gewonde renner was er lange tijd ernstig aan toe. Hij herstelde en werd kampioen van Nederland in de klasse- mentswedstrijd. Als kampioen mag hij straks wellicht zijn kans wagen in het wereldkampioenschap te Besan^on. Bij de achtervolging dames hebben zich voor de halve finales, die vandaag worden afgewerkt geplaatst: Anne Möhlmann, Monique Kaufmann, Petra de Bruin en Henny Top. Spanje werd door de Hongaren beteu geld: 6-7. Het Nederlands zevental heeft uitzich ten op de zevende plaats, het hoogst haal- Roger de Cnijf gaat als winnaar van de derde etappe in de ronde van Duitsland over de streep in Frankfort. Achter hem Gregor Braun, die goede vooruitzichten heeft op de eindoverwinning. Het was een dinsdag afgebroken partij. Oök de beide eerste ontmoetingen tussen beide grootmeesters eindigden in remise, zodat de stand na drie partijen 1,5-1,5 is. Henk Kuijf uit Boskoop heeft in het toernooi om het open Nederlands schaak kampioenschap in Dieren zijn voorsprong behouden. In zijn afgebroken partij uit de zevende ronde kwam Kuijf remise overeen met Caessens, maar ook zijn ach tervolgers Van de Berg en Van Baarle moesten na de hervatting het punt delen. In de achtste ronde zette Kuijf hoogst- persoonlijk Van Heste uit de kopgroep. ABANO TERME (ANP). De derde partij in de schaaktweekamp in Abano Terme tussen Lajos Portisch (Hon) en Robert Hübner (Wdl) in de halve finales van het kandidatentoernooi is in remise geëindigd. Etappewinnaar Roger de Cnijf werd na afloop van de etappe uitgefloten door het publiek. Hij beleefde op die manier weinig plezier aan zijn derde zege in zijn tweeja rige profloopbaan. De Cnijf won vorig jaar de vierde etappe in de ronde van Spanje en dit jaar de tweede rit in de ronde van Mallorca. zich via de Haarlemse Honkbalweek voorbereidt op het wereldkampioen schap in Japan. Piet Tromp: „De Honk balweek is in de meeste gevallen voor het Nederlands team een voorbereiding op een groot toernooi. Daarom moet de te genstand goed zijn, maar niet persé van wereldklasse. Voor Nederland heeft het weinig zin om tegen Cuba te spelen. Zo’n ploeg gebruikt Nederland alleen maar als speelbal en dat heeft in het kader van de voorbereiding geen enkele zin”. Voor dit toernooi hadden zeventien ploegen zich gemeld. De FIH selecteerde Argentinië (Gastland), Australië, Oosten rijk, België, Canada, Spanje, Frankrijk, West-Duitsland, Japan, Mexico, Neder land en de Sovjet Unie. Voor het toernooi om de Champion’s Trophy (heren) zijn zes landen uitgeno digd. India en Spanje (de olympische fina listen van Moskou) en Pakistan, Australië, West-Duitsland en Nederland. Dit toer nooi wordt van 8 tot en met 16 januari 1981 in Karatsji (Pakistan) gehouden. Ook heeft de FIH de deelnemers aan het toernooi om de intercontinentale beker bekend gemaakt. Het zijn: België, Canada, Ierland, Italië, Maleisië, Japan, Frankrijk, Wales, Nieuw- Zeeland, Singapore en de Sovjet Unie. Om de twaalfde plaats in dit toernooi zal worden gestreden door Kenia en Zimbab we. De beste drie van het toernooi, dat van 28 maart tot en met 12 april 1981 in Koeala Loempoer wordt gespeeld, plaatsen zich voor de wereldbekerstrjjd. Negen landen (Pakistan, India, West-Duitsland, Spanje, Australië, Polen, Engeland, Nederland en Argentinië) zijn reeds van een plaatsje in dit toernooi (januari 1982 te Bombay) ver zekerd. In maart van dit jaar kwamen vertegen woordigers van alle hoofdklassevereni- gingen in Bunnik mondeling overeen na afwerking van de normale competitie de clubs te verdelen in drie groepen van vier. De bovenste vier zouden in drie week einden (dubbels) spelen om het landkam- pioenschap, de onderste vier om twee degradatieplaatsen en de middelste vier om des keizers baard. Na ontvangst van de schriftelijke bevestiging, waar in Bun nik door de KNZB nadrukkelijk om was gevraagd, kwam aan het licht dat drie hoofdklassers na raadpleging van de ach terban maar weinig voelden voor het vier- vier-vier systeem. Daarop besloot de zwembond dat invoering van het play-off- systeem dit seizoen niet doorgaat. Op de komende najaarsvergadering zal de KNZB dit systeem ter sprake brengen. Bovendien zal er een reglementswijziging f die van Antonio Keller, die vorig jaar voor Kinheim de laatste competitiewedstrijden speelde en de ploeg vervolgens aan het begin van dit seizoen in zijn hemd liet staan. Bernardus is voor de liefhebbers ook een bekende naam. Het betreft hier Wendly Bernardus, de vierde telg uit een honkbalgeslacht, dat reeds drie broers in Nederland heeft spelen. Harry, Randy en Yerill komen allen uit voor Quick uit Amersfoort. De overige uitslagen: Profstayers: 1 Martin Venix achter Koch, 2 René Kos achter Walrave op 10 meter, 3 Martin Rietveld achter Van Duivenbode op drie ronden en 200 meter. Nederlands kampioenschap klasse- mentswedstrijd: 1 Eddy Dorgelo (Nijver dal) 51 punten, 2 Ger Slot 37, 3 Marcel Kamerling 32. De uitslagen zevende ronde: Kuijf—Caessens 1/2-1/2, Van de BergVan Baarle 1/2-1/2. Achtste ronde: VanhesteKuijf 0-1, Caes sensVan der Sterren 0-1, Van BaarleVan der Linde afg., Van ScheltingaVan de Berg 0-1, HauwertDouwen 0-1 LandsmanRamaekers 1-0. DucheneVan Haastert 1-0, WeideRoele 1-0, StraatSchweizer 0-1, MarcusGrooten 1- 0. De stand aan de kop' na acht ronden is: 1. Kuijf 7,5 punten, 2. Van der Sterren, Van de Berg en Douven 6,5, 5. Landsman en Duchene 6, 7. Van Baarle, Van der Linde 5,5 1 afg., 9. Weide, Vanheste, Caessens, Van Scheltinga, Marcus en Schweitzer 5,5. DEN HAAG. In lotto nummer 31 van zon dag 3 augustus heeft niemand de eerste prijs in de wacht kunnen slepen. De tweede prijs kende vier winnaars. Inleg: ƒ2.399.811,00. 1.261.015,04. Ie prijs: geen winnaar, van het bedrag van de le prijs gaat Vs deel naar de jackpot van week 32. Het overige 4/s deel wordt in gelijke delen verdeeld over de 2e tot en met de 5e prijs van deze lotto. 2e prijs: 4 winnaars, die elk bruto 54.501,40 ontvangen; 3e prijs: 105 winnaars, die elk bruto 2.619,00 ontvangen; 4e prijs: 5653 winnaars, die elk bruto 58,70 ontvangen; 5e prijs: 15039 winnaars, die elk bruto ƒ22,00 ont vangen. De jackpot voor lotto 32 van zondag 10 augustus a.s. is 104.014,68. De karakteristieken: ALKMAAR: Ajax-Arse- nal 1-4 (0-2). Toeschouwers: 1100. AZ’67-Real Madrid 2-1 (2-0). Toeschouwers: 1100. DEN HAAG: Feyenoord-Anderlecht 3-1 (2-1). Toe schouwers: 1300. FC Den Haag-HSV Hamburg 1-0 (0-0). Toeschouwers: 1300. Zaterdag begint de finaledag om 12.00 uur met de wedstrijden om de eerste plaats: Feyenoord-Arsenal; om de derde plaats: FC Den Haag-Real Madrid; om de vijfde plaats: AZ-Anderlecht en om de zevende plaats: Ajax-HSV. Uitslagen vriendschappelijke wedstrij den: Sparta-Bolton Wanderers 1-2, Vier- stedentoernooi: finale: FC Twente-Brigh- ton 1-1 (Twente w.n.s.), 3-4e plaats: DS ’79-RWDM 3-3 (DS w.n.s.), PEC-Union 13- 0, FC Vlaardingen-DCV 4-2, Wageningen- WAVV 3-0, DIO’30-Vitesse 1-7, SCG- MVV 0-6, FC ODA-Fortuna SC 0-13. EINDHOVEN (ANP) De Zuidkore- aanse voetbalinternational Jung-Moo Huh heeft in Eindhoven een voorlopige overeenkomst getekend met PSV. De 25- jarige Huh, die naar de opgave van zijn nieuwe vereniging 170 keer voor het Zuidkoreaanse elftal uitkwam, speelde in Best een testwedstrijd voor de Eindho venaren. In Zuid-Korea speelde Huh voor Electro Seoel. Via een bevriende relatie en de Zuidkoreaanse ambassade in West- Duitsland, waar Huh gedurende enige tijd een werkkring zocht, kwam hij in contact met PSV. Het ministerie van Sociale Zaken en de KNVB hebben nog geen goedkeuring aan deze transfer gegeven. Gisteravond werden in Alkmaar en Den Haag de laatste wedstrijden ge speeld in de voorronden van het interna tionale jeugdtoernooi van Ajax bij gele genheid van het tachtigjarig bestaan van de club. Het programma voor de Elfde Haar lemse Baseball Week ziet er als volgt uit: Maandag 11 augustus: 14.00 uur UCLA- Miami en 20.00 uur Ned. Antillen-Mitsu- bishi. Dinsdag 12 augustus: 14.00 uur UCLA-Mitsubishi en 20.00 uur Nederland- Ned. Antillen. Woensdag 13 augustus: 14.00 uur Mitsubishi-Nederland en 20.00 uur Miami-Ned. Antillen. Donderdag 14 augustus: 14.00 uur Mitsubishi-Miami en 20.00 uur Nederland-UCLA. Vrijdag 15 augustus: 14.00 Ned. Antillen-UCLA en 20.00 uur Miami-Nederland. Van 16 tot en met 19 augustus spelen de nummers 1 en 2 nog eens drie keer tegen elkaar en de overige teams een halve competitie met op maandagmiddag de „kleine finale”. en de programma’s nog niet gedrukt, maar er bestaat binnen het organisatieco mité nu duidelijk weerzin tegen Cuba. Met de andere ploegen hebben we niet de minste problemen gehad. Mitsubishi uit Japan, de beide Amerikaanse ploegen en ook de Antillen, die Cuba vervangen, heb ben ons keurig op tijd een bevestiging gestuurd en ook materiaal over de ploeg toegezonden. Met dat soort deelnemers is het veel fijner werken”. Deze vier ploegen staan, samen met het Nederlands team, garant voor een aan trekkelijke honkbalweek, omdat de ploe gen elkaar weinig zullen ontlopen. Van de teams is niet zoveel bekend. De Japanse kampioen Mitsubishi komt in elk geval met infielder Toshihiki Goto, die twee jaar geleden deel uitmaakte van de Japan se nationale ploeg in Haarlem. De Japan ners komen ongetwijfeld met een goede ploeg, want om in een land, dat tien mil joen honkballers heeft, amateurkampioen te worden, moet je klasse in huis hebben. De twee Amerikaanse collega-teams. de Miami Hurricanes (gecoached door Ron Fraser) en de UCLA Bruins (coach): Gary Adams) behoren tot de betere universiteitsploegen van de Verenigde Staten en leveren regelmatig spelers af voor het grote werk bij de profs. Ron Fraser neemt onder anderen Pete Piskoll mee naar Haarlem, die vorig jaar tijdens de Honkbalzesdaagse al zijn opwachting maakte en beschikt verder over achter- vanger Alex Dejesus, die direkt na de honkbalweek zal afreizen naar Japan om zich daar te melden bij de nationale ploeg van Porto Rico. Opvallendste speler in de ploeg van UCLA is Mike Callago, die als lid van de Amerikaanse ploeg beste slag man was tijdens de Pan-Amerikaanse spelen in 1979. De ploeg van de Antillen herbergt een paar bekende namen. In de eerste plaats Algemeen klassement na drie etappes: 1. Braun (Wdl) 16 uur, 9 min. 34 sec.; 2. De Cnijf (Bel) op 55 sec.; 3.Prim (Zwe) op 4 min. 14 sec.; 4. Torelli (Ita) op 4 min. 40 sec.; 5. Lejarreta (Spa) op 6 min. 21 sec.; 6. Kehl (Wdl) op 6 min. 49 sec.; 7. Wilmann (Noo) z.t.; 8. Den Hertog (Ned) z.t.; 9. De Vlaeminck (Bel) op 15 min. 49 sec.; 10. Teirlinck (Bel) op 15 min. 49 sec. De klasseringen van de Nederlanders in het algemeen klassement zijn: 14. Van Houwelingen op 16 min. 12 sec.; 16. Havik z.t.; 23. Van Peer op 16 min. 40 sec.; 36. Maessen z.t.; 44. Zijderveld op 17 min. 20 sec.; 68. De Rooy op 17 min. 27 sec.; 72. Van Katwijk op 24 min. 6 sec.; 83. Van Dingen op 24 min. 53 sec.; 85. Van Tilborgh op 27 min. 59 sec.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 20