Record-inzet totalisator Remembrance maakt favorietenrol waar wint Wim Koene weer snel Dubbel succes Alice Lembeck na het behalen van jeugd-tennistitel: Keihard trainen om top te halen Belangstelling matig voor 705-toernooi Wageningse Berg wordt opgeknapt Zeilteam Holland succesvol in Sneek Interieur classicjue programma door Echt” Lubberding Flits WINST GEEN MOMENT IN GEVAAR Terrasvogels superieur 9? 99 T BIJZONDERE AANBIEDING 21 SPORT VRIJDAG 8 AUGUSTUS 1980 F dhr. naar vragen 1 Inzet CRICKET HONKBAL wij zijn wegens vakantie gesloten van 28 juli t/m 15 augustus zaterdag 16 augustus weer geopend! KADETT SR MEI 1980 10.000 km. KADETT 12 S 5-deurs, febr. 1980 3.000 km v. d. VELDEN SANTPOORT BV 1 SOFTBAL Interieur Classique houdt opheffings uitverkoop tegen te gekke prijzen van 15 augustus tot 20 september a.s. Wie ’t eerst komt heeft de grootste keus, dus... Houdt er vast rekening mee. Al Bel. 023-375241 Bosman. De winnaar van de harddraven] in Santpoort: Remembrance, geflankeerd door rijder Van den Heuvel (Imks) en etgenaar Ben de Meulder (ADVERTENTIE) 0-0-0-0-2-0-0 2 Loes sens (ADVERTENTIE) (Van onze tennismedewerker) (ADVERTENTIE) zijlweg 36-38, 2013 dj haarlem erde >ano en tales rnise 'er de >p de (Van een medewerker) SANTPOORT. Na een langdradige koers werd de vijfjarige voshengst Re menbrance winnaar van de traditionele harddraverij van Santpoort. In feite wist eigenaar Ben de Meulder uit Lisse al vroeg in de koers dat zijn troef hoge ogen zou gooien. Immers vorige week was de snelle viervoeter nog tweede geworden in Zandvoort. De winnaar van die race, Kicky First, ontbrak gisteren waardoor Kemenbrance tot een van de favorieten kon worden gerekend. Pas tegen achten kon rijder van den Heuvel na tien ritten Remenbrance winnend door de finish sturen. Een tijdstip dat nog nooit eerder De ruim zesduizend toeschouwers za gen de Opulent tweede worden en New Admiral derde. De gokkers moesten het duidelijk van New Admiral hebben om dat dit paard plaatsend vrijwel evenveel opbracht als Remenbrance dat verdiend won. Een van de favorieten was ook Opulent H. met Gerard Beentjes op de sulky. Eén keer had de zesjarige ruin een kamprit nodig om in de volgende omloop te ko men. Dat was in de beslissende omloop toen outsider Admiraal roet in het eten gooide. In de beslissende rit rechtvaardig de Opulent echter het predikaat favoriet. (Van onze wielermedewerker) HAARLEM. In een interclubontmoe- ting van de HSV de Kampioen op het parcours van Spaarnwoude, bleek Wim Koene uit Zandvoort in het hoofdnummer van de amateurs en junioren weer eens de snelste. Samen met Karei Teeuwen, Leo Voorthuizen en Cor Baars, die onbedreigd beslag legde op de zege bij de liefhebbers/ veteranen, was Koene halfkoers ontsnapt. De Haarlemse stamt uit een tennisfamilie. Geen toernooi in de omgeving van Haarlem, of er zit een Lembeck bij de winnaars. Alice Lembeck begon bij De Zwanenburger Ron Snijders ging in de ronde van Ouderkerk aan de IJssel voor amateurs als vierde over de eind streep. Jan Klomp uit Giesenburg besliste deze tachtig kilometer lange ronde in zijn voordeel. Rinus Noordermeer besliste de eerste rit van een wielercompetitie voor trim mers om de Westhof-beker, die door De Kampioen op het Spaarnwoudeparcours werd verreden, in zijn voordeel. Samen met twee anderen was hij uit het peloton ontsnapt. Dat zou tevens betekenen dat ze volgende week naar Scheveningen kan afreizen, om daar op de METS-banen in de kwaliiïcatieronden van het natio naal kampioenschap uit te komen. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. Voor het eerst in het bestaan van de stichting Internationaal Voetbaltoernooi Amsterdam zitten de stichtingbestuurders in de zorgen. De zes de editie van het toernooi, dat vanavond en zondagavond wordt afgewerkt en met de deelname van Nottingham Forest. Bayern München, Ajax en AZ’67 sterker bezet is dan ooit, blijkt in de voorverkoop aanmerkelijk minder belangstelling te trekken dan was verwacht. ver- varte el: 6- igst- P- 1 ’aes- i der 0-1, kers oele n 1- s: 1. i de ie 6, 9- nga, k a- k- jt P e- n st n Is Ie Alice Lembeck haalde eerder in een jongere leef tijdsgroep een nationale titel weg, zowel op de buiten baan als in de hal. Bij voorgaande gelegenheden reikte zij in de groep zestienjarigen net niet tot de hoogste plaats. Ze bespeurt echter vooruitgang in haar spel. „Ik ben veel vaster geworden, maar ook veel slimmer. Ik merk dat ik technisch nu alles be heers. Ik kom bijvoorbeeld meer naar het net". Afge lopen winter verloor zij in de finale van de indoorkam pioenschappen nog van de Limburgse Monique Mar- garoli, die in Enschede niet verder reikte dan de derde plaats. Alice Lembeck: „Ik verloor toen wel. maar ik had het toen erg druk op school. Maar een week later won ik alweer royaal van haar". (Van onze softbalmedewerker) BUSSUM. In de hoofdklasse softbal heeft Nikon-HCAW voor eigen publiek niet voor de tweede keer binnen een week voor een verrassing kunnen zorgen. Te gen koploper Terrasvogels kreeg de Bus- sumse formatie geen moment de kans zich de evenknie van de gasten te tonen. Vooral in defensief opzicht was er een groot verschil tussen beide ploegen. Zon der zich overmatig in te spannen zege vierde Terrasvogels met 2-6. ENSCHEDE/HAARLEM. „Ik vecht voor elk punt. Als je de top wilt bereiken, moet je wel een harde weg volgei Aldus de zestiei jarige Haarlemse Alice Lembeck die het afgelopei weekeii de ii Nice op de Europese jeugdkampioenschappen een vierde plaats behaalde en gisteren in Enschede bij de natio nale jeugdkampioenschappen (tot en met 16 jaar) de Nederlandse titel opeiste. De uitslagen: amateurs/junioren: 1. W. Koene (Kampioen), 2. K. Teeuwen (Bollenstreek), 3. L. Voorthuizen (Kampioen), 4. H. Mors (Bollen streek), 5. J. van Lachterop (DTS), 6. N. Abbott (Australië, 7. T. van Eyk (Bollenstreek), 8. R. Vroom, 9. H. v. d. Putte, 10. H. Smit (allen Kampioen). Liefliebbers/veteranen: 1. C. Baars, 2. G. Fennis, 3. G. van Krimpen (allen Kampi oen). Nieuwelingen: 1. P. Stevenhage, 2. E. Mar tens, 3. E. Bijl (allen Kampioen). WAGENINGEN (ANP). De gemeente Wageningen wil het stadion de Wagening se Berg in verband met de promotie van Wageningen naar de eredivisie voor een bedrag van in totaal 175.000 gulden verbe teren. Die verbeteringen moeten zoveel mogelijk nog voor het begin van de com petitie (25 augustus) worden aangebracht. De verwachting van het gemeentebe stuur is, dat het rijk het grootste deel van de kosten voor zijn rekening neemt. De gemeente betaalt uiteindelijk circa 21.000 gulden. De geplande verbeteringen bestaan o.s. uit de bouw van een dopingcontroleruim- te, plaatsing van kassa’s bij twee nieuwe toegangen tot het veld en de bouw van nieuwe toiletten. Tevens worden de on overdekte van de overdekte staanplaatsen gescheiden en worden dranghekken op de staantribunes geplaatst. Verder zal een apart tribunevak voor supporters van de bezoekende clubs worden gecreëerd. Bovengenoemde verbeteringen passen volgens B. en W. geheel in het pakket van de toekomstige veranderingen op de Wa geningse Berg, die momenteel in het ka der van het gezondmakingsproces van het betaald voetbal in samenspraak met het Budget Bewakings Instituut worden door gesproken. Van gesprekken met het BBI hangt ook de exacte grootte van de rijks- bijdrage voor het stadion af. ECHT (ANP). Twintigduizend toe schouwers hebben gisteravond Henk Lubberding uit Voorst de „Flits door Echt” zien winnen. Lubberding ontsnapte kort voor het einde van de 101 kilometer lange profkoers uit een kopgroep van zeven renners. Joop Zoetemelk verscheen wel aan de start in Echt, maar zijn voor naamste helper in het gebergte van de Ronde van Frankrijk, Johan van de Vel de, bleef vermoeid thuis in Rijsbergen. Geen kwaad woord van de Haarlemse over het trainingsplan van de KNLTB. Zij heeft duidelijk geen moeite met het prestatiesysteem. Maar zij weet ook dat zij het nodige te danken heeft aan trainer Cees Houweling, die strikt gescheiden van de tennisbond opereert. „Als ik niet uit Haarlem was weggegaan, was ik nooit zo ver gekomen”, zegt ze. „Maar als je als tennisser aan je zelf wilt werken, moet je het ook buiten de bondstrainingen zoeken. Als ik Cees Houwe ling niet had gehad, zou ik de tennistechniek nooit zo goed onder de knie hebben gekregen”. Toch denkt Alice Lembeck dat jeugdtennissers uit het buitenland het gemakkelijker hebben dan de beoefenaren van deze sport in Nederland. Daarover merkt ze op: „Daar hebben ze tennisinternaten. Dan kan je je veel beter op de sport concentreren. In Nederland heb je ook altijd de school naast de sport". Vandaag is Alice Lembeck in Zwolle gestart met de strijd om de nationale titel in de groep tot en met achttien, die de nieuwe Nederlandse jeugdkampioen moet opleveren. Hoewel de Amsterdamse Nanette Schutte na het bemachtigen van de Europese titel als favoriete te boek staat, wil Alice Lembeck in Zwolle juist graag tegen Schutte spelen. Titelkansen ziet Alice Lembeck nog niet direct voor zich weggelegd. „Maar een plaats bij de laatste drie moet haalbaar zijn", zegt ze. Alice Lembeck wil hogerop en realiseert zich dat dat alleen met maximale inzet haalbaar is. „Als ik niet keihard train, haal ik nooit de top”. Dat betekent dat zij naast haar gymnasiumopleiding zo'n tien uur per week in training investeert. Daar komen nog conditietrainingen bij. Voor de Birds betekende de zege tevens dat men reeds zaterdag kampioen kan worden. Voor het zover is zal dan echter eerst HHC tegen Bloemendaal het verlies moeten incassen. Nikon-HCAW Poort 2-1-10-5. Terrasvogels 0-3-1-1-0-0-1 6 Els Koks 2-1-7-2. Dat het voor HCAW lastig zal worden het vege lijf te redden, is gisteravond in Bussum duidelijk geworden. Niet alleen was het veldspel weer beneden peil, maar bovendien kampt de ploeg sinds kort met een achtervangstersprobleem nu Petra Koot door een meniscusblessure voorlo pig uitgeschakeld lijkt te zijn. Met Jeanet Bus achter de thuisplaat liep het tegen Terrasvogels bepaald niet zoals dat zou Een paard dat dat beslist niet deed was Ozo van de Lente dat door dezelfde New Admiral werd dwarsgezeten. Al in de eer ste omloop konden vele toeschouwers hun ticket verscheuren. Dat gold eveneens voor hen, die hun hoop hadden gevestigd op Solo Ratary met Jacques Geluk die pas na vier ritten werd uitgeschakeld. Zijn tegenstander Speedy Laren had te veel gegeven want in de tweede omloop was ook dit paard verdwenen. Remenbrance daarentegen won alles met het grootste gemak. Niet een keer was een kamprit noodzakelijk om de voshengst in de vol gende omloop te laten starten. Slechts in de grote finale ging het dier voor het eerst in de fout. Opulent leek toen de vierdui zend gulden tellende hoofdprijs in de wacht te slepen maar ging prompt in de fout waardoor een kamprit noodzakelijk werd. De enige echte rit uit deze finale leverde toen een zege op voor Remenbran ce. Naast deze geldprijs kon de eigenaar nog een erebeker en een anker, (ca. 150 flessen .wijn) ophalen. Toch noemde De Meulder na afloop die opbrengst „een druppel” op een gloeiende plaat. „Een paard bezitten en onderhouden kost mini maal het tienvoudige. Voor mjj is het een hobby en niet meer”, aldus Ben de Meul der die al in 1955 Remenbrance’s groot moeder Ostar in Santpoort zag winnen. der Vlugt en Marjan de Vries. Bekwaam rondde Ineke Akkerman de beste Sant- poortse slagvrouwe vervolgens de zaak af. De enige reële scoringskans van de wed strijd veroverde HCAW in de vijfde in ning. Honkslagen van Annemiek van Kap pel, Simone de Vries, Edith Doorenbos en Loes Poort brachten Els Koks toen in moeilijkheden. Verder dan twee runs kwam de thuisclub echter niet. Komende zaterdag ontmoeten beide ploegen elkaar opnieuw. Dan echter wordt gespeeld op het Elta-sportpark in Santpoort. werd „gehaald” bij de kortebaandraverij aan de Hoofdstraat. De reden was de ongelooflijk grote inzet bij de te kleine, totalisator. Maar liefst 44.000 gulden wer den ingezet; een rekord voor heel Noord- Holland. Wellicht had het nieuwe spel Winscore daar mee te maken. Een spel waarbij in elke omloop de winnende paarden moesten worden geraden. Een lucratief spel, gezien het feit dat degene die in de tweed'e omloop de winnende paarden juist geraden had, maar liefst 305,20 per ingelegde gulden kon afhalen. Zandvoort. Daar stapte zij twee jaar geleden op. Strubbelingen enerzijds, het zoeken naar een tennis omgeving die meer bij haar kwaliteiten paste ander zijds, waren daar de redenen voor. Zij vond een nieuw tennisdomicilie in Amsterdam, waar zij bij de bekende coach Cees Houweling ging trainen. Zo kwam de Haarlemse ook bij het hoofdste delijke Popeye terecht. Te laag voor haar niveau meent coach Houweling, „Alice blijft lid van Popeye. maar zolang er geen plaats is in onze eredivisieteams gaan we haar aan een club uitlenen, waar ze meer op haar plaats is". De Popeye-speelster acht zich overi gens wel degelijk in staat om in de eredivisie te acteren. „Ik kan er altijd voor vechten", is haar gedecideerde commentaar. ENSCHEDE/ASSEN. De Haar lemse Alice Lembeck heeft tijdens de Nederlandse jeugdkampioenschappen tennis (tot en met 16 jaar) de nationale titel gehaald door een zeer ruime overwinning op de Amsterdamse Yvette Flu: 6-1, 6-1. In de halve finale versloeg Alice Lembeck Annemarie Jurg (NB): 6-0, 7-5; Flu versploeg Mo nique Margaroli (L) in de halve eind strijd: 6-1, 7-5. Bij de jongens in deze groep zorgde de Brabander Bernard van Poelgeest voor een surprise. Na winst op de Lim burger Tom Nijssen (6-2, 2-6, 6-4) kwam hij in de finale tegenover de kansheb ber Eric Wilborts (NB), die de eind strijd had bereikt via 6-0, 6-2 tegen de Amsterdammer Marvel Vos. Wilborts kon de eerste set nog makkelijk bin nenhalen. Daarna overtrof van Poel geest met sterk fore- en backhandspel zichzelf en Wilborts: 0-6, 6-4, 6-2. Alice Lembeck haalde met Monique Margaroli ook de dubbelspeltitel 6-0, 6- 4 tegen Yvette Flu en Judith Warringa (NB). Bij de jongens wonnen Wim van Gorp (Rott.) en Tom Nijssen (L.): 7-6, 4- 6, 6-3 tegen Robert Jan Bierens (NHN) en Marcel Lasonder (Ov.): De Hoofd dorper Wijnand van den Boom ont brak wegens een blessure. In het toernooi voor de jeugd tot en met twaalf, dat in Assen werd afge werkt, won Mark Koevermans (Rott.) met 6-2, 6-2 van Sander Groen (NB). Hellas ter Riet werd met de nodige overmacht kampioene bij de meisjes: 6-1, 6-0 tegen Pascalle Druyts (L). De uitslag: 1. R. Noordermeer, Halfweg, 2. Van Duivenbode, 3. H. Teeling, beiden Limmen; 4. J. Boerema IJmuiden; 5. T. Slot, Limmen. SNEEK. De traditionele teamwedstrijden in de Regenboogklasse tussen de Hollanders en de Friezen tijdens de Sneekweek zijn overtuigend gewonnen door het Hollandse team. De laatste wedstrijd werd nog wel met 35,75 tegen 23 punten door de Friezen gewonnen, maar dat mocht niet meer baten. Het winnende team bestond uit: H. de Goederen uit Rotterdam. P. Booy uit Koog a.d. Zaan, M. Heineke uit Loosdrecht en L. de Groot en P. French beiden uit Rotterdam. Eén lichtpuntje was er nog wel voor de Friezen: Rienk Albeda uit Sneek won het individueel klassement in de Sneekweek. Zonder ook maar één maal eerste te zijn geworden, maar met een constante serie van 2. 3, 5, 3, 2, kon hij de hoofdprijs in ontvangst nemen. De uitslagen: Europe: 1 Hinfelaar, 2 Tebbertman, 3 Kroon. 12 FTS jol klasse: 1 H. Prins, 2 A. Timmer, 3 G. Moes. Flying Junior: 1 R. v.d. Veen. 2 M. Sappé, 3 K. Elzinga. Sternklasse: 1 T. Hoekma, 2 G. Trompen, 3 P. Klaarwater. Vaurienklasse: 1 H. de Jong, 2 M. Bosma, 3 J. Pragt. Flitsklasse: 1 K. de Vries, 2 J. Andringa, 3 G. van Beyeren. Sailhorseklasse: 1 G. v.d. Heide, 2 A. Wybenga, 3 F. Koopman. Laserklasse All: 1 P. Aafjes, 2 H. Brandjes, 3 P. Breit. Schakelklasse AH: 1 Gebr. v. Dam. 2 M. van der Horst. 3 J. Vink. 470 klasse: 1 D. Hofstetter, 2 B. Kouwenhoven. 3 E. Sluiter. Laserklasse AI: 1 J. Oostra, 2 J. de Ruiter, 3 H. van den Burg. Spankerklasse: 1 F. Jansen, 2 G. van Wieren, 3 E. Koenen. OK klasse: 1 B. Jung. 2 S. Kooy, 3 D.de Graaf. 16 m2 klasse All: 1 H. Kranenburh, 2 Y Jonker, 3 W de Vries. Vrijheidsklasse: 1 L. de Jong, 2 C. de Haas, 3 D. Zwart. Ynglingklasse: H. Minks, 2 S. de Boer, 3 J. de Vries. 30 m2 klasse: 1 G. van der Meer, 2 H. Geveke, 3 J. Ykema. Pampusklasse: 1 J. Indermaur, 2 H. Mulder, 3 P. Boelsma. Valkenklasse: 1 P. van der Zwaag. 2 J. Hoeben, 3 R. Wester. Randmeerklasse: 1 G. Gerritsma, 2 F. v.d. Werf, 3 J. Snijders Blok. Finnjollenklasse: 1 A. Keizer, 2 A. Keizer. 3 H. Webbink. 16 m2 klasse: 1 W. Kort. 2 T de Haan. 3 R. Siebrand. Schakel AI: 1 H. Donker, 2 R. Damen, 3 J. Rijkenberg. Simounklasse: 1 J. Bijlsma, 2 T Warns, 3 Z. de Leeuw. Stichtingvoorzitter drs. Bakkenist stak zijn bezorgheid dan ook niet onder stoelen of banken. Nadat hij eerst de concurrentie van het evenement Sail ’80 had aangestipt -„In tegenstelling tot die gebeurtenis heeft het Amsterdam 705-toernooi wat de pu blieke belangstelling betreft de wind-niet in de zeilen” - riep hij de media opjefe mensen alsnog naar het Olympisch Stadi on te schrijven en praten. De eerlijkheid gebiedt te zeggen dat organisator Jack van Zanten, wiens (her stellende) gezondheid oorzaak was van zijn afwezigheid tijdens de tradionele persinstuif, erin is geslaagd een op papier zeer boeiend deelnemersveld naar Am sterdam te halen. Nottingham Forrest en Bayern München zijn misschien wel de sterkste Europese formaties en normaal gesproken gaat dit duo zondag met elkaar in de slag om de hoofdprijs. En beidé ploegen staan, een week voordat zij hun competitiestart moeten maken, ook al op scherp. Niettemin is het toernooi al voor de bal zijn eerste omwenteling heeft gemaakt drie smaakmakers kwijt.Drie van de vier Europese topclubs zullen het moeten stel len zonder hun „vedetten”: Ajax mist La Ling, AZ ’67 Kees Kist en Bayern Paul Breitner. Het drietal is geblesseerd. Trainer Georg Kessler van AZ ’67 hoopt dat Kees Kist voor het begin van de Ne derlandse competitie weer volledig her steld is. De noodzakelijke ooroperatie die Kist enige tijd geleden onderging, weer houdt hem van spelen. Reeds voor het vertrek van het Nederlandse elftal naar Italië, waar de eindronde van het Euro pees voetbalkampioenschap werd afge handeld, bleek een ingreep onvermijde lijk. Kist koos echter voor het geld en de mogelijke Europese roem. Na terugkeer naar Nederland raadde de medische staf van AZ ’67 de blonde spits aan onder het mes te gaan. Ook La Ling zal vanavond in Amster dam niet aantreden. Volgens Ajax-trainér Beenhakker is de kans dat hij zondag zal worden opgeroepen klein. Marktplein 7. IJmuiden tel.:(02550) 13781 Hoofdklasse, zaterdag: VOC-Quick (H), HBS-Kieviten, VRA-Rood en Wit. Zondag: VOC-HCC, HBS-Kon. UD, VRA-Quick (H); Rood en Wit-Kieviten. - Hoofdklasse, zaterdag: Neptunus-Amstel Tijgers, HCAW-Feyenoord, UW-Quick, Gi- ants-Kinheim, Nicols-ADO (14.30). Zondag: Amstel Tijgers-Neptunus, Feyenoord- HCAW, Quick-UW, Kinheim-Giants (14.30), ADO-Nicols. Eerste klasse A, zaterdag? Schoten-Hilversum (14.30), Rooswijk-PSV (14.30). Zondag: Hilversum-Schoten, PSV- Rooswijk. Eerste klasse B, vrijdag: Hoofd- dorp-OWO (19.00). Zaterdag: BSC Utrecht- Herons, DOS’32-Sparks (doubleheader). Zondag: Herons-BSC Utrecht, OVVQ- Hoofddorp. Tweede klasse C, zaterdag: Wassenaar-Terrasvogels, DVH-Onze Gezél-" len. Zondag: Celeritas-Schiedam, Lijnden- HCTIW, Euro Stars-Bloemendaal. Interregi onale jeugd, vrijdag: Onze Gezellen-Amstel Tijgers (19.30). Zaterdag: Kinheim-Giaritsk (10.00), Odiz Frogs-Terrasvogels. Zondag: Sparks-Nicols (14.00). District Noord-West,. zaterdag: Meteoor-Heiloo, TYBB-DSS, (14.00), De Geuzen-Foresters. Zondag: Haar- lem-Flying Petrels (14.00). Vikingen-ABC Dames Hoofdklasse: Shell-DSS (12.00), HHC- Bloemendaal (17.00), BMZ-EDO - Vax-Kjiv heim (19.00), Terrasvogels-Nikon-HCAW (19.00). Eerste klasse: UW-Capac-WK Storks-De Meteoor (zo), De Birds-Robur 558 (zo). Sparta-De Pirates (zo). Tweede Klasse A: FAK-EHS, Heiloo-The Herons, De Pino’s- Zuidvogels (18.00), Alcmaria Vitrix-Odiz- Frogs, Onze Gezellen-Run ’71 (zo 14.00). Tweede Klasse B: Roef-De Spartaan, JRC Ducks-Wassenaar. Giants-Spaarnwoude (18.00). De Pinguins-HSCN (18.30). District! TYBB-Kennemerland (vrij), SC Haarlem- HBC (zo), Sparks-Haarlem Nicols. Heren Eerste Klasse: Bloerpendaal-Kennemer- land (vrij 19.30), Sparks-SC Haarlem (vrij 21.00), EHS-DSC '74 (13.00), Kinheim-DSS (19.00), DSC ’74-SC Haarlem (zo 11.00). Dis trict: Onze Gezellen-Terrasvogels (vrij 20.00). Kennemerland 2-HBC (vrij), THB- Kinheim 3 (vrij), DSC ’74 3-Hoofddorp (vrij). moeten. Uit vorm waren bij de thuisclub eveneens de internationals Irene Brand sen en werpster Loes Poort. Loes Poort moest dit keer tien honkslagen incasseren en Irene Brandsen had zowel in de derde als zevende inning de hand in de runs, die door Renée van der Berg werden ge scoord. Genadeloos uitgehaald hadden de be zoekers echter al in de tweede inning. Medewerking kregen de Santpoortse speelsters in deze fase van de wedstrijd van het Bussumse binnenveld, dat na een honkslag van Marit Kreischer geen raad wist met de stootslagen van Hennie van art ij. ssen use, i is. het aak- 'ong t de nise ach- I larie I m. G-&XW e?

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 21