NZH B bezigheidstherapeut (m/v) bi K d OPLEIDINGSSCHOOL heftruckchauffeur ervaren administrateur A. A. NI. VAN REST hwz medewerker dienstregeling (m/v) medewerker dienstroosters (m/v) r beveiligingsbeambten in semi/vol-continudienst VI <4 Medewerker (ster) planningbureau Noord-Zuid-Hollandse\èrvoer Maatschappij NV MSD besturingstechnicus f I M promotiemogelijkheden b. c. d. IC LEI IE D Nederlandse Veiligheidsdienst bv stichting centrum st.bavo noordwijkerhout MERCK SHARP& DOHME? HAARLEM a. sportmassage NSF pedicure en algehele voetverzorging algehele lichaamsmassage manicure AANMELDEN VOOR NIEUWE CURSUS ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1980 specialisme op maat/ detachering bv voor NORIT -W postcode: telefoon: Vereisten: M.B.A. of studerend voor S.P.D. analytisch en kritisch denken goede contactuele eigenschappen leeftijd 23-30 jaar. die onder andere wordt belast met de financiële verslaggeving m.b.t. de exploitatie van ons materieelpark. Honorering en arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Hollandsche Wegenbouw Zanen bv, Afdeling Personeelszaken, Lanckhorstlaan 8, 2101 BD Heemstede. Telefoon: 023-282550. werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv (HBG) T Kleine Houtweg 41 of telefonisch (023)-323518 111 Ga free-lancen met uw talenten Elektrotechnisch tekenaars Weg- en Waterbouwkundig tekenaars en-tekenaar/konstrukteurs A.C./C.V. tekenaars MSI): 2) jaar groot in geneesmiddelen. Hollandsche Wegenbouw Zanen bv te Heemstede, gespecialiseerd in grondwerken, verhardingsconstructies, wegen, vliegvelden, leidingen, industrievloeren en waterbouwkundig asfalt, vraagt voor haar Materieeldienst met kantoor te Hillegom een informatiemiddag/avond 'Illllll Wij vragen voor deze afdeling een part-time (20 uur per week) dienstroosters op het hoofdkantoor St. Bavo kan niet in huisvesting voorzien. Nadere inlichtingen bij mevrouw M.van Bedaf, toestel 2044. en een Leeftijd ca. 25-35 jaar. voor de te bloemendaal gevestigde afdeling elektrotechniek vragen wij een 1. tekenkamer- en technisch kaderoerst F OVERVEEN DEN HAAG UTRECHT EINDHOVEN ROTTERDAM »7 Voor onze fabriek in Zaandam vragen wij een N LIOSECEUROP L uw naam: adres: plaats: Nadere inlichtingen betreffende de funktie-inhoud kunnen worden ingewonnen bij de heer 1 Sjardin. 023 319227. toestel 119. Voor beide funkties is een middelbare schoolopleiding vereist, alsmede een wiskundige/analytische aanleg. Kennis van het gebruik van computers ten behoeve van informatieverwerking strekt tot aanbeveling. Geboden wordt een aanvangssalaris voor 23 jaar en ouder van f 2.002,- bruto per maand, met een doorloop naar f 2.226 - bruto per maand Verder een 13e maand, 8% vakantietoeslag. 24 vakantie dagen, gratis dienstkleding, reiskostenvergoeding, gunstige spaarregeling en een goede pensioenregeling Bij Norit Zaandam werken ca. 80 mensen. U bent daar geen nummer Er is geen prikklok Wij bieden een goed salaris, een extra maandsalaris. 8% vakantietoeslagen 23 werkdagen vakantie. I Wilt u geïnformeerd worden over Polec Detachering. Z nu en in de toekomst, vul dan de bon in of bel: Polec Detachering bv. Zandvoorterpad 10. 2051 BC Overveen. Tel. 023 - 31 90 11 Ook het kunnen werken in teamverband is voor deze funkties een vereiste. Daarnaast worden eigen initiatief, zelfstandig optreden en akkuratesse verlangd. Goede kontaktuele eigenschappen zijn nood zakelijk. Norit is gemakkelijk te vinden. Hembrug - vlak bij de pont. U kunt daar binnenlopen (op woensdag en donderdag) en vragen naar de heer Schirmer of u kunt voor meer informatie dagelijks bellen 075 - 123077. Ons adres is NORIT N.V Pieter Ghijsenlaan 42 1506 PW Zaandam In dagdienst van 7.15-16.00 uur voert deze medewerker diverse taken uit, zoals het laden en lossen van auto’s, met de heftruck of met de hand, en het verzorgen van intern transport Ook assisteert hij bij diverse in de expeditie voorkomende werkzaamheden, zoals bediening van installaties. nadere inlichtingen omtrent deze functie worden gaarne verstrekt door de heer ing M F Janssen, tel 023-25 93 31toestel 2752 fs avonds 02518-5 39 37) wij bieden een bruto-maandsalaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot 4.374,-. de bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoorwaarden wij vragen H.T.S.-e of gelijkwaardige opleiding ervaring in soortgelijke werkzaamheden kennis van processen en aspecten van de bedrijfsvoering projectmatige aanpak goede contactuele eigenschappen het PWN verzorgt vanuit een verscheidenheid aan vestigingen in de provincie noord-holland de winning en distributie van drinkwater voor het grootste deel van dit gebied sollicitaties, waarin een nauwkeurige omschrijving van de tot nu toe gevolgde opleiding en verrichte werkzaamheden, worden binnen één week na het verschijnen van dit blad met belangstelling tegemoet ge zien door de directie van het PWN, postbus 5, 2060 BA Bloemendaal s.v.p. in linker bovenhoek van brief en enveloppe 8044a vermelden Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.25.73. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V.. Postbus 581 2003 PC Haarlem. Telefoon 023-319330. toestel 2206. feaslt MSD B.V. te Haarlem is een onderdeel IMP van een internationaal farmaceutisch bedrijf met vestigingen over de gehele wereld. De vestiging te Haarlem houdt zich bezig met de vervaardiging, verkoop en export van geneesmiddelen. Het personeelsbestand omvat circa 550 mensen. Voor deze zelfstandige functie zoeken wij. een man of vrouw met een opleiding op minimaal MULO/MAVO-niveau. Hij/zij heeft ervaring met de werkzaam heden van een computer gevoerde voorraad administratie. Leeftijd vanaf 21 jaar. Voor de voorraadadministratie van dier geneesmiddelen zoeken wij een medewerker(ster). Hij/zij zal o.a. belast worden met de administratie van de voorraad veterinaire bulkprodukten en actieve grondstoffen. Daarnaast zal hij/zij werk zaamheden verrichten ter ondersteuning van de planning. Het planningbureau is verantwoordelijk voor de planning van alle produktie- en verpak- kingsactiviteiten. Daarnaast heeft zij de zorg voor de voorraadadministratie van eindproduk ten, grondstoffen en verpakkingsmaterialen. De afdeling is gesplitst in twee groepen, de ene groep is specifiek werkzaam voor de geneesmiddelen voor mensen, de andere voor de diergeneesmiddelen. Men: tuinier voorde minde: rel ni veel nmer Maar n huiska bodem Bijvoo kuiper ondere werkel effecte natuur aanpas plant v ook ee boden: Enki boderr plante De slaapk brandi Corsic dit pla onder luchtv helper plantjt dicht l plant het fei zo goe plaats) tempe lucht t Een (laten hoorli boven huishi nogal laatst voudi te rei zijn 1< jes) plaats deurtj dan d rassei ven. 1 eens i keuke wordt jes. W is zo ineen: Postbus 514. 2003 RM Haarlem. funktie: opleiding: specialisme In gesloten envelop opsturen aan Polec Detachering b.v. Antwoordnummer 21 2060 VD Overveen. polec Badhuisweg 177 2597 JP Den Haag Telefoon 070-512441 Het Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27-tel 02523-8141 -2211 AB Noordwijkerhout Belangstellenden voor deze funkties, die bereid zijn mede te werken aan een medisch en een psychologisch onderzoek, kunnen hun sollici tatie binnen 14 dagen richten aan de heer W. Kolk. Hoofd Personeels zaken Die zaken ke st< den j maat de fro voor progr. voldo deurt Het n gewei een f behar deren vernis Ook ten (z taak met grote mate van zelfstandigheid ontwerpen van kracht-, besturings- en meet- en regeltechnische installaties t.b.v. de drinkwatervoorziening; ook speelt hierbij een rol de toepassing van informatiesystemen het onderzoeken van geschikte systemen en het zorgdragen voor de realisatie vaak in samenwerking met anderen. I Voor het bureau dienstregeling en vragen wij een voor het opstellen, het uitwerken en het persklaarmaken van de dienstregeling van stads en streeklijnen. voor het samenstellen van dienstroosters voor het rijdend personeel. I 1 iet opzetten an deze roosters staat in nauw verband met de gel dende arbeidsvoorwaarden ten aanzien van dienst- en rusttijden en met de bij het personeel dienaangaande bestaande wensen. Veel bedrijven zitten te springen om uw know-how en talenten. Polec, de grootste uitzendorganisatie Z op het gebied van tekenkamer en technisch kader personeel helpt u meteen aan de slag: Interessant en gevarieerd werk. Direkt kunnen wij plaatsen: Als beveiligingsbeambte wordt u geplaatst op eén vast objekt, bijvoorbeeld een kantoorgebouw of een laboratorium. Geheel zelfstandig vervult u daar uw funktie. Tot uw taken behoren o.a. lichte administratieve werkzaam heden en controlerondes. Daartoe wordt u door ons vakkundig opgeleid Na uw opleiding kunt u verder studeren op basis van een aantrekkelijke studieregeling. En een succesvolle studie betekent in de meeste gevallen: promotie' Als bruto aanvangssalaris bieden wij u f 2.428,- incl. objekttoeslag en excl. eventuele vaardigheidstoeslagen. Daarnaast hebben wij nog een behoorlijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden Het accent van het werk zal liggen op het op een creatieve manier bezig zijn met een groep cliënten. Een belangrijke taak is tevens het deelnemen aan besprekingen met zowel staf als cliënten. De Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. verzorgt het openbaar vervoer per autobus in grote delen van Noord- en Zuid Holland en in enkele steden. Het bedrijf telt ongeveer 2000 mede werkers en beschikt over circa 600 autobussen. Het hoofdkantoor is gevestigd aan de Leidsevaart te Haarlem. NORIT N.V is een-in 1918 cjpgerichte - Nederlandse onderneming, die diverse kwaliteiten aktieve kool produceert en daarbij behorende apparatuur levert 4ktieve kool is een hulpstof, die door sterk adsorberende eigenschappen een belang rijke rol speelt, onder meer in de voedingsmiddelen- en chemische industrie, bij smaakverbetering van cjrinkwater, afvalwater-en luchtzuivering Naast het. in Amersfoort gevestigde hoofdkantoor zijn er verschillende binnen- en fiuitenlandse produktie; bedrijven en dochter ondernemingen met in totaal cjngeveer 650 werknemers vindt u zeker bij de Nederlandse Veiligheidsdienst. Een baan met toekomst, want de vraag naar goede beveiliging en bewaking neemt nog steeds toe! Momenteel -s*. -• zorgen wij met meer dan 1500 medewerkers voor de preventieve beveiliging van bedrijven en (semi-)overheidsinstellingen. Wegens onze voortdurende groei hebben wij in de regio Zaandam op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor Salarisgrenzen: f 1.111,24 tot f 1.525,01 bruto per maand, bij een 20-unge werkweek, excl. toeslag tijdelijke wet arbeidsvoorwaarden. Wij vragen iemand met een gerichte opleiding tot bezigheidstherapeut zoals bijvoorbeeld "Princenoord” of "Huize Norel". Het salaris ligt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen minimaal f 1838.- en maximaal f 3084.- bruto per maand, e.e.a. overeenkomstig de rijksambtenarenschalen. Naast goede sociale voorzieningen genieten alle medewerkers bij de NZH vrij vervoer op het gehele lijnennet. Heeft u een onbesproken gedrag, de nederlandse nationaliteit en is uw leeftijd tussen de 21 en 45 jaar. bezoekt u dan onze Op donderdag 21 augustus a.s. zijn onze medewerkers van de afdeling personeelszaken aanwezig In gebouw Caritas, Buiksloterweg 107, Amsterdam Noord. Na een algemene uiteenzetting van uw toekomstige funktie kunt u ook in een persoonlijk gesprek eventuele vragen stellen. U bent ’s middags om 3 uur of ’s avonds om 7 uur van harte welkom met uw vrouw, verloofde of vriendin. De Blink is een open vervolgafdeling van de sektor akute psychiatrie van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout. Deze afdeling heeft als doelstellingen resocialisatie/revalidatie en het begeleiden bij het vinden van een beschutte woonvorm. De clièntengroep bestaat uit 16 mannen en vrouwen met een maximale verblijfsduur van 2 jaar. AMSTERDAM HENGELO 467

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 22