Grootmt bv lllll ik zou buiten willen werken, in de havens, aan de grens of op een vliegveld, veel afwisseling, mensen om me heen Kraamcentrum Zuid-Kennemerland Wij zoeken vaklieden en leiden LTS-ers op douane-ambtenaar ri I H gediplomeerd kraamverzorg(st)ers LTS-ers administratief assistent administratief medewerker Schiphol ■II I APOTHEKERS ASSISTENTE draaiers, frezers, hoorders, kotteraars ’I® MANNELIJKE EN/OF VROUWELIJKE MEDEWERKERS I ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1980 31 Tevens zoeken wij voor diverse opleidingen Conrad-Stork Kraanbouw B.V. el vermeer industrial contracting bv 24 en 25 jaar f 2048,- per maand 26 en 27 jaar f 2118,- per maand. Door de uitbreiding vdn het produktenpakket zoe ken wij voor verschillende afdelingen Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting B.V. vraagt a RB LTS-ers met en zonder werkervaring willen wij in het kader van het leerlingenstelsel verder op leiden. Zij kunnen kiezen uit diverse vakrichtin gen: plaat- en constructiewerk, draaien en lassen Voor de theorie gaat u (behalve de lassers) dan éénmaal per week naar school terwijl u bij ons in de praktijk de verdere kneepjes van het door u gekozen vak zult leren. Lassers leiden wij op via de N.I.L. cursussen. Conrad-Stork Kraanbouw B.V. is een zelfstandige werkmaatschappij, recen telijk opgenomen in het Grootint-con- cem. Wij zijn een metaalverwerkende industrie en maken tandwielen, grond- boorapparatuur en delen van zware kranen. De komende jaren zullen wij naast dit uitgebeide produktenpakket ook onderdelen fabriceren en de vol ledige montage en beproeving verzor gen voor de versnellingsbakken van de Leopard tanks. Mede hiervoor wordt ons machinepark en de montage-afdeling flink uitgebreid en gemoderniseerd. Wilt u meer weten en/of een afspraak maken? Bel dan even met de heer Huneker van de afdeling Personeelzaken: 023-319170. Of stuur een kort briefje. Ons adres is Conrad- Stork Kraanbouw B.V., Waarderweg 80, 2031 BP Haarlem. Op ons kantoor aan de Kruisweg te Hoofddorp hebben wij een vakature voor een medewerker financiële administratie De hoogte van uw salaris is afhankelijk van uw leeftijd en ervaring. U kunt rekenen op onder meer; - 8% vakantietoeslag - 22 werkdagen vakantie (jeugdigen meer) - een winstuitkering van minimaal 6'. - vergoeding voor werkkleding en schoeisel - gunstige reiskostenvergoeding. Ervaring wordt natuurlijk op prijs gesteld, maar ook de minder ervaren vaklieden kunnen reage ren. Zij krijgen dan bij ons de gelegenheid om hun vakkennis uit te breiden. - MOK vak.nr. 360/HD vak.nr. 361/HD vak.nr. 362/HD die hun beroep weer willen oppakken Het werkgebied van het kraamcentrum omvat Haarlem en omgeving. De mogelijkheid tot begeleiding bij het inwerken is aanwezig, zodat ook zij die al langere tijd uit het werk zijn kunnen reageren. Ook een part-time functie behoort tot de mogelijkheden Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de leidster-docente van het kraamcentrum, mevr. R. Gotink-Berkers, tel.: 023 - 31 18 18, Kenau park 15-17 te Haarlem. Onze kraamverzorgsters vragen om versterking en daarom zoeken wij enkele Onze apotheek heeft de farmaceutische ver zorging van vier ziekenhuizen; de nadruk ligt op het werken in teamverband. ijfdaagse werkweek met, na een tnwerkperio- de, deelname aan een telefonische oproep- wachtdienst van vrijdagavond tot maandag morgen, eens per 10-12 weken. De C.A.O. voor personeel in particuliere zie kenhuisinrichtingen is van kracht. Op Schiphol landen en starten dagelijks zo'n 260 vliegtuigen. Tienduizenden mensen komen er Nederland binnen of zoeken juist via Schiphol hun weg naar de rest van de wereld. Er werken 26.000 mensen bij meer dan 300 bedrijven en U typt processen-verbaal, rappor ten, overzichten, brieven, formu lieren, enz. Verder doet u allerlei voorkomende administratieve- en archiefwerkzaamheden, waaronder het verzamelen van gegevens voor de jaarstukken. Uw werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit het in ontvangst nemen, transporteren en uitgeven van goe deren. Het inrichten van vitrines. Distributie van reklame-materiaai Tevens voert u kontrole uit op de diverse reklame-objekten en zorgt u voor verwijdering van verouderde reklame-displays. Als medewerker van de lucht haven betaalt u over uw salaris geen premie AOW/AWW. Die komt voor rekening van de N.V. Bovendien hebt u een pakket sekundaire arbeids voorwaarden dat ronduit goed is te noemen. De N.V. Lucht- U zult deel uitmaken van een groep die belast is met het uitgeven, zorg vuldig registreren en/of tijdig verlengen van toegangsbewijzen. Deze bewijzen worden in speciale gevallen uitgereikt aan bezoekers van de niet voor het publiek toe gankelijke luchthavengebieden Ook wordt het beheer van het archief, waarin de gegevens van deze bewijzen worden geregistreerd, aan u toevertrouwd instellingen die op Schiphol zijn gevestigd. Het beheer van deze luchthaven is in handen van de N.V. Luchthaven Schiphol. Dit betekent de verantwoorde lijkheid voor aanleg, onder houd, ontwikkeling en exploi tatie van het luchtvaartterrein. Om deze afwisselende baan goed aan te kunnen hebt u het diploma MAVO-4 en kunt u goed op de schrijfmachine overweg. U verdient een salaris dat, afhanke lijk van opleiding en ervaring ligt haven Schiphol gaat er van uit dat élke funktie zowel door mannen als door vrouwen vervuld kan worden. interesse en woont u in de omgeving van Schiphol? Schrijf dan, binnen 10 dagen. Voor deze afwisselende baan gaan onze gedachten uit naar een akku- raat persoon met een opleiding op MAVO-niveau en een redelijke spreekvaardigheid in de moderne talen, met name Engels. Het op orde houden van het maga zijn valt eveneens onder uw verant woording en u assisteert bij de administratie. Voor deze afwisselende funktie denken we aan iemand van ca. 20 jaar met n opleiding op MAVO- niveau. Voor n juiste uitvoering van De werkzaamheden worden voor namelijk aan een balie verricht, daarom zijn representativiteit en goede kontaktuele eigenschappen vereist. tussen de f 1753,- en f 2187,- bruto per maand. Plus een toeslag van f 26,- in het kader van het algemeen loonmatigingsbesluit 1980 De N.V. Luchthaven Schiphol heeft 1350 werknemers die samenwerken om Schiphol zijn vooraanstaande plaats in de internationale luchtvaart te laten behouden en te versterken. Wij bieden voor deze funktie een salaris dat varieert tussen de f 1753,- en f 2187,- bruto per maand. Plus een toeslag van f 26.- in het kader van het algemeen loon matigingsbesluit 1980. U verdient een salaris dat ligt tussen de f 1753,- en f 2187.- bruto per maand. Plus een toeslag van f 26.- in het kader van het algemeen loon matigingsbesluit 1980 de taak is n aktieve. flexibele instel ling onontbeerlijk. een sollicitatiebrief, onder vermelding van het vakature- nummer, aan het bureau Personeelsbeheer van de N.V. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501,1118 ZG Luchthaven Schiphol. De werktijden zijn: 1e ploeg: maandag t/m vrijdag: 06.00-14.00 uur 2e ploeg: maandag t/m vrijdag: 14.00-22.00 uur dagdienst: maandag t/m vrijdag: 08.15-16.45 uur Tijdelijk werk behoort tot de mogelijkheden. Aanmeldingen: maandag tot en met vrijdag van 10.00-12.00 uur en 13.30- 15.00 uur, Klokhuisplein 5, Haarlem. voor diverse afwerkingswerkzaamheden in de afdeling binderij, Oudeweg 32, Haarlem. Leeftijd: 18-45 jaar. De werkzaamheden zullen tot ongeveer eind december 1980 in een tweeploegendienst worden uitgevoerd. Daarna kan dagdienst volgen. Wij bieden u behalve een funktie in een jong en dynamisch bedrijf een goede honorering en sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals opname in ons bedrijfspensioenfonds en een gunstige studiekostenregeling. Nadere inlichtingen worden u verstrekt door de heer W.J. Burggraeve. telefoon 02503-31414 of na 19 uur 023-285758. Sohriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, postbus 10, 2130 AA Hoofddorp. Vermeer Industrial Contracting B.V., Kruisweg 835 te Hoofddorp, behorende tot P. Vermeer Verenigde Bedrijven B.V. is gespecialiseerd in de montage van industriële leidingsystemen en installaties. Voor het bureau Commerciële Projekten van de afdeling Exploitatie zoeken wij een algemeen assistent Dat kan bij de DOUANE, maar dan moet U op 5 januari 1981 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn). Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaatsvinden aan het Douane-opleldingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 5 januari 1981. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1753,- per maand 20 en 21 jaar f 1838,- per maand 22 en 23 jaar f 1931,- per maand Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 8°/o. Daar kunnen nog bijkomen een toe lage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een volledig kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assi stent (maandsalaris max. f 2530,-) met promotiemogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f2800,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. De genoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-4500/0173 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan dé Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. i Correspondentie-adres: Postbus 20013, 2500 EA ’s-G raven hage. Zijn takenpakket bestaat uit het verzorgen van: de debiteurenadministratie; de krediteurenaaministratie; de kontrole input/output van de computergegevens. Wij denken aan iemand van 25 jaar met ervaring op een boekhoudafdeling die in het bezit is van het praktijkdiploma boekhouden. Inlichtingen: Mejuffrouw Wolff, telefoon 023-339005 van 9.00-16.00 uur. Sollicitaties: Schriftelijk aan drs Th. Vos, apotheker-direc- teur, Boerhaavelaan 24, 2035 RC Haarlem. Bij de Luchthavenpolitie, een onderdeel van de afdeling Operationele Diensten, wordt naar twee mensen gezocht. Allereerst bestaat er een vakature voor een In de Apotheek der Haarlemse Ziekenhuizen is plaats voor een met belangstelling voor de ziekenhuisfar macie.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 31