V Grootint bv Pol Si Amsterdam vraagt bi SI 0 amro bank Wij zoeken MTS-ers Wtb met praktijkervaring gedipl. elektricien w Bi jonge PDër (m/v) met goeie ideeën over leidinggeven aan onze afdeling Kas/Balie i harder kwaliteitscontroleur HEAO’ers (m/v) voor kaderfuncties Mo Sni i oor Bri programmeur werken bij het gevangeniswezen als bewaarder of bewaarster in de Penitentiaire Inrichtingen te Amsterdam I I chef onderhoud bossen en beplantingen l ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1980 32 Tenn smit’s bouwbedrijf bv Conrad-Stork Kraanbouw B.V. voor de GEMEENTE WATERLEIDINGEN - BANK DER BONDSSPAARBANKEN N.V., Afd. Personeelszaken, Singel 236,1016 AB Amsterdam, tel. 020-221066. 'f ’n Dynamische baan. We zoeken iemand die zich - allereerst - in staat acht om eigentijds leiding te geven aan 'n afdeling met zo’n 6 a 10 overwegend jonge, mensen. Die vindt dat boekhoudkundig werk foutloos moet worden uitgevoerd, en ook kan aangeven hóé dat dan moet. En die tevens de verkoop van reis- en U.N.R.-cheques perfect weet te organiseren. ’n Goedbetaalde baan. Als chef Kas/Balie begint u meteen met een prima salaris. Plus goede secundaire arbeidsvoor waarden, zoals een royale reis- en studiekosten ver goed mg, premievrij pensioen, 8% vakantietoeslag, 13e maand, minimaal 23 vakantiedagen, en een tegemoetkoming in uw eventuele hypotheekrente. Dat alles brengt, onder andere voor onze Kas/Balie, een groeidende hoeveelheid werk met zich mee. Belangrijk werk, dat ’n behoorlijk stuk organisatie en Typisch ’n baan voor Als u ’n MAVO/HAVO-diploma en tenminste PD- boek houden op zak hebt. Als u kunt wijzen op ervaring in een leidinggevende functie in 't bankwezen. Als u de zaken waar ’t in deze baan om gaat schriftelijk en mondeling handig en duidelijk weet te beschrijven en te bespreken. En als de contacten met uw medewerkers wat betreft geen communicatie problemen hoeven op te leveren. Dan zien we heel graag naar deze functie solliciteren. Wij volgen de sollicitatie-nchtlijnen van de Neder landse Vereniging voor Personeelbeleid. Benieuwd naar de details? Bel dan even met dhr. W.F. van Rappard. Meteen schrijven kan natuurlijk óók: richt uw brief dan aan ’t onderstaande adres. controle vereist, onder deskundige leiding. Vandaar dat we nu graag zo snel mogelijk kennis willen maken met een Door deze uitbreiding hebben wij thans de vol gende vacatures De Bank der Bondsspaar banken is een jong snel groeiend bankbedrijf in het hartje van Amsterdam met een balanstotaal van ruim 1 miljard gulden. Ze verricht als service- instituut van de Spaarbanken in Nederland voor alle aangesloten Spaarbanken (voor alle zaken en alle mensen) tal van boeiende aktiviteiten op het gebied van binnenlands- en buitenlands betalingsverkeer, verzekeringen, effecten, geld markt, vreemde valuta transakties en whole sale kredietverlening. WA] stakin Op ru werd schatt Dj Ra< De werkzaamheden van de programmeur bestaan hoofdzakelijk uit het, aan de hand van tekeningen, schrijven van complete programma's voor diverse numeriek bestuurde machines. Voor deze functie is MTS-niveau en ruime ervaring in de mecha nisch verspanende bewerkingen noodzakelijk. Ervaring als programmeur is gewenst. Voor deze zelfstandige functie, gericht op de con trole van de onderdelen voor de versnellingsbak ken van de Leopard tanks, is MTS-niveau en ruime ervaring als controleur nodig. Dat de kandidaat goede kennis bezit van meetgereedschappen, methodieken en passingssystemen spreekt eigenlijk voor zich. Kandidaten moeten bereid zijn in twee-ploegendienst te werken. Voor bovenstaande functies is de hoogte van het salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Conrad-Stork Kraanbouw B.V. is een zelfstandige werkmaatschappij, recen telijk opgenomen in het Grootmt-con- cem. Wij zijn een metaalverwerkende industrie en maken tandwielen, grond- boorapparatuur en delen van zware kranen. De komende jaren zullen wij naast dit uitgebreide produktenpakket ook onderdelen fabriceren en de vol ledige montage en beproeving verzor gen voor de versnellingsbakken van de Leopard tanks. Mede hiervoor wordt ons machinepark en de montage-afdeling flink uitgebreid en gemoderniseerd. Ook onze harderij wordt thans gemoderniseerd en uitgebreid. Daarom zoeken wij voor deze afdeling een ervaren harder wiens kennis op MTS-niveau ligt. Daarnaast is gerichte kennis van warmte behandeling voor deze functie noodzakelijk (b.v. cursus CW-II). Wilt u meer weten en/of een afspraak maken? Bel dan even met de heer Huneker van de afdeling Personeelszaken: 023-319170. Of stuur een kort briefje. Ons adres is Conrad- Stork Kraanbouw B.V., Waarderweg 80, 2031 BP Haarlem. 3 a~o 18 0artel|orl vac.nr. 73628 in bij de afdeling Produktie een vac.nr. 76728 De heer/mevr./mej. geb.datum: adres: brilsterkte: zou graag een uitnodiging ontvangen voor de informatiedag op 23 augustus te Amsterdam .al wuinrr1 X Een baan in een gevangenis of huis van bewaring (penitentiaire inrichting) is een „job” waar je je nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Het Is dan ook belangrijk dat je goed op de hoogte bent voordat je echt solliciteert. Er wordt een INFORMATIEDAG georganiseerd waar je over dit weinig bekende beroep allerlei Informatie kunt krijgen. Naast een goed loon bieden wij u uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid tot deelneming aan een bedrijfsspaarregeling en een aktieve personeelsvereniging. In deze zelfstandige funktie verricht u afwisselend werk binnen een klein team. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, 's Avonds en in het weekend, na 20.00 uur (02513) 10664 de heer A. van Veen. woonplaats: (s.v.p. postcode vermelden) Op zaterdag 23 augustus wordt een INFORMATIE-DAG georganiseerd te Amsterdam Als bewaarder of bewaarster ga je om met mensen die zich in een moeilijke situatie bevinden; je moet hen mentaal opvangen en begeleiden en je draagt zorg voor de goede gang van zaken binnen de inrichting. Om dit zo goed mogelijk te kunnen doen, wordt er in diensttijd een opleiding gegeven. Een MAVO- of lagere beroepsopleiding biedt hiervoor een goede basis. Gezien de aard van het werk gaat onze voorkeur uit naar mensen tussen 25 en 45 jaar. vac. nr.: bewaarder 0-6280/0173 vac. nr.: bewaarster 0-6281/0173 Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen naar deze functies sollicite ren. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrou wen en mannen. Vakantieuitkering 8 procent, de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken, Óudezijds Voorburgwal 274, 1012 GL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer. b. Voor de sector Operations: - een stageperiode van ca. 11/2 jaar met duidelijke koppelingen naar de commercie - een opleiding gericht op de controle en de administratieve en operationele organisatie van de Amro Bank In het laatste stadium komt een accent op leidinggevende en sociale vaardig heden te liggen. Het is de bedoeling dat u, na een opleidings- en stageperiode, gevolgd door een (tijdelijke) lichte kaderfunctie, via een loopbaansysteem doorgroeit naar minimaal een middenkaderfunctie. Hierbij moet worden opgemerkt, dat een ruimere mate van mobiliteit van de sollicitant de plaatsingsmogelijkheden verruimt. Indien e.e.a. een verhuizing tot gevolg heeft, kent de bank een aantal gunstige regelingen. Afhankelijk van uw capaciteiten en belang stelling zijn er een tweetal mogelijkheden: a. Voor de sectoren Particuliere en Zakelijke Relaties: - een stagêperiode van ruim een jaar - hieraan gekoppeld een commerciële training en een opleiding gericht op de afzet van het produktenpakket van de Amro Bank. Het Binnenlands Bedrijf van de Amro Bank is landelijk verdeeld in ruim 70 districten. Elk district bestaat uit een aantal kantoren. De grotere kantoren kennen een sector- gewijze opbouw bestaande uit: - sector Particuliere Relaties - sector Zakelijke Relaties - sector Operations. Binnen deze sectoren vraagt de Amro Bank HEAO’ers voor kaderfuncties. U gelieve aan te geven in hoeverre u bereid bent elders te worden opgeleid en geplaatst. U ontvangt binnen 14 dagen bericht naar welk district uw sollicitatiebrief is doorgezonden. Dit district neemt nader contact met u op. Indien u geïnteresseerd bent, kunt u schrijven naar de Amro Bank, afdeling Personeelzaken Binnenlands Bedrijf, t.a.v. de heer W.J. Eerdmans, Herengracht 467, 1017 BS Amsterdam. De honorering is gebaseerd op de functies, die na de opleiding vervuld zullen worden. Een psychotechnisch onderzoekt maakt deel uit van de selectieprocedure. De uitslag van dit onderzoek kan, voordat rapportage aan de bank plaatsvindt, met het testbureau worden besproken. Voor meer informatie kunt u bellen naar de heer W.J. Eerdmans of de heer S. Zomerdijk, telefoon 020-284139 gemeente amsterdam (Reiskosten 2e kl. NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed.) Het aanvangssalaris is f2118,- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatigheidstoelage en 8% vakantie uitkering. Na een voltooide opleiding is er een uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f 2666,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. Gister; pelend wordt gi de eiser deze alle dat het t eisen al: heffing politieke van de i staat, w< eisen g meer de ten wot hoogd. Bovendi moeten Gisten hoofdree blad Ro arrest g< aanstaar ring Coi (KOR), ron, moi niet ver! Provir venstad verklarii bepaald: voerd, a pen de gaan. D, een coi JOÏ van d hij va een si De pen v op 4 plegei gehou In e teel v gehoo de rej n H Parallelweg 8 1948 NM Beverwijk Telefoon (02510)2 90 41* i'ir. bij het laboratorium (Leiduin, Heemstede) een analist Wij zoeken voor onze werf te Beverwijk een all-round (V LONI dagochl clubs ir stens 3' Er zijn Volge zaakt c Molotoi eerste e in Dei brandd; Beide bezocht kanen, van d« door ht kers va verblee: HRP 5 n II BS HI Hij/zij heeft de dagelijkse leiding over 10 medewerkers. Doordat zijn/haar werkzaamheden zich echter uitstrekken tot alle vestigingen en doordat er gewerkt wordt met aan nemers kan dit aantal groter zijn. VEREISTEN middelbare beroeps opleiding (bij voorkeur Bosbouw en Cultuurtechnische School of Tuin bouwschool, bij voorbeeld Boskoop- Schrijf of bel naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag, tel. (070) - 46 93 81tst. 217 of 210 (tijdens kantooruren). VEREISTEN HBO-A; ervaring soortgelijke werkzaamheden. afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 3096,- bruto per Je kunt op verschillende manieren reageren: 1. onderstaande bon invullen en opsturen, waarna je een uitnodiging krijgt voor de informatiedag. 2. een briefkaart sturen met naam en adres, waarna je een informatiepakket thuis krijgt. 3. je telefonisch opgeven voor een informatie-dag of telefonisch het informatie-pakket aanvragen. Frederiksoord); ervaring met de bij- zondere eisen die aan beplantingen in i een duingebied worden gesteld; goed 1 met mensen kunnen omgaan en een goed organisatievermogen. SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 3516,- bruto per J maand, exclusief een toeslag van 1 26,- bruto. De salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 26.- per maand. TAAK maken van beplantings- plannen; voorbereiden en doen uitvoe ren van het onderhoud van de bossen en de beplantingen; geven van vak technische instructie en opleiding aan eigen personeel; begroten en maken van bestekken; bestellen van alle be nodigde materialen bij de leveranciers; opstellen van plant- en oogstschema's voor de bedrijfskwekerij. r l/lili !ii‘ maand, exclusief een toeslag van f 26,- bruto. Het werkterrein van deze functionaris zal voornamelijk liggen in de vestiging Leiduin, maar hij/zij begeleidt ook het onderhoud van de beplantingen van de terreinen in Amsterdam, Weesperkarspel, Loenen en Hilversum. TAAK verrichten van chemisch en bacteriologisch wateronderzoek. Er wordt gewerkt met moderne in- SALARIS strumentele analysemethoden

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 32