door Feyenoord tl J Adelaar valt op bij Utrecht kc PSV op scherp buitenlands voetbal uitslagen k At ere divisie 1 k eerste divisie I HIp Sparta „gespaard” toto-lotto Ve betaald, voetbal in net kort •Ee FORTUNA DUSSELDORF ALLEEN AAN DE LEIDING Bi Ri w; LAW 13] z I BE IT I -- c o c J M r* Sik t''*5’■'1 AUGUSTUS 1980 2 5 M A A N D A 6 14 HUGHES: i. - I f 1 2 3 Excelsior-Groningen PSV-Den Haag Wageningen-PEC Zwolle Roda JC-NEC Go Ahead-Ajax Utrecht-MVV Willem Il-Twente Sparta-Feyenoord Cambuur-Fortuna S DS’79-Vlaardingen Amsterdam-Vitesse Haarlem-Telstar V sportief I i 1 A TC Hoen Porti '"11-6 loper hont zesdi r - (Van onze sportredactie) ROTTERDAM Ondanks de vernieuwingen bleek veel bij het oude gebleven. Tijdens de Rotterdamse derby Sparta-Feyenoord werden in elk geval twee bestaande kwalen bevestigd. Ook na de komst van een drietal verse krachten en een andere coach is op Spangen de vroeger zo geroemde sterke mentaliteit nog altijd afwezig en bij de club uit de Kuip blijft het benutten van de vele kansen tegen zwakkere opponenten vooralsnog een probleem. Met een beetje meer schotvaardigheid had Feyenoord het seizoen kunnen openen met een zeer voordelige marge, omdat alleen Petursson op schot bleek, moest de ploeg genoegen nemen met die benauwd ogende 2-1-zege. EERSTE DIVISIE V M i EREDIVISIE „MIJN PLOEG LAMLENDIG” 4) Gevoelige nederlaag Bayern afgebroken. Sparta-doelman Berends kijkt de door Petur Petursson (tweede van links) ingeschoten bal na Het zou geen doelpunt worden. Tik Tak en Van Gaal wachten eveneens af. Garth Crooks, die in drie wedstrijden vier keer scoorde voor de Spurs, in duel met Brightons Mark Lawrenson (links). Na vijf minuten leverde dit offensief succes op toen de openbaring van FC Utrecht, Frans Adelaar, voor de openings treffer zorgde, 1-0. FC Utrecht bleef ge vaarlijker, mede doordat MW in dit soms pittige duel nauwelijks uit de verdediging durfde te komen. De Maastrichtse ploeg kwam door die slappe houding niet tot gevaarlijke tegenstoten. Een minuut voor het einde van de eerste helft kwam FC Utrecht op 2-0, toen de gevaarlijke spits Ben Rietveld, na een combinatie met Van der Lem en De Kruyk raak schoot. Na de hervatting bleef FC Utrecht de betere ploeg, al kreeg MW na een fout van Wildbret en Tervoort een riante mo gelijkheid om tegen te scoren. Cees Scha pendonk, vorig jaar nog zo trefzeker, mis te. Tien minuten later was de wedstrijd in feite beslist. Weer was het de negentienja rige Frans Adelaar, die de MVV-verdedi- ging te vlug af was: 3-0. De thuisclub deed het na deze treffer veel rustiger aan. MW profiteerde hiervan en kwam via Scha pendonk in de slotfase nog op 3-1. UTRECHT. FC Utrecht was in de wedstrijd tegen MW over het algemeen de betere ploeg. De thuisclub begon overrompelend en met een formidabel spelende Wim van Hanegem als grote animator werd MW dadelijk onder druk gezet. Hamburger SV had tegen de defensief ingestelde ploeg van FC Kaiserslautern een uur nodig om tot scoren te komen. Jacobs doorbrak met een kopbal de im passe. Daarna volgden er nog doelpun ten van Hrubesch en Magath. Met nog enkele minuten te spelen moesten de supporters van HSV terugkomen op hun voornemen de weg naar huis alvast in te slaan. Düsek (85e minuut) en Geye (87e Clive Allan, die door Crystal Palace voor een bedrag van ruim zes miljoen Ray Clemence, de doelman van het Engelse elftal en Liverpool, beleefde zaterdag weinig plezier aan de 600e wedstrijd voor zijn club. Liverpool ver loor de uitwedstrijd tegen Leicester Ci ty verrassend met 0-2 en Clemence moest zijn eerste doelpunt in het nieu we seizoen toestaan in de 43e minuut van de wedstrijd. Hij was toen kansloos op een afstandschot van Andy Peake. Door het verlies heeft Liverpool nu een plaatsje in de middenmoot met drie punten uit drie wedstrijden. minuut) brachten de spanning terug. De gelijkmaker bleef echter uit. De brutaliteit van het eerste kwartier werd beloond met kansjes voor Geels, Meyer en indirect voor Van Zoest, maar werd onmiddellijk ingedamd bij de eer ste tegenslagen. De veel te statische voor- stopper Peter Robinson leidde het verval van Sparta in. Eerst veroorzaakte hij de vrije trap, waaruit zijn tegenstander Pe tursson ten slotte kon scoren (doelman Berends liet de bal van zijn borst stuiten na een onfatsoenlijk harde knal van Van Deinsen» en vervolgens stond de Brit roerloos toe te kijken hoe Petursson de bal in het centrum aannam en intikte. Na Het scheelde maar of Tscha zou verlamd zijn ge- Hij is nu voor een langdurige gulden is aangekocht, toonde zich zater dag zijn geld waard. Aan de overwin ning van 5-2 op Middlesborough droeg Allan drie doelpunten bij. Na drie wed strijden heeft geen club meer de maxi male score van zes punten. Tottenham Hotspur, Ipswich Town en Aston Villa, kwamen op de derde competitiedag niet verder dan een gelijkspel. Op vijf pun ten kwam ook Southampton, de nieuwe club van Kevin Keegan, die de uitwed strijd tegen Sunderland met 2-1 won. Nottingham Forest is nog steeds op zoek naar de grote vorm. De houder van de Europese beker voor landskampioe nen had het aan doelman Peter Shilton, die een voortreffelijke wedstrijd speel de, te danken dat het in Liverpool bij Everton 0-0 bleef. Het was een bikkel hard duel, waarin de scheidsrechter in een tijdsbestek van vijf minuten in de tweede helft drie gele kaarten trok. Zij waren alle voor Schotse internationals. Frank Gray en Kenny Burns van Forest de corner van Vermeulen betekende dat 0-2. In het laatste kwartier voor de pauze was het duel daarmee voor Sparta geheel vergald. Hughes: „De spelers waren ook opmerkelijk stil in de rust”. Eigenlijk had Thor Waterschei in plaats van Beveren in deze wedstrijd moeten spelen. Waterschei was beker winnaar, maar de club van Cor Brom had geen interesse. zagen het geel nadat zij Peter Eastoe nogal grof hadden aangepakt en Asa Hartford van Everton zag het geel na een forse charge op Raimondo Ponte. Eerste Tweede Amersfoort-DS’79, Telstar-Amsterdam-FC Eindhoven-De De stand: 1 Fortuna Dusseldorf 3-6. 2. Ham burger SV 3-5. 3. Eintracht Frankfurt 3-4. 4. VFB Stuttgart 3-4, 5. Bayern München 3-4. 6. Bor. Mönchengladbach 3-4, 7. FC Kaiserslau tern 3-4. 8. MSV Duisburg 3-4, 9. FC Köln 3-3. 10. Bayer Leverkusen 3-3 SPd langei op de ook d derlai regler die ni gen v dicap coach echtei einde telstri die .vooro LUI heeft lopen hele land de al ning De was i honk! werd de Ni 1 888f .srtdSSg... NgxSSfc zijn verdediging, die de zaak geheel uit de hand liet lopen in de periode dat Sparta nog zo leuk bezig was. Met gevarieerd offensifef voetbal, waarbij de Brit Loggie (een aanwinst) vaak naast Geels in de spits opdook en Notten tot een puur ver dedigende rol dwong. Hei .kilorr Kirn/f .secon was I van e Nahe metei geen etapp ment op d staat. - In i tie w Zeeu' Schrr Noor ter u echte de za De v dan ters tensh We in Ss digt, Stutt Greg Ra< ter v< •um t beide stree met 1 de pl Le 30.00 profv de 10 38 si Van 75 k .van i Van Goec beun melk kilon Vliet Voor Feyenoord leek daarmee de weg open te liggen naar een monsterscore. De Kuip-ploeg had zwaar tegen het duel op gezien, nu behalve Jan Peters, ook Wim van Til en Stafleu waren geblesseerd, maar die vrees kon in de rust in de kleed kamer achterblijven. Weliswaar moest ook aanvoerder Notten daar blijven, om dat hij een hersenschudding bleek te heb ben opgelopen bij een botsing met Loggie, maar in De Leeuw stond een capabel vervanger klaar. Dat was in elk geval een speler, die beter viel in te passen dan Stevens, de stand-in voor Van Zoest bij Sparta. Hughes immers moest door zijn komst weinig weest. periode uitgeschakeld. „Maar dat kwam alleen omdat de afwer king bij die jongens ronduit erbarmelijk was”, kon ook Sparta’s nieuwe leider Bar ry Hughes concluderen. „We hadden nog l y i De stand: 1. Tottenham 3-5, 2. Ipswich 3-5, 3. Southampton 3-5. 4. Aston Villa 3-5. 5. Sunder land 3-4, 6 Manchester United 3-3. 7. Birming ham 3-3, 8. Liverpool 3-3. 9. Arsenal 3-3, 10. Brighton 3-3. ■k- Haarlem-Telstar 3-1 (0-1). Scheidsrechter. Mulder. Toeschouwers: 6500. 10 Van der Meer 0- 1 (strafschop), 51 Masefield 1-1, 65 Leysner 2-1, 80 Nydam 3-1. Geel voor Van de Ban en Van Leen van Haarlem en twee maal geel (dus rood) voor Van Oirschot van Telstar. De Graafschap-FC Den Bosch 2-0 (1-0). Scheidsrechter: Gans. Toeschouwers: 4500. 42 Hulshoff 1-0, 83 Rene Hiddink 2-0. Geel voor Polko en Schreurs van De Graafschap. Volendam-Eindhoven 0-0. Scheidsrechter: Oetelmans. Toeschouwers: 4000. Geel voor De Boer van Volendam. FC VVV-Helmond Sport 1-1 (0-1). Scheids rechter: Manuel. Toeschouwers: 3100. 41 Jibbe- rink 0-1, 86 Kurcinac 1-1. Geel voor Strijbosch en Van der Ven (Helmond Sport) en Van Rosma len (FC VW). SC Cambuur-Fortuna 0-0. Scheidsrechter: De Hond. Toeschouwers: 3500. Geel voor Boersma, Bult-s en Groote van Cambuur en Van de Berg en P. van der Ven van Fortuna. DS’79-Vlaardingen 4-0 (l-0>). Scheidsrechter. Van der Laar. Toeschouwers: 4500. 12 Drost 1-0, 74 en 79 Evers 2-0 en 3-0, 90 Drost (strafschop) 4- 0. Geel voor Botter en Ludwig Vlaardingen. Heraoles-Amersfoort 1-0 (O-O). Scheidsrech ter: Boss. Toeschouwers: 3000. 68 Bossink 1-0. Geel voor Bakker va Heracles, Van der Vl-ugt van Amersfoort. FC Amsterdam-Vitesse 3-3 (3-21). Scheidsrech ter: Draaisma. Toeschouwers: 1900. 1 Jansen 1- 0, 16 Deykers 1-1, 25 Wegman 2-1, 36 Martinez 3- 1, 44 Deykers 3-2, 76 Hannie Das 3-3. SW-Heerenveen 1-1 (0-0). Scheidsrechter. Broekman. Toeschouwers: 3000. 61 Peitsman 1- 0, 8-3 Schulting 1-1. Geel voor Munnink van SW en Smit van Heerenveen. Een rode kaart voor Heyene van Heerenveen. Bij Bayer Leverkussen leed Eintracht Frankfurt de eerste nederlaag in de nog jonge competitie (2-3). Bij de rust stond Bayer al met 1-0 voor. In de twaalfde minuut moest de Zuidkoreaan Tscha na een overtreding van Gelsdorf met een ernstige blessure uitvallen. Bij een on derzoek in het ziekenhuis bleek het door- nuitsteeksel van de tweede lendewervel te zijn immers zoveel omzettingen doen, dat de Feyenoorders Brard en Van Deinsen voor de rest van het duel niemand meer tegen kwamen. Vooral zij konden hun team dan ook opjagen langs het vertwijfeld zoeken de Sparta, dat zoet en lief bleef voetballen. Uit angst voor de gele kaart, die nu alleen Robinson zag. Hughes: „De rest had dui delijk angst er één te krijgen, dat kon je merken”. Alleen omdat Van Deinsen, Brard, Bouwens en De Leeuw weigerden hun keus te bepalen uit de voorraad mogelijk heden, sloeg die angst op sportief gebied niet om in paniek. Zelfs kon Sparta zich nog dichterbij worstelen, via een straf schop. Nadat Bert Jansen in de sandwich was genomen bij Balkestein en Brard, tilde Loggie de stand van 11 meter naar de 2-1 die de zwakte van Sparta camou fleerde. Hoe sterk Feyenoord is, viel me de daardoor nog niet te nellen. ENGELAND Eerste divisie: Birmingham-Manchester United 0-0, Coventry-Arsenal 3-1, Crystal Pa lace Middlesborough 5-2, Everton-Notting- ham Forest 0-0, Leicester-Liverpool 2-0. Man chester City-Aston Villa 2-2, Norwich-Leeds 2- 3, Stoke City-Ipswich 2-2. Sunderland-Sou thampton 1-2, Tottenham-Brighton 2-2. West Bromwich-Wolverhampton 1-1 Go Ahead Eagles-Ajax 2-4 (0-2). 21 Kieft 0-1, 34 Jensen 0-2, 57 Rijkaart 0-3, 66 Kieft 0-4, 76 Koerver 1-4, 83 Van Kooten 2-4. Toeschouwers: 17.000. Scheidsrechter: Keizer. PSV-FC Den Haag 3-0 (1-0. 21 Koster 1-0, 65 Van der Kuylen 2-0, 80 Wildschut 3-0. Toeschou wers: 22.000. Scheidsrechter: Van Ettekoven. Gele kaarten voor: Bouma, Van Vliet en Mans veld (allen FC Den Haag). NAC-AZ’67 1-4 (0-2). 17 Nygaard 0-1, 18 Tol 0- 2, 57 Smits 1-2, 76 Welzl 1-3, 82 Sprangers (eigen doel) 1-4. Toeschouwers: 7500. Scheidsrechter: Geurts. FC Wageningen-PEC Zwolle 0-0. Scheids rechter: Bosman. Toeschouwers: 7000. Excelsior-Groningen 3-2 (1-2). 3 Bakker 0-1, 5 Plasman 1-1, Houtman 1-2, 51 Nijssen 2-2, 89 Ernst 2-3. Scheidsrechter: Thomas. Toeschou wers: 3000. Gele kaart voor Pattinama. Sparta-Feyenoord 1-2 (0-2). 33 Petursson 0-1, 42 Petursson 0-2. 69 Loggie (strafschoo) 1-2. Scheidsrechter Corver. Toeschouwers: 18.000 Gele kaart voor Robinson (Sparta). FC Utrecht-MW 3-1 (2-0). 5 Adelaar 1-0, 44 Rietveld 2-0, 59 Adelaar 3-0, 84 Schapendonk 3-1. Scheidsrechter: Weerink. Toeschouwers: 7500. Gele kaarten voor Tervoort (Utrecht) en Maas en Van Staveren (beiden MW). Roda JC-NEC 2-0 (1-0). 25 Eriksen 1-0, 82 De Jong 2-0. Scheidsrechter: Severein. Toeschou wers: 7300. Gele kaart voor Marijnissen (Roda JC). Willem II-FC Twente 0-2 (0-1). 41 Rohde 0-1, Rohde 0-2. Scheidsrechter: Ram. Toeschou wers: 8000. WEST-DUITSLAND München 1860-FC Nürnberg 2-4, Hambur ger SV-Kaiserslautern 3-2, VFB Stuttgart-FC Köln 3-0, Bayer 04 Leverkusen-Eintracht Frankfurt 3-2, Arminia Bielefeld-Borussia Mönchengladbach 2-3, Schalke’04-Bayer Ür- dingen 5-1, Fortuna Düsseldorf-Bayern Mün chen 3-0, VFL Bochum-MSV Duisburg 1-1. Karlsruher SC-Borussia Dortmund 1-1. DUSSELDORF. Landskampioen Bayern München heeft op de derde speeldag van de Bundesliga gevoelig zijn neus gestoten bij bekerhouder Fortuna Dusseldorf. De thuisclub zegevierde met 3-0 en is als enige club nu nog zonder putenverlies. Fortuna Düsseldorf werd na FC Köln en Bayern München de derde lijstaanvoerder. EINDHOVEN (ANP). Als de trainers in het betaalde voetbal hun beloftes ge stand doen en het harde spel afzwerei. dan zijn er uitstekende kansen voor eer technische ploeg als die van PSV om een opvallende rol in deze competitie te spe len. Dat bleek in het openingsduel met FC Den Haag, dat zich allerminst als een bikkelharde ploeg opstelde, ook al kre gen de Hagenaars vrij snel drie gele kaar ten (Bouma, Van Vliet en Mansveld! voorgehouden. Het gevolg was een aantrekkelijk duel met tal van technische hoogstandjes en een overwinning van 3-0 voor PSV, waar mee de bezoekers nog erg blij kunnen zijn. De Eindhovenaren werden namelijk voor een flink deel in toom gehouden door de „onbekende” Haagse doelman Guido Ha venaar, die vrijuit ging bij de drie doel punten, maar die er zeker zoveel voor kwam met stijlvolle reddingen. PSV stond op scherp. Het leek wel als of iedere Eindhovenaar zich wilde bewijzen en dat kwam het duel als kijkspel ten goede. De meeste belangstelling ging uit naar de Brit Teddy Maybank. Hij speelde inderdaad een imponerende partij. Bewegelijk, sterk in de lucht, en naar zijn directe bewaker Simon van Vliet later ruiterlijk toegaf, erg moeilijk te houden. Maybank had een belangrijk aandeel in de eerste treffer Doelman Doesburg schoot ver uit en May- bank tikte koppend de bal voor de voeten van Koster, die via de paal raak schoot (1- 0). Den Haag was niet onder de indruk Pen en Albertsen droegen veel munitie aan, maar Van Leeuwen en vooral Treling sprongen slecht met de kansen om. Toch was de voorsprong te gering om de zege van PSV op te grondvesten. Dat besefte de thuisclub ook. Willy van de Kerkhof, die af en toe zijn taak als vrije verdediger inruilde voor die van aanvaller, sprintte voorbij de uitgelopen doelman Havenaar, maar kwam te veel terzijde van het Haag se doel uit. In twee pogingen schoot Van der Kuvlen één keer raak: 2-0. Het mooiste doelpunt werd echter tien minuten voor rust gemaakt door Wild schut, die zeer fraai solistisch werk van uitblinker Valke bekroonde. Tevoren had Koster zijn plaats afgestaan aan de Kore- aan Joeng Moo Hoeh, die tot grote vreug de van diens paar honderd landgenoten, die aan zijn - geslaagde - invallen ee® exotisch tintje gaven. Daa het si Steve Olymj ..niets t geëini Jan Zaanc Lgebaa meter i Ror [•de H; Landskampioen Club Brugge heeft in Brussel ook de Belgische supercup ge wonnen. De wedstrijd tegen de verlie zende bekerfinalist SK Beveren eindig de in 1-1. Ceulemans zette Brugge in de 34e minuut op voorsprong. Drie minuten voor tijd maakte De Cubber gelijk. Brugge was beter in het benutten van strafschoppen. Het was overigens een zeer teleurstellende wedstrijd. Beide ploegen waren kennelijk al met hun ge dachten bij de start van het nieuwe seizoen. minstens zes goals tegen kunnen Krijgen en dan hadden we nog niets te zeggen gehad”. Waarmee de Britse coach tevens een vernietigend oordeel velde over zijn eigen formatie. En dat was terecht ook. Twintig minuten slechts had Sparta de schijn op kunnen houden de tegenstander te zijn waarvoor Feyenoord vooraf had ge vreesd. Met leuk en avontuurlijk voetbal had de formatie in die fase de 18.000 kijkers vermaakt door de grote broer te rug te dringen en zich een paar kansjes te scheppen. Daarna echter was het totaal gedaan met de inspiratie. Twee defensiefouten en de daaruit voortvloeiende tegengoals van de attente Petursson, damden alle vechtlust volledig in. Er was geen sprake meer van enige opbouw, er was geen beweging meer, er werd blind met de bal gerend; kortom Sparta hing in de tweede helft als los zand aan elkaar. Hughes was er zichtbaar van geschrok ken. „Na die tegentreffer was er sprake van een lamlendigheid, die volkomen nieuw voor me was. Natuurlijk, ook ik persoonlijk had er een klap van gekregen dat we door twee van die lullige goals opeens met 2-0 achter kwamen. Vooral omdat er voor die tijd niks aan de hand was geweest. Maar dat je dan als team zo diep weg kunt zakken, terwijl er toch zoveel publiek op de tribune zit, is iets wat ik niet kan begrijpen. Dat vind ik gewoon schrikbarend”. Hoewel Sparta’s levende, altijd ‘hebabe- riba’ zingende mascotte zijn best deed Hughes doorlopend op te beuren (hij riep maar steeds: Don’t worry Barry boy’), moest de oefenmeester zich vrijwel voort durend grote zorgen maken. Vooral over -I Fortuna legde de basis voor de ondub belzinnige zege in de tweede helft. Voor de pauze konden beide ploegen niet tot scoren komen. Voor een record aantal bezoekers (55.000, die voor een recette van 700.000 mark zorgden) gaf Bommer zijn ploeg in de 62e minuut de leiding. Bayem liet zich hierdoor niet uit het veld slaan, ging onvervaard ten aanval maar stuitte op de hechte defensie van Fortu na. In de slotfase kreeg de overwinning van Fortuna extra reliëf door nog twee treffers, eerst in de 84e minuut van Klaus Allofs en drie minuten later door zijn jongere broer Thomas. Medebeslis send in dit duel was zeker dat Rumme- nigge en Breitner door respectievelijk Köhnen en Weikl volkomen uitgescha keld werden. Naast Fortuna Düsseldorf zijn nog drie clubs ongeslagen: Hamburger Sport Verein, dat op de tweede plaats staat, MSV Duisburg, met één overwin ning en twee gelijke spelen en VFL Bo chum, dat zaterdag voor de derde maal gelijkspeelde. Twee clubs hebben nog geen enkel punt kunnen behalen: Bayer Ürdingen en Arminia Bielefeld. Uitslagen: Cambuur-Fortuna 0-(, DS’79- Vlaardingen 4-0, Heracles-Ameis foort 1-0, Amsterdam-Vitesse 3-3, Haat lem-Telstar 3-1, De Graafschap-Da Bosch 2-0, Volendam-Eindhoven 0-0, K VW-Helmond Sport 1-1. SW-Heeren veen 1-1. Programma: (woensdag) Vlaarding» Cambuur, Amersfoort-DS’79, Vitesse Heracles, Telstar-Amsterdam-FC Da Bosch-Haarlem, Eindhoven-De Graaf schap, Helmond Sport-Volendam, Heet enveen-FC VW, Veendam-SW. De 114.963 deelnemers zorgden voor een inlegi van ruim 386.000,- gulden. Voor de prijzen isl 183.664,69 beschikbaar. prijs inclusief jackpot: 68.715,57 prijs: 36.732,94. Derde prijs? ƒ91.832,35. Toto-gelijk 34: De winnende kolom is: 4 - 8-9 17 - 18. Het toegevoegde getal is 22. De 12.935 deelnemers legden bijna 47.000 gulden in. Eerste prijs: ƒ8.502,14. Tweede prijs: 1.109,93. Derde prijs: 5.549,66. Vierde prijs: 8.879,66. Lotto: De winnende getallen zijn: 1-6-13-16 25 - 37. Reservegetallen 8 en 34. Het aantai deelnemers aan lotto 34 was 649.365, de inleg was ruim 2,8 miljoen gulden. Voor de prijzen is een bedrag van 1,34 miljoen gulden beschik baar. De prijzen zijn. Eerste prijs: 470.825,74 Tweede prijs: 134.521,64. Derde prijs: ƒ201.782,46. Vierde en vijfde prijs: 269.043,28 Lotto West-Duitsland: De prijswinnende se rie is: 4 - 16 - 17 - 28 - 38 - 42. Reservegetal 3.5 Spie! ’77: 31 63 255. Lotto België: De winnende getallen zijn: 11 12 - 13 - 14 - 26 - 28. Het bijkomende nummer is: 17. Uitslagen: Excelsior-Groningen 34 PSV-Den Haag 3-0, Wageningen-PEC Zwolle 0-0, Roda JC-NEC 2-0, Go Ahead Ajax 2-4, Utrecht-MVV 3-1, Willem II Twente 0-2, NAC-AZ’67 1-4, Sparta-Fey. enoord 1-2. Programma: (woensdag) Groningen. Sparta, Den Haag-Excelsior, AZ’67-PSV PEC Zwolle-NAC, NEC-Wageningen Ajax-Roda JC, MW-Go Ahead, Twente FC Utrecht, Feyenoord-Willem II. i

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 14