I d RECREATIESCHAP SPAARNWOUDE SECRETARESSE lift maatschappelijke begeleiding (m/v) magazijnbediende NIFE Nederland BV I HOOFDVERPLEEGKUNDIGE M i chef bijkantoor (m./v.) nachthoofd m/v Diaconessenhuis Heemstede een elect rotechnisch tekenaar/ werkvoorbereider m/v i I E( 5 E Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV jw 'a ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1980 24 li - Bedrijfsvereniging voor Detailhandel, Ambachten en Huisvrouwen STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS Uitvoeringsorgaan Sociale Verzekering O TOEZICHTHOUDER Haarlet Lammenschanspark 1, Leiden ft I I Ervaring in magazijnwerkzaamheden strekt tot aanbeveling. I I y (§3 NIFE NEDERLAND B.V., marktleider op zijn gebied vraagt wegens uitbreiding met spoed Voor onze vestiging in Haarlem zoeken wij op korte termijn een projektenassistent(e). I I I I I Een jonge man/vrouw in het bezit van een MTS-E diploma of op gelijkwaardig niveau. Hij/zij gaat meedenken en meewerken aan de werkvoorbereiding. Hij/zij doet het noodzakelijke electrotech- nische tekenwerk voor de produktie- afdeling van vermogenselectronica, ver werkt eventuele korrekties, hij/zij werkt aan schakelschema's en stelt bovendien de instruktieboeken bij de installaties samen. Kennis van de Engelse taal is een voordeel omdat hij/zij met internationale projekten te maken krijgt. Wat te doen? Snel een brief schrijven, met alle gegevens op een rij, of de telefoon pak ken en vragen om een sollicitatieformulier. ft ft Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de adjunct-directeur, de heer P.A.G. Dobben. Deze is te bereiken tijdens de schooluren onder telefoonnummer 071-769242. Uw schriftelijke sollicitaties richt u aan de directeur van de Streek school voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA Leiden. Bereidheid tot overleg binnen de vakgroep c.q. sectie alsmede met andere geledingen binnen de school en het onderwijs behoort tot een wezenlijk deel van de taak. voor 25 leseenheden per week. In combinatie met andere onder wijskundige taken eventueel uit te breiden tot een volledige be trekking. Door een sterke uitbreiding van het aantal leerlingen hebben wij een vacature voor een leerkracht Wegens uitbreiding van de activiteiten van onze vestiging aan de Westhaven te Amsterdam zoeken wij een jonge U krijgt tot taak alle secretariaatswerkzaam- heden zorgvuldig uit te voeren. Dat omvat o.a. het uittypen van ingesproken cassettebanden, conceptbrieven en bezoekrapporten. Daarvoor is een goede vooropleiding op HAVO/MEAO-niveau een vereiste. En dat geldt natuurlijk evenzeer voor een goede type- vaardigheid. Voor wat betreft het salaris en de arbeids voorwaarden kunnen we gerust stellen, dat u er tevreden mee zult zijn. Vervoer van en naar station Sloterdijk is prima geregeld. Wilt u meer informatie over deze functie? Neem dan contact op met: Gerlach Co., Internationale Expediteurs B.V., de heer W.H. Bökenkamp, Deccaweg 16, 1042 AD Amsterdam. Telefoon: 020-113901. Indien u voor bovenstaande functie belangstelling heeft, kunt u contact opnemen met de afde ling Personeelszaken, Jan Willem Lucasweg 5,2031 BE Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, toestel 334. Wij denken hierbij aan iemand met een opleiding op LTS-niveau in de richting metaal en/of elektra. Naast een goed loon kent ons bedrijf secundaire arbeidsvoorwaarden, die uitstekend genoemd mogen worden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs E R L Sniedt, Coördinator Dienst Personeelszaken. Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem Op de Kinderafdeling is een projekt gestart met de bedoe ling de drie subafdelingen, t.w. babies-teeners, kinderen van 0 -12 jaar en een boxenafdeling, middels organisatorische en bouwkundige veranderingen onder te brengen in twee units, waarbinnen gewerkt gaat worden met een vorm van teamverpleging. Op de boxenafdeling ontstaat binnenkort de vakature van Aanstelling geschiedt, afhankelijk van ervaring, in dë>rang van hoofdverpleegkundige. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Een psychologisch onderzoek en een selektiekommissie zullen deel uitmaken van de selektieprocedure. Voor inlichtingen kunt u zich van maandag tot en met vrijdag wenden tot mevrouw L.A. de Haan, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 023 - 33 90 30, oproepnr. 1106. in part-time dienstverband volgens in overleg vast te stellen rooster (tenminste 7 nachten achtereen). fende verzekerden die arbeidsonge schikt of werkloos zijn; het bezoeken van werkgevers en instanties in verband met premie- uitkeringsaangelegenheden. De funktie-eisen zijn: kontaktuele en organisatorische kapaciteiten; leiding kunnen geven aan ca. 45 medewerkers; adequate vooropleiding (min. H.B.O.); ervaring in uitvoering S.V.; leeftijd ca. 30-40 jaar. Nijenoord 1,3552 AS Utrecht. Tel. (030)-453306. IN DE REGIO LEIDEN De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diepdruk kerij behorend tot de VNU-Industriegroep. Voor ons technisch magazijn zoeken wij op korte termijn een gerlach Internationale expediteurs sinds 1881. Met ruim 40 eigen kantoren in Nederland, België, Duitsland en Oostenrijk en daarnaast agenten in alle belang rijke handels- en industriecentra over de gehele wereld. Postbus 3176 2012 CH Haarlem Telefoon (023) 319239. I I detam Als uitvoeringsorgaan van de sociale verzekering verzorgen wij de uitvoering van de Ziektewet (ZW), de Algemene Arbeidsongeschiktheidswet (AAW), de wet op de Arbeidsongeschiktheidsverzekering (WAO) en de Werkloosheidswet (WW). Daarnaast voeren wij de administratie van acht bedrijfspensioenfondsen. Het buitendienstwerk in Amsterdam en omgeving wordt geleid vanuit onze vestiging in die plaats. Doordat de huidige funktionaris een andere taak in ons bedrijf op zich gaat nemen, ontstaat de vakature van: Wij denken voor deze funktie aan kandidaten die - in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A met kinderaantekening, eventueel neonatologie - beschikken over goede kontaktuele eigenschappen beschikken over goede leidinggevende kapaciteiten en organisatorisch inzicht - bereid zijn de binnen de afdeling ontwikkelde vorm van ouderparticipatie verder gestalte te geven en aandacht te schenken aan de psychosociale opvang - hun medewerking willen verlenen aan bovengenoemde organisatorische veranderingen in samenwerking met de coördinerend hoofdverpleegkun dige, de spelleidsters/observatrices, de leidinggevende ver pleegkundigen en specialisten zorgdragen voor een goede patiëntenzorg. Ervaring met teamverpleging strekt tot aanbeveling, even als het gevolgd hebben van een kaderopleiding voor de in tramurale gezondheidszorg. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenregelement van het Elisabeth Gasthuis. 0 Het is gewenst in Amsterdam of omgeving te gaan wonen, waarbij zij vermeld dat wij in de loop van 1981 een nieuw kantoorpand betrekken in Diemen. Een externe managementopleiding wordt door ons bekostigd. Bij aanstelling volgt opname in het pensioenfonds. Een psychotechnisch onderzoek be- het verzamelen van gegevens betref- hoort tot de selektieprocedure. Wanneer u belangstelling hebt voor deze funktie, kunt u voor meer infor matie kontakt opnemen met de heer J. Luymes. Uw sollicitatie kunt u - te zijner attentie - zenden aan onderstaand adres. Noodstroomvoorzieningen voorkomen een catastrofale ontwikkeling als ergens de net- voeding uitvalt. Gelijkrichters, batterijen en omvormers zijn dan de componenten van een voorziening die op hetzelfde moment de voeding overneemt, levens redt in een ziekenhuis, een computer aan het werk houdt, paniek voorkomt in een schouwburg, of metrotreinen nog hun volgende station doet bereiken. Vooraanstaand in het maken van nood stroomvoorzieningen is het Zweedse concern NIFE Jungner. Zijn geschiedenis gaat terug tot 1898, toen Jungner de nikkelcadmium- batterij uitvond. De onderneming telt nu 2300 medewerkers en heeft 18 eigen ves tigingen over de hele wereld. Hiervan is NIFE Nederland BV er een. Dertien jaar ge leden opgericht, zijn we de marktleider in Nederland. We werkenTiier met dertig men sen, in ean jonge sfeer, zonder nadruk op rangen et. standen- een overzichtelijke ploeg met alle ruimte voor collegialiteit. Van hebt and« Cen1 ond; bept Het zijn wan gees de d die t bele het l vooi Van wild betr Ton de li behi ded< is ni hele i'. deer ft' 6611 h daal verf nak' Ko we-, dat een opi t Egl ma - te pi de n spet F spet gen spel er b moe wer Cen orgi rept ont’ nau zijn Cer Bui nog om die else con de 1 mir Tor de] eise Var ook zal not alle bel. Me Alp wil de Wij zoeken kontakt met gegadigden voor deze funktie. Tot de taak behoort het leiding geven aan de buitendienstaktiviteiten en de daaraan verbonden administratie. Daarnaast dient ook de koördinatie/ kommunikatie met de in het kantoor pand gevestigde Medische Dienst te worden verzorgd. Ons buitendienstwerk omvat onder meer: Het Recreatieschap Spaarnwoude zal in de toekomst een plm. 2.750 ha groene bufferzone tussen Haarlem, Amster dam en Velsen omvatten. In het schap dat dit recreatiegebied beheert, nemen deel de provincie Noord-Holland en de gemeenten Amsterdam, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Haarlemmer meer en Velsen. Bij het Beheersbureau van het Recreatieschap, gevestigd in een gerestaureerde boerderij aan de Kerkweg in Spaarn woude is plaats voor een: Zijn taak zal o.a. de volgende werkzaamheden omvatten: toezicht binnen het gebied kontrole op naleving van de wettelijke bepalingen, veror deningen en voorschriften m.b.t. het gebruik van het gebied begeleiding van het recreatiepubliek en het verstrekken van informatie opmaken van schaderapporten c.q. processen-verbaal enz. toezicht bij wedstrijden en evenementen kontakten en overleg met leden van plaatselijke politie korpsen het verrichten van voorkomende werkzaamheden in het onderhoud o.a. bebordingen verkeer e.d. Voor bovenvermelde funktie wordt gevraagd: een voorop leiding L.T.S.-Mavo-niveau, een Politiediploma A of daar mee gelijkwaardige opleiding en/of ervaring, het bezit van rijbewijs BE en E H B O.-diploma, goede kontaktuele eigen schappen en bereidheid tot het verrichten van onregelmati ge dienst w.o. weekend en feestdagen. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Het kan voor 21-jarigen en ouder worden bepaald tussen 1838,- en ƒ2800,- bruto per maand. Bij indiensttreding is de rechtspositieregeling van de provincie Noord-Holland van toepassing. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de hoofdtoezichthouder J. Haalstra, telefoon 023- 382424. Sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan het hoofd van het beheersbureau, drs. L. Matthijsse, Kerkweg 4, 2064 KP Spaarnwoude. De gewenste bevoegdheid is de akte 41b met applicatie of MO A Pedagogiek. Zij die aan andere kwalificaties hun bekwaamheid ontlenen of kunnen bogen op een gedegen praktijkervaring in de omgang met jongeren in vergelijkbare situaties, kunnen ook reflec teren. Aan onze school wordt algemeen en beroepsgericht onderwijs ge geven aan jonge mensen van 16 jaar en ouder. Zij zijn werkzaam in de door hen gekozen vakrichting en komen voor hun beroeps opleiding één of twee dagen per week naar onze school. In ons ziekenhuis kunnen wij binnenkort aan stellen een VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld. In de nachtdienst, die begint om 23.30 uur en eindigt om 7.45 uur draagt men tesamen met het andere aanwezige nachthoofd de verant woording voor de continuïteit en de kwaliteit van de verpleegkundige zorg rondom de patiënt gedurende de nacht, vooralle verpleegafdelin- gen, inklusief de verloskamers en de afdeling traumatologie. Gaarne komen wij in kontakt met de belangstel lenden voor bovengenoemde funktie, die in het bezit zijn van diploma ziekenverple ging A, ervaring hebben op leidinggevend en orga nisatorisch gebied Voltooide Kaderopleiding Gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uit- - maken van de sollicitatieprocedure. Salariëring geschiedt volgens de schakel van 1e verpleegkundige A. Inlichtingen worden gaarne verstrekt doorzr M. F. J. J. Elsenburg, hoofd verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan de afdeling Perso neel en Organisatie. Handellaan 2, 2102 CW Heemstede, tel. 023-319310. „He ooit, houi aam Cen mee publ mee dan Egb die deel i seiz Baa met nog Er gebeuren hier dingen in de buurt". 1 Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modem geoutilleerd

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 24