centrum Ch Honeywell lllll 1 Magazijnmedewerker bij Honeywell’s distributie EG IMter zeeweg ziekenhuis velsen i administratief assistente assistent planning en voortgangskontrole Schiphol salaris administrateur MORET LIMPERG i li sekretariaatsmedewerker medisch analist(e) ÏASSISTENT(E) STERILISATIE I i Een nieuwe vestiging (van een vertrouwde maatschap) biedt nieuwe mogelijkheden voor gevorderde en leidinggevende assistenten-accountant t I i 1980 j di fc.' gfr T ERDAG 6 SEP TE M B E, R assistentie) hoofd civiele dienst j T 1 I s r 1 5 I iets voor u? Een goede job in een gezellige werkomgeving. Samen met uw collega’s meehelpen aan de verzending van precisie apparatuur, zoals schakelaars, paneel componenten en fotocellen. De in- en uitgaande goederen stroom verwerken aan de hand van paklijsten. U wordt daarbij geholpen door moderne technieken. En onze arbeidsvoorwaarden zijn ook modern. Komt u er eens over praten. Het openbaar vervoer brengt ti bijna tot aan de voordeur van ons bedrijf. Als u telefonisch of schriftelijk even een afspraak maakt met onze mevrouw L. Schaafsma, zullen wij u graag ontvangen. reaktiverings- en verpleegkliniek bornholm i S medisch centrum alkmaar lill I I I I Het internationale Honeywell concern maakt en verkoopt een grote verscheidenheid aan produkten en systemen op het gebied van meet- en regeltechniek en test- en registratie apparatuur. Het produktenpakket omvat verschillende typen elektronische, elektrische en pneumatische instrumenten voor uiteenlopende toepassingen, vaak gericht op beperking en optimalisering van energiegebruik Bij Honeywell in Nederland werken zo ’n 1000 mensen. Ons European Distribution Center bij Hoofddorp verzorgt de verzending en opslag van Honeywell produkten voor heel Europa, Afrika en het Midden Oosten ff Ij 19100, toestel 1100 S - J 'i i X^. (vakaturenummer CD 80.22) Leeftijd: ca. 25 jaar. vraagt op korte termijn een Bij de groep Concessies van het bureau Commerciële Projekten is plaats voor een: vak.nr. 369/HD varing in een baan als deze. i vak.nr. 372/HD I vak.nr. 373/HD 'l I Haarlem Op de afdeling Centrale Sterilisatie ontstaat een vacature voor een full-time Wij verwachten van de kandidaat minimaal een HAVO- of MEAO-opleiding. Salaris, afhankelijk van leeftijd, genoten opleiding en ervaring f. 2.091,08 tot f. 2.751,37 (excl. wettelijke toeslag). Overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Bij de groep Planning en Voortgangskontrole van het bureau Technische Bedrijfsvoering en Onderhoud is plaats voor een: Werktijden: maandag t/m vrijdag van 7.45-16.45 uur. Het St Elisabeth s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca 600 bedden Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. E R L Sniedt. Coördinator Dienst Personeelszaken. Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem Toekomst! Een afwisselende, goed gehonoreerde funktie voor jonge, ambitieuze mensen, die zich verder willen ontwikkelen op het terrein van de Registeraccountant; en dat bij een gevariëerde cliëntenkring in vele sectoren van het bedrijfsleven. Hen wacht een modern pakket arbeidsvoorwaarden, waarbij veel aandacht geschonken wordt aan studiefaciliteiten en -begeleiding. Belangstelling? Bel of schrijf naar de heer L A. Kroon, afdeling personeelszaken. Moret Limperg Registeraccountants, Van Boshuizenstraat 12,1083 BA Amsterdam, tel. 020-5411234. Hij kan u ook informeren over eventuele plaatsingsmogelijkheden op ons kantoor in Amsterdam. Haarlem! Moret Limperg zit niet stil, maar groeit gestaag. Een konkreet bewijs van de uitbreiding van onze aktiviteiten is het nieuw te vestigen kantoor in Haarlem. Een ontwikkeling die mede verder gestalte moet krijgen door de inzet van aktieve assistenten-accountant. Voor wie? Graag komen wij in kontakt met kandidaten, die enkele jaren gevorderd zijn met hun NIvRA- studie en zich tweede of eerste assistent mogen noemen. Uiteraard kunnen zij rekenen op een vertrouwelijke behandeling van hun sollicitatie. Moret Limperg is met 25 vestigingen een van de grootste accountantsmaatschappen in Nederland. Moret Limperg is ook een maatschap met krachtige internationale kontakten door de recente aansluiting bij de wereldwijd opererende Arthur Young International Organisatie. Honeywell European Distribution Center b v. Afdeling Personeelzaken, Kruisweg 603a. 2132 NA Hoofddorp Telefoon 02503 12951. 1st. 142 Na een gedegen inwerkperiode zal hij/zij zelfstandig de geautomatiseerde salaris administratie gaan voeren. Wij maken gebruik van het Gemal-systeem van Cea. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie, Bornholm 50, 2133 AA Hoofddorp. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H.P.M. Horstman, hoofd Administratieve Dienst, telefoon (02503) 1 59 81, toestel 117. Op Schiphol landen en starten dagelijks zo'n 260 vliegtuigen. Tienduizenden mensen komen er Nederland binnen of zoeken juist via Schiphol hun weg naar de rest van de wereld. Er werken 26.000 mensen bij meer dan 300 bedrijven en instel- U assisteert de sekretaris van de af- ling bij o.m. de volgende werkzaamheden: - notuleren van vergaderingen. - verzorgen van afdelingskorres- pondentieen interne informatie, bijhouden van de centrale af- delingsagenda aanvragen en distribueren van door de afdeling gewenste documen tatie en informatie U gaat u hoofdzakelijk bezighouden met de volgende zaken typewerk verzorgen. - het archief en dossiers bijhouden. agenda's bijhouden en afspraken maken. - telefoongesprekken aannemen en informatie verstrekken. U zult u bezighouden met het plannen van onderhoudswerken op korte en middellange termijn voor de onder- houds-.en mspektiegroepen binnen het bureau Technische Bedrijfs voering en Onderhoud. Ook houdt u de voortgang van de vastgestelde planningen in de gaten. Als medewerker van de luchthaven betaalt u over uw salaris geen premie AOW/AWW. Die komt voor rekening van de N V. Bovendien hebt u een pakket se- kundaire arbeidsvoorwaarden dat ronduit goed is te noemen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de hoofdanaliste, tel 02550- Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464. 1970 AL IJmuiden Om deze afwisselende baan goed te kunnen vervullen, hebt u een op leiding op HAVO niveau en kunt u vlot en vaardig op de schrijfmachine overweg U hebt al enige jaren er- lingen die op Schiphol zijn geves tigd. Het beheer van deze lucht haven is in handen van de N V. Luchthaven Schiphol Dit betekent de verantwoordelijk heid voor aanleg, onderhoud, ont wikkeling en exploitatie van het - diverse administratieve werkzaam heden verrichten. Onze voorkeur gaat uit naar iemand van ca. 28 jaar. met een MTS-oplei- ding elektrotechniek en zo mogelijk aangevuld met een kursus op het gebied van planning en voortgangs kontrole Praktische ervaring is gewenst Om deze afwisselende baan goed aan te kunnen is het HAVO-diploma een vereiste. Voorts dient u over een goede typevaardigheid te beschik ken. Het beheersen van de moderne talen in zowel geschrift als woord is De N.V. Luchthaven Schiphol gaat er van uit. dat elke funktie zowel door mannen, als door vrouwen vervuld kan worden. Interesse en woont u in de omge ving van Schiphol? Schrijf dan. verzamelen en archiveren van stukken over externe faktoren die van invloed (kunnen) zijn op de ont wikkeling van de luchthaven luchtvaartterrein. De N.V. Lucht haven Schiphol.heeft 1350 mede werkers die samenwerken om Schiphol z'n vooraanstaande plaats in de internationale luchtvaart te laten behouden en te versterken. Wij bieden voor deze afwisselende funktie een salaris, dat varieert tus sen f 2.324.- en f 2 806 - bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring, plus een toeslag van f 26, in het kader van het algemeen loon- matigmgsbesluit 1980 voor het doornemen van vaklittera tuur en korrespondentie en het even tueel telefonisch te woord staan van buitenlandse relaties noodzakelijk Taak: algemene assistentie van het hoofd Civiele Dienst, vervanging van het hoofd Civiele Dienst bij afwezigheid, het begeleiden van bepaalde afde- lingen binnen de Civiele Dienst, m.n. - de huishoudelijke dag-en avond dienst, schoonmaak-en transport- dienst, personeelsrestaurant en de linnendienst, het voorbereiden van organisato rische zaken, het begeleiden van alle stagiaires binnen de Civiele Dienst. Het salaris ligt, afhankelijk van op leiding en ervaring, tussen f 2.000. en f 2.500,- bruto per maand. Plus een toeslag van f 26,- in het kader van het algemeen loonmati- gmgsbesluit 1980 binnen 10 dagen, een sollicitatie brief, onder vermelding van het vakaturenummer, aan het bureau Personeelsbeheer van de NV. Luchthaven Schiphol, Postbus 7501 1118 ZG Luchthaven Schiphol. Inlichtingen: de heer O.E. Tjaden, hoofd Civiele Dienst, toestel 2611 Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeels zaken, Metiusgracht 30, 1815 JB Alkmaar, onder vermelding van het onder de funktie staande vakaturenummer. Het Medisch Centrum Alkmaar vraagt: centraal ziekenhuis sint elisabeth ziekenhuis Tel(072) 14 54 54. 5 u Ir .1 «a U verdient een salaris dat. afhankelijk van uw opleiding en ervaring, ligt tussen f 1.753,- en f 2.187,- bruto per maand. Plus een toeslag van f 26. in het kader van het algemeen loonmatigingsbesluit 1980 Vereisten: middelbare schoolopleiding, HHS of Akademie voor Toegepaste Huishoud- Wetenschappen, goede kontaktuele vaardigheden, leidinggevende ervaring. Ervaring in een soortgelijke funktie Z strekt tot aanbeveling. Bij de afdeling Onderzoek Ontwikkeling is plaats voor een: 'T Voor het KLINISCH CHEMISCH LABORATORIUM vragen wij een OP HBO-NIVEAU BIJ VOORKEUR MET ENIGE ERVARING De werkzaamheden op het laboratorium omvatten naast routinebepalingen een aantal meer gespecialiseerde onderzoekingen. in het Medisch Centrum Alkmaar zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen- voor het gemeentelijk overheidsperso neel over het algemeen van toepassing. Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen De afdeling bestaat uit totaal 12 medewerkers en het werk voor de nieuw aan te trekken college wordt uitgevoerd in samenwerking met 6 medewerkers. Het werk bestaat voor namelijk uit het op de juiste wijze behandelen en controleren van instrumenten, het verpakken en steriliseren ervan. Voor het steriliseren van instrumenten wordt gebruik gemaakt van specifieke apparatuur. Voor een goede functievervulling is hef diploma Centrale Sterilisatie Assistent(e) gewenst. Zij dié bereid zijn deze opleiding te volgen worden hiertoe in de gelegenheid gesteld. Bij de selectieprocedure zijn de medewerkers van de afdeling betrokken. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor nadere informatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag telefonisch wenden tot het hoofd van de afdeling, de heer P. v.d. Linden, tel. 023 - 33 90 30, toestel 2352. przij

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 26