onderhouds - bankwerker gczmaanta hacirlam B-drukker hoofdleider m/v Kleinmonteurs 2. Lithografen v tob I JW «0 Ik werk met plezier 68 voor tijdelijk werk docent (m/v) BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER (mnl./vrl.) HOOFDCAISSIÈRE burochef interne kontrole m/v verpleegkundige 2 administratieve medewerk(st)ers het vaste buro administratief medewerk(st)er aktie het vaste buro aktie 681 voor tijdelijk werk Uitzendburo Aktie 68 zoekt: Verpleegkundigen-A Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: Produktiekrachten Magazijnkrachten Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem Ziekenverzorgsters Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem stichting centrum st.bavo noordwijkerhout CENTRUM ’45, jonge enthousiaste vertegenwoordiger 13 SEPTEMBER ZATERDAG 1980 k 9 FOLITHO FOTOLITHOGRAFISCH BEDRIJF BV zoekt op korte termijn vakbekwame W Ww W K. 1 i i De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit onderhoud, reparatie en nieuwbouw van machines t.b.v. de produktie. Kandidaten met enige draaibank-ervaring genieten de voorkeur. Inlichtingen omtrent de funktie kunnen worden verkregen bij de heer Haanraads, telefonisch te bereiken tijdens werktijd onder nr. 02550-16641. Stabilit-Holland B.V., producent van polyester golfpiaten en lichtkoepels, zoekt voor z.s.m. indiensttreding een Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Stabilit-Holland B.V. p/a Tay-Plast B.V. Ampèrestraat 1 -G I976 BE IJmuiden Vakmensen die geïnteresseerd zijn in bovengenoemde funktie kunnen voor nadere informatie kontakt opnemen met de heer A. Danklof. Telefoon 023-319538. psychiatrische verpleegkunde JAMES WALKER NEDERLAND N.V. JAMES WALKER V0MAR VOORDEELMARKTEN 1 blijven groeien. 4c 4 4 2ÓJZA' 5 Diaconessenhuis Heemstede 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 dagelijkse kasadmini- van vakaturenr. 184319/367/YC STICHTING KINDERDAGVERBLIJF HOORN 1 Bij de afdeling onderwijs der gemeentesekretarie wordt gevraagd een het met kinderaantekening. vakaturenr. 186233/421/YC Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken i i ter assistentie van de leiding van de afdeling. vakaturenr. 186232/420/YC De inservice B-opleiding van St. Bavo heeft met ingang van 1 november a.s. égn vakature voor een Hiervoor zoeken wij gediplomeerde drukkers in diepdruk. Offset- en boekdrukkers kunnen omgeschoold worden. De funktie van B-drukker bij de N.R.M. kent een hoge mate van verantwoordelijkheid. De werkzaamheden worden in drie-ploegendienst verricht met de weekends vrij. Voor de afdeling Diepdrukkerij hebben wij enige vakatures voor de funktie van De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag De gemeente Haarlem is aangesloten bij het I.Z.A Noord Holland Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek van de brief van het bij de funktie genoemde vakaturenummer binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden aan de burgemeester van Haarlem, Postbus 511, 2003 PB Haarlem. Algemene informatie: De afdeling onderwijs is onderverdeeld in vier afdelingsbureaus. Het hoofd en het waarnemend hoofd van de afdeling vormen met de chefs van de afdelingsbureaus de staf van de afdeling. Bij de uitoefening van hun leidinggevende taak worden hoofd en waarnemend hoofd geassisteerd door een sekretariaat dat tevens werkzaamheden verricht ten dienste van de staf van de afdeling. Funktie-informatie: De taak van de te benoemen medewerk(st)er zal bestaan uit: - opstellen van agenda’s voor vergaderingen, het maken en uitwerken van de verslagen van die vergaderingen; - het stenografisch opnemen en het uitwerken van brieven en nota’s; - het bijhouden van dossiers; - het maken van interne en eksterne afspraken. Funktie-eisen: - het bezit van tenminste het diploma HAVO; - een voltooide erkende sekretaresse-opleidmg; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - representatieve en kontaktuele eigenschappen; - het vermogen om met anderen samen te werken. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 2.530,-- per maand, eksklusief een loontoeslag van f 26,- per maand. Bij de Keuringsdienst van waren voor het gebied Haarlem worden gevraagd die o.a. zullen worden belast met - het muteren van de via de buitendienst en de kamers van koophandel binnengekomen wijzigingen in het bedrijvenbestand; - het dagelijks verwerken van de door de buitendienst verrichte inspekties en genomen monsters; - de verwerking van de resultaten van het laboratoriumonderzoek. Voor deze werkzaamheden is de nodige zelfstandigheid en belang stelling voor de mechanische verwerking van gegevens vereist. Het aanvangssalaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 2.187,- per maand, eksklusief een loontoeslag van f 26,- per maand. Taakomschrijving: De te benoemen funktionaiis zal woiden belast met: - de interne kontrole op: de financiële administratie en de werking van de interne (voornamelijk administratieve) organisatie van de dienst; - de uitvoering van de genomen besluiten volgens de gegeven instrukties/procedures; - Het gevraagd en ongevraagd adviseren met betrekking tot verbeteringen in de interne-en administratieve organisatie. - Het onder goedkeuring van de direkteur en in overleg met de externe accountant uitvoeren en verder ontwikkelen van een kontrole-programma. - Het verstrekken van informatie aan de direkteur naar aanleiding van bovengenoemde werkzaamheden. - Het leveren van een bijdrage in de beleidsvorming door onder andere participatie in het dienstoverleg. De bureauchef (rri/v) is voor de uitvoering van zijn/haar taak rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan de direkteur. Hij/zij zelf heeft de dagelijkse leiding van het Stafbureau, met een bezetting van vier medewerkers. Funktie-kriteria: - Het bezit van het diploma S.P.D.-I en II en/of gevorderde NIVRA- studie en/of diploma HEAO (BE); - goede kontaktuele en leidinggevende kapaciteiten goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - een goed organisatorisch en analytisch vermogen; - ervaring met automatiseringsprocessen; - praktische ervaring in een kontrolefunktie, bij voorkeur in een non profit organisatie. Aanstelling: De benoeming kan, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, geschieden in de rang van hoofdcommies A of hoofdcommies B met een maximum salaris van respektievelijk f 4.497,- en f 4.886,- per maand. Een psychologisch onderzoek, alsmede een gesprek met de inspraak- kommissie maken deel uit van de selektieprocedure. Voor eventuele nadere inlichtingen omtrent deze funktie kunt u zich wenden tot het Stafbureau Personeelszaken (tel. 023 - 31 91 40, toestel 329). Bij de gemeentelijke sociale dienst wordt voor het Stafbureau Interne Controle gevraagd een Voor div. ziekenhuizen in en buiten Haarlem hebben we verschillende vacatures voor zowel dagdiensten als alle diensten openstaan. KORTE FUNKTIE-INHOUD Opstellen van declaraties, inboeken van bank- en giro-boekingsstukken, kontakten onderhouden met verzekeringen en ziekenfondsen. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-ziekenhuis- wezen. Salaris volgens NZR-schalen. (minimum f 1.916,24 tot maximum 2.447,29 plus toeslag van 26,-). Ten behoeve van de financiële administratie vraagt Centrum 45 wegens een vakature per 1 november a.s. een Op onze kinderafdeling komt een vacature vooreen Hoewel wij de voorkeur geven aan een full-time dienstverband willen wij een mogelijk part time dienstverband ook over wegen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. M.F.J.J. Elsenburg, hoofd verpleegkundige dienst. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diep drukkerij behorend tot de VNU-Industriegroep BV. De produkten die bij ons vervaardigd worden, zijn, naast week- en maandbladen als Panorama, Nieuwe Revu en Avenue, catalogi en reisgidsen. Naast een goede beloning met een maximum van f 3.119,08 bruto per maand (inklusief ploegentoeslag) kent ons bedrijf uitstekende arbeids voorwaarden, zoals: opname in het spaarfonds grafische bedrijven; opname in het pensioenfonds grafische bedrijven; basisvakantie van 22 werkdagen per jaar, 3 dagen extra na een jaar ploegendienst; 8% vakantietoeslag; bladenpakket; 40% korting op VNU-uitgaven; studiekostenregeling; werkkleding; werkschoenen; reiskostenregeling voor hen die buiten de agglomeratie Haarlem wonen. 1 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de sollicita tiecommissie t.a.v. de heer K. M. J. Ceha, direkteur Centrum ’45, Rijnzichtweg 35, 2342 AX OEGST- GEEST. Voor div. relaties in de Waarderpolder hebben wij dringend krachten in dagdienst en ploegen dienst nodig. Wij zoeken serieuze krachten die voor langere tijd beschikbaar zijn. Diverse vakatures zijn vrij voor de dagdien sten. HAARLEM Zij-Zijlweg 4 t/m 10 Tel. 023-319538 (4 lijnen) Salariëring vindt plaats volgens de schaal van verpleegkundige A. Onze manier van opleiden legt de nadruk op: werken in groepen als opleidings model persoonlijkheidsvorming integratie van theorie en praktijk Wij zoeken kontakt met een verpleegkundige, die zich in teamverband wil inzetten voor dit opleidingsmodel. Wij vragen iemand met een docentenopleiding of hogere opleiding. Ook zij die binnenkort afstuderen kunnen reageren. Op verzoek kan vooraf uitgebreide schriftelijke informatie toegezonden worden. U kunt daarvoor telefonisch kontakt opnemen met de heer J. Mulder, koördinator van de opleiding. Salarisgrenzen: f 2974,00 - f 3828,68 bruto per maand, excl. tijdelijke toeslag wet arbeidsvoorwaarden kollektieve sektor. Sollicitanten dienen er rekening mee te houden dat St. Bavo niet in huisvesting kan voorzien. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.63.86. voor relaties in Haarlem. Moet beslist voor langere tijd zijn. Dagdiensten en eventueel weekenden. Indien je vrij bent bel dan even op of kom langs bij: Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout centrum voor medische en psychologische begeleiding van verzets- en oorlogsslachtof fers De taken zullen liggen op het gebied van zowel verkoopbevordering als op het gebied van orderverwerving. Naast algemene representativiteit wordt een technische opleiding wenselijk geacht. Leeftijd 25-35 jaar Schriftelijke sollicitaties gaarne richten t a v. de heer P M. Boer Postbus 8295. 1005 AG Amsterdam van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur-17.00 uur VEREISTEN: meao. (b.e. richting) havo plus praktijkdiploma plus enige jaren ervaring op administratief gebied Wij zoeken 1 in Hoorn een James Walker Ltd is een in Engeland gevestigd internationaal georiënteerd concern. Haar in Oud-Beijerland gevestigde dochteronderneming die zich voornamelijk met de verkoop in Nederland van pakkingen en andere afdichtingsmaterialen voor gebruik op industriële, scheepvaartgebieden bezighoudt zoekt ter uitbreiding en ondersteuning van het bestaande team, voor het rayon Noord- Holland een Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer A. van Berk, Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5, 2031 BE Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, tst. 334, afd. Personeelszaken. Voor Haarlem zoeken wij: die tot taak heeft: leiding en instruktie aan een 20-tal cais sières verzorging stratie gastvrij ontvangen van de klanten Wij denken aan iemand van 23 jaar of ouder met ervaring in deze funktie of voldoende leidinggevende ervaring om opgeleid te wor den. 40-urige werkweek Inlichtingen bij de bedrijfsleider dhr. Kloppers. Paul Krugerkade 41 2021 BN Haarlem Tel. na 16.00 uur 023-258481 i Inlichtingen omtrent de funktie: A. Zwijenberg, ad ministrateur, telefoon: 071-155242. Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. Taak o.m.: - De algehele organisatorische leiding van Kinderdagverblijf. - Het onderhouden van kontakten met subsidiegevers zowel op rijks- als op gemeentelijk mvo - Het samenstellen van een team in nauw overleg met het bestuur. Salariëring afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 3.103,95 bruto per maand. De CAO-welzijn is van toepassing. VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld. Gevraagd: - Leeftijd 30 jaar. - Bij voorkeur HBO-opleidmg (agogisch terrein) of vergelijkbaar. - Leidinggevende en organisatorische kwaliteiten - Inzicht hebben in het voeren van een administratie. - Goede kontaktuele eigenschappen met name in de omgang met jonge kinderen en hun ouders. Het dagverblijf zal t.z.t. plaats bieden aan 45 kinderen in de leeftijd van 6 weken tot 6 jaar, die van 8.00 - 17.30 uur begeleid worden m hun totale ontwikkeling. voor het nieuwe Kinderdagverblijf Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. aan 2 2T02 C A -ieer-isteae te. 023 3’3310 Sollicitaties binnen 0 dagen te richten aan het voorlopig bestuur van het dagverblijf p/a Langetuin 8, 1689 JA Zivaag. Voor eventuele vragen faunt u bellen naar Joke Streng 02290-33723, liefst na 20 00 uur

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 26