0 <0 UKF een enthousiaste medewerkster voor onze redactie PERSONEELS FUNCTIONARIS M/V JONKER ENGINEERING BV Diaconessenhuis Heemstede I Li 1 hoofdverpleetfliuncliee m v KONSTRUKTEUR KONSTRUKTEUR A.C. TEKENAAR-KONSTRUKTEUR 4 ADMINISTRATEUR (M/V) a assistent accountant (m/v) Offsetdrukkers voor 1 2- en 4- kleuren veilenpersen Offsetrotatied rukkers A en B voor 1 2- en 4-kleuren offsetrotatiepersen Offsetvellendrukkers voor omscholing tot rotatiedrukker werken bij het gevangeniswezen als bewaarder of bewaarster 1980 13 SEPTEMBER ZATERDAG 28 JONKER-ENGINEERING b.v. UKF Wij kunnen op korte termijn plaatsen: NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V. WIJ ZOEKEN: voor onze afdeling elektrotechniek: Tantièmeregeling 100% studiekostenvergoeding Reiskostenvergoeding Wij kennen in ons bedrijf goede werkomstandigheden en secundaire voorzieningen, zoals. Produktieweg 5 2382 AP Zoeterwoude Tel. 071-41 0114 T ga's ond< Sollicitaties schriftelijk of telefonisch aan Plataanstraat 78, 2023 SG Haarlem - Tel. 023-265485 (vragen naar de heer Jonker of na 18.00 uur 02550-12085). elek. techniek Opleiding HTS of gelijkwaardig Voor onze afdeling werktuigbouw c.v. installatietechniek elek. techniek Opleiding MTS met enige jaren ervaring. - T Onze onderneming is 10 jaar werkzaam met het geven van adviezen voor industriële, utiliteits- en petrochemische installaties. 4 NDD ®H Je kunt op verschillende manieren reageren: I De heer/mevr./mej. geb.datum: brilsterkte: adres: 4 bij d hulpverle- TEKEN ADVIES EN KALKULATIEBUREAU Unie van Kunstmestfabneken bv I zou graag een uitnodiging ontvangen voor de, informatiedag op te In de maand oktober worden INFORMATIE-DAGEN georganiseerd op: zaterdag 4 oktober te Amsterdam zaterdag 11 oktober te Amsterdam woonplaats: (s.v.p. postcode vermelden) vac. nr.: bewaarder 0-6280/0173 vac. nr.: bewaarster 0-6281/0173 De Personeelsafdeling, die uit 4 medewerkenden bestaat zal tn de komende jaren het Sociaal Beleid, zoals dat door het Bestuur is vastgesteld, verder gestalte gaan geven Het Reinalda-Huis en het Wim Mensink-Huis zijn twee organisatorisch met elkaar verbonden verzorgingscentra voor ongeveer 400, meest buitenkerkelijke be/aarden Belangstellenden worden verzocht hun telefonische of schrifteh/ke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. NDB - Leiden is een toonaangevend modern grafisch bedrijf, waar voornamelijk tijdschriften in vellen- en rotatie-offset worden vervaardigd Onze nieuwe vestiging op het Industrieterrein te Zoeterwoude biedt alle voordelen van een modern bedrijfsgebouw. Wij bieden naast een goed salaris o.m.: Winstdelingsregeling Studiekostenregeling ook voor gezinsleden Uitstekende bedrijfskantine Gratis maaltijden bij overwerk Reiskostenvergoeding. die, onder rechtstreekse verantwoording van het Hoofd Personeelszaken, zich vooral zal gaan bezighouden met de coördinatie van werving, selektie en introduktie van medewerkenden de zorg voor (samen met een assistente) de perso neelsadministratie en registratie, waarbij gewerkt wordt met een office-computer personeelszorg (informatieverstrekking, ning en verwijzing) De arbeidsvoorwaarden worden vastgesteld volgens de C.A.O.-Bejaardentehuizen, naast een goed salaris zijn er mogelijkheden tot studiekostenvergoeding. In principe betreft het een full-time baan, over een geringer aantal werkuren per week valt met ons echter te praten. De juiste kandidaat heeft een M.B.O.-AP/PB-diploma of is met deze studie in een gevorderd stadium; enkele jaren ervaring in het personeelswerk is noodzakelijk. Met name voor degenen die met de vele facetten van het personeelswerk in aanraking willen komen is dit een interessante baan. Een volledige taakafbakening zal in overleg met het Hoofd Personeelszaken nader worden vastgesteld. Wegens vertrek van een van onze kollega's worden kandidaten opgeroepen voor de funktie van Op de afdeling neurologie/orthopedie in ons ziekenhuis komt de funktie va kant van Een middelgroot bedrijf, dat zich bezighoudt met elektrotechnische installa ties, alsmede detailverkoop van elektrotechnische apparatuur e.d vraagt op korte termijn een Een baan in een gevangenis of huis van bewaring (penitentiaire inrichting) is een „job” waar je je nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Het Is dan ook belangrijk dat je goed op de hoogte bent voordat je echt solliciteert. Er worden diverse INFORMATIE-DAGEN georganiseerd waar je over dit weinig bekende beroep allerlei informatie kunt krijgen. Mocht u interesse hebben in deze funktie, dan nodigen wij u uit uw reaktie te zenden aan de afdeling Personeels zaken, t.a.v. de heer C. van Manen, Unie van Kunstmest- fabrieken B.V., Maliebaan 81postbus 45, 3500 AA Utrecht, telefonisch bereikbaar onder nummer 030 - 32 92 56. met als standplaats IJmuiden. Voor bovengenoemde funktie zoeken wij een medewerker in de leeftijd van ca. 23 tot 30 jaar, met een middelbare opleiding en studerend voor SPD, liefst in het bezit van SPD 1 cq die de start van een accountantsstudie achter de rug heeft of in het bezit is van een HEAO-diploma. Enige ervaring op een accountantskantoor of bij een interne accountantsdienst van een grote onderneming strekt tot aan beveling. De Unie van Kunstmestfabrieken B.V. is een internationaal werkende industrie op het gebied van Kunstmeststoffen met produktiebedrijven in Amsterdam, Geleen, Pernis en IJmuiden, benevens een aantal vestigingen in het buitenland. Het centraal kantoor is gevestigd in Utrecht Bij onze interne Accountantsdienst is plaats voor een Van de betrokken medewerker wordt verwacht dat hij/zij onder leiding van de behandelende registeraccountant kontrole-opdrachten in redelijke mate van zelfstandigheid kan afronden. Voor deze funktie bieden wij naast een goed salaris, vakantietoeslag (8%), gratifikatie (max. 8,34%), studie kosten vergoeding, vergoeding in de kosten woon- werkverkeer, premiespaarregeling e.d. (Reiskosten 2e kl. NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed.) Als bewaarder of bewaarster ga je om met mensen die zich in een moeilijke situatie bevinden; je moet hen mentaal opvangen en begeleiden en je draagt zorg voor de goede gang van zaken binnen de inrichting. Om dit zo goed mogelijk te kunnen doen, wordt er in diensttijd een opleiding gegeven. Een MAVO of lagere beroepsopleiding biedt hiervoor een goede basis. Gezien de aard van het werk gaat onze voorkeur uit naar mensen tussen 25 en 45 jaar onderstaande bon invullen en opsturen, waarna je een uitnodiging krijgt voor de informatiedag. Wil je meer informatie, bel dan eens met Josine Mouissie, telef. 020-830571 of schrijf naar Tesselschadestraat 18-22, 1054 ET Amsterdam. Het aanvangssalaris is f2118,- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatigheidstoelage en 8°/o vakantie- uitkering. Na een voltooide opleiding is er een uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f 2666,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. De salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f26.- per maand. Voor nadere inlichtingen en/of sollicitatie dienen geïnteresseerden zich te wenden tot drs. M. van den Heuvel, Van Arenthals Co., registeraccoun tants, Backershagen 99b, Postbus 71003, 1008 BA Amsterdam, tel 020- 426554 en k won Zov Het Vak dan Afd der Er werken circa 250 medewerkenden, waaronder 80 ^■oproepkrachten. M» - in de Penitentiaire Inrichtingen te Amsterdam I Het: affili De a radii Wee Handellaan 2, 2102 CW Heemstede, tel.023 319310. is een jong en snelgroeiend bedrijf in de internationale uitgeverswereld. In Nederland kent u ons van de Bouquet reeks en de Jasmijn-serie. Groeien betekent uitbreiden, van daar dat wij op korte termijn zoeken naar 2. een briefkaart sturen met naam en adres, waarna je een informatiepakket thuis krijgt. 3. je telefonisch opgeven voor een informatie-dag of telefonisch het informatie-pakket aanvragen. Schrijf of bel naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Óen Haag, tel. (070) -46 93 81, tst. 217 of 210 (tijdens kantooruren). leeftijd 30-40 jaar De belangrijkste taken in deze funktie zijn het verzorgen van de administratie het ontwikkelen en instandhouden van administratieve informatie stromen het opstellen van periodieke rapporteringen en de jaarrekening het initiëren en uitbouwen van administratieve procedures gericht op voortschrijdende automatisering. Van kandidaten wordt gevraagd: een opleiding op het niveau S.P.D. I (of vergevorderd in studie daarvoor) ervaring met betrekking tot financiële administratie en financieel beheer leidinggevende en organisatorische capaciteiten enige kennis c.q. ervaring omtrent geautomatiseerde gegevensverwer king. Een goed salaris alsmede goede secundaire arbeidsvoorwaarden zijn aanwezig. Sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeelsza ken REINALDA-HUIS/WIM MENSINK-HUIS, Leonard Springerlaan 1, 2033 TA Haarlem, die u ook telefonisch nader kan informeren, (tel. 023-339109). De afdeling telt 38 bedden. Gaarne komen wij in kontakt met belangstellenden voor bovengenoemde funktie, die - in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A, ervaring hebben op leidinggevend en organisatorisch gebied een voltooide Kaderopleiding Gezonsheidszorg strekt tot aanbeveling - een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. De salariëring geschiedt volgens de schaal van hoofdver pleegkundige. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. M. F.J.J. Etsepburg, hoofd verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organi satie. Haar werkzaamheden zullen zich in het begin concentreren op het persklaar maken van manuscripten en het corrigeren van drukproeven. Het is onze bedoeling dat zij, na gebleken geschiktheid, verantwoordelijk redactrice voor een van onze series wordt. Wij zoeken een jonge vrouw van tenminste 22 jaar met minimaal havo-diploma en een zeer goede kennis van de Nederlandse taal. Ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling, maar is niet noodzakelijk, omdat de opleiding binnen het bedrijf zal wor den verzorgd.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 28