Z/ I ELSEVIER BOEKEN DIVISIE MBA-er m/v of hiervoor studerend i regiomanager nul 'i p kok of kookster ONTSPANNINGSPROMOTOR M|V 8 medewerker magazijn (22-30 jaar) m/v typiste (18-22 jaar) m/v Datsun Nederland BV PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT HORIZON” FOKKER assistent werkplaats automobielen (20-30 jaar) m/v Mensen van MTS-niveau die de veelzijdigheid van vliegtuigservice aankunnen hensen bedrijfskleding bv W< F» ZATERDAG 1 3 SEPTEMBER 32 1980 DATStfH Datsun Nederland B.V. te Lisse, gehuisvest in een modern pand, is de import- en verkoopmaatschappij van Datsun personenwagens in Nederland. Door het groeiend marktaandeel is het noodzakelijk dat onze organisatie meegroeit. Dat betekent plaatsingsmogelijkheid in de volgende vacatures: een bedrijfsspaarrege- ling met een premie van 50%. verwachten wij van de kandidaat een goede kennis van de Engelse taal. Ervaring in een soortgelijke functie kan van voordeel zijn, maar is zeker geen vereiste. Aanvangssalaris, afhan kelijk van leeftijd en ervaring, tussen de f 2406,- en f 3036,- bruto per maand. Daarnaast bieden wij een aantrek kelijke gratificatie- regeling. reiskosten- en studiekostenvergoeding, minimaal 24 vakantie dagen per jaar en uit stekende sociale voor zieningen, waaronder Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich wenden tot de heer R.P. van Es, afdeling Personeelszaken van Elsevier Books Inter national B.V., Postbus 70707, 1007 KS Amster dam. telefoon 020- 5413413, toestel 329, onder vermelding van vacaturenummer 020/003/ Gebouw ..Rivicrstaete/’ Amsteldijk 166, Amsterdam. Dc afdeling Onderdclenvoorziening regelt de import en distributie van onderdelen en accessoires binnen Nederland. Voor de sectie binnenkomende goederen zoeken wij iemand die van aanpakken weet, in de leeftijd van 22 - 30 jaar. Binnen een team zal hij een taaK krijgen bij het uitpakken van onderdelen en accessoires en andere voorkomende werkzaamheden. De afdeling Inklaring verzorgt de administratie en verdere formaliteiten waaronder douane voor de import van de auto’s en onderdelen uit Japan. Binnen de werkzaamheden die voor een belangrijk deel door de computer worden verwerkt dient de nieuwe werk nemer een bijdrage te leveren aan de administratie en correspondentie. Naast een type-diploma en/of ervaring, verlangen wij enige administratieve ervaring. Vennestraat 13-15, 2161 LE Lisse. Protestants Christelijk Bejaardentehuis U kunt uw brief sturen naar Datsun Nederland B.V., Vennestraat 13-15,2161 LE Lisse, t.a.v. de heer F.A. Bussen, afdeling Personeelszaken. Een jonge man of vrouw die wij als eerste medewerker van de controller de periodieke rapporteringen en de daarmee samenhangen de consolidatiewerk- zaamheden op divisie- niveau kunnen toe vertrouwen. Daarnaast is er een grote ver scheidenheid in ad-hoc opdrachten op finan- cieel/economisch terrein. De functie biedt reële doorgroeimogelijkheden. Behalve een MBA- diploma of een ver gevorderde studie hierin Elsevier Boeken Divisie maakt deel uit van het Elsevier-NDU-concern. Voor de stafafdeling Financiën en Administratie van de subholding ELSEVIER BOOKS INTERNATIONAL B.V. vragen w ij een De afdeling Werkplaats verzorgt het technische gedeelte van onze road-test- en bedrijfswagens. In eerste instantie zal de nieuwe werknemer de zorg krijgen over het uitwendige deel van deze wagens, waaronder o.a. wordt verstaan het poetsen, onderhoud van de auto’s, alsmede voorkomende reparaties en/of montage van accessoires. Bij geschiktheid kan worden overgegaan tot het technisch onderhoud. Wij denken aan iemand met een niet voltooide autotechnische opleiding, of iemand die geen opleiding in deze richting heeft maar wel interesse. Naast de algemene voorwaarden hebben wij een studie- en pensioenregeling, aantrekkelijke voorwaarden voor de aanschaf van een auto, alsmede een variabele werktijden regeling. Sollicitatieprocedure Belangstellenden voor deze vacatures kunnen schriftelijk reageren, onder vermelding van de bedoelde functie. Binnen twee weken na uw reactie ontvangt u bericht omtrent uw sollicitatie. Ll. - 99 vrij. B! SS 1 aS mmBii Sollicitaties te richten aan de directeur van het tehuis. In ons bejaardentehuis komt binnenkort de plaats van Hensen B.V. is een onderneming, die zijn - qua aard - verschillende aktiviteiten op het gebied van beroeps- en vrijetijdskleding en aan verwante artikelen heeft ondergebracht in twee werkmaatschappijen te weten Hensen Bedrijfkleding B.V., de producent en groothandel en Hensen Vak- en Vrijetijdskleding, de detailhandel. De functie kan eventueel in parttime-dienst- verband worden verricht. Het vervullen van weekenddienst behoort tot de te maken afspraken. Ook de sollicitatie van een huisvrouw met een goede hand van koken wordt serieus in overweging genomen. Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort is een psychiatrisch ziekenhuis met 1150 patiënten en ca. 1.000 medewerkers. Organisatorisch is "Santpoort” onderverdeeld in 5 hoofdafdelingen. Eén omvat de centrale voorzieningen; de overige zijn specifiek gericht op de behandeling van de patiënt. Op hoofdafdeling IV, waar binnen 15 wooneenheden en hostels een thuisfunctie wordt geboden aan 500 geronto- en chronisch psychiatrische patiënten, is een vacature voor een Vereisten voor deze functie zijn: Een middelbare beroepsopleiding. Ervaring in een soortgelijke functie. Geboden wordt: Een salaris van max. bruto f 2.666,- per maand afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (exclusief toeslag van f 26,- bruto per maand). Full-time dienstverband met regelmatige werk tijden. Een pensioenregeling ingevolge het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Deelname in de Interprovinciale Ziektekosten regeling. Toepassing van de verplaatsingskostenregeling van de Provincie. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectie procedure behoren. Voor huisvesting kan niet bemiddeld worden. Voor informatie kunt u zich wenden tot mw. D. Voet, verpleegkundig manager van Hoofd afdeling IV, telefoon 023 - 37 99 00, toestel 341, tussen 8 en 9 uur. ca. 35 jaar. Taak: Het organiseren van zowel interne als externe ontspanningsactiviteiten in nauw overleg met vertegenwoordigers van de onderscheiden behandelteams. - Volgen van het verloop van het gebodene en tezamen met de behandelteams evalueren. Marktonderzoek uitvoeren naar de leverbaarheid van wenselijk geachte middelen of eventuele alternatieven daarvoor. Volgens de daartoe bestaande procedures het afwikkelen van transacties. Onze nationale vliegtuigindustrie heeft n uitstekende naam als ontwikkelaar en producent van vliegtuigen voor korte en middellange afstanden. Met groeiend sukses worden de Fokker toestellen over de hele wereld ingezet. Een erg belangrijke faktor in dat sukses is de snelheid en kwaliteit waarmee Fokker service weet te verlenen. Opdat vlak zijn enkele vakatures. Snelle onderdelenvoorziening Elke afnemer van Fokker vliegtuigen krijgt uitgebreide service-instrukties en houdt zelf een bepaalde voorraad reservedelen. Het bijbestellen van reservedelen gaat volgens een vast administratief proces. Niettemin doen zich omstandigheden voor waarbij de klant zijn toestel aan de grond moet houden, omdat hij onverwacht een bepaald essentieel onderdeel niet op voorraad heeft. Deze kostenverslindende situatie-die in de internationale luchtvaartwereld onder de naam AOG (Aircraft on Ground) bekend staat - dient zo snel mogelijk opgelost te worden. Wij werken aan de verdere uitbouw van een speciale servicegroep - de AOG desk - die dag en nacht, ook in de weekends, telefonisch bereikbaar is. Vanuit de hele wereld komen verzoeken binnen, waarop onmiddellijk gereageerd moet worden. Ter versterking van deze groep zoeken wij kandidaten die de veelzijdigheid en snelheid op te werken met de noodzakelijke administratieve systemen en heeft hij inzicht in de komplexe organisatie en takt om daarmee te werken. Ook is hij in staat kennis te verwerven betreffende alle aktiviteiten die nodig zijn om onderdelen over de gehele wereld te verzenden zoals expeditie, douane- formaliteiten etc. Een redelijke kennis van de Engelse taal is noodzakelijk: enige bedrijfservaring is gewenst. Daardeservice-desk 24 uurs dag, 7 dagen per week bereikbaar is, moet men bereid zijn buiten normale werktijden, volgens n bepaald roulatiesysteem, te werken Cemsto is een landelijke dienstverlenende organisatie. Sterk gespreid over heel Nederland en verdeeld in een groot aantal distrikten. Hij zal verantwoordelijk zijn voor de kwaliteit van de Cemsto-dienstverlening in die regio, waarbij hij zelf direkt leiding geeft aan zeven objektleiders en indirekt aan ca. 250 uitvoerende personeelsleden, die deels op part-time basis werken. Verder is hij verantwoordelijk voor de kontrakt- I Een belangrijk aspekt van de funktie is het onder houden van een goed en regelmatig kontakt met opdrachtgevers, waarbij een servicebereide instel ling noodzakelijk is. Kandidaten dienen te beschikken over een opleiding op HAVO-niveau. Cemsto zorgt voor een interne aanvullende opleiding. Minimaal 2 jaar ervaring in een funktie met leiding gevende en organisatorische aspekten is noodzake lijk, alsmede het bezit van een rijbewijs BE. Leeftijd 30 - 40 jaar en bij voorkeur woonachtig in Haarlem of omgeving. Het Mali dan met kwa tear plas spoi verz tuss Aus De f intei hele leek had gevi i 1 1 Sollicitatie Kandidaten die zich m de veelzijdigheid van deze funktie thuisvoelen zien wij graag schrijven Fokker BV. Personeelszaken nr. 80116HDC. Postbus 7600.1117ZJ Schiphol. Voor ons regiokantoor in Haarlem zoeken wij kon takt met kandidaten voor de funktie van Sollicitaties kunt u richten aan Cemsto B.V., t.a.v. de manager Personeelszaken, Atoomweg 466, 3542 AB Utrecht, telefoon (030) 43 78 24. Wat onal van moe Ned tips Dat van als i mak natii aani en c Utre aam Het vooi de r Kan vriei fluit zev( Een gele watt ond t l l (M/V) Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50, 2080 AB Santpoort-Zuid. Kruislaan 54 - 2131 WE Hoofddorp Onze gedachten voor deze vakature gaan uit naar een man of vrouw die veel belangstelling heeft voor koken. Hij of zij moet in staat zijn een smakelijke maaltijd te bereiden. Opl beoi nati bijzi op c tijdi coir „no Har oplc voo gen Kar mei geë dat me< div: con Bedrijf Schiphol kunnen brengen om binnenkomende problemen op te lossen. Ze hebben voldoende technisch inzicht om n probleem te begrijpen en de nodige maatregelen te nemen. Is het een typisch onderdeel- probleem? Is dat onderdeel bij Fokker op voorraad? Indien niet, wat zijn alternatieven? Schakel ik bepaalde specialisten in en wie dan? Kortom, los zo snel mogelijk het probleem van de klant op. Kandidaten De funktie vergt een technisch inzicht op het niveau van MTS, A Fokkerschool. Dejuiste kandidaat heeft daarnaast een groot improvisatie- en doorzettings vermogen. Ook weet hij akkuraat bewaking, gewerkte uren, werkvoortgang en -kwali teit, personeelsbeheer en beheer van machines en gereedschap. Op de administratie van beide werkmaatschappijen, welke deels centraal wordt gevoerd, hebben wij plaats voor een administratief medewerk(st)er met PD en/of studerend voor MBA. De aan te stellen funktionaris ressorteert onder het hoofd van de administratie en wordt belast met o.m. de volgende taken: - de dagelijkse leiding van de administratie van de detailhandel, inklusief salarisadministratie; - produktieadministratie van het atelier; - het verlenen van assistentie bij het opstellen van (financiële) verslagen en begrotingen. Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatie te richten aan de direktie van Hensen Bedrijfskleding B.V., Postbus 853, 2003 RW Haarlem. Mocht u alvorens te solliciteren nog inlichtingen wensen, dan kunt u de heer P.G. Oudejans, hoofd van de administratie bellen, tel. 023 - 31 15 50 Phoenixstraat 6, Postbus 853,2003 RW HAARLEM. (500 meter van het station)

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 32