buitendienstmedewerker 2. 3. leïdfen Energiebedrijf Rijnland MTS'er weg- en waterbouwkunde m/v ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGEN VERPLEEGKUNDIGEN: O.K.-VERPLEEGKUNDIGEN ♦rdte ujesczaan nDilBKHnODI ASSISTENTE manager M K i' ACCOUNTANTSKANTOOR SCHUYT accountants-administratieconsulenten federatie-belastingconsulenten ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS (m/v) HET MARINE HOSPITAAL .■ay. n I wllllll 1111 M Verpleeghuis Velserduin ASSISTENT-ACCOUNTANT (m/v) Technische Handelmaatschappij i automatic hólland gediplomeerde ziekenverzorgenden m/v EEN GASINSTALLATIE- CONTROLEUR M/V A 1980 ZATERDAG 20 SEPTEMBER 28 Z A "W 3 CO N I w r Onze onderneming is toonaangevend op het gebied van de import, verhandeling en verkoop van hout, houtprodukten, plaatmaterialen en bouwstoffen. Ondermeer via een keten van vestigingen in den lande wordt het eigentijdse assortiment d.m.v. moderne marketingtechnieken en verkoopmethoden op de Nederlandse markt gebracht. Nederlandse Stichting v< x )r Rsych( )tech n iek r Als gevolg van promotie van de huidige functionaris vaceert binnenkort de positie van De Stichting Nederlands Instituut voor Studie* en Beroepskeuze Begeleiding (N.I.B) PRAKTISCH INGESTELDE, ZELFSTANDIGE MAN OF VROUW, Takenpakket: II li HILLEGOM vraagt voor zo spoedig mogelijk: als gevolg van de toenemende omvang van onze werkzaamheden hebben wij plaats voor ifit NIVEAU: Ir TAAK: NIVEAU: bij voorkeur met ervaring in de psycho-geriatrie. Salaris voor alle vacatures volgens Rijksregeling. --- Het salaris dat voor deze functie maximaal bereikbaar is, bedraagt thans f 2 800, bruto per maand, exclusief een toeslag van f 26, bruto per maand de gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toe passing Het Energiebedrijf Rijnland vraagt voor de Hoofdafdeling Gas op korte termijn Wij bieden een gevarieerde werkkring op een modern ingericht kantoor, een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrije pensioenre geling. Wij kontroleren en verzorgen boekhoudingen van kleine en middelgrote bedrijven, stellen jaarverslagen en financiële overzichten samen en begeleiden onze relaties op administra tief, financieel en fiskaal gebied. Onze belastingafdeling staat o.l.v. een ervaren belastingjurist, die ruime aandacht besteedt aan de fiskale scholing van ons personeel. Daarnaast zult u regelmatig samenwerken met een landelijke organisatie van registeraccountants. Sollicitaties aan ons hoofdkantoor Maerten van Heemskerkstraat 21, Heemskerk, t.a.v. de Heer IJ. P. Schuyt. Gaarne treden wij in contact met gegadigden die: thans actief op soortgelijk niveau werk zaam zijn, dan wel op succesvolle wijze de functie bekleden van hoofdvertegen- woordiger/verkoopleider die binnen het kader van een modern geleid bedrijf deze promotiekans grijpt en een bredere verantwoordelijkheid als een uitdaging beschouwt, over initiatief, ondernemingsgeest en doorzettingsvermogen beschikken en in staat zijn gemotiveerd aan een klein en enthousiast team leiding te geven. Naast het onderhouden van de con tacten met de vaste relaties - veelal grote en middelgrote produktiebedrij- ven in de metaal- en bouwsector - zal hij ook aandacht moeten besteden aan de werving van nieuwe afnemers. Hij moet in staat zijn door technische voorlichting interesse te wekken voor de toepassingsmogelijkheden van de produkten en kunnen adviseren bij de keuze voor speciale doeleinden. in de omgeving van Amsterdam neemt reeds jaren een vooraanstaande positie in met een gespecialiseerd technisch programma. Voor de verkoop in Noord- Holland en met name in het gebied Amsterdam en het Noordzeekanaal zoekt het bedrijf een technisch Voor deze funktie is dan ook naast een commerciële instelling een prak tisch technisch inzicht op tenminste m.t.s.-niveau vereist. Het inkomen verbonden aan deze funktie is afhan kelijk van leeftijd en ervaring maar ligt boven de f 40.000,—. Sollicitatiebrieven kunt u voor 29 september a.s. onder nummer HDC 143875 zenden aan de Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van opgedane ervaring en met bijsluiting van een recente pasfoto zien wij gaarne tegemoet t.a.v. de Directie Plaatmaterialen Rote-Westzaan B.V., Antwoordnummer 24 (geen postzegel nodig) 1520 AA Westzaan onder nummer 159 Vanzelfsprekend is uiterste discretie onzerzijds verzekerd. De condities zowel op het primaire als secundaire vlak zijn zonder meer voor treffelijk te noemen en geheel overeen komstig het belang van de functie. Bij de Hoofdafdeling Civiele Werken van de Dienst van Gemeente werken kan worden geplaatst een Voor inlichtingen kunt u zich wen den tot de heer Peters, hoofd van Taak verrichten van alle voorkomende tekenwerk de mogelijkheid is niet uitgesloten dat de aan te trekken medewer ker in de toekomst ingeschakeld wordt bij het toezicht op de uit voering van de werken. De ziekenverzorgende komt, binnen een afdeling van 60 patiënten, te werken in een unit, waar met een vaste staf de verpleging en verzor ging van 15 patiënten tot de taak behoort. Voor de afdeling PSYCHO-GERIATRIE van ons verpleeghuis te Driehuis vragen wij Vereist: tenminste diploma MTS weg en waterbouwkunde of gelijkwaardi ge opleiding - ervaring in de gemeentedienst is wenselijk. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 3.084, bruto per maand, exclusief f 26,— loontoeslag. Parallelweg I i 2921 LE Krimpen a d Ijssel J Telefoon 01807-14544* V b de verplegingsdienst, telefoon 02550-19100 toestel 1253. T C II Wittevrouwenkade 6, 3512 CR UTRECHT. D zi ce vc 01 S ti i HEEMSKERK ENKHUIZEN de assistentie bij bovenomschreven taken met een ruime mogelijkheid van doorgroei naar meer zelfstandigheid en de funktie van assistent. tenminste HAVO of MEAO en de bereidheid tot verdere studie, waarvan de kosten door ons worden vergoed. Bloemendaalseweg 287 te Overveen (bij Haarlem), vlak bij station en grote verkeerswegen, Hef Energiebedrijf Rijnland te Leiden, verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhóllandse gemeenten t.b.v. de afdeling Voorbereiding wegen en rioleringen. (c.q. assistenten), eventueel part-time (minimaal 20 uur per week); voltooide opleiding volgens de N.Z.R a. in het bezit van dipl. A of A B voor de afd.: Intern (met neural.) Chirurgie b. in het bezit van dipl. a C.C.U-aant. (of genegen deze opl. te volgen) voor de afd. CCU. (c.q. assistenten), zowel voor anaesthesie als voor instrumentatie, met een voltooide opleiding volgens de N.Z.R. V d a o P Als gevolg hiervan zoeken wij op korte termijn een VERKOOPADVISEUR voor ons rayon Haarlem en omgeving voor de automatengrondstoffen zoals koffie, melk, cacao, frisdranken etc. Het is de taak en verantwoordelijkheid van deze vertegenwoordiger de kontakten op peil te houden en te verstevigen door hen regelmatig te bezoeken en te informeren over het assortiment. Daarnaast breidt hij de relatiekring verder uit door het op aanvraag of spontaan bezoeken van bedrijven, instellingen, scholen, ziekenhuizen etc. De man die wij zoeken wil en kan zelfstandig werken en heeft reeds blijk gegeven met succes een verkoopgesprek aan te kunnen. Al met al een hele uitdaging dus! Zo'n man met 'n goede schoolopleiding, een leeftijd tussen 25 en 40 jaar en een dosis creatief commercieel gevoel weten wij te waarderen met: Een goed salaris op basis van een vast inkomen en een aantrekkelijke provisieregeling. Prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a. een ongevallenverzekering, opname in een pensioenfonds, 8% vakantiegeld en een extra uitbetaling van een 13e maand. Zeer ruime vergoeding van telefoonkosten en algemene kosten. Een auto van de zaak staat tot zijn beschikking of een vergoeding voor het gebruik van zijn eigen auto. Geïnteresseerd? Bel dan voor meer informatie met onze heer G. A. J. Wijnbelt (tst. 33). Vraag een sollicitatieformulier aan of stuur een briefje met de belangrijkste gegevens importeurs van hout en plaatmaterialen ig Schrif,telijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeente werken, Postbus 148, 2300 AC Leiden, onder vermelding van vacatu renummer GW 80028 op brief en envelop. Informatie en sollicitaties bij de adj. directrice, tel. 023-319230, tst. 212 of 213. helpt kinderen en ouderen, die graag meer willen weten over hun school- en beroepskeuze; zij doet dit op haar buro s, maar werkt ook veel op scholen. In het team van buro Haarlem gaat een ons verlaten. van onze vestiging te Heemstede. w Wij zoeken iemand, die haar takenpakket kan overnemen en een full-time- dienstverband wil. De taak zal bestaan uit: het verrichten van voornamelijk schriftelijke, klassikale, psychologische onderzoeken op basisscholen en scholen voor voortgezet onderwijs en het korrigeren van de resultaten ervan; het administratief afwikkelen van de vele dossiers. het typen van rapporten. Wij denken aan een die deze administratieve taken met genoegen zal verrichten en kan steunen op een mavo- of havo-opleiding; de wisselende kontakten moet aankunnen en op prijs stellen. niet bang is om voor de klas te staan; in een team kan samenwerken; vlot kan typen en akkuraat is. Een minimumleeftijd van 18 jaar lijkt ons noodzakelijk. Een rijbewijs BE en de beschikking over eigen vervoer is bijna een „must Reiskosten woon werkverkeer worden niet vergoed, dienstreizen wel. In de sollicitatieprocedure is een kennismakingsgesprek met het team opgenomen. De salariëring geschiedt overeenkomstig de rijksregeling en loopt van 1.497,26 tot ƒ2.136,65 bruto, afhankelijk van leeftijd en ervaring, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd; de vakantie-uitkering bedraagt 8% en het aantal vakantiedagen 25. Wilt u telefonische inlichtingen over de vakante funktie, dan kunt u kontakt opnemen met ons buro: tel. 023-320102. Schriftelijke sollicitaties zien wij graag tegemoet t.a.v. de heer J. W A. Maassen, koördinator regio Noord, Leidsevaart 102, 2013 HC Haarlem. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie gericht worden aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70,2312 NV Leiden, onder ver melding van nummer ER/80018/44 Tijdens een inwerkperiode wordt een produktgerichte opleiding gegeven. Ook is de mogelijkheid aanwezig om kandidaten die nog geen buitendienst ervaring hebben met extra training op commercieel terrein te scholen. Leeftijd vanaf 23 jaar. het controleren en keuren van bestaande installaties, waaraan veranderingen zijn aangebracht; het controleren en keuren van leidingen en installaties in nieuw bouw en renovatiewoningen; het begeleiden bij de aanleg van gastechnische werken; het geven van adviezen. Functie-eisen: Naast contactuele eigenschappen is het diploma Gasinstallatiecon- troleur vereist. Zij die voor dit diploma studeren kunnen eveneens reflecteren. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afde ling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, Postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) behoort evenals het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) tot de M v Stichting Medisch Centrum Velsen TAAK: de verzorging van en de kontrole op de boekhoudingen van onze zeer gevarieerde kliëntenkring, de begeleiding van onze relaties op ons vakgebied en de zelfstandige samenstelling van jaarverslagen, belastingaangiften, etc. ruime administratieve ervaring, grote mate van zelfstandigheid, goede kontak- tuele eigenschappen, opleiding SPD, HEAO of gelijkwaardig. Bij de gemeente vrouwen, ties open voor /d eisen voldoet, solliciteren s Automatic Holland is specialist op het gebied van moderne w personeelsverzorging door middel van automaten voor warme en koude dranken. Als vooraanstaande onderneming op dit gebied hecht Automatic Holland steeds grotere waarde aan het adviserende gedeelte van de verkoop. De reden ook dat desbetreffende afdeling groeit.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 28