Van Dien* :Co Accountants Amsterdam vraagt opleiding tot ziekenverzorgende I btm ct ct ct ct gw m HU '■SMlwsiMMMI ■■aBb eerste assistent-accountant janskliniek 1e ASSISTENTE voor de administratie a „IJMUIDEN” BV o 18jaar? I NHJ Nederland Haarlem I» LEIDSTER Kom dan eens praten over een fijne baan in de gezondheidszorg opleiding tot ziekenverzorgende MSP bewaker waterwingebieden ZATERDAG 20 SEPTEMBE R 19 8 0 Salarisadministrateur m/v reaktiverings- en verpleegkliniek bom holm MERCK SHARPS DOHME? HAARLEM commercieel-administratieve medewerkers (m/v), MACHINEFABRIEK IJMUIDEN B.V., 1e Industriedwarstraat 4, Postbus 28 1970 AA IJmuiden. Tel. 02550-12748. N MACHINEFABRIEK 29 voor de GEMEENTEWATERLEIDINGEN V Ui X X X r 2 imbemci I In maart 1981 start weer een De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Aan de kliniek is tevens een dagbehandelings- centrum verbonden. "Overspaarne", een verpleeghuis voor 70 psycho geriatrische bewoners, valt eveneens onder de organisatie van de Janskliniek. Voor leerlingen die buiten Haarlem wonen hebben wij een kamer beschikbaar. Wil je meer weten over de oplei ding, vraag dan even onze folder aan of neem telefonisch kontakt op met mevrouw T.G. Pijl, hoofd Praktijkopleiding. Schriftelijke aanmeldingen te rich ten aan de dienst Personeelszaken. IMBEMA-HOLLAND B.V. is een handelsonderneming die zich voornamelijk bezig houdt met het importeren en verkopen van technische goederen en systemen. Imbema is uitgegroeid tot een internationaal opererende firma met meer dan 120 medewerkers. Door de steeds voortschrijdende uitbreiding van de aktiviteiten zoeken wij op korte termijn Voor deze functie denken wij aan een man of vrouw van ca. 20 tot 30 jaar met minimaal een MULO/MAVO-opleiding. Hij/zij is bekend met de werkzaamheden van een salarisadmini stratie. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van Merck Sharp Dohme BV.. Postbus 581. 2003 PC Haarlem. Telefoon 023-319330. toestel 2206. Van Dien+Co is een van de grote Nederlandse accountantskantoren met ca 1100 personeelsleden en een aantal vestigingen in binnen- en buitenland De maatschap heeft een uitgebreide controle- en adviespraktijk en tevens afzonder lijke afdelingen die organisatie- en belastmgadviezen verstrekken In internationaal verband werkt Van Dien+Co samen met Deloitte. Haskins Sells in de Verenigde Staten. Groot-Brittanme en elders in de wereld De assistent, die een interessante carrière wenst te maken, verzoeken wij zich met zijn schriftelijke of telefonische sollicitatie te wenden tot Van Dien+Co. Accountants, ta.v. de heer C Bruning, Stationsplein 92, 2011 LM Haarlem Tel. 023-319178zakelijk,023-287635 privé. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken van BV NEDERLAND- HAARLEM Postbus 665, 2003 RR Haarlem Voor nadere inlichtingen of het maken van een afspraak kunt U bellen 023-31 9233 toestel 226 Donkere Spaarne 22 Postbus 665 2003 RR Haarlem - opleiding op het niveau van M T S -P B N A/23 116 - een ruime ervaring als tekenaar, c q constructeur in de apparatenbouw of instrumentatietechmek - leeftijd vanaf 25 jaar Naast een goed salaris bieden wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals: een 13e maand, 100% studiekosten vergoeding, een reis- en onkos tenvergoeding, alsmede een premievrije pensioenregeling. Doorgroei-mogelijkheden zijn aanwezig. Lid van Deloitte Haskins Sells International gemeente amsterdam Wij zoeken iemand die: In het bezit is van akte A en C.K.O. Het Christelijk onderwijs uit overtuiging heeft gekozen. Zich in teamverband in wil zetten voor de school. Niet op ziet tegen werk buiten de schooltijden. Mee wil denken over het schoolwerkplan en de integratie met de lagere school. Inlichtingen worden graag verstrekt door de hoofdleidster, A. Munniksma, telefoon school 02550-30227, privé 023-327208. De preklinische periode begint op 2 februari 1981 en duurt 10 weken. Tijdens deze periode gelden de normen van de CAO voor het Ziekenhuiswezen. voor de 3-klassige Marnix Kleuterschool, Torricellistraat 41. Funktie-omschrijving: Het zelfstandig behandelen van: administratie personeelszaken algemene correspondentie tijdverantwoording controle computerstaten boeken van inkoopfakturen kas-, giro- en ordercontrole Vereist: middelbare schoolopleiding zelfstandig kunnen werken min. leeftijd 22 jaar Voor onze vestiging te Haarlem, met momenteel 25 medewerkers, vragen wij in verband met de snelle groei van onze controle- en advies praktijk een De voorkeur gaat uit naar iemand die ver gevorderd is met de Nivra-studie. Binnen een gevarieerd cliënten pakket zal hij zelfstandig opdrachten uitvoeren, danwel bij grotere opdrachten optreden als controleleider. Veel aandacht zal daarbij worden besteed aan zijn verdere theore tische en praktische vorming. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen kunt u binnen 10 dagen zenden aan de voorzitter de heer W. Groeneveld, Orionweg 62, 1973 TM IJmuiden. Toelatingseisen: Diploma LHNO, LTS, LEAO (min. 2 theoretische vakken C/4B niveaus), INAS of MAVO-4. Ridderstraat 32, 2011 RS Haarlem. Telefoon (023) 31 92 82. Telefoon 023-319233 Telex 41210 Teleqram adres E TRAF NI Het Bestuur van de Vereniging voor Protestant Christelijk Onderwijs te IJmuiden-West vraagt per 9 november 1980 i.v.m. zwangerschapsverlof een Heeft u belangstelling voor deze opleiding? Bel dan voor nadere inlichtingen Zr.van Kampen, (02503) 1 59 81 toestel 116. Wilt u solliciteren, schrijf dan een brief aan de direktie Bornholm 50, 2133 AA Hoofddorp. Reaktiverings- en Verpleegkliniek Bornholm ligt in Hoofddorp. Het is bestemd voor 183 patiënten, waarvan 61 psycho-geriatrische bejaarden. In februari 1981 start weer een Belangstellenden die rond deze datum 18 jaar zijn of worden en ten minste 4 jaar voortgezet dnderwijs met een diploma hebben afge sloten, komen voor deze opleiding, die 2 jaar duurt, in aanmerking. Met 4 jaar voortgezet onderwijs wordt bedoeld o.a. MAVO-4, INAS, 4 jaar LHNO of LTS op C niveau. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen Vrouwen genieten voorrang in die functies, waann zy duideh/k ondervertegen woordigd zijn. Zij, die aan de gestelde eisen voldoen, wordt uitdrukkelijk ver zocht te solliciteren. Vakantieuitkering 8 procent, de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken, Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 GL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer. MSI): jaar groot in geneesmiddelen. die op een verkoopafdeling geplaatst willen worden. Gezien de aard van de werkzaamheden krijgen kandidates met een L.E.A.O.-opleiding, danwel zij die enige jaren M.E.A.O. gevolgd hebben, de voorkeur. Het bezit van een typediploma, alsmede enige kantoorervaring is een pre. Telefonische informatie wordt u gaarne verstrekt door mej. J. Berends, tel. 023 - 31 91 60, toestel 131. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Imbema-Holland B.V. afd. personeelszaken Mauritsstraat 1-7 Postbus 160 2000 AD Haarlem. praktische kennis van brandpreven- tie/bestrijding; EHBO-diploma; oplei ding Onbezoldigd Opsporingsambte naar/Jachtopziener strekt tot aanbeve ling. Voor zover de gewenste kennis onvoldoende aanwezig is, bereid zijn cursussen te volgen, hetgeen voor een deel in diensttijd kan geschieden De kosten worden door het bedrijf betaald. SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 3096- bruto per maand, exclusief een toeslag van 26,- bruto Na deze préklinische periode bedraagt het salaris tijdens het eerste jaar f 1.460,72 bruto pej-maand (excl. wett. toeslag) Daarbij komt dan nog de toeslag voor onregelmatige diensten. In overleg zijn er mogelijkheden voor interne huisvesting. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan I MSD B.V. te Haarlem is een onderdeel van een internationaal farmaceutisch bedrijf met vestigingen over de gehele wereld. De vestiging te Haarlem houdt zich bezig met de vervaardiging, verkoop en export van geneesmiddelen. Hel personeelsbestand omvat circa 550 mensen. Voor de afdeling salarisadministratie vragen wij een nieuwe medewerker (ster). Hij/zij zal tezamen met een collega verantwoordelijk zijn voor de maandelijkse salarisbetalingen. Daarnaast heeft hij/zij tot taak de salaris gegevens boekhoudkundig te verwerken. Almere Amsterdam Apeldoorn Breda Eindhoven Enschede Haarlem Haren 's-Hertogenbosch Hoensbroek Hoogeveen Leeuwarden Lelystad Lochem Maastricht Roosendaal Rotterdam Rijswijk Tilburg Utrecht Velp Venlo Zaandam Zwolle Antwerpen Brussel Willemstad (Curacao) Oranjestad (Aruba) Philipsburg (St Maarten) Caracas (Venezuela) Vraagt voor spoedige indiensttreding: Wij bieden een goed salaris, een extra maandsalaris. 8% vakantietoeslag en 23 werk dagen vakantie. .7 I zoekers, het regelend optreden bij het ontvangen van grote groepen en der gelijke). Deze werkzaamheden worden in sa menwerking met 10 collega's zowel bij de duinwaterleiding te Vogelenzang als bij de piassenwaterleiding te Loenen verricht; de standplaats is de vestiging Leidum te Vogelenzang VEREISTEN Mavo-diploma, bij voorkeur met Engels en Duits; praktijk kennis van flora en fauna; praktijkken nis van wildbeheer; theoretische en bij de Produktie (Bewaking, Natuurbeheer, Recreatie) een vac.nr. 93629 TAAK toezicht houden in de wa terwingebieden, op de bedrijfsterrei nen en technische werken; controle uitoefenen op de naleving van wetten, verordeningen en voorwaarden van overeenkomsten; natuurtechnisch be heer van een aan hem toegewezen deel van het wingebied (dat wil zeggen in ventarisaties van flora en fauna, bege leiding van bejaging, aanbrengen van biotoopverbeterende voorzieningen); begeleiding van recreatie (dat wil zeg gen het geven van voorlichting aan be- BV NEDERLAND - HAARLEM, met fabrieksvestigmgen te Haarlem, Hoorn, Bergum (Fr) en Zelhem (Gld), is een producerende onderneming op het gebied van de electronica, verkeersregeling en verkeersdeveiliging en de openbare y verlichting Voor het constructiebureau van de onderneming te Haarlem vragen wij een werktuigbouwkundig tekenaar - constructeur Zijn taak zal bestaan uit het zelfstandig ontwerpen en productie-voorbereiden van mechanische constructies t b v de electrotechnische apparatenbouw Voor deze werkzaamheden worden de volgende eisen gesteld aan opleiding en ervaring

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 29