Secretaresse (m/v) amro bank ^)i Opleiding tot het diploma ziekenverzorging leraar praktische toepassing zeemanschap I WAARNEMEND HOOFDVERPLEEGKUNDIGE VOOR 0E AFDELING GYNAECOLOGIE parttime nachthoofd technisch kommercieel medewerker z I intensive care verpleegkundigen kindercardiochirurgie PROVINCIAAL ZIEKENHUIS te SANTPOORT louis reyners SS Antoni van Leeuwenhoekhuis LOUIS REYNERS CONSTRUCTIEBANKWERKERS -ir randstad uitzendbureau P IV DRAAIER/FREZER VERPLEEGKUNDIG AFDELINGS-COÖRDINATOR M/V ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1980 30 J GEMEENTE VELSEN De onderneming heeft haar hoofd vestiging in Amsterdam en voorts service-werkplaatsen in Purmerend, I lelden- Panningen en Rotterdam. De verkoopafdeling Milieutechniek levert Bellmer bandfilterpersen voor de separatie van vaste en vloeibare stoffen. Deze installaties, bestaande uit persen, pompen, leidingwerk, trans portbanden, schakelkasten.e.d., worden gebruikt door de procesindustrie en de zuiveringschappen. Hebt u een opleiding op minimaal MTS-nivo en misschien ervaring in de procestechniek? Dan bieden wy u een veelzijdige en interessante job als Belangstelling en u wilt meer weten? Bel dan de heer L.M. Dulmers (020-368222,- na 19.00 uur 072-335548). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer H.P.C. Melchers, Hoofd Personeelszaken. In nauw overleg met de afdelingschef behandelt u aanvragen en offertes. Bij de projekt- begeleiding behoort ook het telefonisch en schriftelijk onderhouden van kontakten met ingenieursbureaus, technische diensten, overheids instanties en leveranciers. Naast het MTS-nivo en enige praktijkervaring is het van belang dat u zich behoorlijk schriftelijk en mondeling kunt uitdrukken in het Nederlands en Duits. Goede kontaktuele eigenschappen en gevoel voor kommerciële verhoudingen zijn belangrijke eigen schappen voor deze baan. Leeftijd tussen 24 en 36 jaar. U kunt rekenen op een uitstekend maand salaris, gratifikatie, vakantietoeslag, goede pensioenregeling, reiskostenvergoeding en goede vooruitzichten. bij voorkeur enige erva ring in het leidinggeven. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Na gebleken geschikt heid kan aanstelling geschieden in de rang van eerste verpleeg kundige A, salaris maxi maal f 3084,- bruto per maand. Voor het overige is de rechtspositieregeling van de gemeente Amsterdam van toepassing. Voor informatie en sollici tatie kunt u bellen: 020-5124233, zr. L. Filet, of schriftelijk reageren aan de Personeelsdienst van het Slotervaartziekenhuis, Louwesweg 6, 1066 EC Amsterdam. ACADEMISCH ZIEKENHUIS BIJ DE UNIVERSITEIT VAN AMSTERDAM WILHELMINA GASTHUIS EN BINNENGASTHUIS be Meeuwenlaan 98-100, 1021JL Amsterdam. Tel. 020-368222. t t l c Het Amsterdamse Sloter vaartziekenhuis werd eind 1975 in gebruik ge nomen als gemeentelijk ziekenhuis. Het ziekenhuis telt ruim 700 bedden voor 18 specialismen, waarvan 28 bedden voor gynae cologie. Wij zoeken voor deze afdeling een waar nemend hoofdverpleeg kundige. Wat verwachten wij het bezit van het diploma ziekenverpleging A. een voltooide, of binnen kort af te ronden kader- opleiding waartoe wij studie-faciliteiten ver lenen, goede kontaktuele eigen schappen, Louwesweg 6,1066 EC Amsterdam. li I*. Louis Reyners B.V. is een internationaal georiën t eerde technische handelsonder- neming, bestaande uit een achttal zelfstandige verkoop- divisies met aktiviteiten op het gebied van aandrijftechniek, heftrucks, hijs- en hefwerk tuigen. mobiele hijskranen en funderingswerktuigen, lucht- verdeel- en regeltechniek, melkwjnningsapparatuur. verspanende gereedschappen en ontwateringsmachines voor zui\ eringsinstallaties. 8 bocvtuiauc W haavlctu 2S K s s _1 Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige. Haarlem, Gedempte Oude Gracht 71, 023-319064 dl Sollicitaties te richten aan burgemeester en wethouders van Velsen, Stadhuis, Postbus 465, 1970 AL IJmuiden. Aan de school voor visserij en scheepvaart, Havenkade 55, IJmuiden, wordt gevraagd: De medewerkers zullen nauw betrokken wor den bij de realisatie van deze nieuwe afdeling waarbij tevens ruime aandacht zal worden be steed aan de nieuwste ontwikkelingen binnen het specialisme door middel van klinische lessen en bijscholing. De werkzaamheden worden in teamverband verricht. Selectiecriteria: diploma A-verpleegkundige, een intensive care-opleiding of ervaring op een intensive care, eventueel de kinderaantekening. Op de nieuw op te zetten intensive care van de afdeling Kinder-cardiochirurgie in het Binnengasthuis, Grimburgwal 10, kunnen verpleegkundigen worden geplaatst. Schriftelijke sollicitaties met links bovenaan no. V 6510 kunnen ongefrankeerd worden gezonden aan het hoofd van de Personeelsdienst van het Een nieuw Academisch Medisch Centrum, waar heen .binnen enkele jaren het AZUA gefaseerd zal worden overgebracht, is in aanbouw in de Bullewijkerpolder aan de zuidoostrand van Amsterdam. Voor een specialistische opleiding wordt een vaste procentuele toelage op het salaris toege kend. Op functionarissen van het ziekenhuis zijn de rechtspositieregelingen voor ambtenaren van de Gemeente Amsterdam van toepassing. Op de afdeling zullen regelmatig werkoverleg en patiëntenbesprekingen plaatsvinden. Voor deze zelfstandige functie stellen wij aan kandidaten onder meer de volgende eisen: - HAVO-diploma (met Handels- pakket) eventueel aangevuld met een secretaresse-opleiding Het Assurantie Service Centrum (A.S.C.) te Amsterdam is een decentrale vestiging van Amro Assurantiën (gevestigd te Zwolle). Het maakt deel uit van de buitendienst met als doelstelling de ondersteuning van het verkoopnet van de Amro Bank binnen het werkgebied van het A.S.C. West I met betrekking tot het produkt Verzekeringen. Zij die belangstelling hebben voor de verpleging van oncologische patiënten worden uitgenodigd hun sollicitatie, onder vermelding van vakaturenummer 151 - 8, te richten aan de afdeling Personeel- zaken, Plesmanlaan 121, 1066 CX Amsterdam. Voor deze funktie is het noodzakelijk dat belangstellenden leidinggevende ervaring hebben opgedaan. De funktie begint met een inwerkperiode. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. - goede type-ervaring - goede telefoonbehandeling - goede contactuele vaardigheden - goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk - kennis van de Engelse taal. Leeftijd 25 jaar. Wilt u meer informatie over deze functie, dan kunt u bellen met de heer J.S. van der Woude, telefoon 020-282815 tijdens kantooruren en 035-46687 privé. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan Amro Assurantiën N.V., afdeling Personeelzaken, t.a.v. de heer H.H. van der Weerd, Postbus 319, 8000 AH Zwolle. af vc lai ee Antwoordnummer 8148, 1000 RX Amsterdam. Inlichtingen worden verstrekt door de heer H. Mauer van de Personeelsdienst, telefoon (020) 5 25 44 62. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij mevrouw B. van Warendorp, verpleegkundig direkteur, telefoon (020) 5 12 22 57. Bij het A.S.C. is de functie vacant van secretaresse (m/v). Deze verricht binnen het team van medewerkers alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden waartoe onder meer behoren: - de telefoonbehandeling - alle voorkomende typewerk- zaamheden - het notuleren van vergaderingen - het bijhouden van agenda's, documentatie, archief etc. - het verzorgen van koffie etc. mi dc or (s| Ut w< D( m< re ve Bc in 28 lestijden vereist: het diploma 1e stuurman GHV De school heeft een moderne op het zeevaartonderwijs afge stemde outillage en leidt op voor stuurman en scheepswerktuig- kundige kleine handelsvaart (middelbaar zeevaartonderwijs) en scheepsgezel (lager zeevaartonderwijs). Inlichtingen worden verstrekt door de directie, tel. 02550-14581. l f f l f l of he Bij een goed bedrijf in Haarlem kunnen wij plaatsen enige bankwerkers, die vanaf tekening zelfstandig kunnen werken, interesse? Bel even onderstaand nummer Df direct werk voor: Voor een ervaren vakman is er weer prima werk in een modern bedrijf in H lem. Het is goed te bereiken met het openbaar vervoer, de verdiensten zijn rond uit goed te noemen. Kern Europa B V Postbus 213, 4600 AE Bergen op Zoom. Tel. 01640-50100 •••••••••••••••••••••••••••••f Het Antoni van Leeuwenhoekhuis zoekt een verpleegkundige die als nachthoofd leiding gaat geven aan de verpleegafdelingen. Deze funktie wordt uitgevoerd volgens het rooster: 1 week wacht, 1 week vrij. In overleg zijn andere werktijden mogelijk. die hogerop willen, in salaris geen expansie meer hebben, maar weten dat ze meer waard zijn, krijgen nu alle medewerking aangeboden. Kern Europa BV heeft nl. voor een aantal ambitieuse mannen en vrouwen plaatsingsmogelijkheid in een van de verkoopteams. De eisen die aan u gesteld worden zijn niet gering. Eigenschappen zoals bijv, doorzettingsvermogen, een flink portie zelfvertrouwen en nogal wat ambities zijn primaire voorwaarden om in aanmerking te komen. Heeft u die eigenschappen niet, dan is solliciteren bij voorbaat al zinloos. Verkopers of zij die menen in aamerking te komen krijgen bij Kern alle hulp om een salaris te verdienen, beduidend hoger dan modaal. Kern zorgt voor een uitgebreide buitendienstopleiding, aangevuld met product-seminars. Na de opleiding krijgt u een beschermd rayon, een eigen klantenbestand, vaste onkostenvergoeding en doorgroei-mogelijkheden tot bijv, sales-manager. De lukratieve commissie die maandelijks verrekend wordt, biedt iedere goede verkoper de mogelijkheid om een topsalaris te verdienen. Salarissen van 70 a 80.600 gulden komen ons niet vreemd voor. Als u de juiste verkoper bent, bel dan vandaag of morgen tussen 14.00 - 17.00 uur naar A Noteboom, tel. 01680-24088, of schrijf naar Kern Europa B.V., Postbus 213, 4600 AE Bergen op Zoom. Kern Europa BV is fabrikant van hoogwaardige met technische produkten op het gebied van onderhoud, energiebesparing, waterbehandeling en speciale oliën en vetten. Kern is op haar terrein een van de toonaangevendste ondernemingen ter wereld. Ziekenhuis en Research-iaboratorium van de Vereniging het Nederlands Kankerinstituut vormen samen een centrum op nationaal niveau voor de bestrijding en het voorkomen van kanker en aanverwante ziekten, door middel van patiëntenzorg, fundamenteel en toegepast wetenschappelijk onderzoek. Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort vraagt voor de afdeling Brederodekliniek 4 van Hoofdafdeling I een Brederodekliniek 4 is een gemengde afdeling voor kortdurende behandeling aan 36 patiënten. Er wordt zowel sociotherapeutisch als groepsmatig en individueel met de patiënten gewerkt. Vereisten: - diploma B-verpleegkundige; diploma Kaderopleiding of een daarmee gelijk te stellen opleiding; ruime ervaring in leiding geven; in staat zijn de eindverantwoordelijkheid te dragen van de verpleegkundige- en van de voorwaarde scheppende aktiviteiten binnen de leefgemeenschap; goede kontaktuele eigenschappen; bereidheid om op democratische wijze samen te werken in teamverband; diploma A-verpleegkundige is gewenst. Een psychologisch ondërzoek behoort tot de selectie procedure. Geen weekend- en avonddiensten. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maxi maal f 3.371,- bruto per maand (exclusief toelage ad f 26, - per maand). Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw L A. Straver, verpleegkundig manager van Hoofd afdeling I, telefoon 023 - 37 99 00, toestel 555. Schriftelijke sollicitaties binnen veertien dagen te richten aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis Postbus 50, 2080 AB te Santpoort-Zuid. In ons nieuwe verpleeghuis begint in maart a s voor jongens en meisjes weer een opleiding tot het diploma ziekenhuisverzorging Minimale vooropleiding: diploma MAVO 3 of 4 óf 4 jaar lager beroepsonderwijs, waarvan ten minste 3 vakken op C-niveau, waaronder Neder lands Leeftijd: Vanaf 17 jaar en 6 maanden Salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden: volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen geen salaris tijdens de pré-klimsche periode van drie maanden, daarna salariëring als leerling zieken verzorgende Opleiding: duur 26' maand, waarvan het theore tische deel wordt gegeven aan de Centrale Oplei dingsschool te Haarlem Diploma: wettelijk erkend Schriftelijke sollicitaties: richten aan mevr C.H Kruimer-Koolhaas, hoofd Opleiding. Louis Pasteurstraat 9. 2035 RJ Haarlem In de brief je geboortedatum vermelden en welke diploma s zijn behaald Op de enveloppe vermel den AfdH VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM K5 I K.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 30