BERNET a. bouwkunde b. metaaltechniek i HHiiK>nn dpi medewerksters tekstverwerking stichting communicatie M voor een man of vrouw met belangstelling voor geautomatiseerde tekstverwerking. Ui ■■■f Ai M va Vc ha bii bo lasser/ bankwerkers electriciens „K FLUOR NEDERLAND B.V. 1 I I I I I I I I I 1980 32 ZATERDAG 27 SEPTEMBER «■■«■SB FOKKER BV - SCHIPHOL OOST is een van onze relaties JONGE MENSEN PROFESSIONELE OPLEIDING TOT PROGRAMMEUR vwo’ers, hbo’ers en academici tot 28 jaar een funktie als programmeur met een daaraan verbonden V Wilt u uw sollicitatie richten aan de heer H. Kuhlemeier, direkteur van onderstaande Stichting, die na uw reaktie met u een afspraak zal maken voor een oriënterend onderhoud. adviseurs voor personeel, organisatie en opleiding Tweede de Riemerstraat 172,2513 CZ ’s-Gravenhage, 070-463676 STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS ■■1 yo pn be tal bij Volmacte Utrecht. Er zijn daarna doorgroeimogelijkheden naar systeembouwer, systeemontwikkelaar, projektontwikkelaar, projektleider en projektcoördinator systemen en na de nodige ervaring en geschiktheid funkties in het management. Fokker heeft een automatiseringsafdeling OSA, die verantwoordelijk is voor een met de gebruikers afgestemd lange- en korte termijn beleid op het gebied van informatievoorziening binnen de haar toevertrouwde ondernemings- gebieden. Tevens is zij verantwoordelijk vóór een passende organisatie die in staat is de aan haar automatiseringsafdeling toevertrouwde werkzaamheden op de juiste wijze (binnen Fokker/Osa normen en standards) te realiseren. Deze automatiseringsafdeling biedt De staalmeesters uit de hoofdstad i&J>' Jt o: Wie is zo handig F om het te maken in staal? n v Wij hebben in de zeer naaste toekomst plaats voor voor hele of halve dagen. 9? Lammenschanspark 1, Leiden. 8 leseenheden Gedi Na een interne opleiding zullen zij zorgdragen voor het typen, bijwerken en bijhouden van het tekst werk van Fluor zoals: handboeken, specificaties, rap porten, contracten, regelingen, procedures, etc. Basis-vereisten zijn een MAVO-diploma, aan gevuld met een typediploma. Gezien het internationale karakter van het bedrijf is een goede kennis van de Engelse taal onontbeerlijk. voor onderhoud en reparatie van laadbruggen en transportbandinstallaties. Deze werkzaam heden worden overdag zowel in de werkplaats als buiten verricht, in een werkweek van 38 3/4 uur. Het jaarinkomen inklusief alle toeslagen ligt tussen f 39.800,— en f 41.200,—. Indien u in een van de funkties geïnteresseerd bent, schrijft u dan even een briefje aan het Hoofd Personeelszaken, E.L. Westhoeve. Zij komen te werken bij een van onze drie tekstverwerki ngscentra Voor deze funktie heeft Fluor, naast een goed salaris, u het volgende te bieden: afwisselend werk in een moderne omgeving, flexibele werktijden, een vakantie van tenminste 4 weken, 8% vakantietoeslag, een dertiende maand, een winstdeling, reiskostenvergoeding, ook binnen Haarlem, een gezellig bedrijfsrestaurant, een fijne personeelsvereniging, de mogelijkheid tot winkelen in het winkelcen trum aan de overkant. Indien men in het bezit is van bovengenoemd diploma, ligt het jaarinkomen voor de dag dienst op ruim f 41.900,— en voor de semi- kontinudienst op ruim f 48.900,—. Voor deze funktie is een voltooide vaktech nische opleiding vereist, b.v. L.T.S., Bemetel, A.V.T. of daarmee gelijk te stellen opleiding en een ruime praktijkervaring. Het bezit van het N.I.L. grond- of vakdiploma kan extra gehonoreerd worden. Heb je een opleiding op LBO- niveau en gevoel voor de tech niek, dan is deze advertentie voor jou bedoeld. Wij zoeken handige mensen die enkele prima vakken willen leren in de staalhandel. Maar, voor we verder gaan, stellen wij ons eerst even voor. Koninklijke Bernet is de naam, aangenaam De Koninklijke Handelmaat schappij Bernet BV te Amsterdam is een onderdeel van het om vangrijke Estel Hoogovens con cern. Haar basis is staal. Vier belangrijke produktsekto- ren zijn te onderscheiden: bouw materialen. speciaalstaal, techni sche artikelen en walserijproduk- ten. Ons werk bestaat - naast uiter aard het inkopen en verkopen - uit het opslaan en sorteren, zagen en konserveren van ijzer en staalprodukten Om welk werk gaat het? Bedienen van de konserverings- installatie Steeds meer worden onze pro- dukten gemenied afgeleverd Daartoe wordt het staal eerst machinaal gereinigd met behulp van kleine metaaldeeltjes en dan wordt het met het door de klant gewenste konserveringsmiddel bewerkt. Voor de bediening van deze en van de randinstallaties willen we ook enkele mannen of vrouwen inwerken. Technische vaardigheid wordt beloond Het salaris ligt afhankelijk van funktie en leeftijd tussen f 23.711 bij 23-jarige leeftijd, en f 27.475 bruto per jaar. Daar komen nog ding willen volgen zijn welkom. Het is ook mogelijk om afwisse lend magazijnwerk te verrichten, de kraan te bedienen of zaag- werk te doen. De nadruk van het werk ligt vooral op het werken in teamverband. Door een grote toename van het aantal leerlingen zijn er op onze school vacatures in de afdeling: Gewenste bevoegdheden: - Akte Nb en/of N III; - Diploma Houtbewerken NO en/of Bouwkunde B; - Diploma Bouwkunde-Bouwtechniek. Ook zij, die voor één van de genoemde bevoegdheden studeren of aan andere kwalificaties hun bekwaamheid ontlenen kunnen re flecteren. In combinatie met andere onderwijskundige taken kunnen wij eventueel een volledige weektaak aanbieden. Beschikbare lessen: Fijnhoutbewerken meubelmaken-jachtbouw) Bouwtechniek (w.o. machinale houtbewerking) Bouwkunde Beschikbare lessen: Lassen en/of constructiebankwerken eens 8% vakantietoeslag en een gratifikatie van een bruto maand salaris bovenop. De reiskosten vergoeden we volledig, pp basis van de tarieven voor het openbaar vervoer. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd volgt opname in het pen sioenfonds. 12 leseenheden 19 leseenheden 17 leseenheden On de s besti kom: hard lietei De t orgai mak< Bij Fluor wacht de baan waar u juist naar uit ziet. Wilt u meer informatie, belt u dan even (023) 33 90 20, toestel 2045. B.V. OVERSLAGBEDRIJF "AMSTERDAM'1 is een bedrijf, dat zich in het Westelijk Haven gebied van Amsterdam bezighoudt met de overslag en opslag van droge massagoederen. B.V. OVERSLAGBEDRIJF "AMSTERDAM Westhaven Kompasweg 23, 1042 AK Amsterdam. U kunt ook voor nadere inlichtingen of voor toezending van een sollicitatieformulier bellen met (020) 11 55 44, toestel 227 of 228. Uw schriftelijke sollicitaties richt u aan de directeur van de Streek school voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA LEIDEN. IN DE REGIO LEIDEN ’S-] guide genh< voor: Voorts zoeken wij RO schip schip korte tegen staats en W voer De si mislt namt steed schip actie: stels< Voor het onderhoud van electrische/electro- nische apparatuur van laadbruggen en trans portbandinstallaties zoeken wij voor de dag- en de semi-kontinudienst (3 ploe gen). Diploma V.E.V. 1e monteur, alsmede een ruime praktijkervaring zijn vereist. 1 Al; da ho 0,9 res BE van c zaten vanaf De wonii inklir zes daart offer ondei enkel het E Ingenieursbureau HAARLEM KA1 die gi slag c voork vanmi woorc Westd ruhe vrijge mann Wehrs Na het in de ze meer te hel Wij zijn: Fluor Nederland B.V., een dochter onderneming van de Fluor Corporation in de USA, een wereldomspannend concern met als belangrijkste activiteiten het ontwerpen en bouwen van fabrieken en installaties voor de aardolie-, chemische en petro chemische industrie. In ons kantoor te Haarlem-Schalkwijk werken hier ruim 1000 mensen in verschillende disciplines aan mee. 1000 PW Amsterdam. M M Aan onze school worden opleidingen verzorgd in het kader van de wet op het leerlingwezen aan jonge mensen van 16 jaar en ouder. Zij zijn werkzaam in het door hen gekozen beroep en komen voor hun beroepsopleiding één of twee dagen per week naar onze school. Vul de bon in of bel ons op Doe wat je het gemakkelijkst vindt. Zodra je 020-110841 belt of de bon instuurt krijg je een sollici tatieformulier toegestuurd. En daarna praten we verder. Tot ziens, zullen we maar zeggen De sollicitatie zal volgens de richtlijnen van de Nederlandse vereniging voor personeelsbeleid behandeld worden. Deze richt lijnen kun je bij ons opvragen In de procedure is een medi sche keuring opgenomen. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer P.A.G. Dobben, adjunct- directeur. Deze is te bereiken tijdens de schooluren onder tele foonnummer 071-769242. Gewenste bevoegdheden: - Akte Nh of Ni of Nj - Diploma leraar Constructiebankwerken - Diploma leraar Lassen Kraandrijven en magazijnwerk Een funktie met verschillende gezichten. Het binnenkomende staal wordt gelost en daarna opgesla gen. Voor de uitvoering van orders gaat het o.a. door naar de bewerkingsplaatsen om te wor den gezaagd, gemenied etc. Ver volgens worden de produkten weer per klant opgeslagen Magazijnmedewerkers met ge voel voor de vele profielen en materiaaldiktes verzorgen de op slag. Ze worden daarbij geholpen door kraandrijvers, die vanuit hun stuurkabines het materiaal ver plaatsen. Zowel ervaren magazijnbe dienden. kraandrijvers en zagers, als mensen die een interne oplei- BON voor handige mensen naam g adres postcode 8? woonplaats J opleiding ervaring Stuur uw schriftelijke sollicitatie onder vermei- ding van kodenummer 950/KNH aan v 1 Fluor Nederland B.V., afd. Personeelszaken, Postbus 634, 2003 PD Haarlem. mA’ leeftiid H Nodig mij uit voor een persoon lijk gesprek over een mooi vak jj in staal In een open envelop - zonder postzegel - sturen naar Bernet BV, U Antwoordnummer 2790, s vj

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 32