HHC in Nederlandse eindstrijd verslagen Europa Cup Terrasvogels voor 1 DONAR TE STERK VOOR HAARLEMMERS Overtuigende zege dammers IJmuiden i divisie in eerste Schaakzege Santpoort sportpuntigj Eerste succes DSS B«jarttitei Gé Komduur I i' 1 ’n hoorbaar verschil in uitlaten 19 80 MAANDAG 29 SEPTEMBER 18 sportief Mededeling aan onze adverteerders Hone Vos: beste slagvrouwe in finale Stars experimenteert tegen erg zwak BOB (Van onze basketbalmedewerker) Frans Stiphout in duel met een Anquilla-speler in het door Lions gewonnen duel. (Van onze basketbalmedewerker) (ADVERTENTIES) 12 (Van onze dammedewerker) HAARLEM. Het eerste tiental van damclub IJmuiden heeft in Almelo korte metten gemaakt met zijn tegenstander. De IJmuidenaren, met Ton Sijbrands toch in de gelederen, wezen het toch niet zwakke Almelo gedecideerd met 13-7 te rug. Heemstede en IJmuiden 2, die beide twee klassen lager spelen, kwamen ook tot winst: Heemstede had minder moeite met Leiden dan de 11-9 zege doet vermoe den, terwijl IJmuiden 2 met een even grote winst op Bussum opnieuw verraste. (Van onze softbalmedewerker) BRASSCHAAT. Voor de goed be zette tribunes van het knusse honkbal- veld van Brasschaat heeft het Sant- poortse Terrasvogels gisteren de kroon op een sterk softbalseizoen gezet. De ploeg die dit jaar de nationale titel met grote overmacht in de wacht sleepte, bleek ook in de strijd om de Europacup over de langste adem te beschikken. In een volledig Nederlandse finale liet Ter rasvogels conrurrent HHC voor de vijf de keer in dit seizoen kansloos. Beierland oppermachtig en werd een ge makkelijke 84-126 overwinning behaald. Dat de Haarlemmers het in Groningen aanzienlijk moeilijker zouden krijgen stond bij voorbaat vast. De ploeg van Ruud Harrewljn, die in de Martinistad uitstekend partij gaf, moest uiteindelijk zonder Donar werkelijk te Overwegingen voor deze prijsverhoging zijn o.a sterk gestegen papierprijzen, ca. 10% filmmateriaal, ca. 100% Nat. Ned. Donar-Eve and Adam Stars 84-77 (rust 39-32). Topscorers Donar: Bradley (10-4), Mike Schultz (14-12) en John Francken (0-12). Stars: Rick Lee (8- 11), Murray Brown (10-12) en Emill Ha gens (6-9). Niet alleen konden alle spelers binnen de lijnen gebracht worden, maar bovendien kreeg de Haarlemse coach de kans alle systemen in de praktijk te brengen. Voor de neutrale toeschouwer restte na het eenzijdige duel slechts de vraag of BOB de lange competitie zal uitspelen. BOB-Eve And Adam Stars 84-126 (rust 39-65). Topscorers BOB: Wim Benschop (18-14), Wayne McCallough (11-14). Stars: Rick Lee (13-6), Emill Hagens (7-10), Kees Amama (10-6) en Simon Bruijn (8-11). kunnen bedreigen met 84-77 het onderspit delven. Akrides-Arnhemia Eagles 75-52 (rust 33-19). Tospcorers Akrides: Rob Meijer (8- 17), Gerrit Slagter (13-8) en Nick Roosen- stein (6-6). Tegen de ploeg uit Arnhem bleek duide lijk dat de IJmuidense spelers de wedstrij den tegen Cangeroes en Leiden Trotters nog in de benen hadden zitten. Deson danks kwam de ploeg van Martin Feitsma tegen de zwakke tegenstander niet in moeilijkheden. Doorslaggevend in deze wat matte wedstrijd was het grote ver schil in capaciteiten. De gasten, die uitein delijk weinig te vertellen hadden, konden in dit duel niet profiteren van de geringe scoringsdrift aan Akrides-zijde. In Zandvoort had Lions geen moeite met Anguilla. Eindstand: Terrasvogels 4-8, HHC 4-6, Gen. Motors 4-4, Indepediente 4-2, Ba- garmossen 4-0. Stand I A. Noordkop 4-8, ASVU 4-8, Akrides 5-8, Orca’s 3-6, De Germaan 4-6, Groningen 4-6, Lions 4-4, Ymir 4-4, Lei den Trotters 4-4, Achilles 2-2, Gratama- DSS 4-2, Cangeroes 4-2, Celeritas 4-2, Zaandam 4-0, Arnhemia Eagles 4-0, An guilla 4-0. The Lions-Anquilla 87-72 (rust 40-27). Topscorers The Lions: Henk Macnack (13-8), John Epker (0-17), Pim Schön (15- 10) en Frans Stiphout (10-4). dreef zijnde Frank Kales kon aan de Am sterdamse aanvalsgolven echter tijdig een halt worden toegeroepen. Bekwaam stel de Hoofddorp tenslotte in de weinig sfeer volle Apollohal de verdiende zege veilig. Op 30 september, 4 en 5 oktober orga niseert de b.v. Hof van Holland een invi tatie toernooi voor hoofdklasse in het Jac van Been biljartcentrum in Haarlem. Deelnemers zijn: F. Kunst, M. de Gier, T. Beemsterboer, T. Heinsbergen, J. Breure, D. Pruis, N. Kaag, J. Huizinga. P. Visser, H. v.d. Woude. Aanvangstijden zijn dins dag om 19.45 uur, zaterdag- en zondag middag om 13.00 uur. ke sp Ei op ch Pi m aa HHC, dat het cup-succes van vorig jaar niet kon herhalen, verloor de beslis sende wedstrijd met 5-0. ADV EXPLOITATIE Haarlems Dagblad Kombinatie HAARLEM-IJMOND. Louter overwinningen waren er het afgelopen weekeinde weggelegd voor de Haarlemse vertegenwoordigers in de landelijke eer ste divisie basketbal. Voor Gratama-DSS betekende de 70-58 overwinning op BV Zaandam tevens de eerste zege in de nieuwe omgeving. Hoofddorp, dat AMVJ met 82-87 versloeg en Akrides dat Arnhe mia Eagles klopte, kwamen via deze overwinnningen weer dicht bij de koppo sitie. st: af te aa ee lai in ge kr Terrasvogels 0-0-1-0-2-2-x 5 Els Koks 5-0-6-1. HHC 0-0-0-0-0-0-0 0 Fredy van Offeren 1-0-11-2. John van der Wiel is op de gedeelde vierde plaats geëindigd in het in Memo- riam Tsjigorinschaaktoernooi, dat in de Sovjetrussische plaats Sotsji is gehouden. Van der Wiel verzamelde evenals de Sov- jetrus Rafael Vaganian 9 punten in 15 partijen. Eerste werd de Sovjetrus Alek sander Pantsjenko met 10,5 punt. te B v< st A ui hi 05 d< za di tii Vi d< st Ni h< ei Vi v< re al A D h< vc tr vi zi. ki SI Ir tr ki n< za pi dc bt m w di o] U ir te w vi ni ei te g< d< Fi Z vi tr tr le g< w in lij kt aa gi h< vt to 9 w vi Een snel en betrouwbaar adres, klaar terwi|l u wacht. 1 |aar garantie, ook bij doorroesten vestigingen door geheel Nederland en Belgie Open: ma. t/m vr. 8 30 17.30 u za. 9.00 13 00u HAARLEM: SCHALKWIJKERSTRAAT 151 (bij Rustenburgerbrug a/h Spaarne) TEL. 023-351844 Hans en Nico van Hal bezorgden Heem stede alsnog de volle buit. IJmuiden 2 is met een zeer opmerkelijk seizoen bezig. Als promovendus heeft de ze ploeg al twee overwinningen op haar naam staan en beide zijn zonder meer verdiend. Ditmaal moest Bussum eraan geloven: het wegwerken van een 4-0 ach terstand bleek niet genoeg om de punten in eigen huis te houden. Met een 9-9 stand won Peter Pippel eindelijk zijn duel tegen Vos, na de hele partij al een schijf te hebben voorgestaan. De overige overwin ningen kwamen op naam van de in bla kende vorm verkerende Jac van Buuren en van Ciska Butter. Beide wonnen com binatie!, hoewel Van Buuren positioneel toch al de beste papieren had. Met Heemstede en Dios Eibergen staat IJmuiden 2 nu met vier punten bovenaan. Ondanks dat wordt er zowel in Heemstede als IJmuiden nog niet aan een kampioen schap gedacht. Daarvoor lijkt het team uit Eibergen met tweemaal 19-1 overwinnin gen te veel kracht in huis te hebben. Uitslagen: Almelo-IJmuiden: A. Jurg-Beerepoot 2-0, Prinsen-Sterel 0-2, Bakhuis-Pippel 1-1, Terlouw- De Haas 0-2, Boom-Sijbrands 0-2, Rigterink- Boulonois 0-2, Groeneveld-Den Doop 1-1, M. Morsink-Van Duyvenbode 2-0, Brunsman-W. Jurg 1-1, J. Morsink-Bierman 0-2. Overige uitslagen hoofdklasse: Groningen- VAD 5-15, Huissen-Huizum 11-9, Utrecht-RDG 7-13. Stand: 1. VAD en Hulssen 2-2, 3. Davo en IJmuiden 2-2. Uitslagen tweede klasse: Leiden-Heemstede 9-11, Dios Eibergen-Vinkeveen 19-1, CDA-VAD 3 9-11, Zwolle ADW 6-14, Bussum-IJmuiden 2 9- 11. Stand: 1. Dios, Heemstede en IJmuiden 2 2-4. de Haas, waarbij winstpartijen van indruk maakten. Bierman geprofi- van Elly Nijhuis op fraaie wijze onscha delijk maakte. Vanaf dat moment speel de Terrasvogels een gewonnen wed strijd. De suprematie van de Birds kreeg in de gelijkmakende vijfde slagbeurt ge stalte in twee runs. Verantwoordelijk voor de 3-0 voorsprong was goed slag werk van opnieuw Hone Vos, Ludy van Mourik en Gerjanne Treuren. Op dat moment wist HHC zich ge klopt. De Haarlemse formatie, die in de vier voorgaande competitiewedstrijden slechts één keer door de Santpoortse defensie was heengebroken, kreeg nau welijks nog honkloopsters. Terrasvogels daarentegen liet in de zesde inning nog één keer zien dat het als enige aanspraak op de Europacup mocht maken. Eerst bracht Hone Vos met een driehonkslag Ineke Akkerman over de thuisplaat en vervolgens deed Renée van der Berg ook Hone Vos scoren. Naast de Europacup legde Terrasvo gels ook beslag op twee persoonlijke prijzen. Els Koks werd uitgeroepen tot de beste werpster, terwijl Ludy van Mourik de prijs voor de meest waarde volle speelster in ontvangst mocht ne men. Beste slagvrouw was Vera van der Ven (General Motors), die tot tien hits uit veertien slagbeurten kwam. Het was de laatste, die in een zeer spec taculair duel met Thorn Leeson met een fraai bevochten overwinning aan de basis stond van de uiteindelijke Santpoort-zege. Geen enkele Santpoort-speler ging tenon der. Met een zestal vechtremises en twee overwinningen kwam de eindstand op het scorebord. Excelsior kon zijn debuut in de eerste klasse bij VHS 3 niet tot een succes ma ken. De Heemskerkse schakers kwamen in Haarlem op een 4V2-IV2 achterstand en kunnen, ondanks twee afgebroken partij en, de nederlaag niet meer afwenden. In Nieuw Vennep was De Vennep gast heer voor Heemstede 2. Ook hier werd fel gestreden met een voorlopige 3V2-2l/2 voor de Heemsteedse reserves. De beide afge broken duels zijn allesbehalve simpel. Het gaat om eindspelen met uitsluitend lichte stukken. De streekderby tussen de tweede keus van Weenink en Kijk Uit bracht de Beverwijkers een voorlopige voorsprong, 31/2-21/2. Verrassend was in de parellelgroep de fikse nederlaag van het gedegradeerde ZSC/Saende bij streekgenoot Zaanstreek- Noord. Het Schalkwijkse SVS heeft de laatste partij in de promotieklasse tegen MSC zonder verder spelen gewonnen ge geven. Het verlies van Van der Klashorst betekende voor SVS een kleine, onver wachte 51/2-41/2 nederlaag. In de tweede klasse was de 7-1 overwin ning van het gedegradeerde Aalsmeer op Kijk Uit 3 de meest in het oog springende uitslag. Hoofddorp-AMVJ 82-87 (rust 34-40). To- scorers Hoofddorp: Hans Jutte (21), Frank Kales (18) en Jos Chelius (14). Lange tijd heeft het er in Amsterdam naar uitgezien dat Hoofddorp een eenvou dige zege in de wacht zou slepen. Toen AMVJ in de tweede helft bij een achter stand van twintig punten echter overscha kelde op een agressieve press werd het duel toch nog spannend. Met John Ema nuels voor de door fouten getergde Vespa Emanuelson en de weer ouderwets op Zonder al te veel moeite heeft Liohs voor eigen publiek mede door goede arbi trage een regelmatige overwinning op An- quilla behaald. Hoofdrollen in de Zand- voortse ploeg waren weggelegd voor Henk Macnack en Pim Schön. Vooral Pim Schön bleek in de reboundduels met zijn langere opponenten niet te kloppen. De gasten, die in de tweede helft nog gingen pressen, hadden met hun strijdwijze maar gedeeltelijk succes. Zelfs het voortijdige vertrek van Henk Macnack en Frans Stip hout kon de thuisclub niet verontrusten. In acht wordt genomen punt 9 van de Algemene Voorwaarden voor het adverteren in de bladen van Damlate Pers b.v., zoals vermeld op onze kontraktbe- vestiging. Van enige sfeer was voor het „verplich te” nummer van Stars in Oud-Beierland nauwelijks sprake. Nog geen honderd toe schouwers hadden de gang naar de sport hal in Oud-Beierland gemaakt om hun naar Het Ministerie van Economische Zaken heeft de uitgevers van dagbladen toestemming verleend om de bestaande advertentietarieven met ingang van 1 oktober 1980 te verhogen met 7%. OUD-BEIERLAND—GRONINGEN. Een uiterst ongelukkige competitieplan- ning heeft Eve and Adam Stars het afge lopen weekeind binnen vierentwintig uur twee keer binnen de lijnen gebracht in uitwedstrijden tegen BOB en Nat. Ned. Donar. Tegen het voor degradatie voorbestemde BOB was Stars in Oud- (Van onze schaakmedewerker) HAARLEM/IJMOND. In een uitste kend gespeelde wedstrijd heeft de schaakclub Santpoort in Hillegom de eer ste competitiewedstrijd tegen De Uil met 5-3 gewonnen. De wedstrijd telt mee voor de eerste klasse competitie van de Noord- hollandse Schaakbond. Zowel De Uil als Santpoort komen dit seizoen versterkt uit. De bloembollenmensen zagen uit Lis- se de bekende correspondentieschaker Thorn Leeson en diens collega Van der Griendt overkomen, terwijl Santpoort zich versterkt weet met Kramer (ex Kijk Uit) en de teruggekeerde De Zeeuw. Uitslagen: Bagarmossen-HHC 0-18 (5 in.), Terrasvogels-Gen. Motors 9-0, Inde- pendiente-Bagarmossen 16-1 (5 in.). HHC-Gen. Motors 13-0, HHC-Indepe- diente 15-0 (6 in.), Indepediente-Terras- vogels 0-8, Gen. Motors-Bagarmossen 20-8. De finalepartij tussen Komduur en Doesburg was een confrontatie tussen twee libristen, die ieder over talenten be schikken om snel door te stoten naar hogere regionen. Doesburg kwam zelfver zekerd aan de tafel, wat hij in de zesde beurt benadrukte door twaalf caramboles te scoren. Komduur trok zich echter wei nig aan van zijn achterstand, koel spelend trok deze via series van zeven en vier snel bij. Doesburgs zelfverzekerdheid smolt daarna weg als sneeuw voor de zon, zijn anders opbouwende spel werd nu onsa menhangend. Komduur begreep dit zeer goed, met negen caramboles in de negen tiende beurt trok hij de stand naar 34 om 28. Een voorsprong die hij in de 25e beurt consolideerde met het kampioenschap. Eindstand: punten, moyenne, serie. 1 G. Komduur 12, 1.35, 10, 2 H. Doesburg 10, 1.53, 12, 3 W. Dollé 8, 1.26, 11, 4 G. Venema 8, 1.23, 9, 5 K. Statie 7, 1.22, 13, 6 H. Sprangers 6, 1.23, 9, 7 C. Derks 3, 1.23, 8, 8 G. Leegwater 2, 1.00, 12. Ie klasse, afd. A: Zaanstreek N-ZSC/Saende Schaaklust-De Pion 4-4, afd. B: De Ven- nep-Heemstede 2 21/2-31/2 vl., De Uil-Santpoort 3- 5, Weenink 2-Kijk Uit 2 3V2-2V2 vl., VHS 3- Excelsior 41/2-l1/2 vl. 2e klasse, afd. A: Caïssa 2-Oppositie 5l/2-21/2, Aartswoud-WV 2 5-3, Lange Rochade-Magnus 51/2-21/2, afd. B: Pat Mat 3-Oppositie 2 31/2-31/2 vl. Afd. C: Kijk Uit 3-Aalsmeer 1-7, ZSC/Saende 2- Het Witte Paard 3 3-1 vl. 3e klasse, afd. B: Schaakmat-WV 3 3-3 vl., DOS-Caïssa 4 2-2 vl., MSC 3-DDM uit de compe titie teruggetrokken, afd. D: De Pion 3-Purmer- end 3 21/2-51/2. (Van onze biljartmedewerker) HAARLEM-IJMOND. In de finale om het districtskampioenschap vijfde klasse libre-klein, heeft Gé Komduur van de biljartvereniging Frans Hals met slechts één verliespartij het kampioen schap voor zich opgeëist. Pas op het ein de wist hij Hans Doesburg van zich af te houden, die niet minder dan zes ronden onafgebroken de leiding had. Toch mag Hans Doesburg terug zien op een goede finale. Zijn partij in de derde ronde tegen Carl Derks bijvoorbeeld was van hoog gehalte. In 21 beurten en met een hoogste serie van tien caramboles beëindigde de ze de partij met een moyenne van 1.90. Gratama-DSS-BV Zaandam 70-58 (rust 45-25). Topscorers DSS: Cees Rozemeijer (10-10) en Jos Dekker (10-5). Een homogeen opererend DSS, dat bo vendien uitstekend verdedigde, heeft het eveneens nog puntloze Zaandam in de Kennemer-Sporthal geen enkele kans op de winst gegeven. Onder leiding van arbi ter Willem van der Tas de tweede arbiter liet verstek gaan werd het duel reeds voor de rust beslist. Zaandam, dat het voornamelijk moest hebben van ex- DSS-speler Tjebbe Galema (7-10), kon in de tweede helft nog wel iets terugdoen, maar in gevaar kwam de DSS-winst niet. favorieten opnieuw te begeleiden een ongetwijfeld forse nederlaag. Dat er van een echte wedstrijd geen moment sprake was, liet de score al na tien minuten zien. Moeiteloos „wandelde” Stars over de thuisclub heen om een be slissend gat van 16-31 te slaan. De enige BOB-speler, die Stars in die fase nog enigszins kon inspireren was Wim Ben schop, de man waar zowel organisato risch als spel-technisch alles bij BOB om draait. Meer dan een nuttige oefenwed strijd werd het niet voor Ruud Harrewijn. Heel even heeft het er in de slotwed strijd naar uitgezien, dat een fanatiek uit de startblokken komend HHC het Ter rasvogels erg lastig zou maken. Als zo vaak bewees Els Koks echter haar kracht op het kritieke moment in de eerste inning. Met Maud de Haas en Fredy van Offeren in scoringspositie kwam Betty Veenstra niet verder dan kortestop Marjan de Vries, die de HHC- aanvoerdster vervolgens geen kans gaf. De weg naar de thuisplaat sloeg het aanvallend sterke Terrasvogels in de derde inning in. Na honkslagen van Ine ke Akkerman en Ilone Vos kreeg Terras vogels echter de steun van Christa de Rooy, die in de fout ging op een lastige klap van Ludy van Mourik. Dat Terras vogels ook in defensief opzicht een ster ke wedstrijd speelde, bewees Ineke Ak kerman in de vijfde inning toen zij met Yvonne Serné op de kussens een klap Onvoorziene omstandigheden voorbehouden zal er in 1981 geen kollektieve advertentieprijsverhoging worden toegepast. Dit betekent dat de gemiddelde prijsstijging over 1980 en 1981 neerkomt op 6% per jaar, dus minder dan het gemiddelde inflatiecijfer. De toepassing van bovenstaande verhoging is een bindend besluit van De Nederlandse Dagbladpers, gedagtekend 4 sept. 1980 Dat IJmuiden met Ton Sijbrands een kampioenskandidaat is, staat buiten kijf. Als bewijs geldt de wedstrijd tegen Alme lo. De Almeloërs, die tegen het hoofdste delijke VAD slechts één verliespartij in casseerden, moesten nu vijfmaal buigen. Weliswaar nam Almelo een 2-0 voor sprong (Cees van Duyvenbode blunderde in de opening), maar dat was voor coach Cor Heilig nog geen reden voor alarm. Integendeel, want naarmate de wedstrijd vorderde kreeg IJmuiden op verschillen de borden voordeel en zette die voordelige standen ook in winst om. Achter elkaar wonnen Ton Sijbrands, René Boulonois, Jeroen Sterel en Ton vooral de strategische Sijbrands en Sterel Daarvoor al had Jos teerd van een blunder van zijn tegenstan der. Dat Gerard Beerepoot geheel onno dig verloor en Cees Pippel zijn eindspel- kennis onvoldoende in de praktijk bracht kon de IJmuidenaren niet meer deren. Heemstede kende een overdonderende start tegen Leiden. Al snel stonden drie borden op winst en dat gaf een prima ruggesteun. Niettemin vergde de afwer king meer problemen. Alleen Paul Boer- rigter zette zijn schijfwinst achter elkaar in partijwinst om, doch Theo Tielrooij gaf eerst zijn gewonnen schijf terug om daar na alsnog positioneel de partij te beslis sen. Henk Beliën echter maakte het nog bonter: in een duidelijk gewonnen stand deed hij de enige verliezende zet. Maar ook Theo Kuyl verloor, ondanks het feit dat hij daarvoor een winnend dubbeloffer had kunnen plaatsen. Overwinningen van Tegen Donar, dat zaterdagavond pas na veel moeite met 70-66 van Delta Lloyd won, was er niet alleen aanzienlijk meer sfeer, maar hadden de Haarlemmers ook tegen heel wat meer kwaliteit op te bok sen. Steunpilaren in de ploeg van Maarten •van Gent waren de Amerikanen, die niet alleen het vele reboundwerk voor hun rekening namen, maar die en passant ook niet vergaten te scoren. Zelfs de fouten- last kon beide spelers niet deren. Evenals tegen Delta Lloyd speelden zij de wed strijd met vier persoonlijke fouten be kwaam uit. Ondanks het Groningse overwicht wensten Ruud Harrewijn en de zijnen zich niet bij voorbaat bij het verlies neer te leggen. Niet alleen werd er fel voor iedere bal geknokt, maar verheugend was het bovendien te kunnen constateren dat er na de afgang tegen Parker ook duidelijk meer lijn in het spel zat. Aan de Groningse overwinning kon dit alles echter niéts afdoen. Dankzij de goed uitgevoerde press in de slotfase kon Stars het verlies tot 84-77 beperken. Stand: Parker 6-12, Nat. Ned. Donar 6- 10, Nashua Den Bosch 6-8, Frisol-R 6-8, Delta Lloyd 6-8, Eve and Adam Stars 6-4, Hatrans Tonego 6-4, Amstelveen 6-4, Punch 6-2, BOB 6-0. MSC-SVS: Adriaanse-Van der Klashorst 1-0, Engelhart-Van der Bergh rem., Boersma-A. L. Bouma 0-1, Stofberg-Van Leeuwen 1-0, Leitel- Otte 1-0, Van der Kuil-Haverkort rem., Erke- lens- A. Bouma 0-1, Van Amersfoort-Dijkman 1- 0, Vrolijk-Schurer rem., Geus-Comans 0-1. To taal Shz-ihz. De Uil-Santpoort: Havenaar-Tj. de Jong rem., Bakker-De Vries rem., Van der Ben-O. de Jong 0-1, Van der Griendt-Wijker rem.. Van Eeuwijk-Herfst rem., Thorn Leeson- De Zeeuw 0-1, Vreeburg-Kramer rem., Bénard- Kensen rem. Totaal 3-5. De Vennep-Heemstede 2: Bakkenes-Santen 0- 1, Knibbe-S. Bonkenburg rem., Schimmel-Wie- gand afg., Van Alten-Baar rem., Lemkes-Van Langeraar rem., Eykelenstam-Merkies 0-1, Izaks-Van Oppen afg., Verwoerd-Warmerdam 1-0. Totaal 2f/2-31/2 vl. VHS 3-Excelslor: Rensen-Schmit 0-1, Van IJ- zendoorn-Vader 1-0, Kant-Meijer 1-0, Van der Gevel-Bron afg., Passchier-Van Grootheest afg.. Van Warmerdam-Maarssen rem., mej. Mol-Klok 1-0, Hoogland-De Ruiter 1-0. Totaal vl.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 18